dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 902 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 902 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

6 000 zł38 m² 157,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Moso ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowy, nowy apartament na Browarach Warszawskich. Inwestycja została zaprojektowana przez prestiżowe studio jems Architekci i harmonijnie wkomponowuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zamkowa

Elsnerów,Warszawa

599 000 zł53 m² 11 302 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 znajdujące się na pięknym Osiedlu "wilno" na warszawskim Targówku przy ulicy Zamkowej 9 (wilno I Etap 4). Lokal z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł43 m² 116,28 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w super lokalizacji róg Grzybowskiej i Żelaznej w prestiżowym apartamentowcu Mennica Residence( jest recepcja , sala fitness,do koszykowki,sala biznesowa).Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Magiera

Mokotów,Warszawa

400 000 zł27 m² 14 803,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest jednopokojowa, atrakcyjna kawalerka w bliskim sąsiedztwie parków Herberta, olszyna oraz obiektów infrastruktury sportowej, handlowej i usługowej. Dogodne położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kokoryczki

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł25 m² 98,62 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1.03! Apartament położony przy ul. Grochowskiej 1 na Pradze Południe. Wykończony z dbałością o każdy detal. Dzięki wysokiej i pełnej zabudowie kuchennej oraz dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powiśle

Powiśle,Warszawa

3 500 zł30 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie typu studio o powierzchni 30m, na Powiślu. Bulwary Wiślane oddalone o 500 metrów na wysokości przystani 511 i licznych otwartych latem knajpek W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł41 m² 29 197,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą - 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy, przy ul. Koszykowej 47, zlokalizowane tuż przy Placu Konstytucji. Nowy budynek z 2017 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

1 090 000 zł72 m² 15 138,90 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

*Nous servons aussi les clients en Francais, les Clients. Luksusowe, 3 pokojowe w pełni wyposażone mieszkanie. Wykończenie z najwyższej jakości, naturalnych materiałów, sprzęt wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Służew

Służew,Warszawa

1 250 000 zł89 m² 13 982,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przedstawiam Państwu ofertę 3-pokojowego przestronnego, rozkładowego oraz słonecznego mieszkania zlokalizowanego blisko Toru Służewiec. nieruchomość do odświeżenia bądź remontu(według uznania),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Chomiczówka,Warszawa

3 300 zł40 m² 83 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia jasne, w pełni umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z 3 windami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

1 190 000 zł73 m² 16 301,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie na sprzedaż mieszczące się w rewelacyjnej lokalizacji na Odolanach. Mieszkanie jest niesamowicie komfortowe, zaprojektowane przez cenionego i nagradzanego architekta - Jana Sekułę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Stanów Zjednoczonych

Przyczółek Grochowski,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 40 mkw, zlokalizowaną przy Alei Stanów Zjednoczonych (obok Jeziorka Gocławskiego). Mieszkanie składa się z jednego niezależnego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

814 900 zł86 m² 9 453,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Gotowe do wprowadzenia, przytulne mieszkanie z dobrą energią czeka na swojego nowego właściciela :) Czy będziesz to Ty? mieszkanie : Nieruchomość o powierzchni 86,20 m2 zlokalizowana na 6 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bony

Ursus,Warszawa

659 000 zł53 m² 12 340,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie własnościowe położone w spokojnej i kameralnej części Ursusa. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bodycha

Ursus,Warszawa

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i przestronne mieszkanie 2 - pokojowe w Ursusie przy ul. Stefana Bodycha. Mieszkanie znajduje się w budynku z 2002 roku. Zlokalizowane jest na V piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajkowicza

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

529 000 zł53 m² 9 906,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Grunt uregulowany - można kupić na kredyt, odrębna własność. Metro Trocka 50m od budynku. Mieszkanie przy ulicy Aleksandra Gajkowicza idealne pod inwestycje lub do zamieszkania przez rodzinę poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

360 000 zł20 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania kawalerka znajdująca się w super okolicy na Żoliborzu przy ulicy Broniewskiego 23. Lokal mieści się na 5.piętrze w 10.piętrowym bloku z windą. Osiedle strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 600 zł46 m² 78,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dwa pokoje przy ulicy Sarmackiej 4 o pow.49m2 z klimatyzacją. Na w/w powierzchnię składa się salon z aneksem kuchennym i wyjściem na 12m loggię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzech Budrysów

Ochota,Warszawa

527 000 zł37 m² 14 243,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

***tylko U nas** Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę cichego, stylowego oraz funkcjonalnego 2-pokojowego Apartamentu wykończonego z dbałością o szczegóły znajdującego się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Encyklopedyczna

Młociny,Warszawa

618 840 zł46 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowe mieszkanie na Młocinach blisko metra. Salon z aneksem kuchennym i balkonem, łazienka z prysznicem, garderoba, sypialnia z szafą. Lokal bardzo ładnie wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

660 000 zł49 m² 13 521,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mamy przyjemność przedstawić na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze w bloku z windą przy ul. Mordechaja Anielewicza. Mieszkanie jest idealne dla pary lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Praga-Południe,Warszawa

940 000 zł65 m² 14 461,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2 na Pradze-Południe przy ul. Leopolda Okulickiego. Atuty nieruchomości: - 3 oddzielne i nieprzechodnie pokoje - doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubois

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł31 m² 111,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje W kamienicy Z dużym balkonem muranów - English below - Prezentowana nieruchomość to 32-metrowe mieszkanie w typowym dla Muranowie budownictwie. Lokal jest na 4 piętrze i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waliców

Wola,Warszawa

5 500 zł34 m² 161,76 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Moso Luxury Real Estate Agency ma przyjemność zaprezentować apartament w Mennicy Residence. Apartament składa się z salonu otwartego na kuchnię, sypialni, łazienki, balkonu oraz holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Ursynów,Warszawa

425 000 zł38 m² 11 125,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] własność grunty uregulowane : Krótko: ursynów / Natolin / Metro Natolin i Metro Imielin / 38,2 m2 / 1 pokój / balkon / oddzielna kuchnia /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

6 500 zł58 m² 112,07 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem rewelacyjnie zlokalizowane mieszkanie w prestiżowej inwestycji 19 Dzielnica, ul. Kolejowa 57b tuż przy samej stacji Metro Rondo Daszyńskiego. Dostępne od zaraz. English description below.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiej

Bielany,Warszawa

4 600 zł72 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe, na 3 piętrze w bloku 4- piętrowym z 1993 roku, na dużej, ogrodzonej działce, z miejscem parkingowym, placem zabaw dla dzieci, z dużą ilością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wola,Warszawa

5 200 zł59 m² 88,14 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 25.03.2023r Oferuje do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul Wolskiej, o powierzchni 59 mkw., na 4. piętrze z jedenastu. Na lokal składa się salon, z którego wychodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyki

Bemowo,Warszawa

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 36 metrowe, dwupokojowe (dwa niezależne pokoje) mieszkanie położone przy ul. Kazimierza Wyki 1, dzielnica Bemowo, warszawa. Mieszkanie składa się z salonu z zabudowaną loggią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borowej Góry

Bemowo,Warszawa

445 000 zł30 m² 14 833 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania piękne, wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29.99 m2 znajdujące się przy ul. Borowej Góry na Jelonkach. Mieszkanie mieści się na 8.piętrze w 11. piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

745 000 zł50 m² 15 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Pragnę przedstawić Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania o powierzchni 48 m2 na Mokotowie. Zlokalizowane jest w modnej, a zarazem spokojnej okolicy. Położone na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 100 000 zł77 m² 14 267,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Miasteczko Wilanów to enklawa niskich, nowoczesnych 4 piętrowych budynków. Niezwykłe miejsce, zaplanowane w każdym detalu z myślą o komforcie, wygodzie i bezpieczeństwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrzeciono,Warszawa

4 300 zł52 m² 82,69 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Westate Praga ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie 52m2 z balkonem 10m2. w apartamentowcu przy ulicy Wrzeciono 47b. Całość wykończona z najlepszej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tylżycka

Potok,Warszawa

542 000 zł49 m² 10 994 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,30 m2 znajdujące się na Żoliborzu, w świetnej lokalizacji przy ulicy Tylżyckiej 1. Klatki schodowe czyste, odnowione. Nowa winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Darwina

Praga-Północ,Warszawa

450 000 zł37 m² 12 162,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Mieszkanie 1 pok. Praga Północ 37 m2 -bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji pod kątem wynajmowania nieruchomości. Dzień dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 550 000 zł60 m² 25 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Moso Luxury Real Estate Agency ma przyjemność zaprezentować apartament na sprzedaż w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - 19 Dzielnicy. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szanajcy

Praga-Północ,Warszawa

612 000 zł60 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Przedmiotem oferty jest mieszkanie na Warszawskiej Pradze-Północ Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Warszawie w dzielnicy Praga-Północ Do Centrum Warszawy dojazd zajmuje około 30 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

795 000 zł58 m² 13 589,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szukasz świetnie zaprojektowanego, gotowego do wejścia mieszkania w idealnie skomunikowanej okolicy? Oferuję 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w zadbanym budynku z 2008 r. na warszawskiej.