dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 672 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 672 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

1 015 000 zł65 m² 15 562,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% pcc 0% prowizji Mieszkanie w stanie deweloperskim (zdjęcia w ogłoszeniu z innych wykonanych przez naszą ekipę inwestycji - dysponujemy ekipami i możliwością urządzenia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

882 000 zł71 m² 12 482,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

6 000 zł54 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowocześnie wyposażony i umeblowany apartament w pobliżu pięknego Parku Szczęśliwickiego. 2 pokoje, oddzielna kuchnia, loggia. Mieszkanie na 3 piętrze 6- piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

860 000 zł47 m² 18 274,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż atrakcyjne, zadbane i rozkładowe mieszkanie 47,06 m , gotowe do wprowadzenia, dla pary lub rodziny z dzieckiem. Mieszkanie znajduje się na 7. piętrze, w klimatycznej, 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

729 000 zł36 m² 20 306,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania znajdującego się w kamienicy przy Alei Jerzego Waszyngtona 45/51. Nieruchomość o powierzchni 35,9 m , cechujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

913 200 zł54 m² 16 980,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

745 000 zł47 m² 15 939,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,74m2, znajdujące się w zielonej, spokojnej okolicy. Doskonałą komunikację zapewniają: - stacja tramwaju w odległości ok. 300m - zajezdnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Praga-Południe,Warszawa

490 000 zł34 m² 14 428,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Szanowni Państwo, mam przyjemność oferować na sprzedaż ustawne mieszkanie typu studio położone pomiędzy ulicami Grochowską i Szaserów, niedaleko Placu Szembeka (praga Południe). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

646 100 zł31 m² 20 916,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Chomiczówka,Warszawa

880 000 zł60 m² 14 674 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga, wspaniałe mieszkanie na sprzedaż - okazja! Przedstawiamy klimatyczne mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Lokal słoneczny i bardzo ustawny, wyposażony w klimatyzację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

930 800 zł37 m² 25 286,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursynów,Warszawa

3 000 zł37 m² 81,12 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Mieszkanie jest położone jest na 5 piętrze przy ul. Kłobuckiej w nowym apartamentowcu nieopodal Toru Wyścigów Konnych na Służewcu. Świeżo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, po tej godzinie proszę o smsa bądź maila. Oferujemy dla Państwa do wynajęcia jednopokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

854 195 zł59 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

1 550 000 zł62 m² 25 068,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą - pięknego trzypokojowego mieszkania na warszawskim Powiślu przy ulicy Dobrej! To mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Bielany,Warszawa

1 684 500 zł80 m² 21 001,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

525 000 zł33 m² 15 713,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prawa cesji. Przedstawiamy Państwu propozycję mieszkania 2 pokojowego 33,41m2 na osiedlu "mój Ursus" przy ul. Herbu Oksza. Mieszkanie w stanie deweloperskim (zdjęcia w ogłoszeniu z innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z bardzo wygodnym układem. Doskonała lokalizacja na Saskiej Kępie oferuje również doskonałe połączenie z centrum. W najbliższej okolicy doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

1 380 000 zł71 m² 19 436,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż słoneczne, przestrzenne mieszkanie na "starych" Kabatach położone na pięknym, zadbanym osiedlu - sypialnia i salon wychodzą od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Białołęka,Warszawa

762 390 zł59 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Chomiczówka,Warszawa

715 000 zł55 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

* tylko u nas * Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie z loggią o pow. 55 m2, zlokalizowane na zielonym osiedlu Chomiczówka. Doskonała propozycja dla rodziny oraz dla inwestora. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

840 000 zł29 m² 28 895,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu powstałym w 2023r. Lokal idealnie sprawdzi się jako stałe mieszkanie dla jednej osoby lub pary, jak również może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

788 000 zł38 m² 20 628,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Funkcjonalne i ciche 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy z 1939 roku na Starej Ochocie o powierzchni 38,2 m + ok 12 m antresoli, znajdujące się na 3 piętrze 4 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rembrandta

Targówek,Warszawa

890 000 zł46 m² 19 140 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania nowe, przytulne, przestrzenne mieszkanie o powierzchni 46,31m2 (+66m2 ogrodu) znajdujące się na przepięknym Osiedlu Amsterdam przy ulicy Rembrandta 2. Mieszkanie mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nagodziców

Białołęka,Warszawa

4 500 zł89 m² 50,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do podpisania umowy potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - umowa na 12 miesięcy - bez kotów i psów - wymagana forma najmu okazjonalnego Oferujemy do wynajęcia przestronne, trzypoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie przy ul. Niekłańskiej, składające się pokoju, osobnej, widnej kuchni, łazienki z wc, jest w pełni wyposażone, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

826 000 zł54 m² 15 156 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2 znajdujące się na warszawskich Bielanach przy ul. Literackiej. Mieszkanie położne jest w kameralnym 4-piętrowym bloku w technologii ramy H, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Czyste,Warszawa

3 399 zł51 m² 66,65 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę:+48 730.912.312. Wygodne 2 pok. mieszkanie 51m2 w osiedlu apartamentowców: capital Art Apartments z 2012 r. - ul. Giełdowej 4, tuż przy Centrum. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Targówek,Warszawa

1 490 zł16 m² 93,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka premium na Targówku o powierzchni 16 mkw, składająca się z: - salonu z aneksem kuchennym - łazienki Mieszkanie typu studio. W pełni wykończone, działające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Goleszowska

Wola,Warszawa

4 499 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe nigdy niezamieszkałe trzypokojowe mieszkanie z klimatyzacją wykończone w wysokim standardzie Zlokalizowany w rewelacyjnej lokalizacji przy ulicy Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

6 000 zł64 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo eleganckie mieszkanie w świetnej lokalizacji między dworcem zachodnim, a dworcem centralnym zapewnia możliwość szybkiego wyjechania z miasta omijając największe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zygmuntów

Stary Rembertów,Warszawa

1 170 000 zł70 m² 16 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urokliwego 4-pokojowego mieszkania usytuowanego na parterze budynku, otoczonego własnym przytulnym ogródkiem, znajdującego się na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

2 045 000 zł80 m² 25 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Luksusowe mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na III piętrze w niskim budynku z windą na warszawskim Ursynowie. Cicha okolica. Osiedle strzeżone. Obiekt monitorowany oraz strzeżony 24h/doba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

4 200 zł74 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować 3 - pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 73,5 m2. Lokalizacja mokotów/sielce - ulica Chełmska. Trzecie piętro w czteropiętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleje Jerozolimskie

Szczęśliwice,Warszawa

365 000 zł23 m² 15 605 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Jeśli szukasz gotowego, urządzonego lokalu ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Apartament to propozycja dla inwestorów i Klientów indywidualnych. Lokal jest wykończony w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

1 350 000 zł80 m² 16 896,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polecamy wygodne 3 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Ursynowie 3 minuty piechotą do stacji metra Kabaty Budynek z 2000r , cegła Ekspozycja południowo-wschodnia, pólnocno-zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

1 184 000 zł84 m² 14 045,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wronia

Wola,Warszawa

10 000 zł82 m² 121,32 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Duże i wygodne mieszkanie w centralnej lokalizacji przy ulicy Wroniej. Słoneczne, świetnie wykończone i wyposażone z pięknym widokiem na Centrum warszawy. Na mieszkanie.