dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fort Służew

Ursynów,Warszawa

998 000 zł65 m² 15 377,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

W kilku słowach: nietuzinkowe czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Fort Służew na pograniczu trzech dzielnic Ursynowa, mokotowa i Wilanowa. Wysoki standard wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

570 000 zł36 m² 15 833 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Powiślu przy ul. Solec Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 36 m2, którą składa się z: - dwóch pokoi - kuchni - łazienki - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

578 521 zł46 m² 12 703,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

English below, we speak English! Uwaga! Etyka jest dla nas niezmiernie ważna, dlatego pobieramy prowizję tylko od jednej strony transakcji! Na sprzedaż świeżo wyremontowane, pachnące nowością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Apartamentowa

Ursus,Warszawa

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W naszej ofercie posiadamy: mieszkanie przy ul. Apartamentowej, na osiedlu Tęczowy Park, bardzo dobrze skomunikowane, 200m do Al. 4 czerwca 1989r.: połączenie z autostradą S2 i z S8 -węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

585 000 zł52 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie, 3-pokojowe o powierzchni 52 m2, z aneksem kuchennym, dużym balkonem i miejscem parkingowym w garażu podziemnym. W pełni wykończone i umeblowane, klimatyzowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Picassa

Tarchomin,Warszawa

663 000 zł65 m² 10 275,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 64,52m2, usytuowane na 9 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskiej Białołęce - Tarchomin. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

1 274 170 zł70 m² 18 075,90 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament gotowy do wprowadzenia. Podział mieszkania na część prywatną i dzienną. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej w pełni wykończony lokal zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zaborowska

Górce,Warszawa

967 000 zł74 m² 13 067,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

CO to za mieszkanie? Mieszkanie dla rodziny, z ogródkiem. Całe mieszkanie liczy sobie prawie 74 m2, a własny ogródek to dodatkowe ponad 160 m2. Wysokość pomieszczeń 268 cm niewątpliwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Ochota,Warszawa

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu: mieszkanie 1 pokojowe, ul. Szczęśliwickiej 4. W najbliższym otoczeniu, biurowce, biedronka, sklep spożywczy pod blokiem, drogeria, punkty usługowe, dworzec zachodni, kolejka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

5 000 zł86 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w budynku zlokalizowanym tuż przy stacji metra Woronicza. Ładny rozkład: obszerny salon połączony z kuchnią,2 sypialnie,łazienka,wc.Do mieszkania przynależy 1 miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Wola,Warszawa

5 000 zł43 m² 116,28 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia elegancki apartament o łącznej powierzchni 43m2. 1. Lokalizacja Apartament znajduje się w ścisłym centrum Warszawy, przy ul. Złotej, w nowym, oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

679 000 zł61 m² 11 131,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie po remoncie, jasne, przestronne, położone na drugim piętrze budynku z windą. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

630 000 zł38 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż kawalerka w doskonałej lokalizacji! Na granicy Starego Mokotowa i Śródmieścia w pobliżu stacji metra Pole Mokotowskie. Unikalne, jedno z najjaśniejszych w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

430 000 zł38 m² 11 466,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie 37,5 m2, 2 pokojowe z oddzielną i widną kuchnią (możliwość otworzenia na salon) i dużą piwnicą ok 6 m2. Zlokalizowane na Saskiej Kępie - ul. Saska, 150 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tokarza

Bródno,Warszawa

480 000 zł54 m² 8 972 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 8. piętrze w 10. piętrowym budynku windą z 1975 roku. Lokal mieści się przy ulicy Wacława Tokarza 1 na osiedlu Bródno w Dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Miła

Wola,Warszawa

369 000 zł27 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Najlepsza lokata kapitału! Pragniesz ulokować swoje pieniądze w nieruchomość? Mieszkanie idealne na wynajem długoterminowy jak i Airbnb. Poszukujesz mieszkania na start? A może zależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostrzycka

Praga-Południe,Warszawa

495 000 zł40 m² 12 531,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedaż I 39,5 m2 I 2 pokoje I 495 000 zł | Praga Południe I ul. Ostrzycka nie pobieramy prowizji od kupującego! Przedmiotem sprzedaży jest przestrzenne mieszkanie na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górny Mokotów

Górny Mokotów,Warszawa

4 000 zł71 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie, na cele biurowe. Stary Mokotów, lokal po remoncie. Pokoje 21, 17, 10 i 7.5 m2, oddzielna, widna kuchnia - umeblowana, wyposażona / kuchenka, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

539 000 zł27 m² 19 963 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

W pełni wyposażone - do zamieszkania od razu. Remontowane w 2016 r - remont generalny- wymiana elektryki, mebli, zabudowy, podłóg) Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

550 000 zł57 m² 9 649,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Tylko w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w super cenie tylko do 19.09 na Bielanach przy al. Władysława Stanisława Reymonta 4. Otoczenie: okolica cicha, spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Przedstawiam 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Białostockiej na 4 piętrze 10 piętrowego budynku. Okna mieszkania wychodzą na południe co sprawia, że mieszkanie jest jasne, a baterie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łokuciewskiego

Bemowo,Warszawa

812 700 zł60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, do sprzedaży oferujemy rodzinne i gotowe do wprowadzenia się mieszkanie na Bemowie (górce) przy ul. Witolda Łokuciewskiego (osiedle Bemowo Park) Mieszkanie: całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

397 000 zł28 m² 14 178,60 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Śródmieście , słoneczne 2- pokojowe mieszkanie znajdujące się na 14. piętrze w 15- piętrowym budynku z lat 70. Powierzchnia 27,5 m2 składa się z dużego pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

2 500 zł19 m² 129,53 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po kapitalnym remoncie w doskonałej lokalizacji przy metrze Pole Mokotowskie, sgh. Pokój 14 m z aneksem kuchennym z wyjście na 5 m loggię Łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

3 400 zł57 m² 59,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie na trzecim (ostatnim) piętrze w kameralnym bloku na Marinie Mokotów. Budynek | Lokalizacja: trzypiętrowy blok mieszkalny zaopatrzony w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

599 000 zł48 m² 12 427,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,20 m2, na Mokotowie-Sadyba, przy ulicy św. Bonifacego, usytuowane na 7 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1975 roku. Blok po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Tarchomin,Warszawa

540 000 zł51 m² 10 588,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m ,2 piętro w 3-piętrowym bloku z windą z 2006 roku -warszawa, tarchomin, ul. Pomorska. Kameralne i zielone osiedle na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

760 000 zł41 m² 18 641,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe gotowe do zamieszkania dwupokojowe mieszkanie na Woli. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 19,78 m 2 z sypialni o powierzchni 11,13 m 2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

995 000 zł76 m² 13 093,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 75,99 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2002roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Wąwozowej. Na klatce schodowej znajdują się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

441 773 zł53 m² 8 332 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna ograniczona czasowo! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zadumana

Ochota,Warszawa

449 000 zł34 m² 13 205,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Ochota, przy parku Szczesliwickim, do sprzedania (prywatnie- bez agancji) przestronna kawalerka z wydzielona częścią sypialna. Lokalizacja: prestiżowa lokalizacja przy parku Szczesliwickim (300m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Służew,Warszawa

2 600 zł39 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pracujesz w zagłębiu biurowym Służewca i nie chcesz tracić czasu na codzienne dojazdy do pracy? Lubisz szybko przemieszczać się po mieście, dlatego korzystasz z różnych form.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

574 900 zł38 m² 15 330,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w Centrum Warszawy? Niedużego, ale świetnie rozplanowanego? Otoczonego zielenią, z dużym balkonem i bardzo cichego? Mamy dla Ciebie 2 pokoje przy Alejach Jerozolimskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgradzka

Natolin,Warszawa

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w budynku z 2018 roku na Natolinie. Mieszkanie w pobliżu stacji metra Natolin, ładne, ciche, nowocześnie wykończone, umeblowane, z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolność

Wola,Warszawa

3 200 zł47 m² 68,38 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 15.09.2022. Mieszkanie położone na uboczu, na pograniczu Centrum i Woli. Idealna lokalizacja szczególnie dla osób pracujących w Centrum, w pobliżu Ronda Daszyńskiego czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowej Góry

Bemowo,Warszawa

615 000 zł52 m² 11 631,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie warszawa, ul. Borowej Góry Prezentowane mieszkanie o metrażu 51,5 m2 składa się z: - przestronnego salonu z wyjściem na balkon połączonego z kuchnią - 2 sypialni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ochota

Ochota,Warszawa

359 000 zł30 m² 12 169,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Z przyjemnością przedstawiam Państwu atrakcyjną kawalerkę położoną na warszawskiej Ochocie, która świetnie nadaje się jako mieszkanie własne, dla dziecka lub inwestycja pod wynajem! 350 metrów do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stokłosy

Ursynów,Warszawa

740 000 zł64 m² 11 562,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecamy jasne, ciche, o klasycznym rozkładzie 3 pokojowe na Ursynowie Zakup możliwy za gotówkę Ekspozycja wschód-południe Balkon 6 m Ciche, metro Stokłosy 3 min piechotą 3 osobne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Oczapowskiego

Stare Bielany,Warszawa

778 000 zł49 m² 15 877,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Trzypokojowe mieszkanie 49m2 (salon z aneksem + 2 sypialnie) , z dużym balkonem w klimatycznym bloku blisko metra, na Starych Bielanach , z dużym balkonem w klimatycznym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

662 000 zł33 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy, przy ul. Marszałkowskiej. Powierzchnia wg kw 32,04 m2, powierzchnia rzeczywista 33,1 m2. Mieszkanie składa się z salonu ( możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

799 000 zł89 m² 9 007,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 88,7 m2 znajdujące się na zamkniętym osiedlu derby 15/17 charakteryzujące się niską zabudową, na bliskiej.