dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 962 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

699 000 zł52,60 m² 13 288,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. (Przejezdna 12) | Warszawa (białołęka) Lokalizacja Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie o powierzchni 52,6m , położone na 3 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł49 m² 20 406,12 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie na Mokotowie przy ul. Czerskiej o pow. 49 m2, 3-pokojowe (pierwotnie jako 2-pokojowe), w pełni wykończone i wyposażone; na układ funkcjonalny składa się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł47,50 m² 21 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

To mieszkanie na sprzedaż znajduje się na 3. piętrze w bloku z 1967 roku przy ul. Karmelickiej na osiedlu Muranów w Warszawie. Budynek wyposażony jest w windę i domofon.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł64 m² 19 531,25 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Propozycja dla osób, które szukają komfortu oraz spokojnego miejsca do życia. Lokal znajduje się przy ul. Kłobuckiej, w nowoczesnym budynku z 2016 roku. Położony jest na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

680 000 zł31,88 m² 21 329,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Słoneczna kawalerka z balkonem przy ul. Sokratesa to propozycja dla osób, które cenią jasne wnętrza i nowoczesne budownictwo. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

956 850 zł56,05 m² 17 071,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe gotowe 3 pokoje z balkonem 18 M2 Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z bardzo logicznym układem o pow. 56,05 m2, zlokalizowane na 1. piętrze nowego 7-piętrowego budynku, powstającego na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania dla dwojga, gdzie od razu poczujesz się jak w domu? Wynajmę umeblowane, słoneczne 50m, na strzeżonym osiedlu niedaleko Stadionu Narodowego. W 10 min dojdziesz pieszo do metra.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł42,50 m² 19 529,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, świeżo wykończone oraz wyposażone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,43 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Praga Piano. Lokal jest gotowy do natychmiastowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł68,52 m² 16 783,42 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne oraz w pełni wyposażone 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,52m2 z balkonem 8,06m2. Lokal składa się z: -salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł54,60 m² 14 633,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, usytuowane przy ul. Zielone Zacisze 1 na warszawskim Targówku. Lokal położony jest na parterze, pięciopiętrowego budynku z 2007 roku. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł55,63 m² 15 998,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone w doskonałym punkcie komunikacyjnym, przy ulicy Niskiej 23, na warszawskiej Woli / pogranicze Śródmieścia. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł26,88 m² 16 555,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

K&s partners ma przyjemność zaprezentować kawalerkę zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Husa Park na warszawskiej Białołęce. Nowoczesne budownictwo z 2021 roku, kameralna zabudowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł31 m² 93,55 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pokój z kuchnią, odzielna sypialnia i garderoba. W pełni wyposażone mieszkanie, zlokalizowane na piątym piętrze. Łazienka swieżo wyremontowana, całe mieszkanie po odświerzeniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcie funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie 53m2 w Warszawie (dzielnica Mokotów) przy ul. Rzymowskiego. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, kuchni (samodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł56,20 m² 13 879 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do wprowadzenia lub częściowego remontu położone na granicy Włoch i Ochoty, przy Alei Dwudziestolatków. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł37 m² 16 189,19 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe w bloku mieszkalnym, częściowo po remoncie, gładzie na ścianach, nowe podłogi, nowe drzwi wewnętrzne i wejściowe. Do mieszkanie przynależy mała piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł72 m² 19 430,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Opis Zapraszam Państwa do zakupu nietuzinkowego mieszkania w staromiejskim układzie w samym Centrum Warszawy. Ciche, rozkładowe daje poczucie spokoju w samym centrum miasta. Wysokość 2,70.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł35,40 m² 19 435,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mokotów / ul. Gandhiego/ 35,4 m2 Słoneczne i ciche mieszkanie położone z dala od ulic, w środku osiedla niskich bloków. Mieszkanie Narożne, z dużymi oknami i ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł37,70 m² 20 928,38 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie z balkonem Bielany, warszawa Na sprzedaż komfortowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie położone na 6. piętrze w nowoczesnym budynku z 2013 roku na warszawskich Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł27 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przyjemne mieszkanie jednopokojowe w centralnej części Ochoty; dobry dojazd, blisko sklepy, uczelnie, biura, parki, siłownia. Wynajmę na dłużej osobie niepalącej.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią, przedpokoju, sypialni, z której jest wejście bezpośrednio do łazienki. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł73 m² 45,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia 3 pokojowego mieszkania z balkonem, na parterze. Budynek jest ogrodzony, teren wokół budynku zadbany, z dużą ilością zieleni, dodatkowo wydzielono plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

839 944 zł56 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Są mieszkania do zamieszkania i są takie, które kupuje się z wizją. To jest właśnie ten drugi typ z ogromnym potencjałem aranżacyjnym i inwestycyjnym. Na sprzedaż 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53,70 m² 12 085,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w spokojnej części Białołęka, przy ul. Skarbka z Gór, na osiedlu Derby III. Lokal znajduje się na wysokim parterze w kameralnym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł49,60 m² 215,73 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam bezpośrednio funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, o łącznej powierzchni 49,6 m2, usytuowane na IV kondygnacji (III piętro) budynku przy ul. Puławskiej 255 w Warszawie (rok budowy 2009).

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

1 380 000 zł61 m² 22 622,95 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bezpośrednio! Komfort i Panorama Miasta 61 m w Sercu Warszawy Na sprzedaż wyjątkowy, dwupokojowy apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji stolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł39,54 m² 83,46 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wola, ul. Fort Wola, 2 pokoje, 39,54 mkw, przy parku : Dla kogo? To idealna propozycja dla singla lub pary, którzy szukają mieszkania w dobrze skomunikowanej części Woli. Lokalizacja sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł35,01 m² 15 281,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Białołęka, ul. Myśliborska, 35 mkw, ogródek, możliwość wydzielenia 2. pokoju, duża komórka lokatorska : Dla kogo? Dla singli lub par. Dla inwestora szukającego mieszkania pod wynajem. Na pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 55 m | Osiedle Wilno | garaż podziemny Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na 2 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł48 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ul. Platynowa 6, pomiędzy rondem onz a Placem Zawiszy, bliska Wola 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. 48 m2 salon z rozkładaną sofą (ok. 16 m2), sypialnia z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł36 m² 21 083,33 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Warszawa - Powiśle | Salezego 6 | 2 pokoje | 37 m | widok na Wisłę i Stadion Narodowy Przedmiotem oferty jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z założoną.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł55 m² 54,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z balkonem | Ursynów | ul. Dereniowa | 50 m Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 2 piętrze w budynku przy ul. Dereniowej 7 na.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł50 m² 25 800 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przy parku i Bulwarach Wiślanych | panorama całej Warszawy | 50 m2 po generalnym remoncie Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł46 m² 16 521,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam jasne, przytulne i ciche mieszkanie o powierzchni 46 m2, usytuowane na Żeraniu w pobliżu ul. Modlińskiej, co stanowi dobry punkt.

Szczegóły ogłoszenia

1 809 390 zł54,83 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Vis A vis Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Port Praski, w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł38 m² 19 342,11 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Z przyjemnością prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie , położone przy ul. Śliskiej.Doskonała lokalizacja w samym sercu Warszawy - tuż przy stacji metra, co gwarantuje szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 000 zł101,30 m² 11 994,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 106 m , zlokalizowane przy ul. Wolińskiej 15 na warszawskim Targówku. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

924 000 zł66 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Nieruchomość znajduje się w zielonej okolicy na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Laguna w Wesołej. Powierzchnia mieszkania 66,21 m2 na którą składają się: przedpokój kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48 m² 13 520,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży mieszkania. Mieszkanie idealne dla rodziny, pary lub pod wynajem. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przytulne, rozkładowe mieszkanie na 2.