dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 669 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 669 ogłoszeń

10 000 zł118,15 m² 84,64 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy, przestronny apartament o wysokim standardzie, zaprojektowany z dbałością o funkcjonalność i wygodę mieszkańców. Rozkład pomieszczeń: część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

1 794 000 zł46,03 m² 38 974,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 46 m | wysoki standard | ścisłe centrum II linia metra Na sprzedaż prezentuję stylowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m ,zlokalizowane w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł64,27 m² 17 737,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bemowo to nowoczesna i świetnie zaplanowana część Warszawy, która z roku na rok zyskuje na popularności. Dzielnica wyróżnia się kameralną zabudową, dużą ilością zieleni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł57 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Osiedle Saska Residential Estate Gotowe do wprowadzenia od już Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu komfortowego, 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 500 zł81 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ostatnie piętro z wysokimi sufitami | 200 m od metra Kondratowicza [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę najmu.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł63,57 m² 12 427,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,57 m położone przy ul. Płochocińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

896 000 zł54,15 m² 16 546,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe! bez pcc I prowizji Sprzedam nowe, wykończone 2-pokojowe mieszkanie o pow. 54 m2, zlokalizowane na 2. piętrze nowego 4-piętrowego budynku położonego na Targówku-Zaciszu.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł49,50 m² 15 959,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

PL | eng version below Na sprzedaż kompaktowe 4-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. To świetna propozycja dla rodziny, pary lub osób pracujących zdalnie, które potrzebują dodatkowego gabinetu. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł38,30 m² 16 971,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie świeżo po remoncie. Blok otoczony jest zielenią i dorosłymi drzewami. Wiosną okolica rozkwita i nabiera wyjątkowego, niemal ogrodowego klimatu.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł38 m² 14 473,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Warszawa, ursus, ul. Walerego Sławka - 38m2, 2 pokoje + piwnica / obok Plac Tysiąclecia we speak english cena do negocjaji! Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 672 556 zł97,29 m² 27 470 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu apartament na warszawskim Wilanowie. Apartament o powierzchni całkowitej 97,29m2 składa się z 4 pokoi, jasnego salonu z jadalnią oraz komfortowej kuchni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w Hampton Home 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z lat 50 na ul. Nowolipie 20 przylegającej do Śródmieścia, zielonej części Woli. Mieszkanie jest dostępne od 1 maja. *****.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł55 m² 19 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

* wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie w nowoczesnej inwestycji apartamenty bokserska na Mokotowie. Apartamenty Bokserska to.

Szczegóły ogłoszenia

986 953 zł30,51 m² 32 348,51 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Luksusowa Kawalerka Sky-High 15. Piętro w Browarach Warszawskich Cena: 986 952,91 pln Powierzchnia: 30,51 m Lokalizacja: browary Warszawskie (wola/śródmieście) Piętro: 15 (z windą) Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

1 467 587 zł72,52 m² 20 237 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe elegancko wykończone mieszkanie z dwoma tarasami w prestiżowej inwestycji przy metrze Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł25,55 m² 35 225,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne i stylowe studio w inwestycji w ścisłym centrum Warszawy przy ulicy Emilii Plater. Mieszkanie jest świeżo wykończone i gotowe do wprowadzenia się bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł116,19 m² 25 389,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz i od razu czujesz spokój. Światło wpadające przez ogromne okna, przestrzeń zaprojektowana z wyczuciem i taras, który latem staje się.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł47,70 m² 13 312,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 47,7 m , na którą składają się: - salon z wyjściem na loggię od strony południowej, - otwarta kuchnia z jadalnią i przestrzenią,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł39,45 m² 88,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 39,45 m Warszawa, ul. Taneczna (ursynów) Komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,45 m , położone na 2. piętrze zadbanego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

7 550 zł76 m² 99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na ekskluzywnym osiedlu Forest Club na Kabatach. Posiada garaż i komórkę. Niskie, kameralne budynki, zaledwie dwuletnie, położone w pierwszej linii od lasu Kabackiego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł55,62 m² 13 466,38 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 55,62 m , zlokalizowane w nadbudowie z 2006 roku na budynku z 1974 roku, przy ul. Rzymowskiego 47 na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 136 zł30,76 m² 18 730,04 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty gotowe do odbioru! zewnętrzne biuro handlowe dewelopera oferuje mieszkania na rynku pierwotnym w doskonałych lokalizacjach. Klient nie ponosi kosztów prowizji za naszą obsługę. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł63,50 m² 13 071 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3 pok. widokowe mieszkanie o świetnym rozkładzie gotowe do zamieszkania. Lokal znajduje się na 10, ostatnim, piętrze wieżowca, skąd rozpościera się spektakularny widok na Warszawę -.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł33,40 m² 16 467,07 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie, które wyróżnia się na tle większości ofert w tej okolicy ostatnie piętro, otwarta przestrzeń przed oknami i świetne doświetlenie przez praktycznie cały dzień. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł127 m² 70,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament w standardzie premium | 127m2 | 4 pokoje | 3 sypialnie| umeblowane | 2 miejsca postojowe w garażu Prezentujemy na wynajem piękne, 4 pokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł49,04 m² 18 760,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,04 m , usytuowane na parterze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku z 2017 roku (z windą). Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

929 999 zł50 m² 18 599,98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą eleganckiego, 2-pokojowego mieszkania, położonego na warszawskim Mokotowie w inwestycji Apartamenty Bokserska 56, w sąsiedztwie ul. Obrzeżnej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł49,30 m² 14 604,46 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Ochota, szczęśliwice, ulica Grójecka / Korotyńskiego - 49,3m2 / 2 pokoje + oddzielna kuchnia + Balkon + piwnica we speak english Mieszkanie do remontu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł53 m² 15 471,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa - Białołęka ul. Daniszewska - 3 pokoje - 53m2 / taras we speak english gotowe do zamieszkania! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo widne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł63 m² 126,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, cichy apartament 63 m | 2 sypialnie | loggia | garaż | Rezydencja Warecka centrum Warszawy Do wynajęcia komfortowy, wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 63.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł47,70 m² 18 846,96 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż funkcjonalnie urządzone mieszkanie o powierzchni 47,7 m , położone na 3. piętrze bloku z lat 90-tych z windą, przy ul. Środkowej 8, na klimatycznej Nowej Pradze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 zł65 m² 98,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 4. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu na Mokotowie. Nieruchomość znajduje się przy ul. Aleja Polski Walczącej 28,.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł39,55 m² 19 721,87 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Idealne na inwestycję, wynajem lub do zamieszkania. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,60 m , położone w doskonałej lokalizacji przy Al. Jana Pawła w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł106,68 m² 40,31 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

* białołęka * ul. Geodezyjna * trzy pokoje * 106,67 m2 * garaż * taras 54 m2* komórka lokatorska * ** oferta tylko dla osób pracujących ** umowa najmu okazjonalnego ** do objęcia od zaraz** link do.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł21,02 m² 21 313,04 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 21,03 m , położony na czwartym piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku. Lokal obecnie funkcjonuje w najmie krótkoterminowym (airbnb),.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł58,70 m² 54,51 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Dostępne od 04 2026 Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią położone przy al. Ujazdowskich. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł70,44 m² 17 731,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,44 m2 z dużym balkonem, wykończone w 2024 roku i gotowe do wprowadzenia. To idealna propozycja dla rodziny z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł87 m² 27 011,49 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z tarasem Warszawa Wola, ul. Nakielska 1 Powierzchnia: 87 m Taras: 25 m Piętro: 1 / narożne, ekspozycja południowa Nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł52,50 m² 16 190,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   Na sprzedaż jasne rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m2 położone na Pradze Południe przy ul. Jugosłowiańskiej. Podstawowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł105 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny, nowoczesny apartament 3-pokojowy na Osiedlu Leśnym - 104 m + 2 balkony + miejsce parkingowe w garażu - Fort Bema Najważniejsze atuty: 104 m przestrzeni - jasne, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 zł90 m² 66,11 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą eleganckiego apartamentu o powierzchni ok. 90 m , położonego w prestiżowej części Starego Mokotowa. To propozycja dla osób ceniących wysoki.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij