dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 251 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 251 ogłoszeń

1 999 zł29 m² 68,93 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka - mieszkanie na Żoliborzu o powierzchni 29 m2, znajdujące się na 5. piętrze w apartamentowcu z dwoma windami na zamkniętym osiedlu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45 m² 15 533,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce z klimatyzacją. Budynek jest usytułowany na cichym osiedlu wybudowanym w 2014 roku i posiada bardzo ciekawą architekturę. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł60,88 m² 17 739,82 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,88 m , położone na Mokotowie. Lokal składa się z: salonu sypialni z szafą wnękową słonecznego gabinetu (z możliwością przerobienia.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł50,97 m² 13 125,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,97 m , z oddzielną kuchnią oraz dużym, narożnym balkonem. Lokal znajduje się na drugim (ostatnim) piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

580 000 zł30,90 m² 18 770,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Jeżeli potrzebujesz spokoju, odpoczynku w otoczeniu zieleni, zamieszkania na małym, kameralnym osiedlu - ta kawalerka jest da Ciebie idealna. Sprzedajemy mieszkanie na zamkniętym osiedlu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł54,74 m² 17 902,81 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

- - - - - - - english description below - - - - - - - Avenue Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania w nowoczesnym rytmie pragi-południe, gdzie codzienność spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł18 m² 155,56 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate prezentuje nowoczesne i w pełni umeblowane studio o powierzchni ok. 18 m w prestiżowym kompleksie przy ul. Wiktoryn 6a w dzielnicy Włochy w Warszawa. Studio zostało.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł51,44 m² 17 398,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 51,44 m , położone w całości na 1. piętrze kameralnego, zadbanego, 3-piętrowego budynku z 1985 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł49,18 m² 99,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni niespełna 50 m2. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni z garderobą/toaletką lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł64 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta premium Apartament klasy premium w Manhattan Place | Balkon 18 m2 | Metro Wilanowska Na sprzedaż elegancki, 2-pokojowy apartament o powierzchni 64 m2, zlokalizowany na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł62,47 m² 15 847,61 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania, które łączy przestronność, funkcjonalność i świetną lokalizację na warszawskiej Woli. Szczegóły mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł72 m² 15 958,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,59 m , położone w spokojnej i zielonej części warszawskich Bielan - Chomiczówka, ul. Żółwia. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł47,15 m² 23 096,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

3-pokojowe mieszkanie w kamienicy | Wola, ul. Dzielna 9 | 47 m Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

991 354 zł54,47 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy ofertę urokliwego mieszkania o powierzchni 54,47 m2 + taras z ogrodem ok. 9,98 m2 w znanej inwestycji - Mińska 69. Lokalizacja: lokal usytuowany jest w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł45,80 m² 18 100,44 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Bemowie. Mieszkanie o powierzchni: 45.8 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł122,92 m² 56,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajmu czteropokojowego przestronnego mieszkania ponad 122 mkw, idealnego dla rodzin z dziećmi lub osób ceniących spokój i komfort życia w dogodnej lokalizacji zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

4 825 000 zł112 m² 43 080,36 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Luksusowy penthouse na 13. piętrze w Mennicy english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia Państwu unikatową ofertę apartamentu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł130 m² 200 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Umeblowany, luksusowy apartament W mennica residence Mennica Residence | Umeblowany | Wysokie piętro | Luksusowe wykończenie | Wysoki standard wykończenia ***** rozkład pomieszczeń: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł104 m² 17 788,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Eurovilla prezentuje na sprzedaż 4ro-pokojowe mieszkanie, przestronne i doskonale doświetlone na skraju Miasteczka Wilanów, oferujące wyjątkowy widok na otwartą, zieloną przestrzeń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w doskonałym punkcie komunikacyjnym, w pobliżu Ronda Wiatraczna i Szpitala Grochowskiego. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł42,82 m² 81,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Podstawowe informacje: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Bulwary Praskie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urocze, wyremontowane mieszkanie w centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu ul. Żelaznej i Prostej. Okna wychodzą na ciche, zielone podwórko. Budynek starannie zarządzany, czysty, podwórko ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł37 m² 25 675,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oryginalne i stylowe mieszkanie. Atrakcyjna, wyjątkowa, nieruchomość o powierzchni 36,25 m2, zlokalizowane na wysokim parterze dwupiętrowej kamienicy z lat 50-tych o wyśmienitej.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł73 m² 80,82 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below | powiśle / solec | 73 m | 3 pokoje Zapraszamy do zapoznania się z ofertą eleganckiego mieszkania położonego w odnowionej kamienicy na pograniczu Powiśla.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł69 m² 27 521,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Mam do zaoferowania nieruchomość o nietuzinkowej historii! Dom Profesorów to budynek na Starym Mieście, przy ulicy Brzozowej 12. Nazwa pochodzi od jego mieszkańców w okresie międzywojennym -.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł32 m² 16 843,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Siennicka, w pobliżu Ronda Wiatraczna. To ustawne 32 m na 1. piętrze idealne zarówno do zamieszkania jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł63,50 m² 18 110,24 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Jeżeli szukasz klimatycznego, pełnego naturalnego światła mieszkania na Bielanach to ta oferta jest wprost idealna dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 63,5 mkw. na trzecim piętrze, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł49 m² 118,37 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, eleganckie 2-pokojowe mieszkanie na Woli, przy metrze pierwszy najemca Do wynajęcia nowoczesne, nigdy niezamieszkane mieszkanie w ekskluzywnym budynku apartamentowo-usługowym na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł44 m² 14 545,45 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 6. piętrze zadbanego budynku na warszawskim Gocławiu. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł54 m² 11 462,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferuję do sprzedaży 2/3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 zlokalizowane na warszawskiej Zielonej Białołęce przy ulicy Żeglugi Wiślanej. Mieszkanie można kredytować w Rodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł114 m² 74,56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje komfortowe, 2. pokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią, w kameralnym apartamentowcu na Powiślu. Jasne i przestronne wnętrza oraz funkcjonalny rozkład sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł61,65 m² 16 869,42 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Ursus, ul. Posag 7 Panien. Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, ciche i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 61,65.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł61,42 m² 65,13 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 61,42 mkw, położone na 1. piętrze budynku z 2019 roku przy ul. Cybernetyki na Mokotowie. Mieszkanie jest dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł77 m² 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy 3 pokojowy apartament W towarowa towers Towarowa Towers | W pełni umeblowany | Luksusowe wykończenie | Wysoki standard | 1 miejsca parkingowe ***** rozkład pomieszczeń: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na wynajem na warszawskim Targówku lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w dobrze skomunikowanej części Targówka, przy ul. Smoleńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł78 m² 128,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Idealne mieszkanie na powiślu - Z duszą, z klimatem W kamienicy | Klimatyczny i dopracowany w każdym calu apartament na Powiślu! | 80 m2 | 2 sypialnie Niezwykłe miejsce pełne.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł48,50 m² 15 257,73 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze-Północ przy ul. Radzymińskiej. Nieruchomość znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł70,95 m² 21 846,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Design, natura i prywatność - luksusowy apartament z ogrodem na Mokotowie. Wyjątkowa architektura wnętrz | Prywatny ogród | Bliskość Wisły | Wysoki standard wykończenia | Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł220 m² 122,73 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Penthouse z tarasem na Powiślu | 220 m2 english description below - please do not hesitate to contact us 6 pokojowy apartament z tarasem na Powiślu opis nieruchomości Na wynajem wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł54,80 m² 14 963,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne i bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni 54,8 m , położone przy ul. Budy 5 - w miejscu, które łączy spokój codziennego życia z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł29,96 m² 24 198,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

- - - - - - - english description below - - - - - - - Avenue Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania, w którym ogród staje się naturalnym przedłużeniem codziennego życia,.