dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smocza

Śródmieście,Warszawa

1 450 zł38 m² 38,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie, dwupokojowe ok.38m2. Znajduje się na Warszawskim Muranowie przy ul. Smoczej. Mieści się w odnowionym budynku, na pierwszym piętrze z czterech. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skalbmierska

Bielany,Warszawa

1 450 zł36 m² 40,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przyjemne mieszkanie dla rodziny z dzieckiem lub dwóch osób. Pierwsze piętro, bez windy, narożne, jasne, ciche. Powierzchnia 36m2. Umeblowane i wyposażone. Pokój o pow. 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

269 000 zł37 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji,blisko metro,tramwaj,autobus,centrum handlowe. Do centrum miasta około 10 min.Znakomita lokalizacja Mokotów ul. Puławska. W pobliżu bloku znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrobramska

Grochów,Warszawa

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po generalnym remoncie wykonczona wysokiej jakosci materialami w pelni urzadzona i umeblowana. Rtv agd. ledtv salon 42" led tv kuchnia 22" W Łazience kabina z panelem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

335 000 zł45 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Grochowie, idealny punkt komunikacyjny. Wokół pełna infrastruktura,szkoły, sklepy, centra handlowe,bazar. Mieszkanie rozkładowe,pokój dzienny 18 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

359 000 zł46 m² 7 720,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Niski budynek z cegły w klimacie starego Grochowa. Mieszkanie dwupokojowe po gruntownym remoncie.Wymienione instalacje elektryczne, wodne, nowe kaloryfery. Na ścianach gładzie gipsowe. Cześciowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

265 000 zł32 m² 8 281,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 2-pokojowe w nowoczesnym bloku - wygodne dla młodego małżeństwa jak tez osoby samotnej. Mieszkanie nie było używane od nowości. Wyposażone jest w klimatyzację. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

449 000 zł65 m² 6 907,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie na Grochowie, w doskonałej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku przy ul.Podskarbińskiej. Doskonały punkt komunikacyjny. Bezpośrednio przy budynku przystanek autobusowy , do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Śródmieście,Warszawa

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie zlokalizowane na zielonym Muranowie 48m dwupokojowe Mieszkanie po remoncie (gładzie gipsowe, sufit podwieszany g-k, nowa instalacja elektryczna, wymienione drzwi wejściowe i wewnętrzne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żymirskiego

Praga-Południe,Warszawa

339 000 zł56 m² 6 053,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Rozkładowe mieszkanie , tuż po kapitalnym remoncie. Świetna komunikacja - do 10 minut autobusem do stacji Metra , Dobrze doświetlone okna na zachód i wschód, nowe okna i parapety kamienne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia 2 piękne pokoje w Centrum Warszawy. Mieszkanie jest po remoncie, w pełni wyposażone. Okna wychodzą na stronę wschodnią, na Park Saski. Salon - 16 m połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym i strzeżonym osiedlu położonym w cichej i pełnej zieleni okolicy Białołęki. Salon połączony jest z kuchnią w pełni umeblowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 21 Pułku Piechoty Dzieci Warszawy

Praga-Południe,Warszawa

428 000 zł72 m² 5 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Do sprzedaży czteropokojowe 72-dwumetrowe w zielonej części Gocławia Duży pokój 22m2 , sypialnia 12m2, trzeci pokój 9,5m2 , czwarty pokój 9,5m2 , kuchnia 7m2 , łazienka 4m2 , wc 2m2 oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł86 m² 6 860,47 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie Z ogrodem zimowym I prawie 40 metrowym tarasem. Lokalizacja zapewnia doskonałe połączenie ze wszystkimi dzielnicami miasta. Cena dość niska, ale do dalszej negocjacji! Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

342 000 zł54 m² 6 275,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Pomyśl O przyszłości! Czteropokojowe mieszkanie o pow. 54,5 m2, położone na parterze w niskim budynku. Okna większości wymienione w kierunku południowym i północnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

280 000 zł36 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Lokalizacja - Ochota, blisko do Centrum. Niska zabudowa, cegła. Mieszkanie wprawdzie 1-pokojowe, ale spora, z dużym oknem kuchnia, pozwala na pozyskanie drugiego pokoju. Salonik 21 m, ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Dolnym Mokotowie o powierzchni 48m2. Rozkładowe. Dwa oddzielne pokoje ( 20m2 i 12m2). Oddzielna, widna kuchnia. Umeblowane. Na podłodze w pokojach parkiet. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Umińskiego

Praga-Południe,Warszawa

196 000 zł35 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 1 - pokojowe, z możliwością uzyskania drugiego pokoju. przerobić na dwa samodzielne mieszkania. Jest możliwość odkupienia od spółdzielni mieszkaniowej dodatkowych 14 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Białołęka ul.Skarbka z Gór. Do wynajęcia umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe o pow. 52,5m2. Dwa osobne pokoje 20 i 13m2, kuchnia, przedpokój, łazienka i duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Astronautów

Ochota,Warszawa

350 000 zł44 m² 7 954,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie świeżo po solidnym remoncie. Dzielnica Okęcie,blisko lotniska,44m2, 2pok,iiip,duży balkon, piwnica, rozkładowe, pokoje 17,14, kuchnia widna 6 Mieszkanie widne,przestronne. Ewa Jednorowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzegorzewskiej

Ursynów,Warszawa

510 000 zł78 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie -77,75 m2;, -bardzo funkcjonalne -4pokojowe ustawne + anektowana sień, oddzielnie łazienka od toalety -wymienione rury instalacji wodno-grzewczej-6. piętro w 10-piętrowym bloku -okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nicejska

Mokotów,Warszawa

405 000 zł57 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Blok po termomodernizacji, instalacje po wymianie. Mieszkanie ciche, przytulne,słoneczne. Sypialnie i kuchnia - strona wschodnia, salon - strona płd-zach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

320 000 zł39 m² 8 205,13 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stan instalacji: po wymianie Warszawa Centrum: 2 pok. 39m2, 320 000,00 Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, 5 min. od Pałacu Kultury. Składa się z dwóch pokoi o pow. 10 i 16m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Liwiecka

Praga-Południe,Warszawa

375 000 zł45 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedaż lub zamiana na większe ., Mieszkanie ciche, słoneczne, widne, ciepłe ,mimo niewielkiej powierzchni sprawia wrażenie przestronnego. Urządzone nowoczesnie, wysokiej jakości meble i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

272 000 zł42 m² 6 476,19 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Warszawa - Praga Gocław. Do sprzedaży bardzo ładne czyste M-3, 42m2, pokój salon 15m na podłodze parkiet z wyjściem na duży balkon 7,5m, drugi pokój z oddzielnym wejściem sypialnia 10m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

185 000 zł29 m² 6 379,31 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Jednopokojowe mieszkanie na Żoliborzu.W pobliżu Galeria Handlowa Simply, przystanki tramwajowe i autobusowe, niedaleko do metra i do Centrum.Mieszkanie wymaga remontu.W pokoju na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Koprzywiańska

Praga-Południe,Warszawa

595 000 zł101 m² 5 891,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Do sprzedaży na Pradze Południe zielonygocławek czteropokojowe 101metrowe mieszkanie wykończone w dobrym standardzie z dużym tarasem ok.100m.Budynek z 2002r.teren zamknięty monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwolnicka

Praga-Południe,Warszawa

449 000 zł63 m² 7 126,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 3-pokojowe, 63m2, bardzo funkcjonalne, przestronne, rozkładowe, ciepłe, ciche, słoneczne - okna na trzy strony Budynek z cegły, rok budowy 1993, loggia, mili sąsiedzi, niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

330 000 zł46 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Budynek Z ładnym widokiem, w zielonej, spokojnej okolicy, w świetnym punkcie komunikacyjnym, 50 m do metra ,tramwaje, autobusy. Mieszkanie czyste I ciche, idealni sąsiedzi, niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bodycha

Ursus,Warszawa

290 000 zł48 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

mieszkanie na zamkniętym oraz strzeżonym osiedlu w Ursusie. Powierzchnia 48m2. Składa się ono z aneksu kuchennego połączonego z salonem, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz loggii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

2 840 zł96 m² 29,58 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Piękne prawie 100-metrowe mieszkanie z niesamowitym widokiem na Mokotów, ochotę i centrum Warszawy - do wynajęcia od zaraz w cichej uliczce na tyłach Rakowieckiej i Poławskiej (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Afrykańska

Praga-Południe,Warszawa

399 000 zł60 m² 6 616,92 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Niepowtarzalne mieszkanie na Saskiej Kępie! Jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe mieszkanie na Saskiej Kępie przy ul. Afrykańskiej! Witam wszystkich poszukujących mieszkania w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potockich

Wawer,Warszawa

275 000 zł47 m² 5 851,06 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Pilnie do sprzedania atrakcyjne mieszkanie na 5 piętrze na Marysinie Wawerskim. Powierzchnia mieszkania 47 m2 (3 pokoje + kuchnia + łazienka + przedpokój) salon (16,5 m2, północny-zachód, mozaika), dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brylowska

Wola,Warszawa

510 000 zł65 m² 7 870,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Rozkładowe, dwupokojowe na drugim piętrze w niskim trzy piętrowym, kameralnym budynku z cegły. Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych, praktycznie do wprowadzenia od zaraz. Mimo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Biskupia

Praga-Południe,Warszawa

3 100 zł100 m² 31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 100 metrowe na Gocławiu ulica Biskupia. Cztery pokoje: salon 30m oraz trzy pokoje sypialniane 23, 17 i 12m. Z salonu wyjście na balkon. Kuchnia widna umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie bardzo miłe i słoneczne, z dobrą energią Stan bardzo dobry. .Mieszkanie nadaje się do zamieszkana bez dodatkowych nakładów finansowych. Idealna komunikacja blisko Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

470 000 zł79 m² 5 949,37 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie w doskonałym punkcie komunikacyjnym ,na skrzyżowaniu Bora Komorowskiego i Fieldorfa. W bezpośrednim sąsiedztwie przystanki autobusowe. Wokół pełna infrastruktura,sklepy,punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Mokotów,Warszawa

170 000 zł21 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Oferta dla klientów gotówkowych. Klimatyczna, bardzo komfortowa kawalerka w bloku z lat 60-tych w pobliżu stacji metra Wierzbno (spacerkiem ok. 5 min) oraz w sąsiedztwie zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

360 000 zł64 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzy- pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Pokoje 18m, 11,5m, 10,5m. Przedpokój 8m. Kuchnia 8 m. Łazienka i toaleta oddzielne. Do mieszkania przynależy piwnica 1,7m. Blok ma nowe elewacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

324 000 zł43 m² 7 534,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Ustawne, dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Salon 19m2, sypialnia 10m2, widna kuchnia 6m2, łazienka 3,5m2 i przedpokój 5m2, a także bardzo duży balkon - 7m2. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

172 000 zł32 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Sprzedam mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 32 m2 na osiedlu strzeżonym w okolicy ulic głębocka/ostródzka.Bardzo atrakcyjna cena - 172 tys zł. Mieszkanie rozkładowe w stanie.