dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 669 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 669 ogłoszeń

4 000 zł39 m² 102,56 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m położone na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Pokornej 2 w Warszawie. Lokal znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł58 m² 18 948,28 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży ciche i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58 m2, znajdujące się w budynku będącym częścią inwestycji "mój Ursus", renomowanego dewelopera Robyg.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł35,98 m² 20 844,91 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Sprzedam nowe mieszkanie niespełna 36 m wykończone w spójnej kolorystyce, zaprojektowanej przez architekta. Całość utrzymana w tej samej, eleganckiej palecie również łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł62,23 m² 20 070,71 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bez prowizji i podatku pcc 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność Służewca spotyka się z domowym spokojem i klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

819 959 zł55,78 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie | Warszawa Włochy | bez prowizji i pcc Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,78 m , położone w rozwijającej się części warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł56,92 m² 13 861,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,92m2 z balkonem 9,14m2 z bezpośrednim widokiem na piękny las miejski. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 211 zł40,72 m² 18 399,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowe 2 - pokojowe mieszkanie na bemowie Idealna propozycja na pierwsze, własne M! rynek pierwotny - zakup bez prowizji oraz podatku pcc! Nowoczesne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł218 m² 169,72 zł/m²

 

Piętro:11/52

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Złota 44 jest najwyższym budynkiem mieszkalnym w Unii Europejskiej. W prawie 200-metrowym wieżowcu znajdują się ekskluzywne apartamenty. Wyłącznie dla mieszkańców jest dedykowane całe 8.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34 m² 17 617,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Witkiewicza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 30-tych, kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie z balkonem | Osiedle Wilno | Targówek [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia ofertę najmu funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł71 m² 17 464,79 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

: krótko: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,7 m z dużym balkonem, położone przy ul. Marii Rodziewiczówny 1 na warszawskiej Pradze-Południe, w inwestycji Aura Sky. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł38 m² 19 973,68 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokoje duży balkon po remoncie nowolipki/muranów oferta na wyłączność 2 pokoje z dużym balkonem po remoncie Muranów / Nowolipki gotowe do zamieszkania Są mieszkania, które wymagają czasu,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł198 m² 15 151,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Full service in your language - eng | pol | ua | rus Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie położone na dwóch najwyższych kondygnacjach budynku na Dolnym Mokotowie, w rejonie ul. Grottgera.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł26,26 m² 18 621,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż wygodna kawalerka świetnie zlokalizowana na warszawskiej Woli przy ulicy Smoczej 26. Dla kogo? Dla singla lub pary. Doskonała także jako inwestycja pod wynajem. O nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bemowo / ul. Sternicza / 50 m2 / 3 pokoje / balkon /garaż Współczesne, świeżo wykończone mieszkanie, jeszcze niezamieszkałe. Mieszkanie Eleganckie i nowoczesne mieszkanie składające się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English below] Ursus | 2 pokoje | Balkon | Garaż podziemny Estetyczne mieszkanie | Jasne wnętrza | Gotowe do zamieszkania Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 680 zł34,82 m² 13 775,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja na pograniczu Ursusa i Opacz Kolonia ul. Bodycha Inwestycja oferuje 50 apartamentów na wynajem krótko i długo terminowy o dużym potencjale zysku. Wszechstronne.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł120 m² 35 416,67 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronny apartament na osiedlu patria Budynek: nieruchomość znajduje się na prestiżowym osiedlu Apartamenty Patria przy ul. Kruczkowskiego. Przy głównym wejściu, we wspólnym holu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł58 m² 51 551,72 zł/m²

 

Piętro:30/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością prezentujemy apartament na sprzedaż ze spektakularnym widokiem na miasto: na 30 piętrze budynku, który od lat definiuje pojęcie luksusu w Warszawie. Apartament 58 m2 na 30 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Białołęka ul. Głębocka > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla Biedronka, poczta, paczkomaty, restauracje, kościół, piekarnia, 5 min spacerem mnóstwo sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

672 000 zł36 m² 18 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy wyjątkowo stylowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Dickensa na warszawskiej Ochocie, jednej z najbardziej cenionych i stabilnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł61 m² 14 098,36 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament 61 m | 3 Pokoje | Balkon 7,5 m | 1 Piętro Nowy Mokotów ul. Antoniewska (augustówka) | Salon na Wschód | 0% pcc | Bez Prowizji Odkryj unikalny koncept urbanistyczny, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł44,40 m² 13 490,99 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty Mariusz Poręcki 2-pokojowe Mieszkanie I Osiedle Jerozolimskie I Gotowe do zamieszkania Zapraszam do zapoznania się z naszą nową propozycją mieszkania o powierzchni 44,4.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł117 m² 81,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament 4 pokoje 117 m Mokotów ul. Magazynowa balkon 2 miejsca garażowe Do wynajęcia przestronny i komfortowy apartament o powierzchni 117 m , położony na 1 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł42,50 m² 17 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Głębockiej budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 42,5m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 480 000 zł140 m² 24 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Dwupoziomowy apartament W elegancko odrestaurowanej kamienicy. DO własnej aranżacji, z możliwością podziału na 2 lokale. Klimatyzowany *** please scroll down for description in English or call.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł60 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Warszawa Białołęka Zacisze, ul. Łodygowa - 60m2 | 3 pokoje + loggia 12m2 do wejścia nowe budownictwo - Metro Zacisze We speak English do wejścia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 500 zł36,50 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Apartamenty - Doskonała Lokalizacja na Granicy Bielan, żoliborza i Bemowa! *** 0% prowizji od kupującego *** Termin Oddania Inwestycji: 4 Kwartał 2024 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

884 000 zł71 m² 12 450,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Białołęka Tarchomin ul. Wyrzykowskiego - autobusy: 500 m od osiedla - tramwaje 800 m od osiedla - dojazd do metra Młociny 20 min komunikacją - osiedle bardzo zadbane, zielone, chronione.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 030 710 zł61 m² 16 896,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio, najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Mieszkanie Nowe Wykończone ( nigdy nie było zamieszkałe) - odbiór po wpłacie.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 000 zł119 m² 28 487,39 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 119 m , położony na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów II, przy ulicy Białej Floty w Warszawie. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 497 000 zł60 m² 24 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Saska Kępa - blisko klimatycznych ulic Paryskiej i Francuskiej, spacerem nad Wisłę. Jedna z najlepszych lokalizacji w Warszawie! Atuty oferty: wysoki standard komfort świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł114 m² 95,61 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przestronny apartament z niesamowitym widokiem na panoramę Wilanowa. Mieszkanie znajduje się w bardzo zadbanym budynek z recepcją i całodobowa ochroną. Do wyłącznej dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł56,20 m² 67,62 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wprowadzenie Szukasz idealnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania dla swojej rodziny? Zależy Ci na wysokim standardzie, świetnej komunikacji z centrum i zielonej okolicy? Ta oferta spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł37 m² 18 324,32 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Srebrnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 1964 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł71,63 m² 15 342,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa oferta 3-pokojowe mieszkanie w wysokim, nietuzinkowym standardzie, z ogródkiem i balkonem. Polecam na sprzedaż nowoczesne, starannie wykończone mieszkanie, przerobione.

Szczegóły ogłoszenia

599 900 zł35,70 m² 16 803,92 zł/m²