dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 902 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 902 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sitnika

Wola,Warszawa

2 950 zł46 m² 64,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta: 15.03.2026 BIURA NIERUCHOMOŚCI ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY ENGLISH VERSION BELOW Słoneczne umeblowane mieszkanie do wynajęcia tuż przy Parku Moczydło na Woli; 2 pokoje, osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okińskiego

Ochota,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie, położone przy ul. Okińskiego na warszawskiej Ochocie. Lokal o powierzchni 37 mkw znajduje się na 4. (ostatnim) piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 48m , zlokalizowane na Rakowcu przy ul. Baleya 7. To idealna nieruchomość dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Głównymi atutami mieszkania są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

464 000 zł31 m² 14 967,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na Białołęce w bloku z 2000 roku (cegła) 1-pokojowe mieszkanie o pow. 31m2 przy ul. Książkowej składające się z: przedpokoju Salony Wnęki sypialnianej Kuchni Loggii Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

890 220 zł48 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łopuszańskiej 51a w Warszawie , na 2 z 6 pięter w nowoczesnym budynku z 2023 roku. Jest to idealna nieruchomość dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

799 000 zł55 m² 14 612 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Pomagamy w kredycie hipotecznym / eng below Na sprzedaż przestronne, narożne mieszkanie z balkonem, dużą piwnicą i garażem wolnostojącym - ul. Sobieskiego Na sprzedaż jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeglugi Wiślanej

Żerań,Warszawa

699 000 zł67 m² 10 495,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

! wyjątkowa oferta na osiedlu regaty! agencji nieruchomości - 0% W galerii znajdziesz film - obejrzyj koniecznie! Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie na warszawskiej białołęce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

4 200 zł70 m² 60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

70m2, 3 pokoje z balkonem. Eleganckie, wygodne, ładnie urządzone, świeżo odnowione. Salon z aneksem kuchennym. Dwie sypialnie jedna z dużym łóżkiem i obszerną szafą, druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nalewki

Muranów,Warszawa

715 000 zł37 m² 19 324,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Kultowy Muranów zaprasza do zamieszkania w doskonale utrzymanej kamienicy, otoczonej zielenią oraz niespotykaną nigdzie rozległą przestrzenią, która daje mieszkańcom poczucie prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Floty

Mokotów,Warszawa

6 100 zł62 m² 98,39 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below. We speak Polish, english, italian. Uwaga;oferta będzie dostępna od 01.01.2026r. Nowy, elegancki 3-pokojowy apartament o powierzchni 62 m2 z przemyślanym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

2 050 000 zł111 m² 18 521,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Apartament po gruntownym remoncie! Wszystko nowe! Przestronny apartament na 4 piętrze jest jednym z 9 mieszkań znajdujących się w budynku 5-piętrowym. Mieszkanie o powierzchni 110,68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bemowo,Warszawa

839 000 zł60 m² 13 936,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dwustronne, funkcjonalne mieszkanie przy ul. Czumy 9 na Bemowie, w jednej z najlepiej ocenianych i najbardziej pożądanych lokalizacji tej dzielnicy. Mieszkanie znajduję się zaledwie 450.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

870 000 zł63 m² 13 810 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje mieszkanie położone przy ul. Polinezyjskiej na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość znajduje się w bardzo bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olesińska

Górny Mokotów,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe z osobną, widną kuchnią w samym sercu Starego Mokotowa, spacerem do metra. Stary mokotów | klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe | zielona uliczka - olesińska |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne, jasne mieszkanie z półwydzieloną sypialnią, położone przy ul. Długiej w samym sercu warszawskiego Śródmieścia. To wyjątkowa lokalizacja pomiędzy klimatyczną Starówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

26 100 zł120 m² 217,50 zł/m²

 

Piętro:23/52

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament w inwestycji Złota 44 - najbardziej rozpoznawalnym apartamentowcu w Warszawie. Nieruchomość Apartament ma powierzchnię 120 m2. Część dzienna składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

6 350 zł72 m² 88,19 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, eng, ua, ru Na wynajem nowoczesne, wygodne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane pod adresem Krasińskiego. Wnętrze o powierzchni 72m2 składa się z: salon wyposażony w wygodny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

3 990 zł54 m² 73,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Międzynarodowej (saska Kępa, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

5 500 zł90 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 90 mkw. położone przy ul. Sarmackiej 16. Mieszkanie jest wyjątkowo ciche, komfortowe oraz funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

545 000 zł30 m² 17 921,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie , zlokalizowane przy ul. Radzymińskiej 36/38/40 w dzielnicy Praga-Północ w Warszawie , w pobliżu Centrum Praskiego Koneser. Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Ursynów,Warszawa

925 600 zł52 m² 17 789,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Poloneza Osiedle Poloneza (inwestycja firmy Arche) na warszawskim Ursynowie to lokalizacja łącząca spokój z dostępem do infrastruktury miejskiej. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Daniłowskiego

Piaski,Warszawa

418 600 zł28 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w poniedziałek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym W skrócie: - ul. Gustawa Daniłowskiego 6 /bielany - 1 pokoje z kuchnią /możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

3 900 zł63 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Grójecka przy Placu Narutowicza. Idealne do zamieszkania dla rodziny, studentów jak też na biuro, kancelarię, gabinet. Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Równoległa

Włochy,Warszawa

3 450 zł34 m² 100,32 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz nowoczesnego, gotowego do zamieszkania, ładnie urządzonego i wyposażonego mieszkania na warszawskich Włochach? Czy cisza za oknem i funkcjonalny rozkład będą dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem przytulne dwupokojowe mieszkanie o pow. ok. 38 m2 po generalnym remoncie (m.in. wymiana instalacji elektrycznej, internetowej, wodnej i telewizyjnej, pełna wymiana podłóg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

3 760 zł49 m² 76,28 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English *** No commission, directly from the owner. Pets are welcome. 1 bedroom apartment! Limited-time offer: the full accommodation fee is reduced by 20% the discount is valid until April. This is.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jasną i przestronną kawalerkę, położoną na 8.piętrze budynku z ochroną, przy al. Komisji Edukacji Narodowej 36. Mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

8 000 zł72 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia czyste nowe piękne 3 pokoje z wygodną dużą garderobą .Dwie oddzielne sypialnie ,salon z aneksem kuchennym wyposażony w nowoczesny sprzęt AGD. Umeblowane ze smakiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 450 000 zł99 m² 24 825 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

We speak eng, pol, ua, rus Szukasz mieszkania najwyższej klasy? Tu nie ma miejsca na kompromisy. Tylko u nas - wyjątkowy apartament w najlepszym budynku Wilanowa, przy ul. Klimczaka 5. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

871 000 zł40 m² 21 775 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Są mieszkania, które od pierwszego wejścia zachwycają dbałością o detale, jakością wykończenia i ponadczasową estetyką. Takie jest to wnętrze - dopracowane, nowoczesne i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pruszkowska

Rakowiec,Warszawa

570 000 zł38 m² 14 805,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko W propertique! Zapraszam do kontaktu w godzinach 7.00-22.00 Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Pruszkowskiej, które od pierwszej chwili daje poczucie wygody- 38,5 m na 1. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

524 000 zł34 m² 15 595 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie położone na Białołęce, w inwestycji Osiedle Derby , przy ul. Skarbka z Gór Mieszkanie przeszło generalny remont, obejmujący wymianę wszystkich elementów wykończenia, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

929 000 zł64 m² 14 493 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż Wyjątkowe, dwupoziomowe Mieszkanie o powierzchni 64,1 m , położone w inwestycji Sosnowy Zakątek - na granicy Białołęki i Jabłonny, przy ul. Marmurowej 44. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dęby

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia mieszkania 41.01 m2, na Pradze południe. Okolica willowa, bardzo cicha. Mieszkanie jest świeżo po remoncie, poszukuję pierwszego najemcy. Mieszkanie dostępne od zaraz, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białej Floty

Marina Mokotów,Warszawa

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealnie urządzone i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie, na Warszawskiej Marinie w cichym miejscu. Lokal bardzo słoneczny ustawny i bardzo funkcjonalny. Doskonała komunikacja na lotnisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

1 339 000 zł52 m² 25 909 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe 2 pokoje | loggia | garaż | prestiżowa inwestycja | Wola / Śródmieście Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Dzielna 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią o pow. 51 m2 w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Mokotów przy ul. Wałbrzyskiej, blisko Metra Służew. Najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 020 000 zł50 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 50 m2 położone na 3 piętrze w kamienicy. Nieruchomość składa się z kuchni, dwóch niezależnych pokoi , oraz łazienki. Stan Nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

4 850 zł40 m² 121,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Soho Factory I 2 pokoje I Premium I Klimatyzacja I Garaż | Duża Komórka I Praga-Południe I 2025 r. Nowe mieszkanie, bądź pierwszą osobą! O mieszkaniu: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławińska

Wola,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Od 1 marca Do wynajęcia bardzo ładne, zadbane i ciche mieszkanie położone przy ul. Sławińskiej, w prestiżowej inwestycji 19. Dzielnica. Zaledwie kilka minut od Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowodwory,Warszawa

465 000 zł36 m² 13 061,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż oferujemy komfortowe 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,6m2 z tarasem 56m2. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu na warszawskim Tarchominie. Mieszkanie usytuowane.