dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 029 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 029 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 180 000 zł112 m² 10 535,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Duży i słoneczny apartament usytuowany jest na 3 i 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Cechuje go wysoki standard wykończenia, na podłogach deski z drewna egzotycznego iroko, zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maciejewskiego

Białołęka,Warszawa

340 000 zł52 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowe mieszkanie w wysokim standardzie na strzeżonym, zamkniętym osiedlu. Z salonu 20 m2 wyjście na duży 5 metrowy balkon. W 10 metrowej kuchni znajduje się zabudowa agd (płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł90 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Lokal o powierzchni 90 m2, w świetnej lokalizacji składający się z 4 pokoi, 2 łazienek oraz przedpokoju.Pokoje 28, 24, 12 i 11 m2. Lokal był wcześniej wynajmowany na cele biurowe.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zacisze

Zacisze,Warszawa

345 000 zł54 m² 6 330,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe, dwustronne o powierzchni 54,5 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku na małym przestrzennym osiedlu niskich bloków Zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Igańska

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł62 m² 6 240 zł/m²

 

Piętro:12/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie trzy pokojowe w nowo ocieplonym i odnowionym bloku z portierem. Mieszkanie ma ciekawy i funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Patkowskiego

Mokotów,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

| oferujemy do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w niskim budynku, położonym w kameralnym osiedlu. Mieszkanie po remoncie kapitalnym , wykończone w b. dobrym standardzie, całe wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bukowskiego

Gocław,Warszawa

590 000 zł122 m² 4 836,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1993

Szybko sprzedam duże 5 pokojowe dwupoziomowe mieszkanie w Warszawie bezpośrednio Bukowskiego 1 m.10 (Gocław), Warszawa 03-982 122m2, 5 pokoi+kuchnia+2 łazienki. Mieszkanie dwupoziomowe przy jeziorku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sypialnia z dużym łóżkiem i garderobą,salonik z kanapą i telewizorem oraz aneks kuchenny z barkiem i stołem śniadaniowym, łazienka. Umeblowane .Doskonałe dla jednej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe, piękne, komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone w centrum miasta w budynku tuż przy Pl. Narutowicza. jednocześnie ciche i spokojne.Budynek oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

375 000 zł48 m² 7 731,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przytulne, ciepłe mieszkanie na Fortach Bema. Dwa ustawne pokoje, salon 18m2 i sypialnia 11,5m2, oddzielna kuchnia z oknem 7,5m2, łazienka z wanną 4m2 i oddzielne w-c. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

469 000 zł91 m² 5 153,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przestronne dwupoziomowe mieszkanie 91m2 w dobrej cenie na strzeżonym, monitorowanym osiedlu na Bemowie. Piękny rozkład. Na pierwszym poziomie znajduje się salon 22,5m2 połączony z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

440 000 zł75 m² 5 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Funkcjonalne,jasne,zadbane trzy pokojowe mieszkanie z dużym balkonem 10m i piwnicą 10m .Zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy jaką jest Warszawa Włochy. Budynek zadbany,otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pokojowe, umeblowane-w każdym pokoju rozkładane miejsce do spania.Jeden pokój połączony z aneksem kuchennym.Kuchnia w pełni wyposażona/lodówka,zmywarka,mikrofala,płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

410 000 zł60 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Świetna lokalizacja, blisko st. metra. Do sprzedaży funkcjonalne, przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m2 usytuowane na 1 piętrze. Mieszkanie składa się z : 3 pokoi (23; 11 i 8 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest przestronne, ustawne, słoneczne i po remoncie, zlokalizowane przy samym placu Wilsona, w pobliżu kina, placówek bankowych, usługowych, sklepów oraz stacji metra. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rudnickiego

Bielany,Warszawa

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| ładne mieszkanie dwupokojowe,umeblowane i wyposażone. Przestronny pokój dzienny ,kuchnia widna w aneksie, wyposażona wraz ze sprzętem agd. Łazienka jest razem z wc. Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

229 000 zł40 m² 5 725 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta bezpośrednio od dewelopera. bez pośredników, bez podatku pcc Kupując bezpośredni od dewelopera masz gwarancje najniższej ceny i możliwość negocjacji. Dwa pokoje 39 m2, 229 000 zł Balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chrzanowskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| mieszkanie w dobrym standardzie ; duży pokój z wyjściem na balkon ; vis a vis w pełni wyposażona kuchnia i sypialnia ; łazienka z kabiną prysznicową .Wbudowane szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Białołęka,Warszawa

252 000 zł38 m² 6 668,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie typu Studio o powierzchni 37,7 m2 na trzecim piętrze w niskim trzypiętrowym bloku zbudowanym w 2006 z cegły na zamkniętym strzeżonym osiedlu w Dzielnicy Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

1 390 zł49 m² 28,37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Skopiuj i wklej link do swojej przeglądarki i obejrzyj film: BEZPOŚREDNIO, czyli bez prowizji! Przytulne mieszkanko 49 m2 z bardzo dużą loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

699 000 zł105 m² 6 657,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Apartament 4 pokojowy 105,5 m na II piętrze w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Nowoursynowskiej , na skarpie wiślanej w budynku oddanym do użytku w 2008r. Mieszkanie zrealizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Patkowskiego

Wilanów,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie w bloku z 2002 roku na 4 piętrze o powierzchni 42 m2 składające się z pokoju z otwartą kuchnią i wydzielonym aneksem sypialnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radomska

Ochota,Warszawa

430 000 zł65 m² 6 615,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Funkcjonalne 2-pokojowe jasne,przestronne,zadbane mieszkanie na ochocie.Świetny punkt komunikacyjny (róg Grójeckiej)Budynek po wymianie instalacji ,drzwi wejściowych.Prężnie działająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

650 000 zł66 m² 9 908,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Piękne, nowoczesne mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze w budynku z 2006 roku. Mieszkanie jest ciche, zadbane, czyste i gotowe do zamieszkania. Pokoje ok. 25, 11, 13 mkw, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Włochy,Warszawa

369 000 zł56 m² 6 648,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w niskim dwu piętrowym bloku,odnowionym i ocieplonym.Po wymianie instalacji hydraulicznej i elektrycznej.Okolica cicha spokojna,dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

2 250 zł56 m² 40,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 56 m2. Dwa pokoje. Mieszkanie częściowo umeblowane, położone na strzeżonym zamkniętym osiedlu. Kuchnia w pełni umeblowana, oddzielna z oknem. Pokoje ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

205 000 zł31 m² 6 612,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Ciche mieszkanie, 31m2, 1 pokój, parter/3. Budynek z 1938r., odrębna własność. W pokoju na podłodze deski przykryte wykładziną dywanową. Kuchnia widna, na podłodze linoleum. Łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

1 200 zł24 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ładna kawalerka - tuż przy parku / niedaleko ul. Górczewskiej/ umeblowana. Świetna komunikacja i lokalizacja. Kontakt:licencja 2969 Kaucja: 1 200,00 zł Oferta wysłana z programu imo dla biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barei

Białołęka,Warszawa

281 000 zł45 m² 6 189,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe, ciche i słoneczne mieszkanie na cichym Tarchominie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi :18m z balkonem- 4m i 9m, widnej 8m kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

580 000 zł72 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjna lokalizacja, bliskość terenów zielonych. Budynek z 2008 roku na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Osiedle ładnie zagospodarowane z placem zabaw dla dzieci. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Tarchomin,Warszawa

340 000 zł51 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Poszukiwany nowy właściciel dla przytulnego mieszkanka na warszawskim tarchominie! Do sprzedania funkcjonalne, nowocześnie urządzone, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Majolikowej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 280 000 zł107 m² 11 962,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

| cicho ,zielono w pobliżu Łazienki Królewskie.Doskonała lokalizacja Dolnego Mokotowa.Rozkładowe cztery pokoje z 2 łazienkami.Mieszkanie ma wydzieloną część dzienną i nocną.Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

310 000 zł45 m² 6 958,47 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 w Warszawie na Ochocie przy ulicy Dickensa.Lokal do remontu z dużym potencjałem. Mieszkanie rozkładowe,dwustronne,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 280 000 zł107 m² 11 962,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nabielaka

Mokotów,Warszawa

1 250 000 zł107 m² 11 682,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

| cicho ,zielono w pobliżu Łazienki Królewskie.Doskonała lokalizacja Dolnego Mokotowa.Rozkładowe cztery pokoje z 2 łazienkami.Miejsce postojowe w garażu podziemnym.Budynek strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogalińska

Wola,Warszawa

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie o pow. 45 mkw, narożne, doświetlone dzięki dużej liczbie okien. salon z widna kuchnią, sypialnia 10 mkw, garderoba 4 mkw, łazienka 4 mkw. Umeblowane. Sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

2 900 zł94 m² 30,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe przestronne mieszkanie o pow. 94 mkw z balkonem, umeblowane i wyposażone.Bardzo dużo szaf wnękowych. Mieszkanie otwarte - 2 oddzielne sypialnie (osobne pokoje zamykane drzwiami ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płatnicza

Bielany,Warszawa

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W pełni wyposażone i umeblowane, mieszkanie o pow. 51 mkw w tym 3 pokoje (18 mkw, 11 mkw, 8 mkw), widna kuchnia, balkon. W mieszkaniu był przeprowadzany remont w 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

2 000 zł67 m² 29,85 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, ciche, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 67 mkw, z widną, umeblowaną (nowe meble) kuchnią połączoną otwartym oknem z dużym salonem, jasną dużą łazienką. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe (46 m2) mieszkanie na Tarchominie. Osiedle ogrodzone z ochroną. Mieszkanie jest rozkładowe, umeblowane - dwa samodzielne pokoje z oddzielną kuchnią z oknem.