dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 670 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 670 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Białołęka,Warszawa

570 000 zł38 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 37,5 m - Warszawa, białołęka, ul. Winorośli 10 Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon (8 m ), sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gotarda

Służewiec,Warszawa

930 000 zł53 m² 17 547,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie 53,4 m na Mokotowie (służewiec), ul. Gotarda. Mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone. Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

1 160 000 zł59 m² 19 528,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentuję Państwu komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,04 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2020 roku. Stan prawny Pełna własność z kw-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pokorna

Muranów,Warszawa

899 000 zł36 m² 24 558,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Prestiżowe Apartamenty Murano synonim wysokiej jakości, komfortu i wyjątkowej lokalizacji w śródmieściu Warszawy. Na sprzedaż oferujemy luksusowy apartament o powierzchni 36,24 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Topograficzna

Rembertów,Warszawa

899 999 zł89 m² 10 158 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą | 89 m | Rembertów, ul. Topograficzna Zapraszam na prezentację! To 90-metrowe, jasne i przestronne mieszkanie w Rembertowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 250 000 zł50 m² 25 201,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,60 m , położone na 3 piętrze w 6-piętrowym budynku z windą przy ul. Rydygiera 12 na Żoliborzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

449 000 zł24 m² 18 630,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kawalerka z balkonem- ok.200 m od Metra Wawrzyszew. Gotowe do zamieszkania mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z około 1969.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

1 296 180 zł68 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Apartament Z widokiem na park, 68 m2, dwa pokoje, ul. Powsińska, mokotów. Budynek: elegancki budynek z elewacją z piaskowca, całodobową ochroną i udogodnieniami dla osób starszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

795 000 zł48 m² 16 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją przytulnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 48m , położonego na trzecim piętrze bloku zlokalizowanego przy ul. Wrzeciono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jakubowska

Saska Kępa,Warszawa

3 250 000 zł141 m² 23 126,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 140 metrowy apartament na starej Saskiej Kępie, pod klucz - gotowy do wprowadzenia. Mieszkanie składa się Z: salonu z balkonem i aneksem kuchennym (49m) sypialni z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiolinowa

Ursynów,Warszawa

628 000 zł42 m² 14 916,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na ostatnim piętrze w wysokim boku z 1978 roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Wiolinowej Mieszkanie jest gotowe do własnej indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hennela

Ursus,Warszawa

3 500 zł37 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Avenue estate prezentuje wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie na wynajem, położone na 3 piętrze w 6-piętrowym budynku z 2016 roku przy ul. Hennela 10 w Ursusie - dzielnicy Szamoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

849 000 zł48 m² 17 687,50 zł/m²

 

Piętro:10/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferujemy funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Mokotowie, przy ul. Orzyckiej 10, położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części dzielnicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 590 000 zł106 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowy lokal mieszkalny o powierzchni 106 m z ogródkiem (60 m), położony w kameralnej, zielonej części Warszawa dzielnicy Wawer. Lokal pokazowy niezamieszkały, wykończony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Quo Vadis

Ursus,Warszawa

899 000 zł53 m² 16 933,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, jasne mieszkanie | 4. piętro | inwestycja Ursa Park. Na sprzedaż komfortowe, dwustronne i bardzo jasne mieszkanie, położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

659 000 zł36 m² 18 454,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Ciche | sppokojna okolica | Dobra komunikacja | Mokotów | Mordor Mieszkanie z pomysłem, wykończone pod wygodne życie. Pojemne meble kuchenne wykonane przez stolarza, dobrej jakości sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Powiśle,Warszawa

986 000 zł35 m² 27 995 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Opis nieruchomości: mieszkanie w inwestycji Riverside Apartments: funkcjonalne studio o powierzchni 35,22m2 wykończone w wysokim standardzie, w pełni wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

1 799 000 zł90 m² 19 988,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

: krótko: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,63 m , położone na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku z 2011 roku, na osiedlu Hubertus przy ul. Obrzeżnej na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prochowa

Praga-Południe,Warszawa

4 400 zł78 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal Mieszkalny o pow. 78 m2 - Dla rodziny, pary lub wymagającego singla - Gustownie Wykończony w Wysokim Standardzie - Grochów - Praga Południe - Olszynka Grochowska Do wynajęcia 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

870 000 zł56 m² 15 535,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 mkw, zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Warszawy - na Żoliborzu, przy ul. Przasnyskiej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

535 000 zł32 m² 16 919,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Rezerwacja Wykończone, jasne mieszkanie z loggią ul. Heroldów 19a (bielany / Młociny) Idealne dla studenta lub pod inwestycję świetna lokalizacja i wygodny układ. Na sprzedaż oferuję jasną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Doroszewskiego

Bemowo,Warszawa

998 000 zł79 m² 12 665 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Brief: doroszewskiego 7 | Warszawa. Przestronne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 78,8m z oddzielną jasną kuchnią, dużym korytarzem oraz osobną łazienką i toaletą. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Nowolipki,Warszawa

1 789 990 zł91 m² 19 670,20 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

The Estate Warsaw Mam przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 90,7 m2, położone na 4. piętrze w 14-piętrowym budynku z 1998 roku, wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Ruczaj

Wilanów,Warszawa

1 372 140 zł125 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

124,74 m2 na 1 piętrze z 2 balkonami po 7,9 m2, w stanie deweloperskim w cenie 11 tys. zł/m2, (1372140 zł). Wykończone "pod klucz" w wysokim standardzie -w cenie 12620 zł/m2 (1574300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rusiecka

Zacisze,Warszawa

320 000 zł22 m² 14 286 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Kawalerka o powierzchni użytkowej 22,4 m (powierzchnia całkowita po podłodze: 41,22 m ), zlokalizowane przy ul. Rusieckiej w Warszawie. Układ pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

920 000 zł46 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Polecamy jasne, 2 pokojowe, dwustronne, do wprowadzenia w Centrum, kamienica Kamienica z 1953r, kamienica Dwustronne, ekspozycja północ-południe Wysokie, 2,80m Piwnica 6 m Dostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konotopska

Ursus,Warszawa

2 550 zł41 m² 62,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie (41 mkw), zlokalizowane przy ul. Kontopskiej w Ursusie. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w cichej i spokojnej okolicy. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poniecka

Ochota,Warszawa

1 990 000 zł114 m² 17 440,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

114,1 m , 4 pokoje + pracownia, balkon, garaż i 2 niezależne wejścia, ciche patio. Przestronny, funkcjonalny apartament o powierzchni 114,1 m , położony na 4. piętrze 5-piętrowego.