dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 001 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 001 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

600 000 zł44 m² 13 605,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 6 piętrze w bloku z 2001 roku zlokalizowane na warszawskim Ursusie, przy ul. Górna Droga. Osiedle zamknięte, na terenie zamkniętego osiedla znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Irysowa

Mokotów,Warszawa

905 000 zł58 m² 15 711,80 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie 58m2 z dużym potencjałem, mokotów Na sprzedaż: jasne i przestronne, mieszkanie na warszawskim Mokotowie w świetnej lokalizacji. Bardzo dobrze skomunikowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Batalionu AK Parasol

Ulrychów,Warszawa

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English below Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu kompaktowej kawalerki zlokalizowanej na cichym i spokojnym osiedlu na Ulrychowie, przy ul. Batalionu ak Parasol 3. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

749 000 zł62 m² 12 080,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 4-pokojowe, 2 piętro w 11-piętrowym bloku z windą z 1974 roku - Targówek ul.Łojewska. Blisko do ikea, centrum handlowe, przystanki autobusowe pod blokiem, 2 przystanki do Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Flisaków

Kobiałka,Warszawa

749 000 zł53 m² 14 132,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 53 m z prywatnym ogródkiem 42 m , położone na parterze kameralnego, niskiego budynku na zamkniętym Osiedlu Regaty. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Targówek,Warszawa

1 290 000 zł69 m² 18 695,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz komfortowego mieszkania w zielonej i spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do centrum? Ta nieruchomość łączy wysoki standard wykończenia, funkcjonalny układ i kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barcelońska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł31 m² 80,91 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna i bardzo estetyczna kawalerka z osobną kuchnią, po generalnym remoncie, urządzona w nowoczesnym, spójnym stylu. Mieszkanie składa się z: jasnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

345 000 zł18 m² 19 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Kawalerka 17,5 m - Warszawa Praga-Południe, międzyborska 43a Wprowadzenie Prezentujemy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 17,5 m , zlokalizowaną przy ulicy Międzyborskiej 43a na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

740 000 zł64 m² 11 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na Mokotowie przy ulicy Egejskiej. W skład mieszkania wchodzą: - salon 16m2 (z wyjściem na balkon), -3 sypialnie (11m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Gocław,Warszawa

1 249 000 zł81 m² 15 419,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3-pokojowy apartament 81 m | Gocław | loggia | wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny apartament o powierzchni 81 m z loggią (6 m ), położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Hermana

Gołąbki,Warszawa

794 000 zł53 m² 14 981,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opis nieruchomości: przestrzeń, światło i spokój - Twoje miejsce w zielonych Gołąbkach Wyobraź sobie poranek wypełniony naturalnym światłem, ciszę za oknem i przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

740 000 zł56 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż wyjątkowe, trzystronne mieszkanie o powierzchni 56 m położone na samym skraju Lasu Bemowskiego (ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 47). Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 21 Pułku Piechoty Dzieci Warszawy

Mokotów,Warszawa

960 000 zł62 m² 15 360 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Posiadamy w ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na Gocławiu. Cicha i zielona okolica oraz niska zabudowa to niewątpliwe atuty tej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Ochota,Warszawa

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny cichy pokój Z dużą kuchnią! Umeblowane mieszkanie jednopokojowe na kameralnym parterze. Budynek z cegły, położony w drugiej linii zabudowy - cicho i zielono. Rozkład :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poetów

Tarchomin,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie świeżo po remoncie na osiedlu zamkniętym - strzeżonym "winnica", luksusowo wyposażone, znajduje sie na 1 piętrze - bardzo cicho i zielono osiedle. Tylko 2 mieszkania na klatce. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kocjana

Groty,Warszawa

1 365 000 zł75 m² 18 195,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie na zielonym Bemowie (osiedle Budimex), gotowe do zamieszkania. Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na drugim piętrze 4-piętrowego budynku z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczy Solskiej

Bemowo,Warszawa

499 000 zł30 m² 16 638,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1980 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Puszczy Solskiej. Mieszkanie o powierzchni 29,99m2 składa się z: -dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

877 000 zł65 m² 13 492,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w kameralnej inwestycji w otoczeniu zieleni. ul. Marmurowa 44 - Jabłonna Idealna propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

518 000 zł34 m² 15 416,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie położone na Białołęce, w inwestycji Osiedle Derby , przy ul. Skarbka z Gór Mieszkanie przeszło generalny remont, obejmujący wymianę wszystkich elementów wykończenia, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

635 000 zł38 m² 16 710,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie - komfort i funkcjonalność Na sprzedaż jasne, ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone przy Alei Jerzego Waszyngtona na warszawskim Kamionku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 690 000 zł80 m² 21 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie na osiedlu Aura Park, na Miasteczku Wilanów! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 80 m z dwoma balkonami. Do mieszkania przynależą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konotopska

Gołąbki,Warszawa

996 000 zł71 m² 13 988,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferujemy wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o przestronnym układzie, urządzone w nowoczesnym stylu z dbałością o każdy detal. Jasne wnętrza, funkcjonalna aranżacja oraz starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

615 000 zł38 m² 16 184,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 9. piętrze budynku przy ul. Międzynarodowej na klimatycznej Saskiej Kępie (praga-Południe). Stan mieszkania: lokal około 5 lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

3 000 zł28 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu kawalerkę w stanie idealnym - po remoncie generalnym, po którym jeszcze nie była użytkowana. Mieszkanie ma 28 m2 plus balkon i piwnicę. Lokal przeszedł w 2025r remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żoliborz,Warszawa

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia | Żoliborz | oddzielna kuchnia | parking za szlabanem Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na warszawskim Żoliborzu - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Wojska Polskiego

Wesoła,Warszawa

689 000 zł47 m² 14 659,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 47,05 m2 i wysokości 2,59 m zlokalizowane w Warszawa Wesoła, ul. Plac Wojska Polskiego 134. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleje Jerozolimskie

Stara Ochota,Warszawa

2 330 000 zł135 m² 17 221 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Digital Broker prezentuje wyjątkowy apartament z prywatnym tarasem i spektakularnym, niczym nieograniczonym widokiem na panoramę Warszawy. Nieruchomość położona jest na prestiżowej Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Wierzbno,Warszawa

700 000 zł46 m² 15 350,90 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Poszukujesz mieszkania, które możesz zaaranżować całkowicie według własnego pomysłu? Oferta przy ul. Puławskiej łączy prestiżową lokalizację z dowolną aranżacją wnętrz. Dlaczego to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Wawrzyszew,Warszawa

715 000 zł51 m² 14 102,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 11-piętrowym bloku z płyty z windą z 1976 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach-, Wawrzyszew, przy ul. Williama Szekspira.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bryły

Ksawerów,Warszawa

550 000 zł31 m² 17 776,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 31 m2 na Mokotowie, idealne dla inwestora, singla lub pary "na start".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

648 000 zł35 m² 18 514 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

9 piętro, świetny widok na zachód, 10 min pieszo do metra Plac Wilsona. Lokalizacja Ul. Promyka na Starym Żoliborzu, świetna lokalizacja, zaraz obok Parku Kępa Potocka, poza tym dotrzemy w: 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Muranów,Warszawa

1 830 000 zł88 m² 20 795,40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zapraszam na prezentację! Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy Apartament 3-4 pokojowy (ok.88 m2) z loggią (ok.14 m2) usytuowany w Śródmieściu , pomiędzy ul. Stawki, al. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

730 000 zł38 m² 19 466,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2 na Saskiej Kępie z widokiem na zieleń. Druga linia zabudowy od ul Międzynarodowej. Kuchnia w prześwicie z oknem na pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Siekierki,Warszawa

1 390 000 zł64 m² 21 882,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament wykończony Z dbałością O detale Bliskość terenów zielonych | Doskonała komunikacja | Funkcjonalny rozkład | Inwestycja z 2019 roku ***** rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morgowa

Gocławek,Warszawa

7 450 zł99 m² 75,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98,68 m , zlokalizowane przy ulicy Morgowej w Warszawie. To idealna propozycja dla osób, które poszukują mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 420 000 zł79 m² 17 956,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

- english description below - Na sprzedaż przestronne mieszkanie na osiedlu Ostoja Wilanów, z ogródkiem oraz 2 sypialniami i 2 łazienkami (w tym jedną znajdującą się w sypialni Master).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Guderskiego

Gocław,Warszawa

780 000 zł63 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon, - 2 x sypialnia, - kuchnia, - łazienka, - toaleta, oraz - hol. Prezentowane mieszkanie jest do remontu. Istnieje łatwa możliwość przeniesienia kuchni.