dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

585 000 zł48 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Międzynarodowej na Saskiej Kępie. W pobliżu ulice Zwycięzców oraz Francuska wraz ze swoją bogatą ofertą gastronomiczną. Blisko przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rondo Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

641 800 zł38 m² 16 872 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe - Grochowie przy ul. Wiatracznej Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 38,04 m2, na którą składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zadumana

Ochota,Warszawa

449 000 zł34 m² 13 205,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty tel. Kameralna kawalerka 34m2, na Ochocie. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w dobrym stanie wizualnym oraz technicznym. Mieszkanie idealne pod inwestycje. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

714 150 zł62 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty tel. Narożne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62 m2 w Ursusie Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w dobrym stanie wizualnym oraz technicznym. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

725 000 zł47 m² 15 491,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,8 m na warszawskim Ursynowie. Otoczenie nieruchomości Mieszkanie przy Metrze Natolin na Ursynowie, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

680 000 zł53 m² 12 922,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,62 m na warszawskim Ursynowie Otoczenie nieruchomości Mieszkanie na warszawskim Ursynowie, w świetnie skomunikowanym miejscu - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Corazziego

Śródmieście,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 558,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty tel. Ciche 2 pokojowe mieszkanie o pow. 36 m2 w Centrum Warszawy Podstawowe informacje: mieszkanie do remontu, dostępne od ręki. Otoczenie nieruchomości: prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

485 000 zł36 m² 13 472,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dwupokojowe mieszkanie położone w samym sercu Sadów Żoliborskich, w ciszy, zieleni, a jednocześnie dobrze skomunikowane z całą Warszawą. Mieszkanie jest położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zadumana

Ochota,Warszawa

449 000 zł34 m² 13 206 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Oferujemy do sprzedaży kawalerka na Ochocie przy ul. Zadumanej Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 34m2, którą składa się z: - salonu z kuchnią i wydzieloną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

240 000 zł17 m² 13 953 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zabezpiecz swój kapitał! inwestycja gotowa już W tym roku Sprzedaż bez prowizji! oraz podatku pcc Wysoki standard budynku Klimatyzacja w standardzie Reprezentacyjna całodobowa recepcja Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

640 000 zł50 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe mieszkanie w świetnie położonej części Powiśla. Okolica oferuje mnóstwo pobliskich parków oraz wygodny dojazd do ścisłego centrum miasta. We speak english, do not hesitate to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Wola,Warszawa

489 000 zł42 m² 11 642,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 i wysokości 2,5 m zlokalizowane przy Hali Wola przy ul. Sucharskiego 5 na pograniczu Bemowa i Woli. Znajduję się na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

480 500 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim ursusie przy ul. Górna Droga uwaga na zdjęciach wizualizacja - mieszkanie jest w stanie deweloperskim (do wykończenia) Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiktorska

Górny Mokotów,Warszawa

2 370 zł31 m² 76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia cicha kawalerka na Starym Mokotowie, tuż obok stacji metra Racławicka (3 min. spacerem), przy ul. Wiktorskiej. Mieszkanie dla singla lub pary. Bez zwierząt. Budynek z 1959 roku. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

474 990 zł43 m² 11 046,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na Mokotowie. Stan do remontu. Mieszkanie jasne. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe (grunty w trakcie regulacji, zakup za gotówkę). Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspowa

Targówek,Warszawa

575 000 zł54 m² 10 612,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią zlokalizowane w Warszawie (dzielnica Targówek) przy ulicy Wyspowa 2. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia. Bardzo dużym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

3 100 zł40 m² 78 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 22 września. Nowe, komfortowe, umeblowane mieszkanie na nowooddanym osiedlu inwestycji Robyg "mój Ursus" przy C.H. Faktory / ul. Herbu Oksza. Skład przedmiotu najmu stanowi: mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gościniec

Siekierki,Warszawa

574 600 zł41 m² 13 912,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wygodne 2 pokoje z dużym balkonem na Dolnym Mokotowie. Ostatnie mieszkanie 2 - pokojowe W tej inwestycji - dużo terenów zielonych - do centrum 20 minut - do Łazienek Królewskich - 10 minut - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

880 000 zł45 m² 19 473,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe gotowe do zamieszkania dwupokojowe mieszkanie na Woli. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 20,12m2, z sypialni o powierzchni 12,54m2, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Imielin,Warszawa

469 000 zł31 m² 14 984 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rewelacyjna oferta - okazja! całe wyposażenie zostaje W mieszkaniu! mieszkanie pachnące nowowścią - wszytsko nowe, każdy detal dopracowany, przępieknie wygląda. Rewelacyjnie położone 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batuty

Służew,Warszawa

680 000 zł46 m² 14 945 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealne pod inwestycję bądź do zamieszkania! Rozkładowe 2-pokojowe, ciche mieszkanie (45,5 m2) z dużym balkonem, na pierwszym piętrze w budynku z lat 70-tych (rama H). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegorzewskiej

Ursynów,Warszawa

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Budynek położony 11 minut na piechotę od metro Imielin. Cicha, widna kawalerka z oddzielną kuchnią z oknem oraz balkonem. Piękny widok na zieleń. Mieszkanie po częściowym remoncie. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Wrzeciono,Warszawa

479 500 zł35 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35 m2 w bardzo dobrym stanie - w pełni wykończone i umeblowane, gotowe do wprowadzenia po odświeżeniu ścian. Zlokalizowane jest w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Praga-Północ,Warszawa

580 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Piękne mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy kultowym Placu Hallera. Budynek po termomodernizacji, w otoczeni zieleni i świetnie skomunikowanej okolicy. w Budynku wymienione piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

440 000 zł38 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 38,5 m2, 2 pokojowe z oddzielną kuchnią (możliwość otworzenia na salon), balkonem i piwnicą. Zlokalizowane na Bielanach - ul. Magiera, 130 metrów od najbliższego przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Szczęśliwicka

Szczęśliwice,Warszawa

1 800 zł26 m² 69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokal biurowo-mieszkalny, na ul. Szczęśliwickiej/opaczewską, w pobliżu Parku Szczęśliwickiego oraz pętli autobusowej. Jest 1 pokój, miejsce na kuchnię, łazienka z kabiną i wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marynin

Bemowo,Warszawa

565 000 zł47 m² 12 046,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Urokliwe, ciche 2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym, zielonym osiedlu na Woli blisko stacji metra. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

265 000 zł18 m² 15 142,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Chcesz uchronić swój kapitał przed inflacją? Marzy Ci się Twoje własne pierwsze mieszkanie? Zależy Ci na dobrej lokalizacji? Jeśli odpowiedź brzmi tak to zapoznaj się z tą ofertą :) Oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

1 060 000 zł68 m² 15 542,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Kabaty to jedna z najbardziej spokojnych części Warszawy. Jej przyjazny klimat z licznymi terenami zielonymi sprawia, że przyciąga zarówno rodziny z dziećmi jak i zwolenników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

470 000 zł42 m² 11 325,30 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5m2, usytuowane na parterze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane w Warszawie w dzielnicy Bielany. Na powierzchnię mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belliniego

Białołęka,Warszawa

439 000 zł41 m² 10 707,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ciche, ładne mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w dwupiętrowym budynku z 2017 roku, gotowe do wprowadzenia się. Białołęka, ul. Vincenza Belliniego. Mieszkanie składa się z: hall -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawadowskiego

Ursynów,Warszawa

750 000 zł62 m² 12 096,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Ciche, rozkładowe, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem usytuowane na ostatnim 3 piętrze zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Zawadowskiego. Zadbany budynek z lat 90-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

920 000 zł62 m² 14 722 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Bemowie przy ul. Obrońców Tobruku 23. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 62,49 m2 liczba pokoi: 2 piętro: 2/5 balkon: taras ( 11,27 m2 ) okna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Ursynów,Warszawa

256 350 zł26 m² 9 998,05 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko W naszej agencji zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się W środę 21 września W godzinach 17.00 - 20.00. W celu umówienia wizyty proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałuszewska

Białołęka Dworska,Warszawa

575 000 zł47 m² 12 234 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 47 m2, 2-pokojowe z otwartą na salon kuchnią, dużym tarasem 7 m2 oraz miejscem parkingowym. W pełni wykończone, umeblowane i wyposażone w agd, w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

4 500 zł62 m² 72,58 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umeblowane 3-pok., pow. 62 m2 - zjawiskowy widok! - Mokotów, blisko Galeria Mokotów, nieprzyzwoicie blisko Metra wilanowska Oferujemy na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w Warszawie na Górnym Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zamiany

Ursynów,Warszawa

670 000 zł72 m² 9 306 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72m2 z balkonem. Powierzchnie pokoi 18,35m2, 12,10m2, 10,51 m2, 8,07m2, kuchni 7,06m2, przedpokoju 11,49m2, łazienka 3,15m2, wc 1,19m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe przy metro Stokłosy, tuż przy stacji metra i pięknym parku z tężniami. Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego na zamkniętym parkingu naziemnym. Mieszkanie ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

375 000 zł38 m² 9 868,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 38 m2, 2 pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, dużym balkonem i piwnicą, zlokalizowane na 4 piętrze w 10-piętrowym bloku na Bródnie, przy ul. Rembielińskiej, dokładnie 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Włochy,Warszawa

760 000 zł57 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Witam, sprzedam mieszkanie o powierzchni 56,65 m2 wraz z balkonem o powierzchni 9,94 m2. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze bloku znajdującego się w dzielnicy Stare Włochy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

2 800 zł43 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie na Żoliborzu przy Kępie Potockiej. Lokal typu studio. Otwarta przestrzeń, dwa okna, wydzielona część sypialniana, aneks kuchenny, balkon z widokiem na zieleń, łazienka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij