dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 499 000 zł67 m² 22 373,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: komórka lokatorska gratis w cenie mieszkania! metraż: 66,7 m2, trzypokojowe loggia o powierzchni 6m2 mieszkanie jest w trakcie wykańczania, zdjęcia dołączone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pyry,Warszawa

777 000 zł41 m² 18 951,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

R e Z E R W A C J A Piękne, nowo wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie na Ursynowie na Pyrach, dostępne od ręki, z garażem podziemnym oraz komórką lokatorską (dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalczyka

Żerań,Warszawa

719 000 zł45 m² 15 999,10 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie na Żeraniu, ul. Kowalczyka 1b. Agencjom nieruchomości dziękujemy nie jesteśmy zainteresowani współpracą. Zakaz kopiowania ogłoszenia. 44.94 metrów jasny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Mokotów,Warszawa

7 680 000 zł279 m² 27 486,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:18

 

Rok budowy:2008

#Brief Mokotów. Lokal usługowy po klinice medycyny estetycznej, 18 pomieszczeń, 7 gabinetów zabiegowych, recepcja, kuchnia i szatnie dla klientów oraz personelu, biuro, serwerownia i 3 tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mroczna

Wola,Warszawa

1 345 000 zł74 m² 18 138,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

1 345 000 zł I 2 pokoje + antresola | 59,15m2 + 15m2 antresola I warszawa I wola Wirtualny spacer: sb360.online/8rtouf Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z antresolą po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

3 263 zł48 m² 67,28 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia, nowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 mkw. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w budynku przy ul. Stańczyka na warszawskiej Woli. Mieszkanie jest świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

569 000 zł38 m² 15 092,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37,7 m2 w bloku z 1968 r. na 6 piętrze z windą. Lokal składa się z salonu z balkonem, sypialni, osobnej widnej kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zielone Zacisze

Bródno,Warszawa

799 000 zł54 m² 14 780 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania duże, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.06m2 znajdujące się na Osiedlu Zielone Zacisze, 5 minut pieszo od wejścia do metra Kondratowicza. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

7 000 zł145 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na ul. Górnośląskiej 5 - w sercu zielonego Powiśla. To miejsce, które łączy w sobie prestiż lokalizacji z przestrzenią do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Siekierki,Warszawa

5 200 zł56 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl/eng/ukr/ru Polski Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na Siekierkach, 56,6 m . Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, wykończone w wysokim standardzie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyce

Odolany,Warszawa

715 000 zł48 m² 14 895,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferuję na sprzedaż jasne, ciepłe, przestrzenne dwupokojowe mieszkanie na Warszawskich Odolanach. Kamiennica na warszawskiej Woli liczy zaledwie osiem mieszkań. Jest zaciszne i spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Ursus,Warszawa

590 000 zł46 m² 12 798,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę dostępną w naszej bazie. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 46m2 zlokalizowane na starym Ursusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście Północne,Warszawa

733 000 zł39 m² 18 891,80 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na sprzedaż Śródmieście Północne Jana Pawła róg Grzybowska 9 piętro z 15 w wieżowcu z 3 windami oraz portiernią 24h Dwa pokoje, łazienka, kuchnia, kratka balkonowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

3 950 zł53 m² 74,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie | Przy Sadybie Best Mall Do wynajęcia w wysokim standardzie dosyć spore dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ulicy Konstancińska 11a o powierzchni 53 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Bielany,Warszawa

659 000 zł46 m² 14 442,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Dwupokojowe mieszkanie z pięknym zielonym widokiem na Bielanach 45,63 m Piwnica , komórka! Oferujemy na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i loggią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rodziewiczówny

Praga-Południe,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:16/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu, eleganckiego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 50 m2 usytuowanego na 16. piętrze 25. Piętrowego nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

999 000 zł90 m² 11 038,70 zł/m²

 

Piętro:10/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przepiękne mieszkanie na 10. piętrze zlokalizowane na skraju Bielan na granicy z Żoliborzem, ul. Klaudyny. Powierzchnia całkowita: 90,45 m2 Z przyjemnością prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

7 900 zł100 m² 79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Nowoczesne, bardzo przestronne, słoneczne mieszkanie po generalnym odświeżeniu, na kameralnym, zielonym osiedlu. Cisza, spokój. Place zabaw dla dzieci. Tereny zielone, blisko Las Kabacki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 950 zł59 m² 66,66 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, duże mieszkanie z garderobą, o powierzchni 59,26 mkw., usytuowane w nowym, 6 - piętrowym apartamentowcu przy ul. Kasprzaka. Atutem tego mieszkania jest wyjątkowo przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłogi

Jelonki,Warszawa

820 000 zł50 m² 16 238 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 50,50m, położone w Warszawie przy ulicy Rozłogi 6. Mieszkanie znajduje się w świetnie zlokalizowanym, wielopiętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Aignera

Sadyba,Warszawa

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak Ua Pl En Ru **do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, 45 m - Warszawa-Sadyba, ul. Aignera** Numer oferty 966710 Dostępne **od zaraz**. Położone na ostatnim piętrze 5-piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pod Brzozami

Wawer,Warszawa

1 099 000 zł71 m² 15 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Wawrze przy ulicy Pod Brzozami. Ta nieruchomość dostępna jedynie w naszym biurze. Nieruchomość: jasna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Białołęce przy ulicy Strumykowej o powierzchni 45 m2, znajdujące się na 2 piętrze w bloku. Mieszkanie jest przystosowane dla pary, singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ordona

Odolany,Warszawa

1 220 000 zł55 m² 22 344,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Warszawskich Odolanach położoną w Warszawie przy ul. Juliana Konstantego Ordona Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

960 000 zł46 m² 21 098,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż, słoneczne 46 metrowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Rydygiera. Mieszkanie składa się Z: salonu, odrębnej ale otwartej na salon kuchni, sypialni, 3m balkonu, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

690 000 zł40 m² 17 293 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Bez prowizji od kupującego. Na sprzedaż dwustronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,9m2 znajdujące się na parterze czteropiętrowego bloku przy ulicy Puszczyka 20 na Ursynowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłopot

Śródmieście,Warszawa

1 695 000 zł78 m² 21 730,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

*Wyłącznie u nas* Szukasz wyjątkowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Przestronne, narożne mieszkanie, o wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nocznickiego

Wawrzyszew,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 45 m położone na VI piętrze w bloku przy ul. Nocznickiego 25 w Warszawie. Mieszkanie składa się z sypialni, salonu, osobnej kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Taylora

Skorosze,Warszawa

690 000 zł36 m² 19 166,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Eurovilla prezentuje mieszkanie na sprzedaż na nowym osiedlu, wybudowanym przez Ronson Development. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ulicy Taylora w nowym, eleganckim budynku. Stacja skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

3 000 zł32 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 32m2, znajdujące się na 2 piętrze w apartamentowcu z balkonem przy ul. Lazurowa 21. Lokalizacja: mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

3 950 zł53 m² 74,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 mkw położone na 2. piętrze w 5 piętrowym bezpiecznym, strzeżonym apartamentowcu wybudowanym w 2016 roku na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

1 080 000 zł61 m² 17 675,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nie szukaj dalej, wyłącznie u nas. Jeśli szukasz cichego, funkcjonalnego, w pełni wyposażonego (meble, sprzęt agd, telewizory itd.) i dwustronnego mieszkania w budynku oddanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zadumana

Szczęśliwice,Warszawa

580 000 zł33 m² 17 380,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie o pow. 33,37 m2 Podstawowe informacje: budynek z 2006r. Strzeżone, zamknięte osiedle. Remont mieszkania został przeprowadzony 2 lata temu. Całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuromińska

Bródno,Warszawa

590 000 zł38 m² 15 324,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Targówek - Bródno ul. Żuromińska autobus: 400 m | tramwaje: 2 przystanki autobusem | metro Kondratowicza 750 m (10 min pieszo) | w promieniu 100-300 m Liceum, przedszkole, kościół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

700 000 zł44 m² 15 762,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,41m2, położone na 6 piętrze zadbanego budynku z 2020r. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub rodziny 2+1. Mieszkanie wykończone zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

639 000 zł28 m² 22 919,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę mieszkania na sprzedaż. Zlokalizowane w ścisłym Centrum mieszkanie - kawalerka z otwartą kuchnią w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 220 000 zł33 m² 36 969,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Zapraszamy do zakupu bardzo ładnego mieszkania w kamienicy. Dwupoziomowe mieszkanie przy ulicy Puławskiej 24b mieści się w prestiżowej, nowoczesnej kamienicy z 1937/38 roku, projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Ursus,Warszawa

590 000 zł46 m² 12 798,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Ochota,Warszawa

300 000 zł30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Ogólne Informacje Typ lokalu: studio o powierzchni 30 m . Stan: po remoncie, gotowe do indywidualnego urządzenia według własnych potrzeb. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane w piwnicy, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

3 950 zł65 m² 60,77 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2. Nieruchomość położona jest na 10 piętrze w bloku z windą. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Wojciecha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Ursus,Warszawa

830 000 zł55 m² 15 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę dostępną w naszej bazie. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 55m2 zlokalizowane w starym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij