dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 672 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 672 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

1 600 000 zł109 m² 14 678,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1931

Na sprzedaż 5 mikro apartamentów na Śródmieściu. Powierzchnia to 109m2. Znajduje na III piętrze w historycznej kamienicy. Mieszkanie zostało podzielone na 5 mikro apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wykończony w wysokim standardzie 2-pokojowy apartament o powierzchni 60m2 zlokalizowany w samym sercu Górnego Mokotowa, w bezpośrednim sąsiedztwie parku Pola Mokotowskie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 015 000 zł71 m² 14 287,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecam Państwu niezwykle unikatowe, trzypokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią znajdujące się na 5 piętrze Nowej Inwestycji Deweloperskiej z 2021 roku przy ul. Jana Kazimierza. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 320 000 zł70 m² 18 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 69,62 m2 na warszawskiej Woli. 3 pokoje dzielą się na: -salon, -sypialnia, -pokój dziecięcy -duża kuchnia z wyspą połączona z salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

614 000 zł38 m² 16 158 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wspaniałe mieszkanie na sprzedaż na Warszawskim Muranowie. Po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania, gotowe do wynajęcia. Super wariant do tego aby w skuteczny sposób ulokować pieniądze. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 166 000 zł69 m² 16 898,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia świeżo wykończone mieszkanie, zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół w wysokim standardzie, klimatyzowane mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Stara Praga,Warszawa

6 200 zł100 m² 62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy z 1904 roku. Niezwykle przestronne, wysokie i jasne, wyposażone w sprzęt rtv/agd. Duża garderoba, klimatyczna łazienka z wysokimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

1 350 000 zł79 m² 17 088,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 4-pokojowe, stylowo wykończone mieszkanie w zielonej części biznesowego centrum Mokotowa. Nieruchomość o powierzchni 79,25 m2, w skład której wchodzi: pokój dzienny +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

6 300 zł82 m² 77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jasne, przestrzenne i żywe - to najlepiej określające cechy apartamentu, a taras to idealne miejsce na pyszną kawę lub śniadanie. Spokojna okolica pozwala na odprężenie i relaks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

1 080 000 zł73 m² 14 794,50 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania ekskluzywnie wykończony Apartament w skład którego wchodzi salon z aneksem 34 m2, dwie sypialnie o powierzchni 12 m2 i 13 m2, , łazienka 7 m2 oraz przedpokój 7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

4 000 zł56 m² 71,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dostępne od 1 lipca 2022 2-pokojowe mieszkanie o pow. 55,71 m2 w prestiżowym osiedlu" 19 Dzielnica" przy ul. Kolejowej na pograniczu Woli i Śródmieścia. Idealna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

789 000 zł61 m² 12 934,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m , 1 piętro w 3-piętrowym bloku z 2000 roku- warszawa, ochota, ul. Włodarzewska. Osiedle zamknięte i strzeżone z ładnym placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kakowskiego

Praga-Południe,Warszawa

790 000 zł70 m² 11 319,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Jasne, 3 -pokojowe mieszkanie tuż przy Parku nad Balatonem! Praktycznie do zamieszkania! salon Z widną kuchnią Z wyjściem na duży balkon, miejsce postojowe, winda, piwnica, plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

3 185 000 zł116 m² 27 456,90 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Atelier Residence przy ul. Bagno to luksusowy budynek usytuowany w samym Centrum Warszawy w bliskiej odległości od wielu atrakcyjnych punktów miasta. Charakterystyczną cechą tego budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

3 299 zł53 m² 62,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyremontowane, nowocześnie Wyposażone - 2-pokojowe, pow. 53 m2 - Również na biuro - Górny Mokotów, metro Racławicka Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie. dwustronne, umeblowane. Ciche i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Goleszowska

Odolany,Warszawa

764 000 zł52 m² 14 633 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Cudowna enklawa W nowoczesnym apartamentowcu przy ul goleszowskiej. Wyśmienite 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,21 m2 z dużym miejscem postojowym W garażu podziemnym. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Koło,Warszawa

448 000 zł32 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Sprzedam Bezposrednio Agencje zapraszam jedynie z zainteresowanym, konkretnym klientem. Mieszkanie 32m2 Glowne atuty nieruchomosci: * Doskonala komunikacja * Po generalnym remoncie * Bliskosc terenow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

325 000 zł26 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowa oferta gotowych I wykończonych Apartamentów Zapraszam serdecznie do oglądania! Nowocześnie urządzone apartamenty o powierzchni od 21m2 do 55 m2 położone w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

4 500 zł54 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia! Apartament 54m2 typu Open Space z w pełni wyposażoną kuchnią, częścią dzienną, miejscem do pracy biurowej, łazienką i dużą garderobą oraz balkonem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

635 500 zł45 m² 14 056,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera (bez prowizji, bez podatku pcc). Chcesz poznać szczegóły? Umów się na spotkanie! Bliski termin realizacji - lato 2022. Idealny układ dla singla, pary lub dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stara Ochota

Stara Ochota,Warszawa

780 000 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Ciche I jasne miejsce W kamienicy W enklawie starej ochoty - niedaleko pl. Narutowicza miejsce idealne zarówno dla koneserów przedwojennych kamienic oraz klimatycznych przestrzeni, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

539 800 zł31 m² 17 692,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera (bez prowizji, bez podatku pcc). Chcesz poznać szczegóły? Umów się na spotkanie! Idealny układ dla singla, pary lub dla inwestora pod wynajem. Absolutnie wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapustna

Włochy,Warszawa

579 000 zł52 m² 11 231,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Prezentuję Państwu położone w świetnej lokalizacji mieszkanie grodzonym, strzeżonym osiedlu na Włochach jest to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalskiego

Bródno,Warszawa

525 000 zł48 m² 10 825 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania duże, gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48.5m2 znajdujące się na Bródnie przy ulicy Kowalskiego 3. Lokal mieści się na 7.piętrze w 11.piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

12 000 zł120 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Unikalny apartament zaprojektowany i wykończony w najwyższym standardzie z dbałością, o najmniejsze detale. Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie Pól Mokotowskich z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzieńska

Praga-Północ,Warszawa

739 800 zł46 m² 16 082,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowy projekt W starej części pragi północ! mieszkanie wykończone pod klucz zamieszkaj nieopodal konesera W modnej części pragi! kameralny, 4piętrowy budynek Z windą! Termin realizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Służewiec

Służewiec,Warszawa

499 970 zł39 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od dewelopera (0% prowizji, 0% pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na spotkanie. Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe na Służewcu. Interesująca opcja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołkowska

Mokotów,Warszawa

699 500 zł52 m² 13 451,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Piękne i gotowe do wprowadzenia - mieszkanie 52m2 po remoncie, komfortowe mieszkanie położone na Mokotowie Atuty: dobrze skomunikowane, blisko Centrum -15 min samochodem, przyjemne niewielkie osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

5 900 zł64 m² 92,19 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament po generalnym remoncie na Mokotowie = rozkład = Usytuowany na trzecim piętrze apartament z salonem z aneksem kuchennym, dwoma sypialniami, łazienką z prysznicem i garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

432 000 zł34 m² 12 705,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o powierzchni 34 m2, 1 pokojowe z oddzielną i widną kuchnią, dużym balkonem (prawie 7m2) i miejscem w garażu podziemnym. Możliwość łatwego przerobienia na 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fort Służew

Ursynów,Warszawa

797 091 zł48 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Fort Służew, zanurzony w zieleni, na sprzedaż wykończone, 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w bardzo fajnej lokalizacji na osiedlu Fort Służew. Ekspozycja południowo-wschodnia, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

604 800 zł58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera (bez prowizji, bez podatku pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na spotkanie. Wyjątkowe mieszkanie o bardzo dużym salonie (27m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeglugi Wiślanej

Żerań,Warszawa

587 000 zł68 m² 8 657,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie o powierzchni 67,8m znajduje się na drugim piętrze w budynku z 2012 roku. Bardzo dobrze doświetlone, pomieszczenia z oknami wychodzącymi na trzy strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twarda

Wola,Warszawa

3 100 zł36 m² 86,11 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa pokoje po generalnym remoncie w bloku z winą z lat 70-tych. Idealne dla singla lub pary. Blisko Dworca Centralnego i metra Rondo onz. Rozkład Mieszkanie składa się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

1 140 000 zł59 m² 19 440,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokojowy apartament w kameralnym budynku zaprojektowanym w stylu art déco (ul. Zdziechowskiego) Sprzedaż cesji praw do umowy deweloperskiej, podatek pcc 1%. Inwestycja została oddana do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na warszawskim Wilanowie przy Alei Rzeczypospolitej. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze, okolica cicha i spokojna. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Laskowa

Wola,Warszawa

699 000 zł54 m² 12 944,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Posiadam na sprzedaż słoneczne, jasne mieszkanie o powierzchni 54 m2 zlokalizowane w sercu Warszawy, jakim jest Bliska Wola. Mieszkanie otoczone zielenią, odseparowane od ulicy Kasprzaka innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ursynów,Warszawa

899 000 zł90 m² 9 988,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowy apartament w prestiżowej dzielnicy! Dla pary, pary z dzieckiem lub inwestora! Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych, komfortowo wykończonych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwonego Krzyża

Powiśle,Warszawa

5 200 zł61 m² 85,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, przedstawiam cudowne mieszkanie na wynajem, położone w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Warszawie - ul. Czerwonego Krzyża 4! Lokal o powierzchni 61m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Arbuzowa

Mokotów,Warszawa

570 000 zł50 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy państwu wygodne, bardzo przestronne i ciepłe 2-pokojowe mieszkanie położone na Warszawskim Mokotowie. Idealne dla pary, rodziny lub inwestora. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

622 125 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jeśli szukasz wygodnego mieszkania gotowego do wprowadzenia się to jest oferta dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze nowego budynku z windą przy ulicy Arkuszowej 65. Wystawa.