dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 668 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 668 ogłoszeń

860 000 zł40,33 m² 21 324,08 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwa pokoje | 40.33 m2 | loggia Bokserska 54 [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł83,15 m² 16 837,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia Warszawa, żerań Na sprzedaż w pełni wykończone i wyposażone, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,15 m2, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł56,70 m² 16 931,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Ustawne i jasne mieszkanie tuż przy planowanej na koniec 2026r stacji Metra Lazurowa w odległości ok 70m, od wyjścia z zamkniętego osiedla przy ulicy Górczewskiej. Świetny punkt.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł53,30 m² 22 420,26 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne, gotowe do zamieszkania mieszkanie 2 pokojowe z tarasem zlokalizowane na warszawskiej Woli. Budynek ma całodobową ochronę: monitoring oraz pracownik ochrony na portierni. Budynek zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

820 000 zł54,80 m² 14 963,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie 54,8 m z balkonem i piwnicą, obok stacji metro Bemowo Na sprzedaż przestronne i doskonale zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 54,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł68 m² 33 676,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowy, nigdy niezamieszkały w pełni wyposażony apartament o powierzchni 64,18 m , znajdujący się w prestiżowej inwestycji Fort Cze przy ul. Fort Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł59 m² 27 118,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Bez prowizji. Oferta na wyłączność mkre. Wynagrodzenie biura pokrywa W całości strona sprzedająca. Są mieszkania, które kupuje się metrami. I są takie, które kupuje się atmosferą. To.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50,64 m² 13 803,32 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 10. piętrze w 12-piętrowym budynku z windą na warszawskich Bielanach. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł100 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Jeżeli poszukują Państwo mieszkania w sercu Warszawy, które łączy ciszę i komfort codziennego życia, ta alternatywa będzie doskonałą propozycją. Lokalizacja: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł31,02 m² 19 987,11 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe z oddzielną kuchnią - Warszawa Włochy, ul. 1 sierpnia Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 31,02 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł45 m² 17 266,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Stacja Wola realizowanej przez renomowanego dewelopera Develia.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł94,15 m² 24 960,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie W budynku Z lat 50 Prezentujemy luksusowe mieszkanie w budynku z lat 50, w pięknej lokalizacji przy ul. Polnej. Jasne wnętrza, drewniane okna, słoneczny salon, wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

1 664 000 zł75,62 m² 22 004,76 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Oferujemy Państwu do zakupu mieszkanie położone w Centrum bardzo nowoczesnego osiedla, z którego z każdym miesiącem, atrakcyjność.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Niska

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł27,12 m² 19 174,04 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27,12 m , położona przy ul. Niskiej 10. Mieszkanie o ekspozycji południowo-zachodniej, dzięki czemu jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł130 m² 200 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Umeblowany, luksusowy apartament W mennica residence Mennica Residence | Umeblowany | Wysokie piętro | Luksusowe wykończenie | Wysoki standard wykończenia ***** rozkład pomieszczeń: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł48,69 m² 20 517,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

To mieszkanie jest gotowe dla Ciebie. Spokojna okolica z szybkim dojazdem do centrum Warszawy. Okolica pełna terenów zielonych. Jeśli lubisz spacery, ciszę, zieleń lub aktywnie spędzasz czas to.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł46 m² 91,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone przy ul. Jagiellońskiej 79a w Warszawie, w nowym budynku oddanym do użytku w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł106 m² 19 623 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł44,37 m² 21 388,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,37 mkw., położone na piątym piętrze w budynku z windą, tuż przy stacji metra.To idealna propozycja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

968 444 zł74,25 m² 13 043 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Promocja! Pozostało tylko kilka lokali 4 pokojowych oraz 3 lub 2 pokojowe w promocyjnej cenie - piętro do wyboru W tej ofercie dwustronne mieszkanie w stanie deweloperskim 4 pokoje, 74,25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł58 m² 112,07 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegant Apartment in a Restored Historic Building | City Centre Powiśle A truly exceptional apartment designed for those who appreciate timeless elegance, refined interiors, and prestigious.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł48 m² 14 791,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Saska kępa | Zwycięzców 4a | 48 m | Balkon | Piwnica. Zamieszkaj w sercu Saskiej Kępy jednej z najbardziej lubianych dzielnic Warszawy. Ulica Zwycięzców to idealna równowaga między.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł28,91 m² 16 603,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania: funkcjonalne 1 pokojowe, jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 28,91 m2 w budynku apartamentowym z 2019 roku z dużym ogródkiem 35m2, w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł71,20 m² 13 988,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne mieszkanie o dwustronnej ekspozycji, zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego życia. Wnętrza są dobrze doświetlone dzięki dużym oknom, a układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł72 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Do wynajęcia przestronne mieszkanie składające się z salonu, sypialni, pokoju, oddzielnej widnej kuchni, łazienki z oknem, osobnego wc. Mozliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł88 m² 21 590,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na dzień otwarty we wtorek 19 maja od godziny 10.00 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym Nowe, nigdy nie zamieszkałe mieszkanie., zlokalizowane na 1 piętrze przy ul. Marynin 33.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł34,94 m² 44 361,76 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dp sprzedaży Luksusowy 2-pokojowy Apartament na Powiślu Inwestycja "flisak" Opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy, 2-pokojowy apartament o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

7 050 000 zł180 m² 39 166,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Mokotów | ul. Huculska. Penthouse o powierzchni 180 m 4 sypialnie | 3 łazienki | gabinet | pralnia | 2 tarasy 23m i 19m | balkon | 2 miejsca postojowe | komórka lokatorska Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł35 m² 148,57 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście _ wola Mieszkanie w prestiżowym i nowoczesnym apartamentowcu Matexi Grzybowska, w świetnej lokalizacji na pograniczu Woli i Śródmieścia, 100 m od al. Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł50 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Zamieszkaj w zielonym sercu Mokotowa klimatyczne mieszkanie na Sielcach przy Łazienkach Królewskich. Są miejsca, które od razu dają poczucie spokoju i harmonii. To mieszkanie jest jednym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł48 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Warszawa, mokotów, wyględów - ul. Jana Maklakiewicza - 48 m2 / 3 pokoje / Balkon / Piwnica / Panorama na Warszawę we speak english cena do negocjacji! Doskonałe zarówno dla rodziny, jak też.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł40 m² 24 975 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesny apartament w sercu Wilanowa miejsce, które łączy styl, komfort i funkcjonalność. Jeśli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, które wyróżnia się jakością wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

3 415 608 zł141,46 m² 24 145,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania w 2025 r. Budynek apartamentowy B1, lokal: b1_36, 2 x loggia: 13,40 m + 9,4 m, zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 576 000 zł78,62 m² 20 045,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż trzypokojowe (z możliwością wyznaczenia 4 pokoi) mieszkanie w nowoczesnym budynku, 200 m od Metra Chrzanów na Bemowie.Idealne dla rodzin z dużą przestrzenią do wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

493 000 zł26 m² 18 961,54 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Bez prowizji ze strony kupującego! Grunt Uregulowany! Możliwość zakupu na kredyt! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą umeblowanego gotowego do zamieszkania lub pod wynajem mieszkania na ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 900 zł48 m² 28 122,92 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe położone przy ul. Kolejowej 19 - w sercu prestiżowej 19. Dzielnicy, jednej z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 zł58 m² 113,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki, trzypokojowy apartament na pierwszym piętrze nowego budynku przy ul. Kolejowej, w pobliżu Dworca Zachodniego, hali Expo oraz 19 Dzielnicy. Perfekcyjna lokalizacja: w szybko.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł25 m² 31 560 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Wspaniała Kawalerka 25m2 przy Arkadii W pełni gotowe do zamieszkania lub najmu studio 25m2 wraz z tarasem 8m2. Kawalerka jest ulokowana w doskonałej lokalizacji z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł107 m² 140,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piękny apartament w prestiżowej Rezydencji Mokotów, położonej tuż przy stacji metra Wierzbno. W środku znajdziemy komfortowe wyposażenie i najwyższą jakość wykończenia, tworzące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 841 zł46,21 m² 13 911,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja na pograniczu Ursusa i Opacz Kolonia ul. Bodycha Inwestycja oferuje 50 apartamentów na wynajem krótko i długo terminowy o dużym potencjale zysku. Wszechstronne.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł50,04 m² 15 187,85 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie z tarasem, ul. Budki Szczęśliwickie 25, warszawa. Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 50,04 m2,.