dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

2 000 zł67 m² 29,85 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, ciche, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 67 mkw, z widną, umeblowaną (nowe meble) kuchnią połączoną otwartym oknem z dużym salonem, jasną dużą łazienką. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe (46 m2) mieszkanie na Tarchominie. Osiedle ogrodzone z ochroną. Mieszkanie jest rozkładowe, umeblowane - dwa samodzielne pokoje z oddzielną kuchnią z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzika

Wola,Warszawa

899 000 zł98 m² 9 173,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Do sprzedaży jasne, przestronne mieszkanie 3 - pokojowe o funkcjonalnym rozkładzie położone w zadbanym budynku zlokalizowanym w dogodnym komunikacyjnie punkcie Warszawy. na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sochaczewska

Bemowo,Warszawa

192 000 zł39 m² 4 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2012

Mam do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe 39 m2. Osiedle położone 7 km od Bemowa w kierunku zachodnim. Przy osiedlu komunikacja ztm - linia 813. Dodatkowo mieszkańcy posiadają własną, bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

275 000 zł36 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedaż bezpośrednia - bez agencji - bez prowizji - bez podatku pcc II i III etap osiedla bliska wola już W sprzedaży - znakomite ceny Świetna lokalizacja, pełna infrastruktura i wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

455 000 zł60 m² 7 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokoje, 60 m2, ul. Przy Agorze w okazyjnej cenie! Możliwość przerobienia na 3 pokoje! Opis mieszkania: przestronne, rozkładowe mieszkanie w standardzie do wprowadzenia się. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

288 000 zł56 m² 5 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w nowym budownictwie. Możliwość skorzystania Z dopłat MDM 10 % lub 15 %. Osiedle strzeżone, sklep, dentysta, przystanek ztm. Zielona okolica, idealna na spacery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sąchocka

Ochota,Warszawa

1 350 zł30 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

| do wynajęcia pokój z widną kuchnią na zielonym Rakowcu. Mieszkanie umeblowane, wyposażone w pralkę , lodówkę. W łazience wanna. :dodatkowe informacje | Rodzaj budynku: blok | Winda:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pok, rozkładowe, do kapitalnego remontu.Duży balkon.Piękny widok z okien na okolicę/Park Skaryszewski,Stadion Narodowy/ Budynek zadbany, czyste klatki, nowe windy. Położenie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

695 000 zł92 m² 7 554,35 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Wyłącznie U nas 4 - pokojowe mieszkanie na mokotowie na osiedlu służew nad dolinką! 91,8 m 2! mieszkanie dwustronne! Rozkładowe z wieloma możliwościami własnej aranżacji. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne, wykończone ze smakiem i w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 56 m2. Dwa pokoje. Jadalnia połączona z salonem ( ok. 18m2). Kuchnia w pełni wyposażona (10,5m2) - jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

400 000 zł48 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowe mieszkanie (z 2014r) w świetnej lokalizacji! Nieruchomość położona jest na strzeżonym osiedlu, w pobliżu stacji Metro Młociny. Składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

190 000 zł31 m² 6 129,03 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Widok bezpośredni na Park grunt pod budynkiem nieuregulowany - zakup tylko za gotówkę Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

260 000 zł49 m² 5 306,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwustronne, bardzo przestronne, słoneczne i widne , trzy pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka oraz przedpokój. Dodatkowo duży balkon oraz bardzo użyteczna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

570 000 zł59 m² 9 661,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Piękne, dwupokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji w samym centrum miasta. Budynek z lat 50-tych, ogrodzony. Czyste, szerokie i wygodne klatki schodowe. Lokal po remoncie i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, 13 piętro, przy Ul. Pabla Nerudy. Liczne linie tramwajowe i autobusowe, 200 m supermarket Leclerc i Tesco W pobliżu siłownia i basen, boiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

345 000 zł63 m² 5 476,19 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe w ośmiopiętrowym budynku z 1980 roku, blok ocieplony po wymianie instalacji gazowej i wodnej. na każdym piętrze znajdują się tylko 3 lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

658 000 zł73 m² 9 013,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Prestiżowa lokalizacja między parkami Morskie Oko i Łazienki Królewskie. Budynek w dobrym stanie technicznym, sukcesywnie remontowany. Klatka schodowa czysta, zadbana. Do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

375 000 zł47 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Trzypokojowe mieszkanie w czteropiętrowym bloku położonym w zielonym sercu Ochoty-bezpośrednio przy Parku Malickiego i niedaleko od Parku Szczęśliwickiego i Pól.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

460 000 zł82 m² 5 609,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Budynek sukcesywnie remontowany. Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe usytuowane na trzecim, ostatnim piętrze w budynku z cegły z lat 50tych. Mieszkanie składa się z : 3 pokoi ( 19 ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

315 000 zł62 m² 5 121,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Pilnie sprzedam mieszkanie 3 pokoje bezpośrednio za gotówkę , 2min. do metra stokłosy tylko 150 metrów .61 mkw, 3 pokoje, 315000 PLN blok z 1983 roku po gruntownym remoncie wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krochmalna

Śródmieście,Warszawa

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ulica krochmalna. Trzy niezależne pokoje,kuchnia zamknięta,przestronny hall,ustawna łazienka z wanną.Mieszkanie czyste,zadbane,na podłogach w pokojach dębowy parkiet, około pięć lat temu po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamiany

Ursynów,Warszawa

395 000 zł64 m² 6 194,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie bardzo blisko Metra Stokłosy. Ładny rozkład: duży, ok. 20 m2 pokój dzienny z dużym balkonem. 2 mniejsze pokoje na przeciwną stronę. W pokojach parkiet na podłodze. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 47m2. Dwa oddzielne pokoje ( 21m2 i 14 m2). Mieszkanie jest w pełni wyposażone, odmalowane a łazienka całkowicie nowa. Jest balkon. Budynek jest po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosenna

Praga-Północ,Warszawa

309 000 zł60 m² 5 193,28 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Spółdzielczo-Własnościowe z uregulowanym gruntem Mieszkanie 3 pokojowe( 18m, 11m , 11m ), rozkładowe do generalnego remontu. W pokojach i kuchni na podłodze pcv , w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wola

Wola,Warszawa

247 000 zł32 m² 7 841,27 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Bardzo atrakcyjna, przestronna kawalerka z tarasem i ogródkiem na nowym, strzeżonym osiedlu. Mieszkanie ustawne, jasne składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

275 000 zł38 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze, w niewysokim 4-piętrowym budynku. Budynek ocieplony z nową elewacją. Wyremontowane klatki schodowe. Instalacje po wymianie. Mieszkanie nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Białołęka,Warszawa

219 000 zł32 m² 6 843,75 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowa okazja! Atrakcyjne, w wyjątkowo niskiej cenie, zadbane i gotowe do wprowadzenia mieszkanie 1-pokojowe na warszawskim Tarchominie. Mieszkanie z ogromnym potencjałem, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wesoła

Wesoła,Warszawa

360 000 zł67 m² 5 373,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzypokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej dzielnicy Warszawa - Wesoła. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Oddzielna, widna kuchnia. Duży salon z wyjściem na balkon. Oddzielna toaleta. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowe mieszkanie na tyłach Placu Bankowego. Niski budynek z cegły, czysta klatka schodowa. Największy pokój z balkonem na wschód, stół, kanapa. Kuchnia umeblowana i wyposażona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

250 000 zł37 m² 6 756,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2, składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej widnej kuchni, w przedpokoju znajduje się szafa wnękowa. Mieszkanie zadbane, w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ochota

Ochota,Warszawa

3 500 zł86 m² 40,70 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w centrum Warszawy, przy placu Zawiszy. Powierzchnia 86 m. kw. 3 pokoje , 2 łazienki, duża loggia. Mieszkanie ma w pełni wyposażoną kuchnie i łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krańcowa

Włochy,Warszawa

550 000 zł68 m² 8 029,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Piękne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe , bardzo widne , dobrze doświetlone. Mieszkanie znajduję się na kameralnym osiedlu 3 domów wielorodzinnych. Niska zabudowa, jedynie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

635 000 zł80 m² 7 937,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Piękne 80 m2 z loggią 11 m2 w kameralnym osiedlu (2009 r.) przy ul. Encyklopedycznej w dzielnicy Warszawa Bielany - Młociny. 4 piętro w budynku 5-kondygnacyjnym zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

2 300 zł57 m² 40,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche mieszkanie o powierzchni 57m2. Dwa pokoje. Kuchnia otwarta na salon. Wykończone w wysokim standardzie. Kuchnia w pełni wyposażona ( jest zmywarka). Łazienka widna ( z oknem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gibalskiego

Wola,Warszawa

205 000 zł24 m² 8 492,13 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wygodna kawalerka na warszawskiej Woli.Na 25m jest pokój z wyjściem na balkon, kuchnia w przedpokoju i łazienka. Budynek odnowiony,ocieplony,wymienione wszystkie instalacje,klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

405 000 zł62 m² 6 480 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem. Budynek w dobrym stanie technicznym, sukcesywnie remontowany. Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie na wysokim parterze z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Terespolska

Praga-Południe,Warszawa

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2 pokojowe Terespolska - 2100 zł Mieszkanie w zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Nowe budownictwo. Domofon, winda, ochrona, plac zabaw oraz teren zieleni do dyspozycji lokatorów. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe w nowym budownictwie na zamkniętym osiedlu. Urządzone w nowoczesnym stylu.

Szczegóły ogłoszenia