dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 672 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 672 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mątwicka

Ochota,Warszawa

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna i w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 33 m , zlokalizowana na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

510 000 zł21 m² 24 308,90 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania przestronna kawalerka o powierzchni 21 m2, znajdująca się w nowoczesnym apartamentowcu przy Alei Prymasa Tysiąclecia 83a w malowniczej dzielnicy Warszawy. Ten apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

3 600 zł58 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w apartamentowcu. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Bruna, w zasięgu 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

13 500 zł66 m² 204,55 zł/m²

 

Piętro:15/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament Z widokiem Złota 44 | Jasne wnętrza | Wysoki standard wykończenia | Powyżej 10 piętra | Doskonała lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń I standard: prezentowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

850 000 zł40 m² 21 453,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Kawalerka, która robi wrażenie od pierwszego spojrzenia. Zaprojektowana przez architekta, z wyjątkową półokrągłą ścianą w salonie i funkcjonalnym układem, jakiego nie znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

1 019 000 zł45 m² 22 888,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyłącznie u nas! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie, wykończone w nowoczesnym stylu, położone na 1 piętrze na jednym z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kierbedzia

Sielce,Warszawa

970 000 zł51 m² 18 893,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Stylowe mieszkanie z ogródkiem na Dolnym Mokotowie czeka na nowego Właściciela. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to eleganckie, nowocześnie urządzone mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

566 000 zł37 m² 15 338,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 5 piętrze w bloku z 1965 roku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Obrzeżnej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Siennicka

Grochów,Warszawa

419 000 zł21 m² 19 764,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 21 m , położona na wysokim parterze w zadbanej, w pełni wyremontowanej kamienicy z 1958 roku na Warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Stanisława Augusta

Praga-Południe,Warszawa

410 000 zł18 m² 22 527,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulna kawalerka zlokalizowana przy ul. Stanisława Augusta, tuż przy Parku Skaryszewskim. Z okna roztacza się widok na park, a po drugiej stronie ulicy znajduje się doskonałe miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

1 039 500 zł59 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2-pokojowe, w bardzo dobrym stanie, o powierzchni 59,40 m , 5 piętro w 10-piętrowym apartamentowcu z windą z 2008 roku -warszawa, targówek, ul. Rembielińska - nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

1 275 000 zł57 m² 22 486,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów - 56,70 m Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 56,70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Chrzanów,Warszawa

640 000 zł33 m² 19 161,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Strefowana kawalerka (33,4 m2) Z ogródkiem (26 m2) ekspozycja południowa z miejscem w parkingu podziemnym pod samą stacją metra Chrzanów (w budowie do końca 2026r.) Mieszkanie zawiera: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Instalatorów

Włochy,Warszawa

3 750 zł48 m² 78,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Inplace - nowoczesność, komfort i miejski rytm w doskonałym wydaniu Położone w sercu dzielnicy Włochy, przy ul. Instalatorów , osiedle inplace to inwestycja stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

11 000 zł130 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament 130 m z tarasem ul. Chodkiewicza, tuż przy Polu Mokotowskim Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 130 m , położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Lewandów,Warszawa

550 000 zł39 m² 14 102,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o dokładnej powierzchni 38,76 m wraz z przynależnym ogródkiem 11,46 m . Nieruchomość zlokalizowana na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

5 500 zł74 m² 74,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Mokotów ul. Kłobucka | Mieszkanie na Mokotowie | Mieszkanie na Wynajem | Warszawa Mokotów | Mieszkanie z Garażem | Mieszkanie z Ogródkiem prosimy O dokładne zapoznanie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geodezyjna

Białołęka,Warszawa

895 000 zł55 m² 16 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

= rezerwacja do 26/09/2025 = Wyjątkowa okazja mieszkania perfekcyjnie wykończonego z doskonałych materiałów w najwyższej jakości. - szukasz dla siebie miejsca gotowego do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radiowa

Fort Radiowo,Warszawa

4 990 zł77 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bemowie, ul. Radiowa 9 (fort Radiowo). Układ: mieszkanie o powierzchni 74,6 m składa się z: przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

1 050 000 zł48 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2-pokojowego mieszkania usytuowanego w samym sercu malowniczego Żoliborza przy ul. J. Słowackiego. Nie znajdziesz tego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu, do wynajęcia przestronną, dużą kawalerka 33 m + 10,5 m2 taras, usytuowana na parterze od strony cichego patia, w nowoczesnej inwestycji przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

699 000 zł36 m² 19 487 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż atrakcyjne, jasne mieszkanie o powierzchni 35,87 m położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Sikorskiego 9b na Mokotowie. Lokal wyróżnia się południowo-zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Targowa

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł26 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne & bardzo jasne studio | Klimatyzowany apartament w wyjątkowo gustownym wydaniu Powierzchnia - 26 m2 Idealne mieszkanie dla 1 lub 2 osób Z okien fenomenalny widok na Skyline Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

779 000 zł49 m² 15 801,20 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Ochota, doskonała lokalizacja i pełne wyposażenie w cenie! Szukasz gotowego do wprowadzenia się mieszkania w świetnej lokalizacji?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

1 199 000 zł50 m² 23 980 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie jest zarezerwowane jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej :) Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Marysin Wawerski,Warszawa

685 000 zł47 m² 14 574 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne, zadbane trzypokojowe mieszkanie usytuowane na szóstym piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana jest w okolicach ul. Korkowej, sezam oraz Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

5 800 zł97 m² 59,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli, przy ul. Siennej 86. Mieszkanie: apartament z wyraźnym podziałem na dwie części: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętosławska

Praga-Południe,Warszawa

2 999 zł38 m² 78,92 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wygodne kompletnie wyposażone i umeblowane po remoncie obok Ronda Wiatraczna 3 min pieszo Idealne miejsce z pełna infrastrukturą (sklepy, kluby fitness, restauracje, usługi i in.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

10 000 zł120 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny apartament w Miasteczku Wilanów - Aleja Wilanowska Oferujemy do wynajęcia elegancki apartament o powierzchni 120 m , położony na ostatnim, IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

26 000 zł117 m² 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We also speak eng|ua|ru apartament W najbardziej luksusowej kamienicy warszawy - foksal 13/15 off market spa i Concierge | 117mkw | Funkcjonalność | Nowoczesna forma | Duża garderoba|.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szklanych Domów

Praga-Południe,Warszawa

405 000 zł24 m² 17 234 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasna kawalerka o powierzchni 23,5 m z przynależną komórką lokatorską o wielkości 4 m , usytuowana na 3., ostatnim piętrze kameralnego bloku w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

14 000 zł80 m² 176,08 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 3 pokoje, 79,51 m , Mennica Residence, ul. Waliców 11, widok na centrum Do wynajęcia luksusowy apartament o powierzchni 79,51 m , położony na 9. piętrze prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mokotów,Warszawa

1 403 115 zł86 m² 16 268 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

МЫ говорим по русски ми розмовляємо українською Zapraszamy na dzień otwarty , który odbędę się 27/09 w godzinach 10:00-16:00. Oglądanie mieszkań możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 429 252 zł74 m² 19 262,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mówimy po polsku/ we speak english/ мы говорим на русском oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komitetu Obrony Robotników

Włochy,Warszawa

609 000 zł30 m² 20 470,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Agencja dobrachata prezentuje: nowe, przytulne mieszkanie zlokalizowane w doskonałym miejscu przy ul. Komitetu Obrony Robotników 54 na warszawskich Włochach. To całkowicie wyremontowane, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Staromiejskie,Warszawa

1 900 000 zł120 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1952

Prezentujemy Państwu apartament na sprzedaż tuż przy Rynku Starego Miasta. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to apartament o powierzchni ok. 120 m2 (powierzchnia użytkowa 85,3 m2, faktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 799 000 zł103 m² 17 427,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Serdecznie zapraszam na dzień prezentacji, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: ul. Al. Wilanowska 5 / Wilanów Stylowe, ciche z oknami wychodzącymi na wewnętrzną stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Okęcie,Warszawa

749 000 zł45 m² 16 644,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Designerskie mieszkanie | 2 pokoje z możliwością wydzielenia | Balkon | Zielona okolica | 749 000 zł Na sprzedaż wyjątkowe, designersko wykończone mieszkanie z dwoma oddzielnymi pokojami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

979 000 zł71 m² 13 731 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na piątym piętrze bardzo zadbanego budynku z 2014 roku. Zarówno niniejszy obiekt jak i osiedle, na którym się znajduje, zostały wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

2 800 000 zł113 m² 24 756,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu elegancki 5 pokojowy apartament na sprzedaż usytuowany w samym sercu Starego Mokotowa na rogu ul. Łowickiej i Narbutta. Apartament jest dwupoziomowy.