dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 968 ogłoszeń

5 500 zł57 m² 96,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Nowoczesne, eleganckie mieszkanie z prywatnym ogródkiem i miejscem postojowym w podziemnym garażu. W pełni wyposażone. Wszystko jest nowe i nic nie.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł27,22 m² 21 858,93 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej kawalerki o powierzchni 27,22 m , położonej przy ul. Szymczaka 6. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł57 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje - 5 minut od Metra Wilanowska! Mieszkanie, które łączy doskonałą lokalizację z przestrzenią i prywatnością. Usytuowane w budynku przy Al. Wilanowskiej 364 na ostatnim 15.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł48 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 Pokoje przy ul. Wynalazek Komfort i Styl w Sercu Mokotowa wprowadzenie Szukasz miejsca, które nadąży za Twoim tempem życia, a po pracy stanie się Twoją prywatną oazą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

900 000 zł48 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie na Ochocie (rakowiec),- 48 m Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3. piętrze w budynku przy ul. Wiślickiej na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł46,47 m² 25 823,11 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż lokal mieszkalny 3 pokojowy + balkon + piwnica zlokalizowane na prestiżowym Powiślu, przy ulicy Górnośląskiej. Zielona i spokojna okolica łączy w sobie kameralny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł25,79 m² 15 897,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Wyspowa 1 budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2009 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 196 000 zł146,46 m² 14 993,85 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1972

Niepowtarzalny apartament na 18 piętrze o pow. 146,46 m2 ze spektakularnym widokiem na panoramę Warszawy. Lokal idealny dla inwestora z możliwością podziału na trzy mieszkania (odtworzenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 655 050 zł79 m² 20 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Holzera budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2026 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł48,50 m² 14 845,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

**zdjęcia w ogłoszeniu przedstawiają wizualizacje - mieszkanie do remontu** Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe, położone przy al. Dwudziestolatków w dzielnicy Włochy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł41,13 m² 24 288,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 41,13 m | ul. Szeligowska | Bemowo Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 41,13 m zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł38,60 m² 15 544,04 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Bernardyńskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 38,60m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł64 m² 11 093,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Polinezyjska 1, warszawa ursynów największe atuty lokalizacja premium: metro imielin: tylko 250 metrów od klatki (3 minuty pieszo!). Infrastruktura: 200 m do Galerii ken Center, 400 m do Urzędu.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł27,50 m² 18 181,82 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Przytulna, zadbana kawalerka o powierzchni 27,5 mkw., zlokalizowana przy ul. Rozłuckiej w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w 8-piętrowym budynku i jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 800 zł52,50 m² 14 434,29 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Dostępne inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 168 014 zł59,89 m² 19 502,66 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** Brak pcc 2% *** *** 0% prowizji od kupującego *** Idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, które chcą zamieszkać w miejscu, gdzie wszystko będzie pod ręką. Funkcjonalne 3-pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł46,40 m² 14 655,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Wacława Tokarza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia ładne, umeblowane mieszkanie na Starym Mokotowie przy ul. Rejtana 5. Najemca poza czynszem najmu opłaca dodatkowo czynsz adm. (czynsz bez zaliczek na wodę wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40,15 m² 17 409,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

- nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,15 m , położone na 8. piętrze budynku przy Alejach Jerozolimskich 147 w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł54,20 m² 11 715,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowo przestronnego i doskonale doświetlonego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48.90 mkw, zlokalizowanego w kameralnej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł70 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 70 m , położony na 1. piętrze w zadbanym bloku mieszkalnym na Ursynowie. Mieszkanie przy ul. Mysikrólika 18 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł56,10 m² 15 133,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie - Mokotów, ul. Etiudy Rewolucyjnej 15/17 (osiedle Wyględów). Powierzchnia: 56,10 m Piętro: 3/4 (budynek bez windy) Balkon: loggia Piwnica: 3 m Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 046 000 zł58,16 m² 17 984,87 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

!oferta dostępna W pepper house! 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem | Praga Południe - Grochów Mieszkanie z dużym potencjałem funkcjonalnym, idealne zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł56,81 m² 14 346,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,81 m, parter w 2-piętrowym bloku z windą z 2024 roku - Białołęka, ulica Skarbka z Gór. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł35,45 m² 15 514,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Dwupokojowe mieszkanie położone na warszawskich Bielanach, na 3 piętrze czteropiętrowego budynku z cegły z lat 60-tych. W budynku wymienione piony wod - kan, elektryka. Klatki schodowe po.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł29,99 m² 18 672,89 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Piękne- w całości wyremontowane mieszkanie na bemowie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie- gotowe do wprowadzenia, urządzone z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł28,45 m² 84,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem Mieszkania | Mieszkanie Nowolipie | Mieszkanie Śródmieście | Wynajem Mieszkania | Wynajem Muranów | Mieszkanie Przy Metrze | Wynajem Kawalerki | Tanie Mieszkanie | Budynek Z Cegły.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 10 piętrze w budynku z windą przy ul. Puławskiej 111 w Warszawie. To propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł47 m² 13 382,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa - Ursus / Dzieci Warszawy - 2 pokoje - 47m2 / parking / piwnica we speak english gotowe do wejścia! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo widne.

Szczegóły ogłoszenia

2 438 552 zł147,80 m² 16 499 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament położony w sercu prestiżowego warszawskiego Powiśla - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w stolicy, łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł42,92 m² 15 354 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zielony Lewandów I Białołęka I ul. Kartograficzna I Sprzedaż I 3 pokoje I Bez 2% pcc mieszkanie wykończone Tu znajdziesz spokój po pracy, urządzisz wygodny home office.

Szczegóły ogłoszenia

5 550 zł63 m² 88,10 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokoje Z balkonem | nowe budownictwo 2025 | 2 miejsca postojowe | komórka lokatorska | ursynów | nowa inwestycja develia | patio | usługi | przy sggw | metro Przedstawiamy przestronne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł55,25 m² 16 995,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokojowe mieszkanie z garderobą, dużym balkonem i garażem gotowe do wprowadzenia. Szukasz mieszkania, które łączy wygodę nowoczesnego wnętrza z energią Pragi Północ? To 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł54,80 m² 14 963,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne i bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni 54,8 m , położone przy ul. Budy 5 - w miejscu, które łączy spokój codziennego życia z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł54 m² 15 370,37 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   Dwupokojowe 54 m z oddzielną kuchnią, świetna lokalizacja, metro Wilanowska, westfield Mokotów, parking przy budynku. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł71,20 m² 13 988,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne mieszkanie o dwustronnej ekspozycji, zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego życia. Wnętrza są dobrze doświetlone dzięki dużym oknom, a układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł35 m² 19 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Kierbedzia budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 166 220 zł64,79 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferuję do sprzedaży piękne komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,79m2. Lokal zlokalizowany przy ulicy Krzyżówki na Warszawskim Żeraniu we flagowym projekcie Riviera Park renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł27,71 m² 22 013,71 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27,71 m , położone w ścisłym centrum Warszawy, przy ul. Bagno tuż obok Placu Grzybowskiego oraz Pałac Kultury i Nauki.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł81,10 m² 10 468,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, białołęka - Tarchomin, ul. Pasłęcka 14C Metraż: ok. 81 m powierzchni użytkowej + poddasze ok. 15 m Piętro: 3/3 (mieszkanie dwupoziomowe + poddasze).

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł55,90 m² 13 935,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,9 m położone przy ul. Jagiellońskiej 6a na warszawskiej Pradze-Północ! Układ mieszkania: - przestronny salon z aneksem kuchennym.