dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 671 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 671 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

1 340 000 zł77 m² 17 386,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowy apartament 77 m? na Mokotowie Solidny blok, atrakcyjna cena Na sprzedaż komfortowy, dwustronny apartament na nowoczesnym, ogrodzonym osiedlu renomowanego dewelopera Ronson, wyróżniający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy Metrze Płocka - gotowe do zamieszkania Do wynajęcia piękne, w pełni umeblowane mieszkanie położone tuż przy nowo wybudowanej stacji Metra Płocka. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

2 950 zł42 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Małe zwierzęta są akceptowane. Umowa zwykła, nie najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

675 000 zł28 m² 24 245,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Muranów | Metro | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe i perfekcyjnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 27,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 600 000 zł86 m² 18 604,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż |wyjątkowy mieszkanie z widokiem na patio| Miasteczko Wilanów Zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie - na cichym, zadbanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

900 000 zł47 m² 19 284,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przestronny i bardzo funkcjonalny układ, przepiękna loggia oraz umiejscowienie od strony wewnętrznego patio to główne atuty nieruchomości. Świetnie wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł47 m² 73,84 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze budynku znajdującego się przy ul. Ostrobramskiej 82 na warszawskim Gocławku. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

520 000 zł33 m² 15 960,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mokotów - prestiżowa lokalizacja Nowoczesny design Bliskość biznesowego serca stolicy Zapytaj o inne oferty z rynku pierwotnego i sprawdź rabaty w jednym miejscu! Spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wandy

Bemowo,Warszawa

1 149 000 zł75 m² 15 320 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie | Nordic Bemowo | 75 m | Balkon + Taras | 2 miejsca parkingowe Na sprzedaż unikalne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą o powierzchni 74,8 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

825 000 zł46 m² 17 799 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestrzeń w sercu Nowego Mokotowa - design i funkcjonalność w standardzie Premium Prezentujemy ofertę skierowaną do osób poszukujących balansu pomiędzy wielkomiejską dynamiką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

510 000 zł32 m² 16 057,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

705 000 zł46 m² 15 210,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz miejsca, które jest równie aktywnie jak Ty? Wybierz adres, który mówi sam za siebie. Mokotów to coś więcej niż dzielnica - to przestrzeń dla osób, które cenią bezkompromisową jakość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

895 000 zł66 m² 13 581,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3-pokojowe mieszkanie z loggią, balkonem i garażem - tuż przy parku Leśnika | 65.90 m | Grochowska, Gocławek Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

769 850 zł52 m² 14 663,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szymańskiego

Wola,Warszawa

435 000 zł22 m² 20 232,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Kompaktowe mieszkanie 21,5 m na Woli - idealne pod inwestycję | blisko metra Rondo Daszyńskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 21,5 m , zlokalizowane w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taśmowa

Służew,Warszawa

1 590 000 zł63 m² 25 122,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie w Osiedle Reset zlokalizowanej na Służewcu, przy ul. Taśmowej (5,8 km od centrum Warszawy), zrealizowanej przez dewelopera Echo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

485 000 zł30 m² 16 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż komfortowa, starannie zaprojektowana kawalerka o powierzchni 30 m z przynależną piwnicą (1,5 m ), zlokalizowana w jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

4 500 zł54 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Międzynarodowej (saska Kępa, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Rakowiec,Warszawa

865 000 zł52 m² 16 507,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w niskim budynku z lat 70-dziesiątych przy Alei Dwudziestolatków 2. Znajduje się na drugim piętrze bez windy, ma doskonały rozkład i po odświeżeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sienna

Wola,Warszawa

2 500 zł23 m² 108,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia | kawalerka 23 m | Śródmieście | cicho w centrum Główne atuty nieruchomości Kompaktowa i bardzo funkcjonalna kawalerka położona w samym centrum Warszawy, przy mało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

969 000 zł48 m² 19 979,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Apartament: gotowy do zamieszkania, wyposażony, 2 pokojowy apartament, po generalnym remoncie, zaprojektowany w przemyślany sposób, tak aby zapewnić maksymalny komfort i wygodę przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

795 000 zł48 m² 16 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją przytulnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 48m , położonego na trzecim piętrze bloku zlokalizowanego przy ul. Wrzeciono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Forcie

Ursus,Warszawa

1 200 000 zł74 m² 16 129 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, przestronne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 74,4 m z dużą loggią 9,97 m , położone w nowoczesnym, eleganckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żaglowa

Marina Mokotów,Warszawa

14 000 zł160 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Dla rodziny | z 2 tarasami | Marina Mokotów | 5 pokoje | Widok na rzeczkę Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu bardzo przestronnego, komfortowego apartamentu, zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Sadyba,Warszawa

829 000 zł53 m² 15 594,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Rozkładowe, 2 pokoje w kamienicy na Mokotowie. Wysokość ponad 2,80m! Idealne pod inwestycję! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Tarchomin,Warszawa

850 000 zł54 m² 15 799,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Białołęce, na Tarchominie, przy ul. Ceramicznej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

1 460 000 zł45 m² 32 300,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu śliczny apartament na sprzedaż usytuowany w samym sercu Warszawy przy ul. Wiejskiej. Apartament położony na parterze kamienicy z 1938 r jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

4 780 zł52 m² 91,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowy apartament 52m2, piętro 2/5 z windą, w budynku z 2012 r. przy ulicy Kolejowej, wola Czyste. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4780 zł + 820 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Wyczółki,Warszawa

820 000 zł43 m² 18 924,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Stylowe 2 pokoje z balkonem | lifetown | ul. Kłobucka 6b Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,33 m , położone na prestiżowym osiedlu lifetown przy ul. Kłobuckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 190 000 zł53 m² 22 259,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe, jasne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,46 m , położone na czwartym (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z windą, na prestiżowym osiedlu Ażurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batuty

Mokotów,Warszawa

680 000 zł46 m² 14 847,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej :) 2-pokojowe mieszkanie 45,8 m | Warszawa - Mokotów, ul. Batuty 7 Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Callas

Białołęka,Warszawa

951 000 zł63 m² 15 095,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Białołęka ul. Marii Callas Całkowicie nowy, nigdy nieużywany, wykończony w wysokim standardzie, apartament na nowo wybudowanym osiedlu Olchowy Park dewelopera Victoria Dom > 63 m2 > 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 394,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - do Metra Płocka 8 minut pieszo. Mieszkanie po remoncie gotowe do zamieszkania bez nakładu finansowego. Układ mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 950 zł12 m² 162,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

! nowa kawalerka! świeżo wykończona! dostępna od teraz Do wynajęcia w pełni funkcjonalna kawalerka o powierzchni 12m2 znajdująca się przy ulicy Szeligowskiej 30a w budynku z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

2 700 zł41 m² 65,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuję nowoczesne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42 mkw, położone na bliskiej Białołęce, na kameralnym osiedlu przy ul. Krzyżówki. Osiedle jest ogrodzone, monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

845 000 zł47 m² 17 978,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na Saskiej Kępie przy ul. Międzynarodowej jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Pradze-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 199 000 zł48 m² 22 744 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe w kamienicy na Mokotowie Budynek z 1933 r , przedwojenna kamienica Wysokość 3,30 m Ekspozycja północ-południe Widok na zieleń Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Koło,Warszawa

1 100 000 zł49 m² 22 652,40 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy wyjątkowe, nowocześnie urządzone mieszkanie zlokalizowane na 10. piętrze prestiżowego budynku wola tower z 2010 roku. Budynek posiada monitoring, całodobową ochronę oraz szybkie,.