dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 668 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 668 ogłoszeń

1 550 000 zł70,95 m² 21 846,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Design, natura i prywatność - luksusowy apartament z ogrodem na Mokotowie. Wyjątkowa architektura wnętrz | Prywatny ogród | Bliskość Wisły | Wysoki standard wykończenia | Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł72 m² 151,39 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe, dwustronne mieszkanie przy ul. Wilczej 55, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji warszawskiego Śródmieścia Południowego. Lokal posiada dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł56 m² 31 607,14 zł/m²

 

Piętro:18/25

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 56 m , zlokalizowany na 18. piętrze w kompleksie apartamentowo-biurowym Babka Tower, projektu renomowanej pracowni.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł112 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nobil House prezentuje do sprzedaży położony na parterze czteropiętrowego budynku przy ul. Sarmackiej w Miasteczku Wilanów, atrakcyjny apartament o pow. 112,63 m2, aktualnie przystosowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

757 000 zł66 m² 11 470 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe I 2 pokoje z balkonem | Rynek pierwotny | Bez prowizji | Białołęka, są mieszkania, które nie próbują być wszystkim naraz. Po prostu od razu dają poczucie, że będzie się tu dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 087 000 zł63,47 m² 17 126,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 63,47 m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku z windą z 2025 roku, zrealizowanego przez dewelopera ep.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł18 m² 155,56 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate prezentuje nowoczesne i w pełni umeblowane studio o powierzchni ok. 18 m w prestiżowym kompleksie przy ul. Wiktoryn 6a w dzielnicy Włochy w Warszawa. Studio zostało.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł191,28 m² 10 351,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Unikalny Dwupoziomowy Apartament przy Lesie Kabackim Warszawa, ul. Polnej Róży Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w sercu Kabat, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł132,60 m² 41,48 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem atrakcyjny apartament o powierzchni 133 m2 (z wielkim tarasem) mieszczący się na 10 piętrze przy ul. Słomińskiego 19. Mieszkanie bardzo doświetlone z ekspozycją okien na.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł106 m² 71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł43 m² 18 604,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m z oddzielną kuchnią, położone na 4. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł38 m² 84 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Świetna lokalizacja - na powiślu przy Parku i Nadwislańskich Bulwarach! Idealne 2 pokoje Do Wynajęcia Od Zaraz! Mieszkanie ciche i słoneczne 2 pokojowe z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł64 m² 85,94 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Apartament | 65m2 | metro | blisko Ronda Radosława Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 65 m , położony na 3. piętrze w budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

788 000 zł47 m² 16 765,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż polecam 3 pokojowe mieszkanie na spokojnym, zielonym Rakowcu. 47m2 znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego budynku bez windy z 1975r. Mieszkanie przeszło gruntowny remont obejmujący.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł58,30 m² 20 566,04 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowa lokalizacja metro + sggw w zasięgu ręki! Prezentujemy przestronne mieszkanie 2-3 pokojowe w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy tuż przy stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

2 549 000 zł145,74 m² 17 490,05 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Opis nieruchomości: położona na Mokotowie, przy ul. Sobieskiego w sąsiedztwie parku Sieleckiego. Osiedle zadbane, strzeżone wjazd tylko dla mieszkańców i zapowiedzianych gości, dla których.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł42,85 m² 23 080,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe, świeżo wykończone dwu pokoje mieszkanie zlokalizowane w sercu Wilanowa przy ulicy Holzera w inwestycji Royal Residence dewelopera Robyg Na powierzchni 42,85m2 mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł27,69 m² 22 354,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na spprzedaż funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu warszaskiej Ochoty i Włoch przy ul.Rakowskiej. O mieszkaniu. Mieszkanie znajduje się na nowym zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu nowe, w pełni umeblowane mieszkanie na wynajem zlokalizowane przy ul. Żupniczej 26. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 35 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł36 m² 16 638,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Duży balkon 14 m 8 piętro Widok kw Bielany Widok, który naprawdę robi różnicę. Do tego ogromny balkon 14 m i jasne wnętrze z potencjałem to mieszkanie wyróżnia się już na starcie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyremontowane mieszkanie na warszawskim Ursusie (skorosze) to propozycja dla osób szukających komfortu i funkcjonalności w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł32 m² 20 281,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Słoneczne, ustawne 2-pokojowe mieszkanie Górny Mokotów | Idealne do zamieszkania lub pod inwestycję Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł81 m² 14 679,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Są mieszkania, które są po prostu funkcjonalne. i są takie, które zostały stworzone z myślą o stylu życia. To właśnie jedno z nich. Już od pierwszego kroku czuć, że to.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł53,16 m² 14 465,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Rozkładowe, klimatyczne 2 pokoje w kamienicy na Mokotowie. Wysokość ponad 2,80m! Idealne pod inwestycję! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 53.

Szczegóły ogłoszenia

1 768 000 zł71 m² 24 901,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

0% Prowizji od Kupującego.Oferta tylko u nas w biurze. W pełni umeblowany dwupokojowy, elegancko wykończony apartament w ekskluzywnej inwestycji "belvedere Residence" usytuowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł52,20 m² 14 348,66 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

!oferta dostępna W pepper house! Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią - 52,2 m | Praga-Południe, grochów! Funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 52,2.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł43,46 m² 25 310,63 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronne studio 53,5 m w ścisłym centrum Warszawy ul. Konopczyńskiego (śródmieście) - zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Traktu Królewskiego, starego Miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł75,72 m² 29 714,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż wyjątkowe, narożne mieszkanie w kamienicy, bardzo jasne i gotowe do zamieszkania. Lokal ma ekspozycję na południe i wschód, dzięki czemu wnętrza są świetnie doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł101 m² 89,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament w sercu Mokotowa, tuż obok Pola Mokotowskiego Przestronny apartament o powierzchni 100 m znajduje się w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł83,50 m² 14 191,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Czteropokojowe, ciche, słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie o pow. 83,5 m2 w kameralnym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu w Warszawskim Wawrze. Dwa place zabaw i boisko na.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł35 m² 102,86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 35m2 z balkonem usytuowane na Służewcu. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od 1 maja 2026r. Do mieszkania miejsce postojowe znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł35 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum opisdo wynajęcia nowo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł67 m² 17 895,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opis Oferujemy wyjątkowe mieszkanie na kameralnym osiedlu w sercu Wawra. To dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69 m w budynku 4 - lokalowym oferuje funkcjonalną przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł35,38 m² 17 824 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Nowoczesne osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa, w bliskiej odległości od drugiej linii Metra.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł41,84 m² 46 606,12 zł/m²

 

Piętro:21/29

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Luksusowy apartament z widokiem na panoramę Warszawy | 21. piętro | Towarowa Towers | Rondo Daszyńskiego Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 41,84 m , położony na 21. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

913 680 zł56,40 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3-pokojowe mieszkanie | Warszawa Służewiec | blisko Galerii Mokotów Na sprzedaż funkcjonalne, 3- pokojowe mieszkanie na rynku pierwotnym, zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł80 m² 22 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Elegancko wykończony apartament w wysokim standardzie apartament na sprzedaż za 1 870 000 pln. . Mieszkanie położone jest na parterze nowoczesnego budynku z 2009 roku (winda w budynku).

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł51,97 m² 16 336,35 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe, stylowo wykończone 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w nowoczesnej części warszawskiego Ursusa. Powierzchnia 51,97 m obejmuje lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m w Śródmieściu przy ul. Wspólnej, położone na 4. piętrze w 5-piętrowej kamienicy. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 907 zł38,53 m² 16 504,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe, bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 38,53 m + balkon 4,57 m , idealne dla osób, które szukają wygody, funkcjonalności i dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł79,30 m² 28 877,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, luksusowy apartament o powierzchni 79,3 m , położony w prestiżowej lokalizacji przy ul. Siennej 86 w samym sercu Warszawa. To.