dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potocka

Bielany,Warszawa

345 000 zł54 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie. Stan mieszkania do odświeżenia. Znakomita lokalizacja, park, las, ścieżki rowerowe, dobra komunikacja. Pokoje ustawne, duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sardyńska

Mokotów,Warszawa

395 000 zł64 m² 6 171,88 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 4 pokojowe, powierzchnia 64 m2, bardzo dobra lokalizacja, atrakcyjna cena. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 64m2. Duży przedpokój, kuchnia widna, łazienka i osobno wc, ładna loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Targówek,Warszawa

229 000 zł49 m² 4 673,47 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

2 000 zł57 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia umeblowane trzypokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. Dobra komunikacja. Mieszkanie jest po remoncie, czyste, zdbane. Pokój dzienny z balkonem i dwie sypialnie. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

1 550 zł35 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę świeżo, gruntownie wyremontowane mieszkanie na Pradze Południe (35 m2), położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym przy ul. Podskarbińskiej (niedaleko Grochowskiej, tramwaje 8, 9, 26,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazyjna cena! 1.500 zł za 2 oddzielne pokoje i osobną kuchnię! BALKON!Samo CENTRUM! BLISKO STACJA METRA Świętokrzyska! Parter z widokiem na zielony skwer - okna na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Warszawa

Żoliborz,Warszawa

210 000 zł24 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka na Żoliborzu gotowa do zamieszkania po odświeżeniu.Na podłodze parkiet, w łazience glazura , terakota , kabina prysznicowa.Kuchnia oddzielna,wyposażona ,umeblowana \wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boguckiego

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Słoneczne, ciche mieszkanie na zielonym Żoliborzu. Osiedle zamknięte. Loggia i pokój dzienny od południa, kuchnia i sypialnia od północy. Dogodna lokalizacja dla rodzin z dziećmi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radarowa

Ochota,Warszawa

799 000 zł83 m² 9 649,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wygodne, przytulne 4-pokojowe mieszkanie o pow. 82,8 m 2 położone jest na niewielkim i kameralnym osiedlu na granicy Ochoty i Okęcia. Mieszkanie składa się z widnego salonu (22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

275 040 zł46 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartamenty Wiślane to dwa efektowne budynki posiadające od pięciu do siedmiu kondygnacji, usytuowane przy ulicy Odkrytej na Białołęce. Inwestycje wyróżnia wysoka dbałość o szczegóły oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ostatnia szansa na mieszkanie Z wykończeniem W cenie. Dwupokojowe mieszkanie o pow. ok 38m2 w nowej inwestycji na Bielanach. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, 55m2, bardzo dobra lokalizacja 100 od metra, wysoki standard wykończenia. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 55m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyskoki standard z Klimatyzacją oddzielnie sterowaną w pokojach. W pełni wyposażone w zabudowie: lodówka,zmywarka, mikrofala,kuchnia indukcyjna,piekarnik,Telewizor, radio-budzik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kulczyńskiego

Ursynów,Warszawa

375 000 zł55 m² 6 793,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jest usytuowanie w dobrej lokalizacji - stacja metra Imielin - obok Multikina. Pokój 21,8 m2, pokój 13,2 m2, przedpokój 6,2 m2, przedpokój 3,2 m2, łazienka 3,1 m2, kuchnia 6,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł71 m² 39,44 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71m2. Mieszkanie funkcjonalne, umeblowane nowocześnie. Do wprowadzenia od stycznia. Kuchnia widna-aneks, z całą zabudowa kuchenną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tokarza

Targówek,Warszawa

195 000 zł33 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przytulna, cicha kawalerka świeżo po remoncie. Pokój o powierzchni 22 m2 z wyjściem na balkonik. Oddzielna, widna kuchnia, ( wejście przez pokój). Na podłodze w pokoju i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

290 000 zł39 m² 7 397,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie rozkładowe 2 pokojowe 39m2 na parterze w doskonałej lokalizacji -muranów. W mieszkaniu wymieniona instalacja gazowa i rury doprowadzające wodę. Lokal wymaga odnowienia. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia (od 01.05): mieszkanie 2-pokojowe (37m) z balkonem (niezależny/nieprzechodni rozkład pomieszczeń); pokoje:16m i 8m; 4p/10 z windą; W-wa/Wola (ul. Krępowieckiego /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

4 500 zł76 m² 59,21 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartamentowiec do wynajęcia o powierzchni 76 m2 usytuowany przy ulicy Okopowej w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego Klif. Mieszkanie znajduje się na 16 piętrze 17- piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

259 000 zł30 m² 8 633,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Ładne mieszkanie o pow. 30m2 na Ochocie w budynku z 2003 roku. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju oraz dużego balkonu. Kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szymczaka

Wola,Warszawa

2 800 zł76 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 4 - ro pokojowe mieszkanie, na 1 piętrze w 4-ro piętrowym budynku.Kuchnia otwarta na salon - łącznie 24 m2 - wyjście na balkon.Trzy oddzielne sypialnie /12, 12 i 10 m2/. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maciejewskiego

Tarchomin,Warszawa

1 230 zł36 m² 34,17 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy (widok z okien na Wisłę i park), blisko węzła komunikacyjnego. Otwarta umeblowana kuchnia z wyposażeniem (lodówka, kuchenka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 900 zł63 m² 30,16 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na Bemowie. Standard bardzo dobry, częściowo umeblowane, w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka. Wielkość pokoi 9 m2, 11 m2 oraz 20 m2. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie położone w najlepszej lokalizacji w Warszawie, na ulicy Franciszkańskiej na Nowym Mieście. Mieszkanie trzypokojowe, dwustronne (wschód - zachód), w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

315 000 zł39 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ostatnia szansa na mieszkanie Z wykończeniem W cenie. Dwupokojowe mieszkanie o pow. ok 39m2 w nowej inwestycji na Bielanach.o. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

300 000 zł47 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Pilnie!świetna okazja! Atrakcyjna, tania i cicha nieruchomość o powierzchni 46,5m2 (2. piętro) na Saskiej Kępie- idealna do zamieszkania lub pod wynajem. Mieszkanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w urokliwej części Muranowa. Mieszkanie jest po remoncie. Składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z toaletą.Bardzo ładne, ciche położenie, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

175 000 zł24 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Jednopokojowe mieszkanie na Bielanach usytuowane w dogodnej lokalizacji, w okolicy dużo punktów handlowych ,szkoły i inne placówki użyteczności publicznej.Mieszkanie znajduje się na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

340 000 zł56 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie na Bielanach ( niedaleko stacja metra). Mieszkanie wymaga remontu: w pokojach na podłodze mozaika,kuchnia i łazienka bez glazury.Balkon.Piwnica.Czynsz 439.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniwoja

Mokotów,Warszawa

379 000 zł43 m² 8 813,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie/było robione od stanu 'surowego'./Pokoje w amfiladzie. Układ pomieszczeń jest inny obecnie niż przed remontem. Mieszkanie zostało wykończone wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Muszlowa

Bemowo,Warszawa

330 000 zł46 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie na 1szym piętrze przy ul. Muszlowej. Widne, rozkładowe 46m2, 2 pokoje (11m i 20m), widna kuchnia (7m), przedpokój, łazienka i przeszklona loggia. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

329 000 zł48 m² 6 926,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe, rozkładowe, jasne mieszkanie na zielonym Muranowie. Cicha spokojna okolica. Doskonała komunikacja: metro Ratusz. Budynek z cegły.Mieszkanie w dobrym stanie. Drzwi antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Bielany,Warszawa

359 000 zł54 m² 6 587,16 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokojowe mieszkanie z widokiem na Stawy Brustmana, blisko metra. Mieszkanie położone na 3 piętrze, dwustronne. Kuchnia ok. 7m2 otwarta barkiem na pokój 16m2 z loggią. 2 sypialnie po ok. 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

345 000 zł49 m² 7 069,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 3-pokojowe w 4-piętrowym budynku przy stacji metra Słodowiec. Pokoje: 16, 10, 8,5 mkw. Okna na wschód. Widna kuchnia, balkon, piwnica. W mieszkaniu pawlacze i szafy wnękowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

189 000 zł29 m² 6 517,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania kawalerka 29 m na Żoliborzu ul.Broniewskiego.Mieszkanie do remontu,możliwość urządzenia według własnej aranżacji.Lokal spółdzielczo-własnościowy.Dobry punkt komunikacyjny.Blisko.