dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 029 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 029 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dragonów

Śródmieście,Warszawa

460 000 zł46 m² 9 956,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzypokojowe położone na cichym, czystym i kameralnym osiedlu o niskiej zabudowie w samym centrum miasta.Pokoje o powierzchni ok. 7m2, 11m2, 13m2. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

436 401 zł81 m² 5 405,02 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Osiedle Górczewska Park powstało z myślą o osobach ceniących miejski styl życia ? wygodę zamieszkania blisko centrum miasta i jego udogodnień. Kompleks składa się z 11 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolnej Wszechnicy

Ochota,Warszawa

1 650 zł47 m² 35,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie w odnowionym eleganckim, ocieplonym w 2012 roku bloku, z nowoczesną windą, ciche, wyposażone w lodówkę i pralkę oraz meble. Bez opłaty dodatkowej za czynsz. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

497 500 zł65 m² 7 653,85 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

La Cascade to inwestycja zlokalizowana na warszawskich Bielanach przy ul. Bogusławskiego, w odległości 15 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy. W dwunastopiętrowym budynku La Cascade.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

590 000 zł74 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Budynek wybudowany przez firmę Ebejot położony na terenie Ursusa, osiedle zamknięte strzeżone. Mieszkanie ciche, ciekawa aranżacja wnętrza, wysokie 3,1m, zadbane. Powierzchnia 74,4 m2 w tym: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

371 000 zł57 m² 6 508,77 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Platynowa

Ochota,Warszawa

275 000 zł36 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone jest w Centrum Warszawy. Budynek znajduje się w cichym, oddalonym od głównej ulicy miejscu otoczonym zielenią Budynek ocieplony, klatka schodowa po remoncie, wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

437 319 zł81 m² 5 409,02 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w budynku 'za Żelazną Bramą', 3-pokojowe, rozkładowe, w stanie idealnym - przeszło remont generalny i po tym remoncie nie było zamieszkałe. Kuchnia została otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

377 889 zł49 m² 7 638,75 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Intenso to projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczyńska

Mokotów,Warszawa

350 000 zł38 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zadbane, ciche mieszkanie w środku spokojnego osiedla. Mieszkanie rozkładowe z dużą loggią, jednostronne z oknami na południowy wschód. Na ścianach i sufitach w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeździecka

Stara Miłosna,Warszawa

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, dwupokojowe mieszkanie, o pow.50m2, w Wesołej-Stara Miłosna. Dom z 2006r. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze (winda). Bardzo widne , dwustronne (wsh.-Zach.),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy przytulny 2 pokojowy apartament, w pełni umeblowany z aneksem kuchennym ( wyposażenie lodówka, mikrofala, zmywarka, płyta indukcyjna, stół 4 krzesła garnki sztućce taleze itp. salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

379 950 zł52 m² 7 320,81 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokoje + kuchnia + łazienka. Razem 51,90 m2 + Loggia 4,00 m2+ balkon 4,40 m2. Pomieszczenie gospodarcze nr 1.79 w części garażu podziemnego (poziom -1). Odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

410 000 zł46 m² 8 913,04 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 2-pokojowe, 46 m2. Łazienka z prysznicem, widna kuchnia w pełni wyposażona w meble i agd. W mieszkaniu znajdują się dwie duże szafy wnękowe. 4 piętro z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kulczyńskiego

Ursynów,Warszawa

380 000 zł57 m² 6 690,14 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Kupujacy nie płaci prowizji / wynagrodzenie pośrednika pokrywa strona sprzedająca 3-pokojowe mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji - 3min do metra Imielin, 5 min do Multikina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maszynowa

Ochota,Warszawa

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

mieszkanie 2 pokojowe na cichym strzeżonym osiedlu blisko Parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie nieumeblowane poza szafą zabudowaną w sypialni i przedpokoju. Kuchnia w pełni wyposażona (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

199 000 zł27 m² 7 370,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Wygodna, ustawna kawalerka, do wprowadzenia. Usytuowana na Woli przy ul. Obozowej Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w trzy - kondygnacyjnej kamienicy z 1938 roku, parametry ogólne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

170 000 zł24 m² 6 938,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Jednopokojowe mieszkanie na Bielanach( niedaleko do stacji metra).2 piętro w budynku 10 piętrowym.Mieszkanie wymaga remontu.W pokoju na podłodze parkiet, w łazience glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Bielany,Warszawa

319 000 zł55 m² 5 821,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie na Bielanach, dwustronne, ciche.Mieszkanie wymaga remontu.W pokojach na podłodze pcv, w łazience i kuchni glazura starszego typu.Kuchnia oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bonifraterska

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł103 m² 38,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Mamy Państwu do zaoferowania świeżo odnowione, klimatyzowane mieszkanie na biuro w centrum Warszawy, w prestiżowej lokalizacji niedaleko Nowego Miasta i Sądu Najwyższego. Drugie piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

3 700 zł72 m² 51,39 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny apartament na Gocławiu wykończony najwyższej klasy materiałami. Mieszkanie o powierzchni 72 m2 znajduje się przy ulicy Jugosłowiańskiej w inwestycji Dom development.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

585 000 zł71 m² 8 239,44 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupoziomowe na Woli w niesłychanie dobrej cenie! Panorama miasta na wyciągniecie ręki w świetnie skomunikowanej części Warszawy. Dwa pozimy! Robi wrażenie, prawda? Mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

550 000 zł54 m² 10 091,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 3 pokojowe w samym Centrum Warszawy w pobliżu Metra Ratusz Arsenał, placu Bankowego, teatru Narodowego.Doskonała lokalizacja,mieszkanie ciche z ładnym widokiem.Rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

355 000 zł48 m² 7 395,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3-pokojowe 48 m2, rozkładowe mieszkanie w niskim bloku na Ochocie, z balkonem, położone w cichej i zielonej okolicy! Do sprzedania przytulne mieszkanie 48 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

300 000 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Okazja! Mieszkanie 50m na siódmym piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie w dzielnicy Wola. Trzypokojowe, rozkładowe, słoneczne, ciepłe. Duży pokój 16m2 , 2 sypialnie 7m2 i 9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hieronima

Targówek,Warszawa

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ładne 3 pokojowe mieszkanie po remoncie usytuowane na parterze w czteropiętrowym budynku. Powierzchnia całkowita mieszkania 47 m2. bez studentów najlepiej umowa z firmą Rozkład: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korzona

Targówek,Warszawa

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 - pokojowe rozkładowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku. Mieszkanie umeblowane! W pokojach na podłodze położony jest parkiet. Kuchnia widna, oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skargi

Targówek,Warszawa

330 000 zł53 m² 6 226,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Pośrednikom dziękuję, nie współpracuję, proszę nie dzwonić, niczego nie podpisuję i nie płace prowizji. Okazja Świetna lokalizacja, położenie ciche przyjemne a tym samym blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

300 150 zł44 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Kaskada Skorosze to najnowszy projekt mieszkaniowy na warszawskim Ursusie. Geometryczna forma budynku, której kaskadowy układ harmonijnie wpisuje się w otoczenie, zwraca uwagę klasycznymi proporcjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

436 482 zł81 m² 5 410,71 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Super mieszkanie, generalny remont w 2009 roku, idealne dla rodziny z dziećmi, dwóch par (niekoniecznie studenckich) lub każdej innej konfiguracji. 2 sypialnie (od strony cichego podwórka),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

195 000 zł31 m² 6 290,32 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Właściciel bezpośrednio sprzeda mieszkanie 1 - pokojowe, 31 m, piętro IV(9), rok bud. 2002, własność hipoteczna, w Warszawie, białołęka, ul. Aluzyjna , umeblowane, wolne od zaraz, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Targówek

Targówek,Warszawa

168 000 zł26 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie jednopokojowe z balkonem i widną kuchnią,usytuowane w niskim czteropiętrowym budynku.Na podłodze płytki pcv , w łazience brak glazury i terakoty.Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

2 600 zł80 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na Ochocie w Al.Jerozolimskich 151, (pomiędzy Pl.Zawiszy a dworcem Zachodnim) z piękną panoramą Warszawy. Powierzchnia mieszkania 80 m2. Blok wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Batalionu AK Parasol

Wola,Warszawa

165 000 zł24 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania atrakcyjna kawalerka na bliskiej Woli. Lokal jest położony na 7/7 piętrze, winda dojeżdża od 6 piętra. Mieszkanie słoneczne z dużą loggią, wejście do wszystkich pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

365 925 zł46 m² 7 954,89 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Rezydencja La Tour to nowoczesna architektura oraz wysoki standard wykończenia. Inwestycja zlokalizowana na warszawskiej Ochocie przy ul. Bohaterów Września. Na 12 piętrach efektownej wieży powstaje 246.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

349 000 zł39 m² 8 948,72 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mamy Państwu do zaoferowania 2 oddzielne pokoje w budynku położonym naprzeciwko Ogrodu Saskiego. Bezpośrednie sąsiedztwo centrów biurowych,dużo zieleni,kawiarnie,bary. W mieszkaniu,jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia 60 m2 + garaż podziemny ; wola / płocka; czynsz: 2000 pln/ mc Opis mieszkania: - 2 pokoje ( salon 25m2 ; sypialnia 14 m2) na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

313 300 zł46 m² 6 810,87 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Villa Arte to kompleks trzech zespołów budynków o wysokości od pięciu do jedenastu pięter, zlokalizowanych przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli, w odległości 5 km od centrum.