dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

700 000 zł51 m² 13 725 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Lokal ma 51m2 wejście przez otwarte podwórko i przez drzwi na klatkę. Okna wychodza na pdwórko oraz z drugiej strony budynku na ul. Piękną. Być może możnaby zrobic wyjście od ulicy Pieknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Ochota,Warszawa

390 000 zł37 m² 10 597,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w poniedziałek 19/09/2022 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: - ul. Żwirki i Wigury 43/ Ochota - 2 pokoje z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Argentyńska

Saska Kępa,Warszawa

799 000 zł45 m² 17 756 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w rewelacyjnej lokalizacji na Saskiej Kępie przy ulicy Argentyńskiej 9. Lokal mieści się na 3.piętrze w 4.piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Praga-Południe,Warszawa

795 000 zł72 m² 10 965,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz 3 pokoje przy ul. Umińskiego na Gocławiu Idealne mieszkanie dla rodziny z dziećmi Budynek z lat 80-tych w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

560 000 zł46 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w dobrze skomunikowanym miejscu warszawskiej dzielnicy Ochota. Blok , który został zbudowany w 1959roku otoczony jest piękną zielenią dojrzałych drzew. Obecnie trwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajkowicza

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

620 000 zł56 m² 11 155 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie na 9 piętrze. Pełna własność, mieszkanie o powierzchni 53,9 m2 , na którą składają się: -salon (ok. 16 m2) z wyjściem na loggię (ok.3 m2); poł/zach -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa Nila

Praga-Południe,Warszawa

465 000 zł35 m² 13 323,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe - Gocław, przy ul. Fieldorfa Mieszkanie: powierzchnia mieszkania wynosi 34,9m2 plus powierzchnia loggi 5,3m2 W mieszkaniu znajduje się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pasteura

Ochota,Warszawa

1 389 000 zł91 m² 15 263,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Wyłącznie w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Pasteura. Atuty nieruchomości: - lokalizacja - Standard - Otoczenie - Obiekt monitorowany z ochroną -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Górny Mokotów,Warszawa

688 000 zł55 m² 12 509 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

mieszkanie zlokalizowane w bardzo dobrym ciagu komunikacyjnym: metro Wilanowska, pętla autobusowa, przystanek tramwajowy Bukowinska- 5 min na pieszo. Blok jest 10 piętrowy mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokjowe mieszakanie na Makotowie .W pełni umeblowane, powierzchnia 42 m2 ,pokój duży 17m2,pokój mały 9 m2,kuchnia jasna,łazienka i toaleta razem, piętro 9 ,budynek z 1972.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

497 981 zł60 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

669 500 zł84 m² 7 970 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 29.07 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

890 000 zł60 m² 14 958 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie mieszczące się na Warszawskiej Woli przy ul. Zawiszy 14. Spokojna okolica z jednocześnie bliską infrastrukturą oraz terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

378 288 zł43 m² 8 797 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40 m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 30.07 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

779 800 zł82 m² 9 510 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera _bez prowizji_ Możliwość wykończenia pod klucz, w ramach współpraca z projektantem o szczegóły proszę pytać podczas rozmowy lub spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

665 000 zł67 m² 9 925 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

358 979 zł40 m² 8 966 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

699 000 zł57 m² 12 263,20 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Górnym Mokotowie przy Al. Niepodległości 15 Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 57 m2, która składa się z: - pokój 17,7 m2 - pokój 9,8 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

593 436 zł77 m² 7 748 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Najważniejsze zalety inwestycji: **przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 551 zł51 m² 8 372 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

441 773 zł53 m² 8 332 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna ograniczona czasowo! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

576 600 zł73 m² 7 898 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magnacka

Ursus,Warszawa

754 000 zł65 m² 11 653,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam Państwu jasne i przestronne 64,7 metrowe mieszkanie, usytuowane w bardzo dobrze skomunikowanej części Warszawy: ursus - Gołąbki, położone przy ulicy Magnackiej. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

2 750 zł61 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w świetnej lokalizacji Warszawy. Dwupokojowe mieszkanie zostało powiększone o dodatkową sypialnię i łazienkę w poddaszu bloku co czyni je atrakcyjnym dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sady Żoliborskie

Sady Żoliborskie,Warszawa

739 000 zł57 m² 12 897 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,3 m2 zlokalizowane w sercu Sadów Żoliborskich przy ul. Sady Żoliborskie. Znajduję się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Śródziemnomorska

Stegny,Warszawa

649 000 zł56 m² 11 589 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

#Oferta zarezerwowana #stegnypołudniowe #3pokoje #widnakuchnia #łazienka+wc Można przebudować na 4 pokoje Usytuowane na 5 kondygnacji w budynku 11 piętrowym, na bardzo zielonym, spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

3 500 zł76 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

mam do wynajęcia mieszkanie, kuchnia od strony wschodniej. Bez mebli z miejscem garażowym (200pln) mieszkanie na 1 pietrze, posiada 2 balkony. W okolicy pętla autobusowa, przedszkola, szkoly,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kompasowa

Gocław,Warszawa

3 500 zł55 m² 64 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, zadbane, umeblowane mieszkanie o powierzchni 55m2 znajdujące się na 5.piętrze w 6.piętrowym bloku z windą 2000 roku na zamkniętym osiedlu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Łochowska

Praga-Północ,Warszawa

2 700 zł26 m² 103,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe, przestonne mieszkanie z balkonem oraz klimatyzacją, mieszczące się na 1 piętrze, w bloku oddanym do użytkowania w 2022 roku. Mieszkanie ma ekspozycję na południowy zachód, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klaudyny

Marymont-Ruda,Warszawa

395 000 zł37 m² 10 783,50 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż! Mieszkanie o powierzchni 36,63mkw przy Kępie Potockiej na warszawskich Bielanach. Lokal znajduje się przy ulicy Klaudyny na czternastym piętrze 14-pietrowego budynku z 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Targówek,Warszawa

660 000 zł69 m² 9 620,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Jeśli szukasz dla siebie i swojej rodziny niezwykle cichego 3-pokojowego mieszkania w wygodnej do życia okolicy, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie! - Na sprzedaż rodzinne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

1 000 000 zł78 m² 12 750,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Jeśli szukasz dużego mieszkania dla siebie i swojej rodziny lub zastanawiasz się nad inwestycją w rentowną nieruchomość, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie! Na sprzedaż 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Włochy,Warszawa

485 000 zł37 m² 13 251,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ciche, spokojne dwupokojowe mieszkanie a granicy Włoch i Ochoty przy ulicach Żwirki i Wigury, alei Dwudziestolatków i Alei Krakowskiej. Rozstawne dwa pokoje są do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Peszteńska

Saska Kępa,Warszawa

3 150 zł55 m² 57,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ulicy Peszteńskiej. Nieruchomość o powierzchni 55 mkw składa się z dwóch dużych niezależnych pokoi, zamkniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Wierzbno,Warszawa

390 000 zł32 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnej od zaraz przestronnej, cichej i jasnej kawalerki. Nieruchomość w stanie do zamieszkania znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł31 m² 81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem ładne, urządzone mieszkanie przy ulicy Jagiellońskiej 76. Blisko CD Projekt, ak. Koźmińskiego. Wysoki parter, zamknięte osiedle z domofonem. Mieszkanie 31m dostępne jest od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

500 000 zł39 m² 12 953,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam nowoczesne mieszkanie, połączony przestronny salon z kuchnią, strzeżone bezpieczne osiedle, w pobliżu piekarnia sklep spożywczy bankomat, przystanek autobusowy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

790 000 zł57 m² 13 860 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj na Górnym Mokotowie! Najbardziej pożądanej dzielnicy miasta! Al. Niepodległości Metro Wilanowska! Prezentujemy mieszkanie 57m2. Rozkładowe 3 pokoje z widną samodzielną kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

678 000 zł47 m² 14 364,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Piękne mieszkanie 47m2 po generalnym remoncie na trzecim piętrze na ul. Puszczyka w Warszawie (ursynów). Mieszkanie znajduje się w rewelacyjnym miejscu, sąsiaduje bezpośrednio z parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Goplańska

Wilanów,Warszawa

594 000 zł50 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentuje Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50 m2. Do mieszkania przynależy prywatny, wyjątkowy ogród o powierzchni 114 m2. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

515 000 zł47 m² 10 957 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 47m2, 2 pok,Bielany ,kochanowskiego Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.