dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybulskiego

Mokotów,Warszawa

9 360 000 zł284 m² 32 899,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2003

Przestronny 2-poziomowy penthouse w prestiżowej inwestycji Villa Monaco, położony w zielonym i cichym otoczeniu Parku Sieleckiego. Rezydencja posiada szereg udogodnień: basen połączony ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Augustówka

Czerniaków,Warszawa

1 176 000 zł74 m² 15 855,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie, idealne dla większej rodziny. Największym atutem jest rozkład pokoi, który pozwolił maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Pokoje są ustawne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa Śródmieście - Muranów, ul. Inflancka 47 m2 | 2 pokoje z oddzielną kuchnią | balkon ok 3m2 | parter | budynek z 1977r. Mieszkanie 47m2, 2-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł37 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Aleja Waszyngtona, przytulne dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią do wynajęcia od zaraz. Do każdego pokoju niezależne wejście z przedpokoju. Z salonu wyjście na duży balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

890 000 zł49 m² 18 237,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Stylowe mieszkanie na sprzedaż - ul. Grójecka 194, warszawa Ochota (triton Park) Gotowe do wprowadzenia | 2 pokoje | Loggia 8 m | Klimatyzacja | Garaż | Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 294 000 zł32 m² 39 815,40 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Mennica Residence - idealne zarówno do zamieszkania, jak i zainwestowania środków. Z przyjemnością prezentuję nowoczesne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warzelnicza

Białołęka,Warszawa

829 000 zł56 m² 14 910,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem - Warszawa, białołęka, ul. Warzelnicza Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,6 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielany,Warszawa

1 249 000 zł74 m² 16 947,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,72 m , zlokalizowane przy ulicy Kochanowskiego 33a w Warszawie. To idealna propozycja dla rodziny lub pary, która ceni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Błonia Wilanowskie,Warszawa

2 299 000 zł118 m² 19 483,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe, przestronne 4 pokojowe mieszkanie 118 m2 w prestiżowej lokalizacji Wilanowa: kameralne Osiedle Ostoja Wilanów z 2010 r. Lokalizacja: mieszkanie położone na zielonym osiedlu Ostoja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

539 926 zł37 m² 14 494,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | 37,25 m | Warszawa - Białołęka, ul. Modlińska 67 Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 37,25 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

10 000 zł100 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Apartament o powierzchni 100 m2 składa się z: otwartej kuchni połączonej z salonem, skąd znajduje się wyjście na duży balkon,korytarza z pojemną szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

749 999 zł42 m² 17 972,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty tel. Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 41,73 m2 z tarasem 10 m2, które łączy w sobie wygodę codziennego życia, dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Włochy,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i słoneczne dwupokojowe mieszkanie Warszawa Włochy, ul. Dwudziestolatków 18 nieruchomość Na powierzchnię lokalu 37 m2 składa się z: -przedpokój -kuchnia ( oddzielna ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 079 000 zł53 m² 20 320,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: metraż: 53,1 m2, dwupokojowe dodatkowo piękna, duża loggia o powierzchni 7,1m2! Jest to dodatkowa ekstra powierzchnia użytkowa! mieszkanie jest pięknie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł57 m² 50,88 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację mieszkania po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Szukasz mieszkania, w którym nikt nie zagląda Ci w okna, a poranna kawa smakuje lepiej z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia nowoczesne mieszkanie, nowe , jeszcze przez nikogo niezamieszkałe czeka na Najemcę. Projekt aranżacji zrobiony przez renomowaną pracownię projektową z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chodzieska

Wawer,Warszawa

1 159 000 zł78 m² 14 777,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne i gotowe do zamieszkania 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,43 m2 znajdujące się przy ul. Chodzieskiej na warszawskim Wawrze. Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ujazdów,Warszawa

699 000 zł46 m² 15 129,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Dwustronne mieszkanie na Ujazdowie w pobliżu Łazienek Królewskich Stylowe, słoneczne mieszkanie w pobliżu Parku Łazienkowskiego, jest przeznaczone do częściowego remontu, urocze Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łucka

Wola,Warszawa

1 420 000 zł74 m² 19 189,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Tylko U nas, bez prowizji! Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m , w doskonałej lokalizacji przy ul. Łuckiej 20, zaledwie kilka kroków od Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruna

Stary Mokotów,Warszawa

8 000 zł89 m² 89,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Marzysz o komforcie i zieleni w sercu Mokotowa? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 89 m zaprojektowane z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Hampton Home prezentuje ofertę najmu komfortowego, w pełni umeblowanego, 2 pokjowego mieszkania zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu przy obok Galerii Mokotów i centrum biznesowego Mordor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

490 000 zł37 m² 13 136,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Targówek - Bródno ul. Chodecka | autobusy 130 m od klatki | stacja metra Kondratowicza 1 km (15 min pieszo) > 37,3 m2 > 2 pokoje + osobna kuchnia z oknem > balkon typu loggia ok 3 m2 > 6 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Praga-Południe,Warszawa

1 290 000 zł52 m² 24 807,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne mieszkanie w przedwojennej, kameralnej kamienicy w sercu Starej Saskiej Kępy na ul. Lipskiej, zaledwie kilka kroków od Ronda Waszyngtona i ul. Francuskiej Bardzo duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

6 455 zł80 m² 81,05 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie! Oferta czasowa: pełna opłata za zakwaterowanie zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ponarska

Targówek,Warszawa

780 000 zł44 m² 17 727,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Targówek ul. Ponarska, os. Wilno - mieszkanie 44 m2 - 2 pokoje z aneksem kuchennym - duża loggia - mieszkanie bardzo zadbane - klimatyzacja Mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 44 m2 z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Markowska

Praga-Północ,Warszawa

4 200 zł57 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem | Warszawa, ul. Markowska | 57 m | 2 pokoje | balkon | garaż | Koneser rozkład Przestronne i wygodne mieszkanie o powierzchni 57 m , z klasycznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wyrzykowskiego

Białołęka,Warszawa

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie premium na Białołęce o powierzchni 45 mkw, składający się z 2 pokoi w tym: - przestronny salon połączony z kuchnią - przedpokój - sypialnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4 pok. o pow. 72m2, zlokalizowane na pięknie zagospodarowanym zamkniętym osiedlu. Pokój dzienny połączony jest z kuchnią i tworzy otwartą przestrzeń. Trzy mniejsze zamykane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

740 000 zł50 m² 14 741 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na 4. piętrze w kameralnej, przedwojennej kamienicy, położonej na zielonym i cichym Osiedlu Szwoleżerów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

860 000 zł50 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w Warszawie Ursus, ul. Aleje Jerozolimskie 226 Oferuję świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni łącznej 50m , które znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 450 zł58 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy ken na Ursynowie! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m2 z balkonem. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

1 479 900 zł76 m² 19 549,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

The Estate Warsaw Na sprzedaż komfortowy, dwustronny apartament o powierzchni 75,7 m2, położony na 2. piętrze w 8-piętrowym, nowoczesnym budynku z 2010 roku, z windą, portiernią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

7 500 zł60 m² 125 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Przedstawiamy Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 60 m , w świetnej lokalizacji na warszawskiej Woli. Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Saska Kępa,Warszawa

700 000 zł32 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Westate Praga oferuje na sprzedaż mieszkanie 32 m , na 1 piętrze w kamienicy z lat 60-tych w znakomitym punkcie na Saskiej Kępie przy ul. Lipskiej (róg ul. Finlandzkiej) Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł80 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ścisłe centrum. Prestiżowa lokalizacja - u zbiegu ul. Wilczej i Marszałkowskiej. Reprezentacyjna, zabytkowa kamienica; zadbana klatka schodowa; winda; zamknięte podwórze. Piękne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borzymowska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

2 950 zł52 m² 56,73 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament z miejscem parkingowym, dwa niezależne pokoje z oddzielną kuchnią, w kameralnym apartamentowcu ul. Borzymowska, warszawa Targówek. Wynajmę apartament 52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolska

Wola,Warszawa

2 700 zł34 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ma powierzchnię 34 m , co sprawia, że jest to przestrzeń idealna dla singla lub pary. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem i przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

7 600 zł56 m² 136,27 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozmawiamy pl/ ua/ eng/ rus Nowe 3-pokojowe mieszkanie | Pierwszy najem | Loggia 10,7 m | Wysoki standard | Wola Do wynajęcia wyjątkowe, zupełnie nowe mieszkanie o powierzchni 55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Odolany,Warszawa

1 790 000 zł86 m² 20 782,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Panorama miasta, przeszklona oranżeria, narożna ekspozycja i wysokiej klasy wykończenie. Wnętrze, które łączy styl i funkcjonalność. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Sadyba,Warszawa

1 800 000 zł82 m² 21 863,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Avenue Estate prezentuje urokliwy oraz artystyczny apartament w najlepszej części Sadyby. Nieruchomość z ogrodem 400m2, miejscem parkingowym, piwnicą oraz strychem! atuty - Duży prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa