dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 904 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 904 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

700 000 zł27 m² 26 217,20 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 27 m2 w budynku przy ul. Grzybowskiej, w ścisłym centrum. Po kompleksowym remoncie, salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój, balkon francuski. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 280 000 zł96 m² 23 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować luksusowy Apartament usytuowany na zielonej Ochocie przy ul. Włodarzewskiej. Apartament o powierzchni 96 m2 usytuowany jest na drugim piętrze. Na piękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zgrupowania AK Żmija

Piaski,Warszawa

2 300 zł40 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Klimatyczne, przestronne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Świetne połączenia z różnymi dzielnicami Warszawy, dojazd do centrum zajmuje zaledwie 15 minut. Tuż przy osiedlu przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

5 200 zł62 m² 83,87 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy apartament w rewelacyjnej lokalizacji Warszawy, na osiedlu Eko Park, w bezpośrednim sąsiedztwie Pól Mokotowskich. Apartament dwupokojowy, 62 m2, wykończony w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

670 000 zł53 m² 12 570 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie na Bródnie! * mieszkanie * Mieszkanie położone jest na 8 piętrze, posiada 53,30 m2 powierzchni, na której znajdziemy: - 3 pokoje, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, prezentuję Państwu lokal biurowy/mieszkanie o powierzchni 55 m , usytuowany na 3. piętrze w budynku przy skrzyżowaniu ul. Stawki i Jana Pawła II. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Powiśle,Warszawa

8 000 zł60 m² 133 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo funkcjonalnie i nowocześnie urządzony 3 pokojowy apartament w Rezydencji Orłowicza na Powiślu. Apartament zaprojektowany przez architekta wnętrz. Podłogi pokryte są parkietem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

1 149 000 zł71 m² 16 183,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przestronne mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Ochota Szczęśliwice w Warszawie! Wycyklinowane podłogi, odmalowane ściany - mieszkanie w dobrym stanie w okazyjnej cenie. Tylko zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępne od zaraz wygodne 2-pokojowe mieszkanie o pow ok. 40 m2 w Miasteczku Wilanów przy ul. Klimczaka. Usytuowane na ostatnim III piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Floty

Marina Mokotów,Warszawa

2 260 000 zł75 m² 30 133,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Elegancki, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 75 m2 w Marina Mokotów II. English description below | Je parle aussi français Podstawowe informacje: mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Słowiańska

Bielany,Warszawa

5 500 zł47 m² 117 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, dwa pokoje w cichej i spokojnej lokalizacji na pograniczu Żoliborza i Bielan. Mieszkanie oddalone 6 minut od Metra Słodowiec. Idealna propozycja dla singla lub pary. Rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gocław,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokoje do wynajęcia 50 m2, piętro 3/6 z 2 windami, w budynku z 2008 r. przy ul. Pisarka, praga-Południe, gocław. Mieszkanie umeblowane, gotowe do wprowadzenia się. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

1 490 000 zł94 m² 15 851,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Podstawowe informacje: apartament o powierzchni 94 m2, położony na 6 piętrze w budynku wybudowanym w 2007 roku, z recepcją oraz ochroną. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

5 000 zł54 m² 93,11 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem komfortowego mieszkania na Bliskiej Woli Oferujemy do wynajęcia przestronne, luksusowe mieszkanie zlokalizowane na 9. piętrze nowoczesnego budynku na Bliskiej Woli. Mieszkanie o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Mokotów,Warszawa

3 900 zł39 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkania typu studio zlokalizowane na Starym Mokotowie w Rezydencji Mokotów przy ul. Naruszewicza. Mieszkanie jest bardzo ciche, usytuowane w 3 piętrowej części budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zapustna

Stare Włochy,Warszawa

869 000 zł66 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dostępne od zaraz Mieszkanie jest dostępne w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

985 000 zł51 m² 19 163,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowy, świeżo wykończony apartament z ogródkiem w nowoczesnej inwestycji przy ulicy Narwik 16. Usytuowany w cichej, zielonej części warszawskiego Bemowa - w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł36 m² 28 767,10 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie idealne pod inwestycje/wynajem z wysoką stopą zwrotu! Zapraszam na prezentację! Sprzedaż mieszkania 2-u pokojowego (ok.36,5 m2) z balkonem i pięknym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Ursus,Warszawa

465 000 zł34 m² 13 676,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność prezentować świetnie skomunikowaną kawalerkę w sercu warszawskiego Ursusa. Mieszkanie mieści się w budynku z 2000 roku zarządzanym przez wspólnotę. Całe osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

804 642 zł45 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szukasz mieszkania, które zapewni Ci szybki i łatwy dojazd do centrum Warszawy, a jednocześnie oferuje kameralną atmosferę i dostęp do terenów zielonych? Planujesz zakup dla siebie, czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

1 395 000 zł73 m² 19 109,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zakupu bardzo przytulnego i doskonale zaprojektowanego mieszkania znajdującego się na osiedlu Wólczyńskaah! przy ulicy Wólczyńskiej 69b. - nowoczesne, zadbane i zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mehoffera

Henryków,Warszawa

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pol, ua, rus. Do wynajęcia od zaraz rozkładowe trzypokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Mehoffera 103. Dla czego warto wynająć to mieszkanie: - idealny układ dla rodziny 2+1 bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Browarna

Powiśle,Warszawa

845 000 zł34 m² 24 514,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie z widokiem na zieleń Parku Kazimierzowskiego na pięknym Powiślu. Dwa słoneczne pokoje, osobna widna kuchnia (z oknem) i łazienka, przedpokój z szafą na wymiar i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kompanii AK Goplana

Ursus,Warszawa

849 000 zł48 m² 17 854,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam na sprzedaż 2-pokojowe klimatyzowane mieszkanie przy ulicy Kampanii ak "goplana" na Warszawskim Ursusie. Nieruchomość mieści się na piątym piętrze w ośmiokondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Lelechowska

Stara Ochota,Warszawa

1 285 540 zł76 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferta bez prowizji dla Kupującego. Piękne, rozkładowe mieszkanie 3 pokoje 75,62 m2, z wyjątkowym atutem, jakim jest kominek w salonie. Lokal znajduje się w zabytkowej kamienicy na Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz bardzo przytulne mieszkanie 2-pokojowe przy stacji metra Natolin. Całkowicie umeblowane i wyposażone. Pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym, z balkonem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zapustna

Włochy,Warszawa

750 000 zł56 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

W naszej ofercie rozkładowe 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,26 m2 + (miejsce jednostanowiskowe na parkingu podziemny, - dodatkowo płatne) znajdujące się na 4 piętrze 5 piętrowego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

9 000 zł100 m² 90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu do wynajęcia jasne i komfortowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 100 m2, zlokalizowany na warszawskiej Woli, przy ul. Ogrodowej. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

1 633 200 zł70 m² 23 331,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

#żoliborz #sprzedam #bezprowizji #dosprzedania 3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu Artystycznym przy ul. Kaliny Jędrusik 4b. CO: do sprzedania 3-pokojowe, przestronne mieszkanie - o powierzchni ok. 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Nowodwory,Warszawa

650 000 zł47 m² 13 830 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie dwustronne, dwupokojowe z osobną, widną kuchnią oraz dużym balkonem. Zlokalizowane na Nowodworach, na strzeżonym ogrodzonym osiedlu. Lokal znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 900 zł41 m² 71,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate prezentuje przytulne, 2 pokojowe mieszkanie, położone w ekskluzywnej dzielnicy Warszawy - Miasteczku Wilanów. Nieruchomość Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł50 m² 110 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo elegancki, nowoczesny apartament (50m2) przy ulicy Pańskiej w samym centrum Warszawy. *** nowe meble I wnętrza *** wysoki standard 3 min od Metra Ronda Daszyńskiego, 6 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

939 000 zł43 m² 21 837,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nie współpracuję z biurami pośrednictwa nieruchomościami. Sprzedam bezpośrednio nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w Warszawie w miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszkowców

Wawer,Warszawa

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu przestronną kawalerkę, zlokalizowaną na pograniczu dzilnic Gocławek i Wawer przy ul. Kościuszkowców. Dostępne od 1 sierpnia! Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Panieńska

Praga-Północ,Warszawa

4 400 zł66 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Rezydencja Canaletto Nowoczesne mieszkanie na wynajem dla niepalących, po kapitalnym remoncie, 66 m2 w chronionym budynku apartamentowym. Najem okazjonalny 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

1 590 000 zł62 m² 25 645,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na Mokotowie przy ul. Gagarina. Największym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zaprojektowany przez architekta nowoczesny, nowy jeszcze niezamieszkiwany 2 pokojowy apartament 37m2 z dużym balkonem przy ul. Żupniczej - Praga Południe/ Kamionek. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okęcka

Mokotów,Warszawa

2 600 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu do wynajęcia jasne i przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, zlokalizowane na Mokotowie, przy ul. Okęckiej. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

950 000 zł56 m² 16 900,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Preferowany zakup gotówkowy. Dzień pokazowy w poniedziałek 15 lipca - proszę o kontakt w celu umówienia godziny spotkania. Mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy w sercu Mokotowa tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milenijna

Białołęka,Warszawa

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu do wynajęcia jasne i przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2, zlokalizowane na Białołęce, przy ul. Milenijnej. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

6 000 zł94 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament składa się z dwóch dużych sypialni, salonu, garderoby, kuchni z jadalnią i dwóch łazienek. Całość umeblowana i wykończona w najwyższym standardzie (w tym.