dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 977 ogłoszeń

1 563 966 zł102,22 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 047 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł36,60 m² 19 098,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,6.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł37,60 m² 18 882,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie 41.3m, z oddzielną kuchnią i balkonem, zlokalizowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie świeżo po remoncie: - została wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł80 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia! Tylko 150m do metra! 3 pokoje | 2 łazienki | garderoba | duży balkon | garaż podziemny Komfortowe 3 - pokojowe mieszkanie w samym sercu Starego Mokotowa - tuż przy Metrze Racławicka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 000 zł46,37 m² 86,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel   Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 46,37 m - Wola, ul. Jana Kazimierza 21 Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł60,10 m² 14 808,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Praga-Południe Gocław ul. Kompasowa - 60m2 / 2 pokoje + duży balkon / Do wejścia / ochrona / zamknięte osiedle we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na.

Szczegóły ogłoszenia

1 076 078 zł72,22 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 050 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł94 m² 19 361,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić mieszkanie na Służewiu! Atuty - Przestronny układ funkcjonalny - Słoneczny taras z ogródkiem - Wysoka jakość wykończenia - Możliwość wydzielenie.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł36,50 m² 18 054,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 36,5 m2, piętro 4/4 bez windy, w budynku z 1965 r., Włochy, Okęcie. Nowoczesne, po generalnym remoncie, w pełni wykończone i wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł135 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem 135 m , 3 sypialnie, otwarty salon z kuchnią, 3 łazienki, garderoba Miasteczko Wilanów. Prezentujemy na wynajem piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 135m2.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł49,09 m² 13 607,66 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Prezentujemy Państwu ofertę nieruchomości wraz z wizualizacją, która stanowi propozycję wykończenia i aranżacji wnętrza. Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze przy ulicy Grójeckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

634 740 zł42,60 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 017, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł70 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń i zobacz. Mieszkanie 3 pokojowe z 2 balkonami, na spokojnym osiedlu obok lasu (lasy Legionowskie). Osiedle położone tuż przy granicy z warszawską Białołęką, na końcu ul.

Szczegóły ogłoszenia

875 562 zł59,97 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 025, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł32 m² 13 406,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 2 pokojowe 32 m2 w stanie deweloperskim na Białołęce, w Warszawie. Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. Parametry mieszkania W kolekcji zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

681 112 zł44,81 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 027, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 067 000 zł58,66 m² 18 189,57 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe gotowe 3 pokoje z balkonem 18 M2 Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z bardzo logicznym układem o pow. 58,66 m2, zlokalizowane na 3. piętrze nowego 7-piętrowego budynku, powstającego na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł24,30 m² 16 419,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

1-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Keniga budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 24,3m2 składa się z: - przedpokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł56,39 m² 15 942,54 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

2 pokoje | Stara Ochota | przy Och-Teatrze | winda | piwnica Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej klimatycznych części Warszawy - na Starej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł58,04 m² 34,46 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 mkw, z dużym balkonem, położone w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Księcia Janusza na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł187,80 m² 26 624,07 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2002

6-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Sierpińskiego budynek Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze w 12 piętrowym budynku nieruchomość składa się z: - głównego, przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł42,20 m² 13 270,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Akermańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1973 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 989 500 zł107 m² 18 593,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić słoneczne mieszkanie na spokojnym osiedlu na Kabatach! (english version below) Atuty Wyjątkowo cicha i spokojna okolica Duży potencjał aranżacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł36,40 m² 14 560,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 36,4 m , położone na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku. Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

863 712 zł59,98 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 035, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

669 175 zł46,15 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 043, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł42,20 m² 17 298,58 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Warszawa ul Racławicka przy Puławskiej, mieszkanie dwupokojowe z oddzielną, widną kuchnią, kuchnia umeblowana i wyposażona, łazienka z wc ( prysznic ), w pokojach i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł53 m² 79,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 53 m Metro Chrzanów Bemowo, warszawa, szeligowska 39 Mieszkanie dostępne od końca kwietnia. Każdy pokój wyposażony jest w pojemną szafę, biurko oraz.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł53,20 m² 11 842,11 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | Bardzo słoneczne | Dwustronne | Ładny widok z okien Lokal usytuowany jest na 8 piętrze, ma bardzo wygodny i funkcjonalny układ pomieszczeń: - salon 16,6 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

493 000 zł26 m² 18 961,54 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Bez prowizji ze strony kupującego! Grunt Uregulowany! Możliwość zakupu na kredyt! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą umeblowanego gotowego do zamieszkania lub pod wynajem mieszkania na ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł62,23 m² 64,28 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni około 62m2 na warszawskim Ursynowie w nowym budynku. Mieszkanie świeżo wykończone i w pełni wyposażone. Wszystkie meble i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł50,50 m² 16 237,62 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Stefana Kopcińskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 1982 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

651 780 zł42,60 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 037, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Narożne mieszkanie na Dolnym Mokotowie w budynku z 1963 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 48m2 przy ul. Konduktorskiej składające się z: przedpokoju Sypialni Salonu Pokoju Kuchni Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł37,80 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: do wynajęcia jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Komitetu Obrony Robotników : Przytulne, zadbane mieszkanie z wyraźnym podziałem na część dzienną i prywatną. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł62,25 m² 20 867,47 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Jasne oraz przestronne mieszkanie na Woli - 62,3m2 - centrum, które żyje w rytmie Warszawy. Przestronne mieszkanie na Woli w świetnej lokalizacji położone w doskonałym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

863 568 zł59,97 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 014, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 000 zł42,60 m² 15 751,17 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

899 700 zł59,98 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 002, ogródek: 281,30.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł58,30 m² 20 497,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Złotopolskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2015 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

850 722 zł59,91 m² 14 200 zł/m²