dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 672 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 672 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

795 000 zł47 m² 16 914,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

The Estate Warsaw przedstawia! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , w budynku z cegły 1961 roku, w prestiżowej części Warszawy - Śródmieście Południowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

440 000 zł28 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Pradze-Południe -saska kępa przy ul. Międzynarodowej. W skład mieszkania wchodzi:- pokój dzienny, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodziny Połanieckich

Bielany,Warszawa

1 080 000 zł60 m² 18 012 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty tel. Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w doskonale skomunikowanej części Bielan. Opis otoczenia Jednym z największych atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

799 500 zł41 m² 19 672,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokojowe mieszkanie na Woli, o pow. 40 m2, usytuowane na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1968 r. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne (wschodnie), w stanie do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

794 000 zł54 m² 14 611,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na Woli przy ul.Pustola, blisko Metra Księcia Janusza. Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku po termomodernizacji, ze wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiktoryn

Włochy,Warszawa

2 999 zł36 m² 83,31 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| opis nieruchomości | Mieszkanie usytuowane na ostatnim 6 piętrze, w nowym bloku z 2023 roku przy ul. Wiktoryn 6 na granicy Ochoty i Włoch. Powierzchnia, na którą składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

500 000 zł21 m² 23 584,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż rozświetlona, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 21,2m2 położona na zamkniętym osiedlu z 2000 roku, przy ulicy Opaczewskiej w Warszawie. Wnętrze jest jasne i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prosta

Wola,Warszawa

1 295 000 zł34 m² 38 415,90 zł/m²

 

Piętro:10/29

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam nowe mieszkanie 2-pokojowe w prestiżowym Towarowa Towers! Lokalizacja: wola, warszawa serce nowoczesnego centrum biznesowego przy Rondzie Daszyńskiego i stacji metra M2. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heliotropów

Wawer,Warszawa

428 000 zł39 m² 11 002,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż - kameralne mieszkania w Warszawie Wawer | ul. Heliotropów 80C Oferujemy na sprzedaż mieszkania w kameralnym budynku położonym w zielonej części dzielnicy Wawer przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belwederska

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł61 m² 54,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis mieszkania Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe położone przy ul. Belwederskiej, w jednej z najbardziej cenionych i prestiżowych lokalizacji Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

550 000 zł29 m² 18 893,80 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie typu studio, o pow. ok. 29,1 m2, usytuowane na 16-ostatnim piętrze (winda dojeżdża do 15 piętra), w budynku z lat 70-tych. Składa się z jednego pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordonówny

Białołęka,Warszawa

799 000 zł58 m² 13 705 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokojowe mieszkanie o pow. 58,3 m2 na Białołęce, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2001 r z windą. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie na wynajem | śródmieście | miejsce parkingowe Z przyjemnością prezentujemy kompaktowe, stylowo urządzone mieszkanie na wynajem w wyjątkowej lokalizacji w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Callas

Targówek,Warszawa

895 000 zł85 m² 10 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na parterze kameralnego budynku z windą, otoczonego zielenią, lasami i rezerwatami przyrody. Idealne dla osób szukających komfortu, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

4 900 zł50 m² 98 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eng Below Na wynajem | 3-pokojowe mieszkanie 50 m | Al. Solidarności 94 | Ścisłe centrum Warszawy Westate Wola prezentuje ofertę wynajmu świeżo wyremontowanego mieszkania, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

730 000 zł38 m² 19 466,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe - Saska Kępa ul. Międzynarodowa. NA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Astronomów

Koło,Warszawa

439 000 zł28 m² 15 963,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka w niskim, kameralnym budynku przy samym metrze (księcia Janusza) 27,5 m2 na 3/3 pięter przy ul. Astronomów 11. Jest to idealna nieruchomość na start, jak i inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

5 000 zł38 m² 131,58 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na wynajem | Towarowa Towers | ul. Prosta | Rondo Daszyńskiego | 38 m | Pierwszy najemca Do wynajęcia nowy, luksusowy apartament o powierzchni 38 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniegockiej

Powiśle-Solec,Warszawa

5 300 zł57 m² 92,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57 mkw, położone przy ul. Śniegockiej w sercu Powiśla. Lokal mieści się na 2. piętrze w zadbanej, przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fajna

Białołęka,Warszawa

669 441 zł57 m² 11 707,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru Brak prowizji dla kupującego 0% podatku pcc Zakup od dewelopera Szczegóły lokalu: piętro: 0 Liczba pokoi: 3 Powierzchnia rozliczeniowa: 57,18 m2 Ogródek lokatorski: 29,29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heliotropów

Wawer,Warszawa

436 000 zł36 m² 12 011 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rusiecka

Zacisze,Warszawa

319 000 zł22 m² 14 241,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Kawalerka o powierzchni użytkowej 22,4 m (powierzchnia całkowita po podłodze: 41,22 m ), zlokalizowane przy ul. Rusieckiej w Warszawie. Układ pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

775 000 zł29 m² 26 724,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: jasna, funkcjonalna kawalerka | 29 m | ul. Rydygiera 18 | Żoliborz | splace Park Westate Żoliborz prezentuje ofertę sprzedaży komfortowej oraz bardzo ustawnej kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Annopol,Warszawa

719 000 zł54 m² 13 411,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja to odpowiedź na potrzeby tych, którzy szukają balansu między dynamiką metropolii a domowym spokojem. To jedna z najszybciej rozwijających się części Warszawy, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

1 770 000 zł123 m² 14 390 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Polecamy 4 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Ursynowie, metro Natolin Budynek z 2001 r , cegła Ekspozycja północ-południe 2 łazienki 2 balkony po 6 m 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

1 310 000 zł46 m² 28 293,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,3m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku z 2016roku zlokalizowane na Woli. Mieszkanie w pełni wykończone, wyposażone (zmywarka, lodówka, kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 400 zł81 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu po remoncie, ciche, 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami położone na drugim piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu w Miasteczku Wilanów przy Alei Wilanowskiej ( wjazd od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 017 000 zł57 m² 17 693,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

57,4m2 | 2 duże pokoje | miejsce do home office na sprzedaż Jasne i eleganckie, 2 pokojowe mieszkanie z funkcjonalnie podzieloną strefą dzienną na: salon, jadalnię, miejsce do pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwu pokojowe z garażem położone przy ulicy Grupy ak Krybar w rejonie Bluszczańskiej, czerniakowskiej, na nowym osiedlu Wiślany Mokotów. Osiedle pięknie zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

539 000 zł27 m² 19 963 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Warszawa, ochota - Rakowiec ul. Grójecka (obok skrzyżowania z ul. Dickensa) Mieszkanie nowe, nigdy niezamieszkałe, po kapitalnym remoncie. > autobus i tramwaj: 50 m > 10 min pieszo do parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Forcie

Ursus,Warszawa

1 190 000 zł74 m² 15 994,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, przestronne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 74,4 m z dużą loggią 9,97 m , położone w nowoczesnym, eleganckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

998 000 zł56 m² 17 821,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Informacje ogólne bez pcc! Lokalizacja: warszawa, gocław, ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 17 Metraż: 56m2 Piętro: 4/8 Rok budowy: 2025 Stan prawny: pełna własność z kw Czynsz: około 700 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heliotropów

Wawer,Warszawa

431 000 zł39 m² 11 020,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baleya

Rakowiec,Warszawa

3 200 zł39 m² 82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu mieszkanie - Warszawa, ochota (rakowiec) Do wynajmu przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

1 039 000 zł66 m² 15 787,90 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3 pokoje / W świetnie skomunikowanej części Woli / Loggia 4 m2 / Garderoba / Od zaraz Ustawne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w stanie do wprowadzenia/odświeżenia, sprzedawane wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł53 m² 84,55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Hoża 39 | odrestaurowana kamienica z 1911 roku w Centrum Warszawy Stylowe mieszkanie | Wysoki standard | Kamieniczny charakter Oferuję do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 53,22.