dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 029 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 029 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Falenica

Falenica,Warszawa

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę w Falenicy. Mieszkanie 36m2- przedpokój, pokój, łazienka, kuchnia, pokój i balkon. Mieszkanie jest jasne, ,miłe, ciche, umeblowane, po remoncie. Kompletne wyposażenie rtv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

450 000 zł55 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Warszawa Bielany Chomiczówka ul. Nerudy, 55m2 3 pokoje + widna kuchnia + wc + łazienka + zamykany korytarz na 2 lokale (do dyspozycji lok.2x szafa), balkon, piwnica. Mieszkanie idealne po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

380 000 zł46 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W pobliżu budynku znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, obiekty kulturalne. Bardzo łatwy dojazd do Centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zadbana kawalerka, częściowo umeblowana, blisko metra, obiektów rekreacyjnych. Dostępna od 22.10.2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Białołęka

Białołęka,Warszawa

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na zielonym Tarchominie 800m od Wisły, dwupoziomowe, w Warszawie, ochrona, garaż-dodatkowo płatny 100 zł miesięcznie, winda, pełne wyposażenie, wysoki standard, meble, agd, rtv, [polsat na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opis: budynek zlokalizowany przy ul. Gwiaździstej na Warszawskim Żoliborzu. Lokal o pow. 45,8 m2 usytuowany na 10 piętrze. Pokoje 26m2 z aneksem kuchennym i 10m2, łazienka. Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

435 000 zł50 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na Powiślu - w poszukiwanej lokalizacji. Bliskość ścisłego Centrum, bliskość komunikacji. Bardzo zielony rejon - po sąsiedzku park, bliskość terenów spacerowych przy Wiśle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł72 m² 8 472,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sprzedam bez pośredników: jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie ( 71,6 m) na pięknym Osiedlu Park Leśny. Położone na I piętrze w 3 piętrowym bloku (z 2007 roku). Mieszkanie ma dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Jelonki,Warszawa

339 000 zł50 m² 6 780 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie (spółdzielcze własnościowe) 50 m2, 2 pokoje (20m, 13m), kuchnia 11m) lazurowa/szeligowska. Mieszkanie słoneczne, od zachodniej strony. Wyposażenie: 1 szafa komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Waszyngtona

Kamionek,Warszawa

291 000 zł35 m² 8 314,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji położone na 2 z 6 pięter bloku z cegły z 1964r. W oklicy pełna infrastruktura: sklepy osiedlowe, pasaż Kamionek, po drugiej stronie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Natolin

Natolin,Warszawa

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam posiadam do wynajęcia mieszkanie 55m. znajdujące się w odległości 50 metrów od stacji metra Natolin. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Nowoczesne , gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Syreny

Wola,Warszawa

380 000 zł43 m² 8 837,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie znajduje się na Woli na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku składa się z dwóch pokoi z oddzielną widną kuchnia. Okna z kuchni i pokoju dziennego wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

500 000 zł71 m² 7 042,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 71m2 położone na zadbanym, pełnym zieleni osiedlu. Na dole usytuowany jest salon z aneksem kuchennym i łazienka .Na górze ,dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Centrum,Warszawa

990 000 zł73 m² 13 561,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednio cena do negocjacji Przestrzenne pokoje, duży pokój z balkonem 19,25m2 , oddzielna, widna kuchnia 9,35m2 , toaleta 1m2 oddzielona od łazienki , łazienka 3,36m2, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

325 000 zł44 m² 7 386,36 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Bardzo ładne, ciche mieszkanie przy ul. Aluzyjnej. 44m2, 2 pokoje na 5 piętrze 9-piętrowego bloku z 2003r (salon z aneksem kuchennym 25 m, sypialnia 9m, łazienka z wanną 4m, loggia 2,6m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

50 000 zł90 m² 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Odsprzedam studio fryzur I studio paznokci całkowicie wyposażony W sprzęt fryzjersko kosmetyczny bardzo dobrze prosperuje od 5 lat stali klienci 3 stanowiska fryzjerskie,2 pomieszczenia dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pużaka

Ursus,Warszawa

1 300 zł21 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowane W bardzo dobrym stanie. DO czynszu dochodzi opł. Licznikowe ok 90 zł blisko do centrum warszawy tel.   lub  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

500 000 zł65 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie jest bardzo ładne i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierzowska

Stary Mokotów,Warszawa

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie: dwa niezależne pokoje, cisza, zieleń, bezpieczeństwo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blacharska

Mokotów,Warszawa

410 000 zł53 m² 7 735,85 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 53 m2, 3 pokoje, bardzo dobra lokalizacja, mokotów/ Służew, w pobliżu metra Służew, wilanowska, ciche, po remoncie, budynek po ociepleniu, nowa elewacja, ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

1 850 zł50 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, w doskonałym stanie, w pełni umeblowane dwupokojowe (50 m2) mieszkanie na nowym (2006), kameralnym osiedlu strzeżonym na Pradze Północ. Mieszkanie na I piętrze. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 700 zł51 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez pośrednictwa, skierowana bezpośrednio do odbiorcy. Do podanej kwoty wynajmu dochodzą opłaty licznikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

365 000 zł49 m² 7 448,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 49,15 m kw. w Warszawie na Bielanach przy stacji metra Młociny (100 m). Mieszkanie trzypokojowe. Pokoje o pow. 17 m kw., 10,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

275 000 zł38 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem od strony zachodniej. Pokoje 9 i 16 m, przestronny aneks kuchenny. W przedpokoju duża szafa typu komandor. Meble kuchenne. Wymienione okna pcv oraz wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagów

Natolin,Warszawa

588 000 zł59 m² 9 966,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Pokoje o powierzchni 26m2, 12m2 i 10m2. Osiedle zamknięte, z ochrona. I Piętro (z windą do poziomu garażu). Mieszkanie jednostronne z ekspozycją na zachód. Jasne i ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Lewandów,Warszawa

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia cudowne mieszkanie w urokliwym miejscu , na zamknietym osiedlu. mieszkanie umeblowane. Powierzchni 38 m/2 + 50 m/2 taras +25m/2 ogródek. Mieszkanie w pobliżu centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

480 000 zł61 m² 7 868,85 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Warszawa Nowe Bemowo Osiedle Górce 61 m2 czwarte piętro 3 pokoje oddzielne wc. Bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

318 000 zł37 m² 8 594,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Ładne 2 pokojowe mieszkanie-37m2 w bloku z cegły(1958r)w doskonałym punkcie komunikacyjnym,cicha i spokojna okolica,blisko Parku Szczęśliwickiego.W całym mieszkaniu parkiet,oknaPCV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Praga-Południe,Warszawa

380 000 zł45 m² 8 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie o powierzchni 45 m kw składa sie z salonu 15 m kw z wyjściem na balkon 3,50 m kw i sypialni 10 m kw , przedpokój 6 m kw , w tych pomieszczeniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

350 000 zł43 m² 8 139,53 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie hipoteczne, przy ul. Grójeckiej. 3 pokoje o powierzchni 16m2, 9m2 i 5m2. Kuchnia widna o powierzchni 9m2 i łazienka 4m2 + loggia. Nowe okna, ale wnętrze raczej do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedlecka

Warszawa,mazowieckie

900 zł38 m² 23,68 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe, umeblowane, widna kuchnia, bardzo dobra lokalizacja komunikacyjna tramwajowa i autobusowa, blisko centrum. 900 zł + opłaty. telefon kontaktowy   . Pozdrawiam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batystowa

Ursynów,Warszawa

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie nieaktualne!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Terespolska

Praga-Południe,Warszawa

316 313 zł38 m² 8 324,03 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowo powstały budynek na Warszawskiej Pradze Południe przystosowany dla osób niepełnosprawnych, posiada windy, komórki lokatorskie, wielopoziomowy garaż podziemny. Osiedle jest zamknięte, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

480 000 zł57 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w cichej okolicy (ursus ul. Tomcia Palucha )- 57m2 na parterze)+ogrodzony ogródek ok 40 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu połączonego z kuchnią ,sypialni ,przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Grochów,Warszawa

165 000 zł22 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie czyste do remontu łazienka i okna.Nowa instalacja gazowa i wodno kanalizacyjna.Budynek ocieplony po kapitalnym remoncie instalacji elektrycznej i klatek schodowych.Doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 350 zł54 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

mieszkanie 3 pokojowe z pięknym widokiem na oddaloną stadninę - place zabaw dla dzieci - boisko ogrodzone - ochrona - ciche - kuchnia urządzona - łazienka - mieszkanie opróżnione z mebli -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Praga-Południe,Warszawa

400 000 zł48 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3 pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, spółdzielcze własnościowe, na ul. Wspólna Droga (grochów, praga Południe). 7 piętro (10), gruntownie odnowione w 2010 r., panele, glazura, terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane, do wynajęcia od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lachmana

Ursynów,Warszawa

560 000 zł72 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Czteropokojowe, rozkładowe i ciche mieszkanie na Ursynowie północnym.Idealne dla 3-4 osobowej rodziny. Dwie łazienki po remoncie, na podłogach parkiet i terakota w sypialniach szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na ulicy Maklakiewicza , mieszczące się na piętrze 7/10.Mieszkanie po generalnym remoncie. W łazience nowe wyposażenie(kabina prysznicowa,umywalka,sedes.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarocińska

Witolin,Warszawa

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka pokój z aneksem sypialnym po remoncie 1300 plus liczniki