dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Włochy,Warszawa

630 000 zł50 m² 12 475,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Trójstronne mieszkanie na Włochach w bloku (cegła) z 1960 roku. 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.5 m2 na Warszawskich Włochach, przy ulicy Żwirki i Wigury składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

595 000 zł65 m² 9 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferuję wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 65 m + użytkowy strych (ok. 12 m ), położone na 3 piętrze zadbanego, monitorowanego budynku przy ul. Pasłęcka 16C. Budynek bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

819 000 zł53 m² 15 325,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

819 000 zł | sprzedaż | 53,44 m2 | 3 pokoje | warszawa | 1 sierpnia | włochy rezerwacja! Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze 10- to piętrowego budynku przy ul. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

2 899 000 zł180 m² 16 132,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 179,7 m , położone w prestiżowej lokalizacji - przy ul. Żelaznej 67, tuż obok Browarów Warszawskich. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

938 000 zł50 m² 18 835,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferuję mieszkanie o powierzchni 49,8m2 zlokalizowane przy ul. Dembego 10, na osiedlu Nordic Star na Kabatach (elewacja budynku i balkon remontowane w 2020 roku). W 2020 r. przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tokarza

Bródno,Warszawa

519 000 zł46 m² 11 185 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Świetna oferta na inwestycję pod wynajem. Oferuję do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 46,4m2 na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą na warszawskim Targówku (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Grochów,Warszawa

729 000 zł49 m² 14 877,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe, położone na 2. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie jest dwustronne (północpołudnie), dzięki czemu jest dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Awionetki RWD

Gocławek,Warszawa

795 000 zł62 m² 12 822,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania mam mieszkanie do generalnego remontu na warszawskim Gocławiu, ul. Awionetki rwd 62 m2, 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z oddzielnym wc, balkon, piwnica 4 piętro z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

615 000 zł38 m² 16 184,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 9. piętrze budynku przy ul. Międzynarodowej na klimatycznej Saskiej Kępie (praga-Południe). Stan mieszkania: lokal około 5 lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

670 000 zł44 m² 15 227,30 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 6. piętrze zadbanego budynku na warszawskim Gocławiu. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 800 zł65 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z 2009 roku przy ul. Jana Kazimierza na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paca

Praga-Południe,Warszawa

3 900 zł77 m² 50,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 77m2, piętro 2/4 bez windy w budynku z 1999r. przy ul. Paca, praga-Południe Grochów. Idealne dla rodziny, dla 2 par lub dla firmy. Małe zwierzęta mile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Nowodwory,Warszawa

1 233 000 zł102 m² 12 088,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupoziomowe 102m2 + 158m2 tarasu - 4 pokoje Czteropokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na Białołęckich Nowodworach. Pierwszy poziom to dwie sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Elsnerów,Warszawa

1 119 000 zł68 m² 16 577,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz przestronnego mieszkania urządzonego w nowoczesnym stylu, które znajduje się w cichej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest idealna dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Ursus,Warszawa

570 000 zł48 m² 11 825,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 2 piętro w 4-piętrowym bloku z lat 70-tych - Warszawa, ursus, ul. Orląt Lwowskich. Na powierzchnie mieszkania składa się: - 3 niezależne pokoje - oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

615 000 zł34 m² 18 303,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,6 m , położone w nowoczesnej inwestycji Modern City, zaledwie około 200 metrów od stacji metra Chrzanów. Lokal jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

1 349 000 zł83 m² 16 233,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 4 pokojowe w niskim budynku z cegły z1995 roku. Zlokalizowane jest na cichym i kameralnym osiedlu w otoczeniu zieleni. Mieszkanie sklada sie z duzego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

550 000 zł31 m² 17 741,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dlaczego warto kupić to mieszkanie? Świetna lokalizacja szybki dostęp do metra, tramwajów i autobusów zapewnia wygodne poruszanie się po całej Warszawie. Idealne na start lub inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, w bardzo dobrej lokalizacji (centrum Warszawy - kilka minut spacerem do stacji: metro Pole Mokotowskie). Jest to bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Suchodolska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,7m , świeżo odnowione. Rozkład: - pokój o powierzchni 18m z rozkładaną kanapą, szafą w zabudowie oraz telewizorem - Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Krótko i treściwie: * znam to osiedle jak własną kieszeń, bo wychowałem się na nim :-) * znam to mieszkanie, bo w identycznym mieszkałem z rodzicami * układ mieszkania naprawdę bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Maszewska

Chomiczówka,Warszawa

500 000 zł31 m² 16 181,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Gdzie za oknem jest zieleń, a nie ruchliwa ulica, a codzienność płynie wolniej, choć wciąż jesteś w Warszawie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

527 209 zł33 m² 16 182 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 32,58 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na Warszawskim Mokotowie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbsta

Ursynów Północny,Warszawa

2 500 zł43 m² 58,45 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem komfortowego mieszkania 2-pokojowego na Ursynowie blisko metra Stokłosy. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego, jasnego mieszkania o powierzchni około 43m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł34 m² 84,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agentom, pośrednikom serdecznie dziękujemy! Szanujmy wzajemnie swój czas. Wynajem tylko bezpośredni. Chętnie na dłużej. Oferta ograniczona. Wszystkie opłaty (w tym czynsz, garaż i wstęp do w/w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

479 000 zł28 m² 17 355,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Lokalizacja: (warszawa, mokotów, orzycka 4) Informacje: * Metraż: 27,6 m2 * Piętro: 4 z 10 * Rok budowy: 1972 * Stan prawny: odrębna Własność * Cena: 479 000 pln * Ekspozycja wschodnia * Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

790 000 zł56 m² 14 107,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Żoliborz, ul. Broniewskiego | balkon | cicho | świetna komunikacja Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Broniewskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bukietowa

Wola,Warszawa

499 000 zł27 m² 18 481,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie położone na drugim piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku z lat siedemdziesiątych bez windy. Przestronny salon, widna kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

635 000 zł38 m² 16 710,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2-pokojowe mieszkanie z balkonem na warszawskiej Woli przy ul. Esperanto o pow. ok. 38 m . Doskonała lokalizacja, świetna komunikacja, pełna infrastruktura. Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Targówek,Warszawa

470 000 zł38 m² 12 368,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność zaproponować Państwuj na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , położone przy ul. Wyszogrodzkiej na Warszawskim Bródnie. Lokal znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Imielin,Warszawa

708 000 zł48 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lux oferta! dostępne od zaraz. Metro imielin, stokłosy! przystanki autobusowe. Okazja! 2 duże ustawne bardzo widne pokoje , widna kuchnia. **** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krypska

Praga-Południe,Warszawa

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od kwietnia 2026 apartment for A couple or single - a certificate of employment is needed to sign the contract - a contract for 12 months mieszkanie dla pary lub singla - do podpisania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Lewandów,Warszawa

829 000 zł53 m² 15 582,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,2 m2 w doskonałej lokalizacji przy ulicy Głębockiej 94 na pierwszym piętrze. Budynek został wybudowany w 2015 roku. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

3 900 zł75 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

* wyjątkowe, przytulne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem. * pow. 75,4 m , parter, ul. Kobielska * Znakomita lokalizacja, świetny dojazd komunikacją miejską. Szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katalońska

Mokotów,Warszawa

649 000 zł52 m² 12 480,80 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie położone w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

1 130 050 zł72 m² 15 754,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3 komfortowe pokoje 72 m na sprzedaż ul. Maszewska 31 | Bielany, warszawa Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na Bielanach. Przestronne, z funkcjonalnym układem, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarzębskiego

Bielany,Warszawa

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa, bielany, stare Bielany, słodowiec, ul. Jarzębskiego. Mieszkanie jest o niskim standardzie, stąd niski czynsz. Dochodzą opłaty licznikowe wg zużycia. Okolica doskonale skomunikowana,.