dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 17 Stycznia

Włochy,Warszawa

360 000 zł74 m² 4 864,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomość położona w budynku przy ul .17-go Stycznia w II linii zabudowy. Mieszkanie trójstronne : wschód ,zachód i południe z funkcjonalnym i praktycznym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

299 000 zł33 m² 9 060,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy na Żoliborzu. Składa się z pokoju dziennego (18 m2), sypialni w amfiladzie (7 m2), wnęki kuchennej, łazienki i przedpokoju. Na podłodze parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

460 000 zł85 m² 5 423,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Piękne czteropokojowe mieszkanie na Bielanach. Budynek otynkowany, ocieplony, teren wokół zadbany, dużo zieleni, bardzo duża przestrzeń między blokami. W czasie remontu w 2010 wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wola

Wola,Warszawa

731 500 zł98 m² 7 457,44 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

! niezwykłe mieszkanie 98m2 + 50m2 tarasu na warszawskiej Woli! Głównym punktem mieszkania jest przestronny salon 26m2 połączony z 11m2 aneksu kuchennego. Mamy, również do dyspozycji trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

3 199 zł70 m² 45,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne, świeżo odnowione mieszkanie w bardzo dobrym stanie, o pow. 70 mkw z widokiem na kino Iluzjon, usytuowane na II piętrze w czteropiętrowym bloku, na Starym Mokotowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Targówek,Warszawa

275 000 zł47 m² 5 851,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w zielonej okolicy do remontu.Brak glazur i terakot,na podłodze pcv.Okna nowe pcv.Okolica bardzo zielona,spokojna,bardzo blisko Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Kuchnia oddzielna z prześwitem, umeblowana i wyposażona. Duże okna. W przedpokoju garderoba. W łazience nowa glazura i terakota. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielone Zacisze

Targówek,Warszawa

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne, mieszkanie o pow. 55 mkw w tym duży pokój z balkonem ( 19 mkw), sypialnia (12 mkw), kuchnia (11 mkw), łazienka z wc (5 mkw), duży przedpokój (7 mkw). kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

560 000 zł68 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Ciche, rozkładowe, dwustronne mieszkanie w Centrum Pragi Północ. Wyjątkowo komfortowy rozkład. Przedpokój podzielony na trzy odcinki. W pierwszej części wejście do widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

3 800 zł128 m² 29,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie o pow. 128 m2, na eleganckim osiedlu przy parku Szczęśliwickim z widokiem na jezioro, park i wyciąg narciarski. Do parku jest tylko 30 metrów. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Funkcjonalne 47 metrowe mieszkanie u zbiegu ulic Jana Pawła II i Stawki. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, doskonały punkt komunikacyjny, w pobliżu ch Arkadia, metro, dobrze rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zamiejska

Targówek,Warszawa

230 000 zł39 m² 5 897,44 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Bardzo duża kawalerka /39 M./ W DOBRYM MIEJSCU KOMUNIKACYJNYM NA TARGÓWKU, W POBLIŻU PĘTLI AUTOBUSOWEJ I PRZYSZŁEJ STACJI II LINII METRA. Dwustronne, z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

280 000 zł39 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bardzo ładne mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy! Przedmiotem oferty jest 39 m2 mieszkanie składające się z 2 pokoi. Jeden większy mający około 21 m2 połączony jest z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Uwaga! ta oferta jest bez prowizji biura! Bardzo ładna kawalerka dla jednej osoby lub pary. Kompletnie umeblowana i wyposażona. Doskonała lokalizacja, komunikacja w każdą stronę Warszawy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

365 000 zł67 m² 5 447,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie w programie MDM Przestronne trzy pokojowe mieszkanie 67m2 + 17m2 loggi położone na warszawskiej Białołęce. Do dyspozycji mamy trzy pokoje 17m2; 12m2; 10m2, kuchnia oddzielna 9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Irzykowskiego

Bemowo,Warszawa

320 000 zł62 m² 5 161,29 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe mieszkanie z dużym potencjałem, 62m2, 3pok, piętro 3/10. Salon 21m2, dwie sypialnie 12m2 i 10m2., nowe okna PCV. Z salonu wyjście na duży zabudowany balkon. Ekspozycja okien,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53 mkw z balkonem, w pełni umeblowane, z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym z lodówką oraz łazienką z pralką. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

406 300 zł61 m² 6 660,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przestronne trzy pokojowe mieszkanie 61m2 w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Bemowie. Inwestycja zlokalizowana w sąsiedztwie planowanej stacji metra. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

480 000 zł64 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Budynek w dobrym stanie technicznym, po wymianie instalacji, pionów. Ocieplony z nową elewacja. Klatka schodowa czysta, zadbana. Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

279 000 zł28 m² 9 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Okazja! przytulna kawalerka Z zielonym widokiem na ogródek na ul.WIEJSKIEJ W CEGLE Mieszkanie bardzo funkcjonalne na prestiżowej ulicy Wiejskiej NADAJE SIĘ DO WPROWADZENIA! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

280 000 zł28 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Okazja! przytulna kawalerka Z zielonym widokiem na ogródkek na wiejskiej W cegle Mieszkanie bardzo funkcjonalne na prestiżowej ulicy Wiejskiej nadaje się do wprowadzenia! Nieruchomość przylega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

310 000 zł48 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Atrakcyjna lokalizacja, kameralny budynek. Budynek z 1986 roku z płyty po termomodernizacji, po wymianie instalacji, pionów. Klatka schodowa czysta, zadbana. Cicha, zielona okolica. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

396 000 zł57 m² 6 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Piękne ciche mieszkanie o pow. 57 na wysokim parterze na strzeżonym osiedlu w budynku z 2000r. na Bemowie. Salon z widnym aneksem kuchennym o łącznej pow. ok. 30m2, przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

645 000 zł84 m² 7 642,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Ciche, funkcjonalne , trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 84,4 m2, w budynku z 2001 roku , budynek ogrodzony z całodobową ochroną. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 300 zł74 m² 31,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane, wyposażone położone na warszawskich Szczęśliwicach, w pobliżu parku ze stawami i całorocznego wyciągu narciarskiego. Lokal posiada kuchnię (ok. 10m2) połączoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

699 000 zł75 m² 9 312,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie tuż przy stacji Metro Kabaty, idealnie ciche , z oknami na południe, na wewnętrzny, bardzo zadbany dziedziniec. Budynek ogrodzony, z ochroną. Wchodzimy do mieszkania do hallu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatowa

Mokotów,Warszawa

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem/kwiatowa/mokotów 1800zł 34m2 Zapraszam na prezentacje mieszkania przy ul. Kwiatowej. 34m2, osobna widna kuchnia, duży przestronny, słoneczny pokój, zadbana łazienka oraz niewielka garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

1 950 zł48 m² 40,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe, umeblowane mieszkanie o pow. 48 mkw, w bardzo dobrym stanie, składające się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni, kuchni, łazienki i przestronnego przedpokoju. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

275 000 zł47 m² 5 801,69 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Piękne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2 w doskonałej lokalizacji na Ursynowie, zaledwie 2 min. pieszo od przystanków autobusowych i 15 min. piechotą od metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokra

Targówek,Warszawa

289 000 zł57 m² 5 070,18 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Trzypokojowe mieszkanie na Targówku do własnej aranżacji. Ma powierzchnię 57 m 2 i jest położony na czwartym piętrze w 10 piętrowym budynku z końca lat 70-tych. Zielone osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa Nila

Praga-Południe,Warszawa

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Dwupokoje, 46m.kw przy ul. Fieldorfa/gocław Jednostronne, rozkładowe mieszkanie, składające się z dwóch niezależnych pokoi: 20 i 10m.kw, widna kuchnia 7m.kw otwarta na duży pokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

357 000 zł46 m² 7 794,76 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2 pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji. Idealne dla pary, pary z dziećmi lub pod wynajem. Mieszkanie ma bardzo ustawne pokoje z oknami wychodzącymi na wschód. Widok z okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

580 000 zł84 m² 6 946,11 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przepiękne trzypokojowe mieszkanie (ponad 83m2) na bliskim Bemowie, niedaleko C.H. Wola Park. Idealna propozycja dla rodziny z dziećmi oraz osób ceniących przestrzeń. Budynek usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sanocka

Ochota,Warszawa

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do najmu 2 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1967 roku. Mieszkanie o powierzchni 38 mkw składa się z dwóch pokoi (w tym jeden przechodni), ciemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

288 600 zł43 m² 6 654,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferujemy dwu pokojowe mieszkanie 43,37m2 w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Bemowie. Inwestycja zlokalizowana w sąsiedztwie planowanej stacji metra. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spalska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł70 m² 32,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 70 mkw w tym : - salon z kuchnią (30 mkw) z pełnym wyposażeniem wraz ze zmywarką - łazienka z wanną i pralką - osobne wc - pokój (18 mkw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

720 000 zł101 m² 7 128,71 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne, 4 pokojowe, przestrzenne mieszkanie o powierzchni 101 m2 w bloku strzeżonym, ogrodzonym i monitorowanym 24h. z 2008 roku. Posiada duże możliwości aranżacyjne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

254 000 zł37 m² 6 864,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Okazja cenowa. Świetna lokalizacja. Mieszkanie do własnej aranżacji Budynek po generalnym remoncie, termomodernizacji, wymianie pionów wodno-kanalizacyjnych, instalacji. Klatka schodowa czysta , zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

1 250 000 zł159 m² 7 861,64 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

| oferujemy Państwu do kupna wygodny czteropokojowy apartament zlokalizowany w budynku pod orłem. Budynek z portierem, basen, fittnes. Salon ok. 50m2okna na Wschód oraz 3 wygodne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rakowiec

Rakowiec,Warszawa

1 350 zł30 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka (pokój z kuchnią) na osiedlu Rakowiec z okien widok na zieleń. Mieszkanie położone w cichym otoczeniu. Blisko sklepy przedszkole i szkoła. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o pow. 50 m2 z oddzielną, widną kuchnią. Mieszkanie położone na piątym piętrze, składa się z salonu o pow. 20 m2 z którego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij