dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kamionek,Warszawa

1 370 000 zł85 m² 16 193,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

1 370 000 zł I Sprzedaż I 4 pokoje 84,60 m2 I Warszawa Praga Pd. I Kamionek Przedmiotem sprzedaży jest przestronne 4-ro pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 84,60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

6 150 zł74 m² 83,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Please find English version below Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na osiedlu Zielony Żoliborz , blisko C.H. Arkadia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Ursus,Warszawa

590 000 zł46 m² 12 798,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę dostępną w naszej bazie. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 46m2 zlokalizowane na starym Ursusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 320 000 zł59 m² 22 252,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie Lokalizacja: doskonała: z dostępem do placów zabaw, stref rekreacyjnych, boiska do koszykówki oraz sklepu w budynku. W bliskiej odległości przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Limby

Stara Miłosna,Warszawa

1 119 000 zł123 m² 9 082,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w segmencie w uroczej i cichej części Starej Miłosnej. Mieszkanie w segmencie o powierzchni 90,5 m2 + garaż. Położony przy jednej z kameralnych i cichych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

850 000 zł49 m² 17 551 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje o powierzchni 49m2 na Warszawskiej Saskiej Kępie przy ulicy Brazylijskiej. Mieszkanie wyremontowane 5 lat temu, zamieszkiwane prywatnie, nie wynajmowane. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

850 000 zł47 m² 18 189,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą klimatycznego 2-pokojowego mieszkania, znajdującego się w kameralnej inwestycji Bemowo Residence, przy ul. Chrzanowskiej 4. Mieszkanie - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husa

Henryków,Warszawa

619 000 zł39 m² 15 710,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w otulinie zieleni na strzeżonym osiedlu w pobliżu Lasu Henryków Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,40 m . Lokal usytuowany na wysokim parterze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włościańska

Sady Żoliborskie,Warszawa

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 i wysokości 2,5 m zlokalizowane na Sadach Żoliborskich przy ul. Włościańska 6. Znajduję się na 6 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

639 000 zł27 m² 23 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mówimy po pl/en/ua/ru Komfortowa, luksusowa kawalerka na nowym osiedlu Wileńska 14a. Fantastyczna lokalizacja. Stan prawny: mieszkanie własnościowe. Jest księga wieczysta. Kawalerka z balkonem na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście Północne,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,41 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48,07 mkw zlokalizowane w na Warszawskiem Śródmieściu przy ul. Grzybowskiej 9. Mieszkanie mieści się na 11 piętrze z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świetlików

Bemowo,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe w dużą loggia. Mieszkanie po remoncie, częściowo umeblowane. Ekspozycja okien na zachód. Salon z otwarta kuchnią i wyjściem na loggię. Sypialnia również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nubijska

Praga-Południe,Warszawa

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę piękne, nasłonecznione, ciche, przestronne i umeblowane 3 pokojowe mieszkanie, w dzielnicy Praga Południe - Saska Kępa. Mieszkanie o pow. 55 m2 znajduje się na 2 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

777 237 zł29 m² 26 700 zł/m²

 

Piętro:2/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy unikatową kawalerkę w prestiżowej inwestycji Royal Tulip Warsaw Apartments idealne dla inwestorów szukających pasywnego dochodu bez konieczności zarządzania wynajmem. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Niegocińska

Mokotów,Warszawa

429 000 zł23 m² 18 815,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Jeżeli szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji, a zarazem blisko zieleni to dobrze trafiłeś. Prezentowane mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Celulozy

Wawer,Warszawa

1 099 000 zł120 m² 9 158,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Pragnę zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie na Wawrze. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Celulozy 111k. - ilość pokoi: 5. - powierzchnia: 120 m (I kondygnacja: 74,6 m , II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Powiśle,Warszawa

1 800 000 zł82 m² 21 818,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjne, 4-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na warszawskim Powiślu. Atuty: doskonała lokalizacja Funkcjonalny rozkład Mieszkanie dwustronne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Ursus,Warszawa

830 000 zł55 m² 15 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę dostępną w naszej bazie. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 55m2 zlokalizowane w starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

1 079 000 zł54 m² 19 992,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe. Mieszkanie Prezentowane mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Ursus,Warszawa

590 000 zł46 m² 12 798,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

777 000 zł41 m² 18 951,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Warszawa Ursynów, stary Imielin - ul. Alternatywy | 250m przystanek autobusowy | 900m stacja metra Imielin | w bezpośredniej okolicy Południowa obwodnica Warszawy | 200m sklep Lidl 41 m2 | 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Okrężna

Sadyba,Warszawa

1 780 000 zł138 m² 12 898,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego 3-pokojowego mieszkania z balkonem w domu z 1929 r. na Sadybie. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2014 r. Idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Monte Cassino

Wola,Warszawa

580 000 zł37 m² 15 612,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy dla Ciebie przepiękne mieszkanie praktycznie gotowe do zamieszkania w bardzo dobrej lokalizacji na Woli. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie po remoncie. Jedynie kuchnia wymaga remontu wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marzanny

Wierzbno,Warszawa

799 000 zł47 m² 16 856,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Marzanny 9 na Górnym Mokotowie. Mieszkanie jest po generalnym remoncie i gotowe do własnej aranżacji (ogłoszenie zawiera wizualizacje głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warzelnicza

Zielona,Warszawa

595 000 zł40 m² 14 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m , które zachwyci najbardziej wymagających klientów. Atuty nieruchomości: znajduje się na nowoczesnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wronia

Wola,Warszawa

6 000 zł57 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

A description in English is provided below. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane w sercu Warszawskiej Woli, przy ul. Wroniej 45, w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

3 950 zł36 m² 109,72 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie mieszkanie przy al. Solidarności 136, o powierzchni 36 mkw, na prestiżowym osiedlu wybudowanym w 2022 roku - w ścisłym biznesowym, centrum Warszawy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

899 000 zł63 m² 14 269,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie na Białołęce, przy ul. Głębockiej, w nowoczesnym osiedlu Chabry. Apartament nie wymaga absolutnie żadnego nakładu finansowego! Cechuje go bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wawer,Warszawa

715 000 zł43 m² 16 627,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2-pokojowe mieszkanie w Wawrze. Nieruchomość mieści się na kameralnym osiedlu składającym się z trzech 3-piętrowych bloków z 2005 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Ochota,Warszawa

300 000 zł30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Ogólne Informacje Typ lokalu: studio o powierzchni 30 m . Stan: po remoncie, gotowe do indywidualnego urządzenia według własnych potrzeb. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane w piwnicy, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 320 000 zł59 m² 22 252,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malinowskiego

Imielin,Warszawa

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 65 m2, piętro 1/4 z windą w budynku z 1980r. przy ul. Malinowskiego, ursynów-Centrum. Świeżo po remoncie, idealne dla rodziny lub pary. Cena: 3 500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 310 000 zł49 m² 26 577,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie Prezentowane mieszkanie znajduje się na 6-tym (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

775 000 zł41 m² 18 829 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ursus to dynamicznie rozwijająca się dzielnica na zachodnich obrzeżach Warszawy, która zdobyła uznanie jako idealne miejsce do życia, łącząc nowoczesność z otaczającą zielenią. Mieszkańcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ateńska

Saska Kępa,Warszawa

5 000 zł50 m² 99,15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak Ua Pl En Ru Oferuję do wynajęcia apartament o powierzchni 50,43 m z prywatnym ogrodem (40 m ) oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

820 000 zł59 m² 13 969,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Wyjątkowa Oferta! Mieszkanie na Mokotowie Na sprzedaż niezwykła nieruchomość zlokalizowana w samym sercu Mokotowa, tuż przy malowniczych Łazienkach Królewskich. W bliskiej odległości.