dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kołowa

Targówek,Warszawa

2 100 zł13 m² 161,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie będzie dostępne od 1 kwietnia! *do wynajęcia ładne, wysokie studio. *Mieszkanie umeblowane i wyposażone w kamienicy, na warszawskim Targówku. *Kamienica po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bronikowskiego

Kabaty,Warszawa

1 200 000 zł114 m² 10 489,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, rozkładowe 5-pokojowe mieszkanie znajdujące się na spokojnej i zielonej części Kabat w bloku 3-piętrowym. * spółdzielcze własnościowe prawo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie będzie dostępne od 1 marca! *do wynajęcia dwupokojowe mieszkania na ulicy Płocka 15b. *Nieruchomość o powierzchni 61,6 m2 znajduję się na 2 piętrze. *Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Atutowa

Tarchomin,Warszawa

4 500 zł83 m² 54,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Westate Praga ma przyjemność zaprezentować Państwu to jasne, nowoczesne i wyremontowane 4-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią położony w spokojnym, ale dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rakowiec

Rakowiec,Warszawa

559 000 zł46 m² 12 083,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zachęcam państwa do zapoznania się Z bardzo ciekawą propozycją mieszkania na ochocie W 2 linii zabudowy, gdzie uzyskujemy ciszę oraz sporo zieleni. W otoczeniu 2 parków - forty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł61 m² 63,93 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje Piękny, odnowiony apartament, usytuowany na 1. piętrze, w wyremontowanej kamienicy, w centrum miasta. Idealny dla osób ceniących doskonałą lokalizację, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Niedźwiadek,Warszawa

619 000 zł49 m² 12 581,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje + duży taras nieruchomość Prestiżowy 3 pokojowy apartament o powierzchni 49,2 m2 + duży 14 m2 taras. Dodatkowo płatne: 2 komórki lokatorskie na tym samym piętrze, bezpośrednio obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

765 000 zł58 m² 13 189,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prezentuję Państwu optymalne, 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 58 m w bardzo dobrym standardzie wykonania, położone na kameralnym osiedlu Eskadra przy ul. Dywizjonu 303 Nr 139.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Globusowa

Włochy,Warszawa

450 000 zł34 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

>nowa cena< blisko ul. Popularnej, 5 min autem do alei Jerozolimskich, obok Park Kombatantów, staw Koziorożca! Piękna, niesamowicie przytulnie urządzona kawalerka tuż przy pkp Włochy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

2 950 zł42 m² 69,72 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragniesz zamieszkać w nowym i komfortowo urządzonym mieszkaniu z wygodną sypialnią? Zależy Ci na lokalizacji na Dolnym Mokotowie niedaleko Parku Łazienkowskiego? Cenisz szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 200 000 zł74 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe o pow. 74 m2. Mieszkanie położone na 9-piętrze w nowoczesnym budynku 12 piętrowym z 2012 roku przy ul. Woronicza. Rozkład pomieszczeń: salon otwarty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Dwudziestolatków

Włochy,Warszawa

2 100 zł20 m² 107,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 19,5 m2 usytuowane przy al. Dwudziestolatków w dzielnicy Włochy. Rozbudowana infrastruktura osiedlowa: sklepy, przychodnia, apteka, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

779 000 zł52 m² 14 980,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 51,85mkw przy ulicy Andersa na warszawskim Śródmieściu. Nieruchomość znajduje się na piątym piętrze 7-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Europejska

Wilanów,Warszawa

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze w kameralnym dwupiętrowym budynku z 2018 roku. Budynek umiejscowiony jest w spokojnej okolicy, blisko Jeziora Powsinkowskiego, placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

719 000 zł54 m² 13 192,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż słoneczne, jasne, rozkładowe oraz bardzo ciche 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy al. Jana Pawła 2 Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac gen. Józefa Hallera

Praga-Północ,Warszawa

569 000 zł34 m² 16 735,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Świetna lokalizacja, bliskość komunikacji miejskiej, warszawskie zoo po sąsiedzku, mnóstwo punktów usługowych kulturalnych i sportowych. To wszystko znajduje się w odległości kilku minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

5 400 zł65 m² 83,08 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartamentowiec na Mokotowie, trzy pokoje, niedaleko Metra Wierzbno, umeblowane. Wysoki standard. Opłaty: czynsz najmu 5400 + czynsz administracyjny 1150, + media wg. zużycia. Garaż dodatkowo płatny : 350.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wysoka i doświetlona kawalerka w okolicy Placu Zbawiciela. Rozkład: po lewej stronie przedpokoju szafa wnękowa, następnie po prawej stronie wnęka kuchenna po lewej łazienka, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Góralska

Wola,Warszawa

430 000 zł38 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe. 2 pokoje z oddzielną kuchnią, 38 m2. Parter, balkon zabudowany. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

347 000 zł32 m² 11 015,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 31,5 m2, 1-pokojowe z otwartą kuchnią, ogródkiem 16m2 i miejscem parkingowym naziemnym, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Zlokalizowana na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pohulanka

Targówek,Warszawa

610 000 zł53 m² 11 599,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja Oferuję na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w inwestycji z 2017 roku (dom Development) przy ul. Pohulanki 12. Mieszkanie usytuowane na 3. piętrze (z 3.) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wawer

Wawer,Warszawa

7 500 zł155 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, nowocześnie urządzone, dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym i cichym osiedlu. Rozkład: poziom pierwszy 72 m2 - salon z aneksem kuchennym, jadalnia, sypialnia, łazienka , balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chłopickiego

Rembertów,Warszawa

558 000 zł57 m² 9 846,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Poszukujesz mieszkania z klimatem? Zależy Ci na dobrym dojeździe, ale jednocześnie bliskość zieleni? Lubisz nietuzinkowe wnętrza? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Taśmowa

Mokotów,Warszawa

3 800 zł36 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękny, nowoczesny apartament Premium w samym centrum Mordoru. Usytuowany w super lokalizacji na osiedlu Reset Apartments, które jest jednym z najpiękniejszych powstających na Mokotowie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okocimska

Siekierki,Warszawa

640 000 zł61 m² 10 467,80 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Place4you ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Okocimskiej 11 na warszawskiej Woli, 400 m od stacji Metro Księcia Janusza. Jeśli szukasz dla siebie i swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerwonych Beretów

Rembertów,Warszawa

735 000 zł77 m² 9 542 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Jeśli poszukujesz dużego mieszkania z widokiem na zieleń w spokojnej okolicy to ta propozycja jest idealna dla Ciebie! budynek: przyjemne osiedle skąpane w zieleni przy ul. Czerwonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

447 700 zł37 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż mieszczące się w samym sercu rewitalizowanej Pragi Północ. Cicha i spokojna okolica, rozwijająca się architektura, potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

4 800 zł78 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowy, kompletne wyposażony 3 pokojowy apartament o powierzchni 78m2 znajdujący się na prestiżowym osiedlu "galeria Park' przy ul. Obrzeżnej 5D na Mokotowie. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

589 999 zł46 m² 12 826,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż mieszczące się w samym sercu rewitalizowanej Pragi Północ. Cicha i spokojna okolica, rozwijająca się architektura, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł28 m² 89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia przestronną kawalerkę z ogródkiem na Zielonym Żoliborzu przy ul. Popiełuszki. Mieszkanie o powierzchni 28 m2. mieści się na parterze w budynku z 1966.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

503 000 zł48 m² 10 479,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja: warszawa Praga Południe; grochów ul. Komorska Metraż: 48 m2 Piętro: 6 Rok budowy: 1978 Stan prawny: pełna własność z kw W skład mieszkania wchodzą * salon 19 m2 * sypialnia 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

689 000 zł47 m² 14 659,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wygodne trzypokojowe mieszkanie w Centrum Ochoty. W bliskiej odległości wum-u oraz wydziałów biologii, chemii, matematyki. Lokal po generalnym remoncie - gotowy do wprowadzenia / zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Koszyki,Warszawa

6 000 zł96 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Do wynajęcie mieszkanie o pow. ok 96 m 2 w zadbanej kamienicy u zbiegu ulicy Koszykowej i Alei Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 290 000 zł73 m² 17 651,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wilanów to najbardziej renomowana dzielnica Warszawy. Zachwyca swoją niską, elegancką zabudową, pełną infrastrukturą oraz bliskością wspaniałych tras rowerowych i spacerowych. Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szanajcy

Praga-Północ,Warszawa

625 000 zł37 m² 16 891,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Stylowo urządzone mieszkanie w stylu Boho mieszczące się na pół-piętrze, na Pradze Północ. Mieszkanie (37m2) składa się z: -salonu z kanapą i dużą szafą, -sypialni, -oddzielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

745 000 zł51 m² 14 607,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż rozkładowe, jasne i w bardzo dobrym standardzie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 na Woli przy ul. Młynarskiej. Atuty nieruchomości: - cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł60 m² 81,67 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie urządzone przez dekoratora wnętrz. Sypialnia z wbudowaną szafą, wygodnym łóżkiem - balkon z widokiem na Stadion Narodowy. Salon klimatyzowany, umeblowany - balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

480 000 zł54 m² 8 872,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu rodzinnego i cichego mieszkania na Białołęce (grodzisk) przy ul. Skarbka z gór Mieszkanie umeblowane do wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

3 400 zł47 m² 72,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jasne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Żytniej na warszawskiej Woli, o powierzchni 47 mkw. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze. Lokal jest umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

6 600 zł132 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe, pięciopokojowe mieszkanie przy ul. Głębockiej na Białołęce. Znajduje się na 4. (z 4) pięter w strzeżonej całodobowo eleganckiej inwestycji z 2007 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Niedźwiadek,Warszawa

619 000 zł49 m² 12 581,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016