dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 901 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 901 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różana

Mokotów,Warszawa

1 640 000 zł67 m² 24 569,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne mieszkanie w kamienicy na Starym Mokotowie 10 minut od metra Racławicka. Doskonała lokalizacja, wygodny układ oraz standard mieszkanie to główne atuty tej nieruchomości. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

650 000 zł28 m² 23 372,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Komfortowe mieszkanie w nowoczesnym budynku z ochroną na warszawskiej Woli. Pełne wyposażenie, wysoki standard wykończenia, miejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie dodatkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

4 600 zł83 m² 55,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, ciche i wygodne 4 pokojowe mieszkanie 83 m2 w centrum Kabat. Mieszkanie kompletnie umeblowane, gotowe do wprowadzenia. Znajduje się ono na pierwszym piętrze niskiego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

415 000 zł24 m² 16 938,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Czysta, jasna kawalerka z balkonem. Położona na drugim piętrze w 10 piętrowym budynku z oknami na podwórko od strony zachodniej. Blisko komunikacji miejskiej tramwaj, autobus - 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

8 700 zł87 m² 99,62 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament Z przepięknym widokiem na panoramę miasta W inwestycji trio apartamenty na muranowie budynek: trio Apartamenty Warszawa to inwestycja nagrodzona wieloma prestiżowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żaglowa

Marina Mokotów,Warszawa

14 000 zł160 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament | 5 pokoi | mokotów Jasne wnętrza | Dobra komunikacja | Strzeżone osiedle | Miejsce parkingowe | Dostępne od zaraz | Taras | Spokojna okolica | Cisza i spokój | Szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem: klimatyczne mieszkanie na ul. Giełdowej | Parter | Umeblowane | Wysokie pomieszczenia | Drewniana podłoga Westate Wola prezentuje na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

697 000 zł58 m² 11 996,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, pełne światła mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 8. piętrze w budynku z wielkiej płyty z 1970 r. przy ul. Czerniakowskiej 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wola,Warszawa

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje/62 mkw z garażem. Mieszkanie 2-poziomowe w rejonie wola park. I. Poziom: pokój dzienny 17 mkw z widnym aneksem kuchennym 7 mkw i wyjściem na balkon, sypialnia 11 mkw, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antka Rozpylacza

Wola,Warszawa

595 000 zł39 m² 15 450,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie na Woli w bloku z 1964 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38.51m2 przy ul. Rozpylacza składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Kuchni Łazienki Loggii Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mołdawska

Rakowiec,Warszawa

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu 2-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Mołdawskiej 4 w Warszawie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 2-pokojowe o powierzchni 37 m2 dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wola,Warszawa

5 600 zł59 m² 95,17 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament 58,84 M2, trzy pokoje, ogródek, burakowska 16, wola. Budynek: apartament znajduje się na parterze w siedmiokondygnacyjnym budynku, który został wzniesiony przez firmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kiedacza

Ursynów,Warszawa

1 699 000 zł97 m² 17 497,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię miękkie światło wpadające przez okna sypialni. Wychodzisz na duży taras z kubkiem kawy, a jedynym dźwiękiem jest śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Pawła II

Za Żelazną Bramą,Warszawa

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i przytulne mieszkanie w świetnej lokalizacji - tuż przy Hali Mirowskiej. Widok na panoramę miasta i zachody słońca gwarantowany! Atuty mieszkania: 15. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

729 000 zł66 m² 10 995,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Opis mieszkania Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne i bardzo widne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na zielonej Białołęce - na popularnym, zamkniętym osiedlu Regaty (ul. Żeglugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

899 000 zł45 m² 19 977,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wykończone, pachnące nowością mieszkanie z ogródkiem Bulwary Praskie, jagiellońska 81a Cesja umowy deweloperskiej brak podatku pcc po stronie kupującego. Na sprzedaż oferuję nowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

993 000 zł50 m² 19 996 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,66 m2 na ul. Włodarzewskiej 62c - Ochota. Mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze, 3 piętrowego apartamentowca z windą z 2018 r. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Śródmieście,Warszawa

1 160 000 zł50 m² 23 190,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

[english below] Śródmieście | Kamienica z windą | 2 pokoje | 50 m | Piwnica Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie w zadbanej kamienicy z windą, zlokalizowanej w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 300 zł52 m² 63,15 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 53 m na wynajem - Osiedle Obrzeżna / Galeria Mokotów Do wynajęcia świeżo odświeżone po poprzednich najemcach, komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

9 000 zł96 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: apartament położony jest na trzecim, ostatnim piętrze w apartamentowcu przy ul. Biały Kamień, na prestiżowym osiedlu Eko Park, górny Mokotów. Uznawanym za jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

500 000 zł29 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na Woli w bloku z 1975 roku 1-pokojowe mieszkanie o pow. 29m2 przy ul. Obozowej składające się z: przedpokoju Sypialni Aneksu Kuchennego Łazienki Lokal nie wymaga wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

3 200 000 zł81 m² 39 506,20 zł/m²

 

Piętro:7/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie W prestiżowej inwestycji towarowa towers Wysoki standard | Klimatyzacja | Siłownia i coworking dla mieszkańców | Blisko komunikacji miejskiej | Wola ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

799 000 zł39 m² 20 539,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas, bez prowizji! Witam. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 38,9m2 znajdujące się na drugim piętrze budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

6 600 zł59 m² 111,86 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak pl | eng | ru | ukr Do wynajęcia nowy 3-pokojowy apartament o powierzchni 59 m , zlokalizowany przy ul. Kolejowej, warszawa - Wola. Lokalizacja Apartament położony w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gocław,Warszawa

4 200 zł78 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 78m2, piętro 3/3 bez windy, w budynku z 1976r. przy ul. Janusza Meissnera, praga-Południe Gocław. Idealne dla rodziny, studentów lub grupy przyjaciół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Brechta

Praga-Północ,Warszawa

411 000 zł21 m² 19 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Kameralna inwestycja w sercu dynamicznie rozwijającej się Pragi-Północ. To 21-metrowe mieszkanie, położone przy Brechta 9 to idealne połączenie funkcjonalności, estetyki i lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursynów,Warszawa

3 000 zł44 m² 68,27 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia / Ursynów / 2 pokoje / z ogrodem / 43 m / oddzielna kuchnia / Do wynajęcia mieszkanie 2 pokoje z ogrodem na Ursynowie w Warszawie, o powierzchni 43 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

895 230 zł43 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2 pokoje | bohema | metro szwedzka | nowe osiedle | 12 taras + ogródek Na sprzedaż komfortowe mieszkanie na nowym osiedlu bohema opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 42,63 m2 m, mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

12 000 zł77 m² 155,84 zł/m²

 

Piętro:3/30

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Z przyjemnością prezentujemy eleganckie, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji Towarowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

2 300 zł19 m² 121,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kameralne i przytulne studio do wynajęcia od zaraz na Białołęce przy ul. Marywilskiej 66a. Lokal stanowi mikrokawalerkę wydzieloną z większego mieszkania. Umowa najmu na okres 3-6 miesięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

29 093 zł128 m² 228,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Brak prowizji po stronie najemcy / There is no commission fee charged to the tenant eng below informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, powiśle - Elektrownia Powiśle Metraż: 127,5 m + 3 tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

9 000 zł95 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:16/22

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 95m , zlokalizowane w prestiżowej okolicy Woli przy ul. Grzybowskiej Mieszkanie dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Różana

Stary Mokotów,Warszawa

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 68m, piętro 2/3 bez windy, w kamienicy z 1938r. przy ul. Różanej, stary Mokotów. Idealne dla pary lub małej rodziny. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Człuchowska

Jelonki,Warszawa

1 050 000 zł63 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 zlokalizowane przy ul. Człuchowskiej na warszawskim Bemowie-Jelonki. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

1 999 999 zł120 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 119,51 m , położony na 7. piętrze nowoczesnego budynku w świetnie skomunikowanej części Warszawy. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

499 000 zł38 m² 13 307 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na parterze w niskim bloku o pow. 37,5m2 na Bródnie przy ul. Kondratowicza 13 tuż przy Stacji Metro Bródno. Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Optyków

Gocław,Warszawa

899 000 zł45 m² 19 885 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

To nietuzinkowe 45 m2 mieszkanie zlokalizowane jest na nowoczesnym osiedlu Park Skandynawia w świetnie skomunikowanej części Pragi-Południe tuż przy ch Promenada. Mieszkanie z charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

1 380 000 zł79 m² 17 468 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z możliwością przerobienia na 4 pokoje Opis mieszkania: mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów tvp. Dzięki oknom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Styki

Saska Kępa,Warszawa

14 000 zł175 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Avenue estate prezentuje dwupoziomowy apartament 175 m W przedwojennej willi saska kępa atuty nieruchomości Kameralna, odrestaurowana willa z 1936 roku Prestiżowa i zielona część Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tolkiena

Mokotów,Warszawa

1 480 000 zł62 m² 23 844,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa przestrzeń dla Twojej rodziny 3 pokoje, gotowe do wprowadzenia!wyjątkowe, dwustronne mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. J.R.R. Tolkiena 3. Idealne miejsce dla.