dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rudzka

Bielany,Warszawa

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe, usytuowane na parterze, mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmska

Siekierki,Warszawa

816 000 zł51 m² 15 978,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ciche, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowym budownictwie na ulicy Chełmskiej. Lokal po remoncie, gotowy do wprowadzenia, bez żadnych nakładów finansowych. Mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

820 000 zł58 m² 14 138 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 58M2,3pok.Osmańczyka FORTY BEMA GARAŻ FREE Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mehoffera

Tarchomin,Warszawa

699 000 zł62 m² 11 274,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nobilea Home ma przyjemność zaprezentować nowe, przytulne, trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Położone na trzecim piętrze, w budynku z 2021 roku w bardzo zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

480 000 zł36 m² 13 296,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Klimatyczne studio o pow. 36,1m2 na Górnym Mokotowie 5 minut spacerem do Stacji Metra Wierzbno gotowe do zamieszkania. Idealne lokalizacja dla singla, studenta - każdego kto lubi miejskie życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

1 800 zł36 m² 49,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy Nowoursynowskiej o pow. 36,22m2 Na w/w powierzchnię składa się pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym, sypialnia , łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orlich Gniazd

Bemowo,Warszawa

785 000 zł85 m² 9 235,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1993

Zapraszam do zapoznania się w ofertą sprzedaży mieszkania na Bemowie. Mieszkanie jest urządzone, gotowe do wprowadzenia. Doskonała propozycja dla większej rodziny lub jako inwestycja (wynajem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na Sadybie z miejscem garażowym w parkingu podziemnym. Duża kuchnia, salon, dwie sypialnie, łazienka po generalnym remoncie. Cicha, spokojna okolica - obok Park Dygata,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Bielany,Warszawa

640 000 zł44 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem w kamienicy przy metrze Stare Bielany. Mieszkanie położone na 3 piętrze w budynku z lat 50. Bardzo jasne i dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie, położone na Gocławiu (praga Południe) tuż przy ch Promenada. Mieszkanie ma 40m2 i składa się z: klimatyzowanego salonu, w którym dostępna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

889 000 zł42 m² 21 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] : Krótko Eleganckie i wykończone w bardzo wysokim standardzie 2-pokojowe mieszkanie 42 m2 położone na Starym Mieście, tuż przy Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kokoryczki

Praga-Południe,Warszawa

665 000 zł47 m² 14 142,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam bezpośrednio! Urządzone w wysokim standardzie, z wysokiej jakości materiałów, w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania mieszkanie 2 pokojowe w dzielnicy Praga-Południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

565 000 zł55 m² 10 273 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 55 M2 ,3pok, ul.Klaudyny,Bielany Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli chcesz zamieszkać na Starówce w wyjątkowym mieszkaniu to jest oferta dla Ciebie! Oferuję przepiękne, nowe mieszkanie na warszawskiej Starówce na poddaszu kamienicy na rogu Freta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej

Bielany,Warszawa

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 4 pokojowe mieszkanie na zielonych Bielanach! Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 58 m2, składające się z 3 osobnych sypialni, oddzielnej kuchni i łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wilanów,Warszawa

590 000 zł50 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Spokojna i cicha lokalizacja, zapewniająca jednocześnie dobrą infrastrukturę w zasięgu ręki. Gotowe do wprowadzenia. Nieruchomość warta uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

483 500 zł28 m² 17 340 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zakup bezpośrednio od dewelopera (0% prowizji, 0% pcc). Ostatnie gotowe do odbioru studio na Mokotowie! Chcesz zobaczyć mieszkanie? Umów się na prezentację. Chcesz odbyć spacer wirtualny? Napisz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

540 000 zł73 m² 7 397,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie na Tarchominie Na sprzedaż 3 pokoje lokum gotowe do zamieszkania na strzeżonym osiedlu, zlokalizowane na poddaszu budynku 3 piętrowego, klatka z windą. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

960 000 zł66 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na Mokotowie, w okolicach Mordoru. Mieszkanie oddane do użytku na koniec 2017 roku, a początek 2018. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaszowiecka

Dolny Mokotów,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 3-pokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie (sadyba). W pełni umeblowane pokoje: 16m2 z balkonem, 11m2 i 10m2, oddzielna duża i widna kuchnia, łazienka razem z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

1 050 000 zł70 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament na warszawskiej Pradze w nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie rozkładowe 3 pokojowe z dwoma balkonami, kompletnie urządzone w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowieńska

Praga-Północ,Warszawa

699 900 zł56 m² 12 498 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ogłoszenie bezpośrednie, bez prowizji. Witam serdecznie, mieszkanie jest po generalnym remoncie. Wszystko w mieszkaniu jest nowe: łazienka , wc, drzwi, podłogi, parapety. Meble na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sienna

Wola,Warszawa

7 700 zł100 m² 77 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia elegancki apartament przy Siennej w kameralnym apartamentowcu Villa Karolina. Budynek o podwyższonym standardzie, usytuowanym na bliskiej Woli, na granicy ze Śródmieściem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złoty Potok

Ursynów,Warszawa

1 599 900 zł98 m² 16 279 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 98,28M2, 4 pokoje, ursynów, ul.ZŁOTY POTOK (Warszawa, Ursynów, Złoty Potok) Na sprzedaż: Mieszkanie w wysokim standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

650 000 zł38 m² 17 105,30 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Urokliwe 2 pokoje ulokowane na 12 piętrze apartamentowca, 100 metrów od metra Wilanowska. Piękny widok na panoramę Warszawy! Szybki dojazd metrem lub komunikacją miejską do centrum. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, umeblowane, wyposażone, przy stacji metro - natolin: 2 - pokojowe mieszkanie, kompletnie umeblowane i wyposażone, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym ok 28 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

2 600 zł70 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne,ciche mieszkanie na zamkniętym pełnym zieleni osiedlu .Mieszkanie przeszło całkowity remont jest nowe .Z salonu ok 20m2 ,bardzo ustawny w kwadracie jest wyjście na obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne dla singla lub Pary, nowocześnie Wykończone, po remoncie - 2-pokojowe, pow. 38 m2 - Górny Mokotów, metro Racławicka do wynajęcia dwupokojowe nowoczesne mieszkanie w pełni umeblowane. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

358 000 zł25 m² 14 320 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka 25M2, 1 pokój, ochota, ul.MOŁDAWSKA (Warszawa, Ochota, Mołdawska) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

599 000 zł48 m² 12 401,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferujemy na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 48,30 m2. Księga wieczysta w trakcie zakładania - będzie możliwość zakupu na kredyt. Główne atuty: oddzielna, widna kuchnia, widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

840 000 zł54 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam mieszkanie o pow. 54m2, całkowicie wykończone w 2020r Mieszkanie bardzo słoneczne, ciche i ciepłe. Na piętrze tylko 3 lokale, bardzo cicho i spokojnie. Czyste, zadbane klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

630 000 zł45 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż, mieszkanie 2 pokoje w pierwszym etapie Osiedla "na Woli" przy ulicy Sowińskiego 51a. Mieszkanie znajduje się na parterze z ogrodem 35m. Kuchnia w pełni wyposażona: zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wola

Wola,Warszawa

833 548 zł36 m² 23 026,20 zł/m²

 

Piętro:14/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera (0% prowizji, 0% pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na spotkanie. Mieszkanie z przestrzennym widokiem z 14. piętra na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Mokotów

Stary Mokotów,Warszawa

670 000 zł47 m² 14 255,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Jasne i wysokie 2-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze w budynku z cegły. Tylko 7 min. pieszo do metra racławicka. Kamienica z lat 50. otoczona zielenią i oddalona od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Roztocka

Praga-Południe,Warszawa

584 000 zł45 m² 12 977,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam Państwu ofertę fenomenalnie zaprojektowanego i przemyślanego 3 pokojowego mieszkania 45m2 usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku na ul. Roztockiej 9a na warszawskiej Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

750 000 zł62 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,50 m2 zlokalizowane na warszawskiej Pradze - Północ przy ul. Okrzei, vis-a-vis osiedla Port Praski. Mieszkanie znajduje się na drugiej kondygnacji budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogunki

Mokotów,Warszawa

510 000 zł35 m² 14 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Szanowni Państwo, prezentuję ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania położonego w okolicy Galerii Mokotów. Mieszkanie wysokie, w zadbanej kamienicy. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbierska

Dolny Mokotów,Warszawa

1 325 000 zł76 m² 17 550 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Zarezerwowane =zapraszam na Mokotów - Eleganckie mieszkanie o powierzchni 75,5 m2 w kamienicy - zadbanym, wyremontowanym domu, zbudowanym z cegły w 1966 roku z elegancka marmurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Żerań,Warszawa

1 900 zł68 m² 27,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność reprezentować wynajem mieszkania na Białołęce przy ul. Żeglugi Wiślanej na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Dwustronna nieruchomość o powierzchni 68 mkw z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żoliborz,Warszawa

797 000 zł54 m² 14 623,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Żoliborzu, usytuowane na 4. piętrze w budynku z cegły z lat 60. Miejsce postojowe na parkingu. Przytulne i jasne wnętrze po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 200 zł54 m² 40,37 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowe Mieszkanie 2-pok ul. Powstańców Śląskich, bemowo okazja Czynsz 2 200 zł miesięcznie + opłaty Lokalizacja Bemowo, warszawa Do wynajęcia przez Właściciela Dostępne od zaraz