dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 024 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 024 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

515 000 zł47 m² 10 957 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 47m2, 2 pok,Bielany ,kochanowskiego Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polska

Siekierki,Warszawa

991 000 zł84 m² 11 741,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun Oferty: nikodem Wilczyński tel. 4-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, dwiema łazienkami oraz pralnią w budynku o wysokim standardzie w cichej zielonej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Czerniakowska

Sadyba,Warszawa

850 000 zł64 m² 13 281 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedazy 4-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej 52 Mieszkanie: calkowita powierzchnia uzytkowa wynosi 64 m2, składa się z: salonu o pow.18m2, pokoju o pow.11m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polska

Siekierki,Warszawa

574 690 zł41 m² 13 925,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun Oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie w budynku o wysokim standardzie w cichej, zielonej okolicy na mokotowskich Siekierkach. Oraz pcc! (podatek od czynności cywilno-prawnych) otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż przytulne i rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe 48m2 z widną kuchnią w świetnej lokalizacji na zielonych Sadach Żoliborskich. Mieszkanie składa się z: - pokój 18,08m2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

1 460 000 zł100 m² 14 643,90 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz Przestronny, komfortowy apartament na XII piętrze. Dwie loggie i komórka. Piękna panorama miasta. Komfortowy, słoneczny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arbuzowa

Mokotów,Warszawa

580 000 zł59 m² 9 823,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Ładne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu (os. Arbuzowa) na I piętrze. Składa się z trzech oddzielnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki z wanną i oddzielnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wola

Wola,Warszawa

370 000 zł38 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz przestronnego, cichego i jasnego mieszkania. Nieruchomość znajduje się w doskonale skomunikowanym punkcie, w pobliżu metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

550 000 zł32 m² 17 405,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Hampton Home nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Ochocie. Mieszkanie jest świetnie skomunikowane (vis-a-vis przystanku tramwajowego Och Teatr). Okna (pcv).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janowiecka

Targówek,Warszawa

950 000 zł77 m² 12 287 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szanowni Państwo, do sprzedaży oferujemy przestronne i przytulne mieszkanie na Targówku Fabrycznym, w osiedlu zamkniętym przy ulicy Janowieckiej. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

449 000 zł37 m² 12 135,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mam przyjemność zaprezentować państwu widne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2. Lokal po remoncie, usytuowany w cichej i zielonej (las Bielański) oraz dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Junkiewicz

Targówek,Warszawa

420 000 zł34 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Dzień dobry, na sprzedaż prezentuje Państwu super kawalerkę w sąsiedztwie Metra oraz otoczeniu zieleni, usytuowaną na najwyższym piętrze budynku przy ul. H. Junkiewicz. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Atrakcyjna

Białołęka,Warszawa

499 500 zł56 m² 8 886 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowe do odbioru. To doskonała propozycja dla osób ceniących bliskość natury, ciszę. W pobliżu żłobki, przedszkola i szkoły oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Wola

Wola,Warszawa

495 000 zł32 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szukasz mieszkania na Woli, lecz nie znalazłeś interesującej oferty? Mam dla Ciebie alternatywę w równie dobrej lokalizacji i atrakcyjnej cenie - mieszkanie z ogródkiem na pograniczu Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Czerniaków,Warszawa

715 000 zł53 m² 13 467,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dwupokojowe mieszkanie z ogromnym tarasem. Salon z wyjściem na taras 98,5 m2, ustawną sypialnia, widna kuchnia, łazienka z wanną oraz przedpokój z szafą. Lokal w stanie dobrym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Praga-Południe,Warszawa

599 000 zł57 m² 10 545,80 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż jasne, słoneczne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie na ul. Umińskiego w Warszawie (dzielnica Praga-Południe) o powierzchni 56,8 m2, idealne dla młodej rodziny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

3 380 zł58 m² 58,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie, na granicy Imielina i Natolina, dostępne od zaraz. Najem okazjonalny Lokal położny jest na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marsylska

Mokotów,Warszawa

399 900 zł31 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w bloku na Mokotowie przy ul. Marsylskiej 5. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 31m2, która składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

576 600 zł73 m² 7 898 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

358 979 zł40 m² 8 966 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

441 773 zł53 m² 8 332 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna ograniczona czasowo! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

545 000 zł51 m² 10 686,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51 m2, znajduje się na 8 piętrze budynku z 1968r. Składa się z przestronnego salonu, oddzielnej widnej kuchni, dwóch sypialni, łazienki, holu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 551 zł51 m² 8 372 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

665 000 zł67 m² 9 925 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera _bez prowizji_ Możliwość wykończenia pod klucz, w ramach współpraca z projektantem o szczegóły proszę pytać podczas rozmowy lub spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

497 981 zł60 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Żuromińska

Bródno,Warszawa

320 000 zł26 m² 12 251 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja do 10.10.2022 Kawalerka na Bródnie, blisko metra, w niskim bloku, z zielenią za oknem. Przytulna kawalerka z osobną widną kuchnią. Okna od wschodu, wychodzące na piękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

779 800 zł82 m² 9 510 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

669 500 zł84 m² 7 970 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 29.07 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

593 436 zł77 m² 7 748 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Najważniejsze zalety inwestycji: **przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

378 288 zł43 m² 8 797 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40 m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 30.07 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielna

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł36 m² 84,03 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam mieszkanie na wynajem tuż przy metrze Świętokrzyska, przy ul Zielnej. Mieszkanie o pow 36 m. składa się z dwóch pokoi z osobnymi wejściami, łazienki, kuchni , oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

689 000 zł54 m² 12 705,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż prezentuję Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,23 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze przy ul. Modzelewskiego, 8 minut spacerem od Metra Wilanowska. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hawajska

Ursynów,Warszawa

885 000 zł61 m² 14 508 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Ursynowie przy ul. Hawajskiej 4. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 61 m2 liczba pokoi: 3 piętro: 12/12 balkon: 2 balkony usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

986 000 zł70 m² 13 986 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Targówku przy ul. Św. Wincentego 128 Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 70,5 m2, którą składa się z: - salon z aneksem kuchennym 27 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazury

Natolin,Warszawa

650 000 zł53 m² 12 264,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskim Ursynowie przy ul. Kazury w bezpośrednim sąsiedztwie Wzgórza Trzech Szczytów zwanym również Górką Kazurką. Mieszkanie znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

679 000 zł54 m² 12 574,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Położone w znakomitym punkcie; widne, dwustronne oraz rozkładowe 2 pokoje z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest po częściowym remoncie; jednocześnie jest w tak dobrym stanie, że można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osmańczyka

Wola,Warszawa

1 950 zł30 m² 370 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę 30 m2 w W-wie, na Bemowie, w urokliwej okolicy, w pobliżu Fortów Bema. Na terenie tego parku znajduje się mnóstwo atrakcji tj.: trasy dla rowerzystów i rolkarzy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gubinowska

Wilanów,Warszawa

600 000 zł64 m² 9 449 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie na Wilanowie. Jego układ sprawia, że jest bardzo ustawne, a składa się z salonu 20m2 z loggią 6m2, 2 sypialni 14 i 11m2,.

Szczegóły ogłoszenia