dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 001 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 001 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

800 000 zł27 m² 29 629,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

[English below] Mokotowska | przy Placu Trzech Krzyży Wyjątkowe mieszkanie w sercu Warszawy - gotowe do zamieszkania | Parking za bramą z pilotem. Na sprzedaż oferuję świeżo wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszkowców

Wawer,Warszawa

2 500 zł38 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Kościuszkowców w Warszawie. Dokładna lokalizacja: ul. Kościuszkowców 101 - na granicy dzielnic Wawer i Rembertów. Odległość do stacji kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczy Solskiej

Bemowo,Warszawa

499 000 zł30 m² 16 638,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1980 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Puszczy Solskiej. Mieszkanie o powierzchni 29,99m2 składa się z: -dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Żoliborz,Warszawa

949 000 zł52 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na klimatycznym Starym Żoliborzu. W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia, - pokój, - oddzielna widna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Rakowiec,Warszawa

632 000 zł36 m² 17 555,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2 pokoje z balkonem na Ochocie - ul. Banacha 22 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , bardzo duże okna, zlokalizowane w sercu warszawskiego Rakowca, 10 min. pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

750 000 zł39 m² 19 230,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjne dwupokojowe, ciepłe mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Lokal na 1 piętrze w niskim bloku z lat 70-tych. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

435 000 zł34 m² 12 985,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Jasne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,5 m , położone na 4. piętrze (bez windy) w 4-piętrowym budynku, na zamkniętym i bezpiecznym osiedlu w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

1 263 669 zł85 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 4 pokojowe na warszawskich Bielanach na osiedlu Chomiczówka. Lokal na parterze w wysokim bloku z lat 70-tych. Na powierzchnię mieszkania składa się: 4 pokoje, kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

720 000 zł50 m² 14 486,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

|3 pokoje|oddzielna kuchnia| Muranów |1 piętro | Wprowadzenie Prezentujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,7 m , położone na 1. piętrze w 9-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 mkw, położone na Woli przy ul. Jana Kazimierza. Lokal składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, przytulnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rejtana

Wesoła,Warszawa

1 390 000 zł71 m² 19 577,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Wprowadzenie Prezentujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m , zlokalizowane przy prestiżowej ulicy Tadeusza Rejtana 2 na warszawskim Mokotowie. Jest to idealna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

1 152 500 zł72 m² 15 995,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości findsquare z przyjemnością zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania, idealnego dla rodziny, pary lub jako bezpieczna inwestycja. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Lewandów,Warszawa

519 000 zł40 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o dokładnej powierzchni 39,45 m , położone na drugim piętrze w niskim budynku na chronionym osiedlu Lewandów Park 1 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Capri

Stegny,Warszawa

3 800 zł64 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dobrze skomunikowane z miastem (autobusy, linia tramwajowa), 3 pokojowe, 64 metrowe mieszkanie na spokojnym, bogatym w tereny zielone i kameralnym osiedlu Stegny. Usytuowane na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

1 000 000 zł50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 50 m2 na Powiślu, przy ul. Górnośląskiej. W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

4 950 000 zł181 m² 27 348,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem sprzedaży jest piękny apartament w świetnej lokalizacji, w prestiżowej i unikalnej inwestycji Patria na warszawskim Powiślu. W pobliżu Park Rydza-Śmigłego, agrykola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Goławicka

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

580 000 zł36 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Targówek Mieszkaniowy- ul. Goławicka 13 min. pieszo do stacji metra Targówek Mieszkaniowy parter z loggią i zejściem do ogródka 36 m2 po gruntownym remoncie 2 pokoje oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

579 000 zł37 m² 15 606,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim blokuz zlokalizowane w bardzo dobrej lokalizacji Warszawy, dzielnica Mokotów. W odległości do 5min pieszo: galeria Westfield Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starej Baśni

Bielany,Warszawa

749 000 zł56 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Bielany ul. Starej Baśni - autobusy i tramwaje: 300 m - metro : 1,3 km do stacji Stare Bielany Rozkładowe mieszkanie 56 m2, 3 pokoje z oddzielną kuchnią z oknem, z małym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Bródno,Warszawa

835 000 zł46 m² 17 995,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedaż | 835 000 zł | 46,4 m2 | mieszkanie | 3 pokoje | Krasiczyńska 2 | Warszawa Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze 10 piętrowego budynku z 1975 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

499 000 zł32 m² 15 511,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka położona przy ul. Aleje Jerozolimskie w dzielnicy Włochy. Lokal znajduje się na 3. piętrze w apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

829 000 zł71 m² 11 676,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowe mieszkanie z potencjałem | 71 m | balkon | garaż | winda | Białołęka - ul. Książkowa Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 71 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

679 000 zł54 m² 12 574 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie w warszawskim Włochach (na granicy z Ochotą) przy Al. Krakowskiej Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

2 850 zł40 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2014 roku w samym sercu Warszawy Śródmieściu. Lokal dostępny od zaraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janinówka

Targówek,Warszawa

668 000 zł56 m² 11 999,30 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie w świetnej lokalizacji o powierzchni 55,67 m , położone na parterze w budynku z 1977 roku na warszawskim Targówku, w bezpośredniej bliskości stacji Metro Trocka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

698 000 zł27 m² 25 409,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

We speak pl, eng, ua, ru Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone studio o powierzchni 27,47 m , położone w samym sercu Warszawy - przy ul. Emilii Plater, tuż obok Pałacu Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

895 000 zł49 m² 18 265,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie 49 m na Saskiej Kępie, ul. Międzynarodowa. Mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone: remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belwederska

Dolny Mokotów,Warszawa

715 000 zł48 m² 14 989,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym - Mokotów, ul. Belwederska Prezentowana nieruchomość to funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

619 000 zł48 m² 12 877 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3 pokoje / 5 minut do pkp Ursus Niedźwiadek / Spokojna, zielona okolica / Piwnica Ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym i rozkładowym układzie, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

5 290 zł106 m² 49,91 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 4-pokojowe mieszkanie, ursynów, ul. Belgradzka 10 Na wynajem przestronne i ciche mieszkanie o powierzchni 106 m , położone na 6. piętrze z 10 w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Słodowiec,Warszawa

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kasprowicza 12 na Starych Bielanach bezpośrednio przy stacji metra Słodowiec. Układ i standard: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Syta

Zawady,Warszawa

1 896 540 zł87 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie z rzadko spotykanym układem: osobna garderoba oraz spiżarnia rozwiązanie, które realnie zwiększa komfort codziennego życia. Na sprzedaż jasne, funkcjonalne i bardzo komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Siemieńskiego

Rakowiec,Warszawa

459 000 zł27 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży kawalerka, położona na Ochocie w bardzo dogodnym punkcie, jeśli chodzi o komunikację, jak również infrastrukturę miejską. Lokal składa się z pokoju, ciemnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

829 000 zł60 m² 13 770,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dwustronne, funkcjonalne mieszkanie przy ul. Czumy 9 na Bemowie, w jednej z najlepiej ocenianych i najbardziej pożądanych lokalizacji tej dzielnicy. Mieszkanie znajduję się zaledwie 450.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Erazma z Zakroczymia

Białołęka,Warszawa

820 000 zł64 m² 12 893,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokojowe, dwustronne mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na 1 piętrze w wysokim budynku z lat 90-tych zlokalizowane na zielonej Białołęce. Blok jest ocieplony i po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Ursynów,Warszawa

890 000 zł63 m² 14 194,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Dwustronne, funkcjonalne 3-pokojowe | Metro Stokłosy / Imielin | Ursynów Lokal gotowy do zamieszkania, umeblowany, z loggią, piwnicą oraz dostępem do wspólnej komórki lokatorskiej na tej samej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł38 m² 14 447,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Oferta bezpośrednio od właściciela mieszkania. Nie podejmuje współpracy z biurem nieruchomości, uprzejmie dziękuję za telefony i smsy z propozycją pośrednictwa przy sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bema

Moczydło,Warszawa

1 490 000 zł97 m² 15 345 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na woli Możliwość wydzielenia 4 pokoju | Wola | Ciche mieszkanie | Kameralna uliczka | Dwustronna ekspozycja | Miejsce postojowe w garażu | Południowy salon | *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 519 000 zł85 m² 17 870,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Przestronne 5-pokojowe mieszkanie 85,21 m | balkon | Wola | potencjał inwestycyjny Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 85,21 m , położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, jasne 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy metrze Kabaty przy ulicy Wańkowicza. Mieszkanie jest wyposażone i umeblowane. Salon posiada wyjście na balkon oraz połączony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

4 800 zł63 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mokotów/ ul. Kłobucka / 3 pokoje / 63 m2 / balkon / garaż Na wynajem trzypokojowe mieszkanie położone na Mokotowie w pobliżu Galerii Mokotów i lotniska Chopina. Mieszkanie Komfortowe,.