dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

720 000 zł101 m² 7 128,71 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne, 4 pokojowe, przestrzenne mieszkanie o powierzchni 101 m2 w bloku strzeżonym, ogrodzonym i monitorowanym 24h. z 2008 roku. Posiada duże możliwości aranżacyjne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

254 000 zł37 m² 6 864,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Okazja cenowa. Świetna lokalizacja. Mieszkanie do własnej aranżacji Budynek po generalnym remoncie, termomodernizacji, wymianie pionów wodno-kanalizacyjnych, instalacji. Klatka schodowa czysta , zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

1 250 000 zł159 m² 7 861,64 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

| oferujemy Państwu do kupna wygodny czteropokojowy apartament zlokalizowany w budynku pod orłem. Budynek z portierem, basen, fittnes. Salon ok. 50m2okna na Wschód oraz 3 wygodne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rakowiec

Rakowiec,Warszawa

1 350 zł30 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka (pokój z kuchnią) na osiedlu Rakowiec z okien widok na zieleń. Mieszkanie położone w cichym otoczeniu. Blisko sklepy przedszkole i szkoła. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o pow. 50 m2 z oddzielną, widną kuchnią. Mieszkanie położone na piątym piętrze, składa się z salonu o pow. 20 m2 z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

4 200 zł103 m² 40,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne, 4 - pokojowe mieszkanie, do wynajęcia najchętniej na biuro. Budynek z 2004r w idealnej lokalizacji Starego Mokotowa.Blisko do ul. Puławskiej i Al. Niepodległości, do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nicejska

Mokotów,Warszawa

300 000 zł48 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z widną kuchnią, usytuowane na parterze 10-piętrowego bloku na Stegnach. Stan do generalnego remontu. Lokal Składa się z pokoi o pow. 20m2 i 10m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

480 000 zł53 m² 9 039,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Pięknie wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie! Bardzo nowocześnie urządzone, świetne mieszkanie na Warszawskim Mokotowie. Przestronne i bardzo ustawne 3 pokoje, jeden salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

435 000 zł72 m² 6 009,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim za jedyne 6009,95 złotych za m 2! Nieruchomość składa się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, garderoby oraz 8,06 metrowego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lewartowskiego

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, kompletnie wyposażone, 1 pokojowe mieszkanie, położone w pobliżu dużego parku. Mieszkanie jest bardzo ciche i słoneczne - okna mieszkania i balkon wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

W całym mieszkaniu wymieniono okna. W przedpokoju na ścianach boazeria. W pokojach i przedpokoju parkiet w dobrym stanie, do wycyklinowania. W kuchni i łazience glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

300 000 zł42 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Blok i klatka schodowa po remoncie. Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2 na Stegnach. Mieszkanie składa się z : 2 pokoi ( 17 i 9m2), widnej, oddzielnej kuchni 7 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

265 000 zł43 m² 6 162,79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z oddzielną , widną kuchnią. Loggia. Mieszkanie w dobrym stanie do odświeżenia. Budynek w dobrym stanie technicznym, po wymianie ionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymczaka

Wola,Warszawa

1 950 zł55 m² 35,45 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Umeblowane i wyposażone (pralka, zmywarka, pralka) dwupokojowe mieszkanie o pow. 55 mkw z widną kuchnią, usytuowane na I piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

3 100 zł80 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie na Ochocie. Składa się z salonu, dwóch niezależnych sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Lokal w pełni umeblowany i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

445 000 zł100 m² 4 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Atrakcyjne, dwupoziomowe! Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze z windą o pow. całkowitej 100 m2, bez skosów 67 m2. Lokal jest do odświeżenia, nie jest umeblowane. Okolica cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| mieszkanie na Gocławiu, ul. Łukowska - Rezydencja Quatro. Osiedle zamknięte, budynek z ochroną 24h. Doskonała lokalizacja, blisko pętla autobusowa, dobre połączenie z centrum, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

508 000 zł66 m² 7 696,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie na Bielanach. Składa się z pokoju dziennego (19 m2), dwóch sypialni (13,5;9 m2), widnej, oddzielnej kuchni (7,5 m2), łazienki (3,8 m2), wc (1,5 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

1 600 zł29 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia bardzo przytulna i klimatyczna kawalerka na Bruna 24. Mieszkanie w pełni wyposażone. Niedawno po remoncie. Miejsce kapitalne - cicho, wszędzie blisko (najlepiej skomunikowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o pow. 50 mkw, po remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone w nowe sprzęty (meble, lodówka, pralka, zmywarka do naczyń). Mieszkanie jest ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Atrakcyjne mieszkanie na Saskiej Kępie przy ul. Międzynarodowej o powierzchni 49 m.kw usytuowane na 9-tym piętrze w 10-piętrowym budynku z 1971. Trzypokojowe mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwicka

Mokotów,Warszawa

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe, umeblowane mieszkanie o pow. 46,81 mkw, z osobną kuchnią i balkonem. Piecyk gazowy. Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze w trzypiętrowym budynku bez windy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Światowida

Białołęka,Warszawa

410 000 zł67 m² 6 119,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam Państwu bardzo przyjemne, eleganckie i urządzone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 67m 2 usytuowane na 5 piętrze 6 piętrowego bloku z 2001 roku, położonym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

2 250 zł42 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe, kompletnie umeblowane i wyposażone (pralka, zmywarka, lodówka, piekarnik, mikrofala, telewizor) mieszkanie o pow. 42 mkw z dużym balkonem, usytuowane na X piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elsnera

Mokotów,Warszawa

2 000 zł44 m² 45,56 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym, niedawno oddane do użytkowania i świeżo wykończone, wyposażone i umeblowane. Mieszkanie posiada pokój dzienny ok. 20mkw połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sady Żoliborskie

Sady Żoliborskie,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowo wykończony, dwupokojowy, klimatyzowany apartament o pow. 48 mkw, w wysokim standardzie wykończenia, w pełni umeblowane i wyposażone (pralka, piekarnik, zmywarka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

334 500 zł48 m² 6 990,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Cena zawiera wykończenie pod klucz ( zabudowa kuchni Z agd) Dwu pokojowe, przytulne mieszkanie 47,85m2 na warszawskiej Woli. Salon połączony z aneksem kuchennym 23m2, sypialnia to natomiast 13m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł65 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Atrakcyjne, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na ostatnim, czwartym piętrze bloku na cichym i spokojnym osiedlu na Gocławiu. Bardzo dobra lokalizacja jeśli chodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

436 000 zł86 m² 5 069,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Cztero pokojowe mieszkanie 86m2 + 27m2 loggi położone na warszawskiej Białołęce. Do dyspozycji mamy salon 21m2 oraz trzy sypialnie 14m2; 14m2; 11m2, kuchnia w aneksie 7m2, oraz dwie łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polaka

Ursynów,Warszawa

420 000 zł60 m² 7 010,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie trzy- pokojowe ,widne, dwustronnie nasłonecznione przy metrze,imielin". Spokojna okolica. Salon 20m2, ssypialnie o pow.12;10m2, oddzielna kuchnia widna, łazienka i WC, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wola

Wola,Warszawa

221 000 zł26 m² 8 569,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Przytulna kawalerka w nowo powstającej inwestycji na warszawskiej Woli. Pokój 17m2 dzięki dużym oknom pomieszczenie jest widne. Kuchnia umiejscowiona jest w korytarzu. Łazienka to 4m2 dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Białołęka,Warszawa

281 600 zł56 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Piękne mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Przestronne trzypokojowe 57 m2 mieszkanie e w stanie deweloperskim. Za dopłatą 500zł/m2 mieszkanie jest wykańczane i wyposażone w zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Kameralne, zamknięte i monitorowane osiedle. Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w budynku z 2007r. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Bielany

Bielany,Warszawa

255 000 zł26 m² 9 622,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Przepiękne , zadbane mieszkanie jednopokojowe, wykończone najwyższej jakości materiałami , bardzo blisko stacji metra Słodowiec. W spokojnej cichej okolicy z dużą ilością wypielęgnowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gąbińska

Bielany,Warszawa

1 450 zł35 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe, nieduże mieszkanko przy Metrze Słodowiec. Kuchnia ciemna. Umeblowane, pralka , lodówka telewizor. dobra lokalizacja, blisko szkoła, przedszkole, sklep spożywczy. Oprócz czynszu najmu Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 250 000 zł160 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

| oferujemy Państwu do kupna wygodny czteropokojowy apartament zlokalizowany w budynku apartamentowym. z portierem, basenem, fittnes. Salon ok. 50m2okna na Wschód oraz 3 wygodne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mlądzka

Praga-Południe,Warszawa

380 000 zł57 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Bardzo ładne mieszkanie. Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń - składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 37m 2 z wyjściem na loggię ok. 5,5m 2 , sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

245 000 zł37 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Okazja! Nowa, niższa cena! Doskonałe na wynajem, lub jeśli potrzebujesz niedużego i niekrępującego mieszkania w świetnej lokalizacji. Rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

475 000 zł56 m² 8 543,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ładne mieszkanie trzypokojowe z widną kuchnią, rozkładowe, jasne, z dużym balkonem tuż przy metrze i parku! Po remoncie , w bardzo dobrym stanie, gotowe do wprowadzenia ,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

345 000 zł46 m² 7 532,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilne! 46 m2 Służew nad dolinką 2 pokoje do remontu cena 355 000 pln do negocjacji. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

429 700 zł58 m² 7 451,01 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne mieszkanie 57m2 położone w kameralnej inwestycji na warszawskich Bielanach. Mamy do dyspozycji salon połączony z aneksem kuchennym o powierzchni 28m2. Sypialnia to 12m2.