dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ząbkowska

Szmulowizna,Warszawa

590 000 zł54 m² 10 925,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Ząbkowskiej na Pradze-Północ. Naprzeciwko Centrum Praskiego-Koneser.Metro Dworzec Wileński 850m. Nieruchomość o powierzchni 53m2 ,na parterze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordonówny

Białołęka,Warszawa

520 000 zł58 m² 8 904,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę 2-pokojowego mieszkania, o powierzchni 58,40m2, usytuowanego na Białołęce przy ul. Ordonówny 19b. Lokalizacja Białołęka to najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

320 152 zł18 m² 17 343 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun Oferty: tel. 1-pokojowa kawalerka na cele inwestycyjne na Ursynowie oraz pcc! (podatek od czynności cywilno-prawnych) otoczenie nieruchomości: ursynów to najpopularniejsza dzielnica Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

579 000 zł52 m² 11 134,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz Viva invest prezentuje, ekskluzywna oferta, która jest dostępna wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie w kameralnym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Targówek,Warszawa

870 000 zł82 m² 10 621,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe, trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Targówku Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum wysoki standard wykończeń bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

499 000 zł49 m² 10 162,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 49,10 m2 zlokalizowane na zielonych Bielanach. Mieszkanie znajduje sie na 9 piętrze w bloku 10 piętrowym z którego rozpościera się piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

930 000 zł72 m² 12 863,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mam dziś do zaoferowania Państwu nietuzinkowe mieszkanie na strop ponad 3m przy ulicy Melchiora Wańkowicza 2 na Ursynowie! Mieszkanie na ponad 3 m wysokości! Piękna, duża kuchnia dla miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

497 981 zł60 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

669 500 zł84 m² 7 970 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 29.07 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orłowska

Targówek,Warszawa

655 000 zł60 m² 11 008 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy Państwu 3-pokojowe, bardzo jasne i rozkładowe mieszkanie na Targówku, tuż obok stacji metra trocka! Mieszkanie usytuowane jest na dobrym pierwszym piętrze w niskim budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

593 436 zł77 m² 7 748 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Najważniejsze zalety inwestycji: **przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

346 369 zł39 m² 8 879 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 17.08 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

441 773 zł53 m² 8 332 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna ograniczona czasowo! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

576 600 zł73 m² 7 898 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

359 982 zł40 m² 8 988 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40 m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 30.07 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

356 500 zł40 m² 8 913 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

779 800 zł82 m² 9 510 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera _bez prowizji_ Możliwość wykończenia pod klucz, w ramach współpraca z projektantem o szczegóły proszę pytać podczas rozmowy lub spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

822 000 zł60 m² 13 677,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkaj w mieście i czuj się jak za miastem. Cisza, zieleń, kameralność. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica ogródek Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janusza

Wola,Warszawa

749 000 zł54 m² 13 793,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54m2, znajdujące się przy ulicy Księcia Janusza. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opinogórska

Przyczółek Grochowski,Warszawa

535 000 zł56 m² 9 469,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m2 z balkonem na Przyczółku Grochowskim. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Włochy,Warszawa

1 115 000 zł91 m² 12 252,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo przestronne mieszkanie znajdujące się na osiedlu Zielona Italia, które uznawane jest za jedną z najładniejszych, nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smolna

Śródmieście,Warszawa

3 650 zł40 m² 91 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowo wykończone mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Smolnej 8, na 14 piętrze, ze wspaniałą panoramą miasta, z widokiem m.in. na Stadion Narodowy i Wisłę!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

1 998 000 zł160 m² 12 488 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja gotowa już W tym roku Sprzedaż bez prowizji! oraz podatku pcc lolkal usługowy Z witrynami idealny na sklep lub biuro Wysoki standard budynku Klimatyzacja w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

379 000 zł24 m² 15 469 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka 24,50M2 ,ul.DORYCKA,BIELANY,METRO Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie ,znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

3 040 000 zł274 m² 11 095 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

887 000 zł74 m² 11 986 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 74M2, 3 pokoje, ursus, ul.SKOROSZEWSKA (Warszawa, Ursus, Skoroszewska) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

2 000 zł24 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

kawalerka o powierzchni 24 m2 z widną kuchnią dostępna od zaraz. Bardzo dobra komunikacja do Centrum i do metra. Budynek zadbany. Osobom, które nie sprzątają i ze zwierzętami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

650 000 zł48 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 47,5 m2, 2-pokojowe z aneksem kuchennym i balkonem, rok po kapitalnym remoncie, w pełni wyposażone w meble w zabudowie i agd, dostępne od zaraz bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

499 000 zł48 m² 10 289 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Nexit Ursus przy ul. Posag 7 Panien. Mieszkanie: powierzchnia mieszkania to 48,5m2 i składa się ona z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

790 000 zł55 m² 14 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie z ogrodem zimowym (wymienione szczelne okna). Mieszkanie dwustronne (południe Pokój, północ kuchnia z jadalnią). Łazienka z kabiną prysznicową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Muranów,Warszawa

885 000 zł51 m² 17 305,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Unikalne mieszkanie w pięknej lokalizacji z widokiem na dachy Muranowa. Dwupokojowe z oddzielną widną kuchnią. Kuchnia i sypialnia z ekspozycją wschodnią a większy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Praga-Południe,Warszawa

470 000 zł38 m² 12 368,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 38 m , 2 piętro w 9-piętrowym bloku z windą z 1964 roku -warszawa, grochów, ul. Garwolińska. Budynek jest ocieplony, po wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

699 000 zł60 m² 11 747,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjne w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,50 m usytuowane na ostatnim 3 piętrze w bloku z windą z 2019 roku zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

850 000 zł55 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty tel. Ciche 3 pokojowe mieszkanie o pow. 55 m2 na Błoniach Wilanowskich. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania, dostępne od ręki. Na podłodze położony jest parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zadumana

Szczęśliwice,Warszawa

450 000 zł35 m² 12 857 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na ul. Zadumanej na osiedlu ogrodzonym. Mieszkanie ortginalnie było 1 pokojowe ale zostało przerobione na 2pokoje. Salon otwarty na kuchnię, sypialnia, łazienka z kabiną i wc 4,71m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

680 000 zł38 m² 17 894,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 38m2 na Starym Żoliborzu przy ul. ks. Popiełuszki. Mieszkanie: powierzchnia: 38m2 Liczba pokoi: 1 Piętro: 2 Czynsz: 400zł Stan lokalu: dobry Forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohdanowicza

Rakowiec,Warszawa

495 000 zł42 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Urocze i zadbane mieszkanie dwupokojowe z oddzielną widną kuchnią w bloku położonym tuż przy Fortach Rakowiec. Mieszkanie o łącznej pow 42 m2 usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o pow.64m2,3-pokoje ,rozkładowe z przedpokoju do wszystkich pomieszczeń wejście. Kuchnia ok 8m2 widna z jadalnią. Pokoje o pow.18m2,17m2,18m2 podłoga parkiet. Budynek.