dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 918 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 918 ogłoszeń

730 000 zł32,48 m² 22 475,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2-pokojowy apartament premium , zlokalizowany przy ul. Kłobuckiej 23e z 2013 r. na granicy Mokotowa i Ursynowa, w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzy Ci się mieszkanie ciche, ale położone zaledwie kilkanaście minut od najważniejszych punktów miasta? Poszukujesz miejsca słonecznego, nowego, nowocześnie urządzonego i widnego Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł49 m² 16 734,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 49 m2 znajduje się na parterze i składa się z: - niezależnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł112,20 m² 18 716,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 112,20 m , położone przy Alei Wilanowskiej 89 w Warszawie - w doskonałym punkcie na mapie Mokotowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

6 000 zł102 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 102 m , położony na 7. piętrze Rezydencji Pod Orłem przy ul. Bukowińskiej na Mokotowie - zaledwie 250 m od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Pradze-Północ english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł58 m² 14 637,93 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie | parter | ciche | idealne także na biuro Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,20 m , zlokalizowane na Starym Mokotowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł36 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Klimatyczne mieszkanie po generalnym remoncie | Dolny Mokotów | przy Łazienkach Królewskich Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m w kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 077 000 zł51,48 m² 20 920,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży cichego i funkcjonalnego mieszkania, położonego w jednej z najbardziej prestiżowych części Warszawy. Apartament przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł116 m² 81,90 zł/m²

 

Piętro:7/25

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 116 m2 zlokalizowane w apartamentowcu Babka Tower. Apartament wykończony w wysokim standardzie. Dwustronny, wydzielona część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł37,12 m² 20 204,74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje Z balkonem I przy metrze Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37,12 m znajdujące się na I piętrze w budynku z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł80 m² 212,50 zł/m²

 

Piętro:23/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy adres, który zna każdy - ale standard i doświadczenie życia tutaj pozostają dostępne tylko dla nielicznych. Apartament na wynajem w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł37,32 m² 69,67 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem 2-pokojowe mieszkanie, ul. Wspólna Droga, warszawa Oferuję do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł29,47 m² 28 164,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja w nowoczesnym wydaniu - świeżo wykończone mieszkanie przy ul. Wołoskiej 3 w Warszawie, w świetnej lokalizacji z doskonałą komunikacją i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł81 m² 14 679,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Są mieszkania, które są po prostu funkcjonalne. i są takie, które zostały stworzone z myślą o stylu życia. To właśnie jedno z nich. Już od pierwszego kroku czuć, że to.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł75 m² 21 066,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży - 3-pokojowe mieszkanie na Marina Mokotów, warszawa Cena ofertowa: 1 580 000 zł Powierzchnia: 75 m | Liczba pokoi: 3 | Balkon | 2 łazienki | Miejsce postojowe Opis nieruchomości Na.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł34,39 m² 28 205,87 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż stylowe i funkcjonalne mieszkanie typu open space z wydzieloną sypialnią, położone w prestiżowej lokalizacji tuż przy metrze Aleja Wilanowska. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bardzo ciche w kamienicy, wyszykowane w wysokim standardzie ,dwa pokoje,oddzielna kuchnia , jest zmywarka.4 minuty spacerem do stacji metra Racławicka,10 min do parku Pola.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł43,61 m² 64,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 43,61 m z balkonem i miejscem postojowym w garażu wykończone materiałami wysokiej jakości, estetyczne i wygodne. Na wynajem przestronne 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Nowe, 4-pokojowe mieszkanie 90 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | 2 łazienki | Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe, jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche, 2-pokojowe mieszkanie z loggią | 48 m | ul. Łukowska 3 | Gocławek Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie w świetnej lokalizacji - ul. Łukowska 3, gocławek.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł43 m² 17 209,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie na Woli w bloku z 1973 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43m2 przy ul. Księcia Janusza składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni Sypialni Łazienki Loggii Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł92,64 m² 24 719,34 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przestronne, wyjątkowo klimatyczne mieszkanie położone przy ul. Pory na warszawskich Stegnach w spokojnej, zielonej części Mokotowa, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł36 m² 27 750 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 36 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z: - sypialni (7,22.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł43,39 m² 80,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wygodne trzypokojowe mieszkanie na Muranowie. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Mieszkanie zostało umeblowane w stylu minimalistycznym, pozostawiono kilka.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł65,30 m² 15 160,80 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,3 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Ochoty - tuż obok Parku Szczęśliwickiego. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł78,60 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 78,6m2, parter/2 bez windy, w budynku z 2004r. przy ul. Bruzdowej, wilanów Zawady. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 5600 zł + 1285 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł42,50 m² 13 294,12 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 42,5 m wraz z komórką lokatorską. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym - czyste, zadbane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*czynsz do wspólnoty W cenie najmu! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 usytuowane na wysokim parterze w niskim 2-piętrowym bloku na kameralnym osiedlu przy ulicy Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

3 130 zł43 m² 73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na Bielanach, ul. Przy Agorze, w pobliżu stacji Metra Młociny. Najemca nie płaci prowizji pełne umeblowanie bez dodatkowych opłat Rozkład mieszkania obejmuje widny salon,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł45,20 m² 108,41 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie w sercu Warszawy - ul. Nowogrodzka 74 | 2 pokoje |pełne wyposażenie Szukasz komfortowego miejsca do życia w samym centrum Warszawy? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł53 m² 20 754,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Złoty Potok. Nieruchomość z 2019 roku, utrzymana w świetnym stanie, gotowa do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia ładne, umeblowane mieszkanie na Starym Mokotowie przy ul. Rejtana 5. Najemca poza czynszem najmu opłaca dodatkowo czynsz adm. (czynsz bez zaliczek na wodę wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

3 108 283 zł141,66 m² 21 941,85 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania w 2025 r. Budynek apartamentowy B1, lokal: b1_6, loggia: 9,4 m, 2 ogródek: 113 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł50,13 m² 12 467,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Gotowiec inwestycyjny - dwa niezależne mieszkania z najemcami stały dochód od pierwszego dnia Białołęka, ul. Mehoffera. Na sprzedaż oferuję kompletnie przygotowany, funkcjonujący gotowiec.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł209 m² 18 899 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Opis: absolutnie wyjątkowy niepowtarzalny apartament o powierzchni 209 m2 z pięknym przestronnym tarasem 84 m2 i trzema balkonami z zadbaną zielenią. Można tu oglądać wschody.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł58,32 m² 14 403,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Białołęka ul. Berensona (tuż przy skrzyżowaniu z ul. Skarbka z Gór) | przystanki autobusowe, sklepy i punkty usługowe tuż pod osiedlem | w okolicy duży wybór żłobków,.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł65,26 m² 10 726,31 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,26 m zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Bogusławskiego 2, na 11 piętrze. Mieszkanie jest do remontu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł75,70 m² 14 993,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy Państwu na sprzedaż stylowe w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze. Osobna kuchnia, 2 łazienki (w tym jedna przynależna do.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł27,50 m² 18 181,82 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Przytulna, zadbana kawalerka o powierzchni 27,5 mkw., zlokalizowana przy ul. Rozłuckiej w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w 8-piętrowym budynku i jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł77 m² 162,34 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 4 pokoje, 77 m , Wola ul. Prosta 69b Do wynajęcia wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 77 m , położony na 9 piętrze nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul.