dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 916 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 916 ogłoszeń

3 600 zł28,81 m² 124,96 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Hubert Sadowski tel.   Na wynajem przestronne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie jednym z najbardziej pożądanych adresów.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł49,90 m² 15 030,06 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Nie pobieramy prowizji od kupującego zapraszamy do współpracy inne agencje Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 49,9 m 2 zlokalizowane na Mokotowie, przy ul. Czerniakowskiej 26.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

9 450 zł79,74 m² 118,51 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł220 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancki czteropokojowy apartament o powierzchni około 220 mkw, położony na pierwszym piętrze kameralnego domu dwurodzinnego na Ursynowie. Nieruchomość posiada niezależne wejście,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł24,39 m² 103 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia wyremontowana kawalerka położona na Saskiej Kępie, w pobliżu Parku Skaryszewskiego. Centralnym punktem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł88 m² 19 886,36 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Warszawa wola ul górczewska 80 Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny apartament o powierzchni 88 m , położony w zielonej i doskonale skomunikowanej części Warszawy - na Woli,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł66,03 m² 13 327,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 66,03 mkw + ponad 85 mkw po podłodze | Zacisze, ul. Płońska Na sprzedaż jasne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,03 mkw, ale.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł40 m² 130 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Unikatowy apartament tuż przy rondzie daszyńskiego Designerskie wnętrze | Wysoki standard | Klimatyzacja | Metro Daszyńskiego | Komfort i prestiżowa lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

2 827 540 zł76,49 m² 36 966,14 zł/m²

 

Piętro:23/29

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie 76 m w inwestycji Towarowa Towers, warszawa | Piętro >20 | Gotowe do zamieszkania Nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 76 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł38,54 m² 70,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,54 m2 położone jest na wysokim parterze w II-piętrowym budynku z lat 1960-tych przy ul. Smoleńskiego na Marymoncie. Ciche miejsce na Skarpie.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł70 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowe 3- pokojowe przestronne mieszkanie przy ul. Burakowskiej. Mieszkanie jest w pełni umeblowane z najwyższej jakości materiałów , składające się z : - kuchni, - dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 5 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z windą w ścisłym centrum Warszawy - przy ul. Ogrodowej 3. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 196 000 zł146,46 m² 14 993,85 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1972

Niepowtarzalny apartament na 18 piętrze o pow. 146,46 m2 ze spektakularnym widokiem na panoramę Warszawy. Lokal idealny dla inwestora z możliwością podziału na trzy mieszkania (odtworzenie.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł47,20 m² 16 504,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Agencja Nieruchomości Cataleya Estate przedstawia przestronne dwupokojowe mieszkanie w Warszawie w dzielnicy Praga Południe Grochów. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym i wizualnym,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł40 m² 95 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 metrów kwadratowych, znajdujące się w nowoczesnym, oddanym w 2023 roku budynku. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł80 m² 14 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie do odświeżenia lub remontu o powierzchni 79,7 m2 - idealne do własnej aranżacji. Ustawne i przestronne pomieszczenia dają wiele możliwości zagospodarowania. Dlaczego warto?.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 000 zł61 m² 17 786,89 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Są mieszkania, które się ogląda. i są takie, które się czuje od pierwszego kroku. To właśnie jedno z nich. Już po przekroczeniu progu wita Cię przestronny, ustawny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 625 001 zł68 m² 23 897,07 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż elegancki, w pełni wykończony apartament o powierzchni 68 m , położony na 6. (ostatnim) piętrze prestiżowego osiedla Marina Mokotów I przy ul. Wyględowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł37,50 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta przy Pasażu Wiecha, na tyłach Galerii Handlowej Domy Centrum Mieszkanie po kapitalnym remoncie, na 2 piętrze, w budynku z windą Plan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł90,01 m² 17 209 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Wysoko, z widokiem na mokotów - nic nie zasłania i już nie zasłoni widoków. Ciche, przy parku. Mieszkanie: - 90m2: obecnie 5 pokoi (gabinet zaaranżowany z dużego 27,5m2 salonu) - salon.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł86 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament w doskonałej lokalizacji- osiedle Stacja Wola zrealizowane przez echo Investment. To miejsca przyjazne do życia, pracy i wspólnego spędzania czasu. W niedalekim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe, umeblowane mieszkanie, w eleganckim i strzeżonym budynku. Mieszkanie składa się z salonu i otwartej kuchni, sypialni z balkonem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł44 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w nowym budynku. Nowe, nigdy wcześniej niezamieszkiwane. Wymagany najem okazjonalny. Co: mieszkanie 2 pokoje Gdzie: bemowo, ul. Szeligowska 59b Metraż: 44 m2 Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł30 m² 86,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Ursynów, ul. Nowy Służewiec 21, najem na fakturę vat klimatyzacja. Szukasz wygodnego, w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł38,35 m² 74,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,35 m2 zlokalizowane na Mokotowie, w pobliżu metra Racławicka. Lokal położony na parterze, z ekspozycją na południe i widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł24,40 m² 16 803,28 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Komunikacyjny przebój Kawalerka 24,4 m przy samym Metrze Wawrzyszew! Szukasz nieruchomości, która broni się lokalizacją? Ta oferta to strzał w dziesiątkę dla singla, pary na start lub.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł25 m² 21 960 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Kawalerka o powierzchni: 25 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł80 m² 150 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na zielonym mokotowie Z balkonem Umeblowane | Duże okna | Jasne wnętrza | Funkcjonalny układ | W pełni wyposażone ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie składa się z: * Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł61,10 m² 16 284,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu 3-pokojowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze nowoczesnego osiedla przy ul. Marywilskiej. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł54 m² 14 259,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Warszawa, włochy Al. Krakowska - 54m2 / 3 pokoje + kuchnia / Do wejścia! / tram 2min / Inwestycja we speak english cena podlega negocjaji! mieszkanie jest umeblowane! Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł47 m² 19 765,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie ok 500m od Metro Kabaty, o powierzchni 47 m , położone na 1. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą. Lokal posiada balkon oraz bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł49,50 m² 15 959,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

PL | eng version below Na sprzedaż kompaktowe 4-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. To świetna propozycja dla rodziny, pary lub osób pracujących zdalnie, które potrzebują dodatkowego gabinetu. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł94 m² 19 361,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić mieszkanie na Służewiu! Atuty - Przestronny układ funkcjonalny - Słoneczny taras z ogródkiem - Wysoka jakość wykończenia - Możliwość wydzielenie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł31 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, nieduże mieszkanie z loggią w ścisłym centrum Warszawy o powierzchni 31 m2. Opis mieszkania Mieszkanie położone na 4 piętrze w budynku dziesięciopiętrowym na Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł71 m² 19 718,31 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić apartament w centrum biznesowego Mokotowa! Atuty: trójstronna orientacja na strony świata Loggia wychodząca na ciche patio Dźwiękoszczelne okna.

Szczegóły ogłoszenia

2 780 000 zł96,35 m² 28 853,14 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 4-pokojowy apartament przy ulicy Hubnera w Warszawie. Dokładana lokalizacja: ul. Hubnera 1 - Żoliborz Osiedle "żoliborz Artystyczny " dewelopera Dom Development zrealizowane.

Szczegóły ogłoszenia

889 640 zł43,58 m² 20 413,95 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie w Warszawie gotowe, by się zakochać od pierwszego wejrzenia Szukasz miejsca, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez stresu i dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 zł70 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

НА русском ниже Na wynajem przestronne, jasne i klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m z kominkiem, położone na 1. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Trakt.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł30 m² 14 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Ustawna kawalerka z balkonem oraz przynależną piwnicą w bloku z 1969 roku. Wyremontowane klatki schodowe, do dyspozycji dwie windy. Elektryka wymieniona tylko w łazience , możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł160 m² 187,50 zł/m²

 

Piętro:28

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu luksusowego apartamentu o pow. 160m w ekskluzywnym apartamentowcu - Złota 44. Udogodnienia Apartamentowiec dysponuje największym prywatnym basenem.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł106,68 m² 40,31 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

* białołęka * ul. Geodezyjna * trzy pokoje * 106,67 m2 * garaż * taras 54 m2* komórka lokatorska * ** oferta tylko dla osób pracujących ** umowa najmu okazjonalnego ** do objęcia od zaraz** link do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij