dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostocka

Szmulowizna,Warszawa

479 000 zł47 m² 10 191,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pok. + kuchnia, pow. 47 m2 - Mieszkanie do remontu / odświeżenia - Świetna Lokalizacja blisko Centrum Praskie koneser - Praga Północ Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

460 000 zł38 m² 11 948 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,5m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku z windą zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Przestronne dwupokojowe mieszkanie na Bemowie. Podstawowe informacje: mieszkanie w idealnym stanie wizualnym oraz technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią przy ul. Słodowiec. Lokal mieści się na 3. piętrze w budynku bez windy. Ma powierzchnię 50 mkw. Każdy z pokoi może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajkowicza

Targówek,Warszawa

609 000 zł53 m² 11 491 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Targówku przy ulicy Gajkowicza 17, dosłownie 2 minuty od Metro Trocka Lokal o dokładnej powierzchni 52.97m2 składa się z 3 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bemowo,Warszawa

3 400 zł63 m² 53,74 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną jasną kuchnią usytuowane na 5 piętrze w kameralnym bloku na Bemowie. Lokalizacja: doskonała lokalizacja dla osób chcących żyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kakowskiego

Gocław,Warszawa

449 000 zł38 m² 11 941,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w urokliwej części Gocławia od dziś czeka na nowego właciciela. Aktualnie jedyne takie na rynku! Nieziemski widok z balkonu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przasnyska

Zatrasie,Warszawa

680 000 zł47 m² 14 468,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie o powierzchni 47 m2 usytuowane na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym przy ulicy Przasnyskiej. Mieszkanie dwustronne składające się z salonu, 2 sypialni, łazienki, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gąbińska

Bielany,Warszawa

472 500 zł35 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Bielanach przy ul. Gąbińskiej 30 Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 35 m2 liczba pokoi: 2 piętro: 2 balkon: nie ma usytuowanie mieszkania/ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

547 000 zł48 m² 11 278,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Powiedz tak Nowocześnie wykończonemu 3-pokojowemu mieszkaniu na Bielanach Pierwsze tak : Ponieważ mieszkanie już nie wymaga żadnych nakładów finansowych: 48,5 m2 świeżo po generalnym remoncie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

720 000 zł38 m² 18 947,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować państwu widne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 z balkonem. Lokal po generalnym remoncie, usytuowany w idealnej lokalizacji w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stegny

Stegny,Warszawa

610 000 zł48 m² 12 708,30 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

W ofercie mieszkanie o powierzchni 48m2 oraz piwnicą około 2,5m2 zlokalizowane na zielonych Stegnach na Mokotowie. Mieszkanie jest na drugim piętrze w bloku z dwoma windami. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Czerniakowska

Śródmieście,Warszawa

899 000 zł71 m² 12 591 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu 5 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 71,4mkw znajdujące się na warszawskim Śródmieściu. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

679 000 zł54 m² 12 574,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Świetna inwestycja na wynajem! (10 minut na piechotę do Uniwersytetu Medycznego). Mieszkanie jest rozkładowe (2 oddzielne pokoje + widna i duża kuchnia ; łazienka po generalnym remoncie 2 lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

462 857 zł40 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferta bezpośrednia od właściciela (nie jestem zainteresowany współpracą z biurami pośrednictwa). Mieszkanie zarówno do zamieszkania, jak również, jako inwestycja do najmu długoterminowego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

720 000 zł50 m² 14 343 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie czyste i zadbane cobrze doświetlone z doskonałym rozkładem i pięknym widokiem. Pełna właśnosć! Do lokalu przynależy komórka lokatorska Wielkość pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pod Lipą

Kabaty,Warszawa

830 000 zł102 m² 8 113,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Prezentujemy Państwu klimatycznie 4- pokojowe mieszkanie na poddaszu o pow. (po podłodze) 120,5 m /102m2 (bez skosów) w bardzo dobrej lokalizacji na Kabatach. Znajduje się ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Bielany,Warszawa

549 999 zł57 m² 9 649,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Tylko w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy al. Władysława Stanisława Reymonta 4. Otoczenie: okolica cicha, spokojna, bezpieczna, zadbana z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

950 000 zł78 m² 12 163,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne 4 pokoje dla rodziny - od dewelopera, bez podatku pcc Mieszkanie 4- pokojowe: - salon z aneksem - 3 sypialnie - 2 balkony - 2 łazienki - miejsce postojowe - 2 szt. dodatkowo płatne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem od zaraz mieszkanie z 2 balkonami na Białołęce. ***możliwość dostawienia dodatkowych mebli takich jak biurko, krzesła, czy kanapa. Cisza i spokój, ponieważ mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

595 000 zł57 m² 10 471,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Jeśli poszukujesz nieruchomości gotowej do wprowadzenia, położonej wśród zieleni, jednocześnie w świetnym punkcie komunikacyjnym - zapraszam do zapoznania się z tą propozycją. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

1 263 000 zł100 m² 12 630 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja gotowa już W tym roku Sprzedaż bez prowizji! oraz podatku pcc Wysoki standard budynku Klimatyzacja w standardzie Reprezentacyjna całodobowa recepcja Na parterze powierzchnie usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 569 500 zł73 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie wykończone pod klucz. Wykończone w wysokim standardzie. Na powierzchnię 73m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym - dwie sypialnie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dwernickiego

Praga-Południe,Warszawa

260 000 zł15 m² 17 808,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż 14.6 metrowe studio zlokalizowane przy ul. Józefa Dwernickiego, praga - Południe. Status mieszkania: pełna własność z księgą wieczystą. Nieruchomość położona na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne nowe trzypokojowe mieszkanie. Piąte piętro w bloku 15 piętrowym bloku. Blok usytułowany wśród zieleni w cichej i spokojnej okolicy. Blisko metro 5 min (pieszo), tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowska

Włochy,Warszawa

595 000 zł37 m² 15 939 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 37,33m2M2, 2 pokoje, włochy, ul.RAKOWSKA Na sprzedaż: Mieszkania w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koncertowa

Ursynów,Warszawa

760 000 zł60 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem transakcji jest 3 pokojowe mieszkanie na Ursynowie Północnym, umiejscowione przy ul. Koncertowej w odległości od metra Ursynów ok. 200m. Mieszkanie do remontu. Blok po remoncie /tynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śródziemnomorska

Służew,Warszawa

3 450 zł47 m² 73,40 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie, śródziemnomorska 41 - klimatyzacja, duży taras 10m2. Opis lokalu: budynek typu apartamentowiec z garażem podziemnym Mieszkanie znajdują się w części budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

359 982 zł40 m² 8 988 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40 m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 30.07 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

669 500 zł84 m² 7 970 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 29.07 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

356 750 zł40 m² 8 910 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

593 436 zł77 m² 7 748 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Najważniejsze zalety inwestycji: **przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

1 460 000 zł115 m² 12 696 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja gotowa już W tym roku Sprzedaż bez prowizji! oraz podatku pcc lolkal usługowy Z witrynami idealny na sklep lub biuro Wysoki standard budynku Klimatyzacja w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Magellana

Ursynów,Warszawa

339 000 zł31 m² 10 970,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979