dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Bielany,Warszawa

780 000 zł40 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ciche, przytulne mieszkanie z dużym balkonem przechodzącym miedzy sypialnia a salonem, położone na zadbanym osiedlu na warszawskich Bielanach.Nieruchomość o powierzchni 40m2 mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 194 000 zł57 m² 20 998,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

English below. Bardzo jasne, przetronne 2 pokoje W super lokalizacji! blisko ulica jana kazimierza oraz 3 duże parki. Szybki dojazd do metra. Na sprzedaż 2 pokojowe, bardzo gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stańczyka

Odolany,Warszawa

1 750 000 zł70 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferują na sprzedaż wyjątkowy, jedyny w okolicy 4 pokojowy apartament położony na prestiżowej Woli- stańczyka 5 Apartament znajduje się na 5 piętrze o powierzchni 70m2 Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

11 000 zł122 m² 90,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament W prestiżowej lokalizacji I W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu bristol Elegancja I Klasyczny styl I Winda I Klimatyzacja I W samym sercu Warszawy | Unikalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

675 000 zł50 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Z ogródkiem dwustronne na parterze w bloku mieszkalnym Do sprzedania cichutkie, z przytulnym, kameralnym ogródkiem mieszkanie na nowym osiedlu przy ul. Krzyżówki. Dwustronne, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

2 450 zł40 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie : Po remoncie generalnym, przez nikogo wcześniej nie zamieszkałe. Nowe wyposażenie mieszkania i sprzęt agd. Pokój z wyjściem na balkon i oddzielna widna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

836 270 zł48 m² 17 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą cichej i przestronnej nieruchomości znajdującej się na warszawskiej Woli. Niewątpliwym atutem mieszkania jest lokalizacja która umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

1 495 000 zł70 m² 21 357,10 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Pragnę zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie, położone na siódmym piętrze prestiżowego i nowoczesnego budynku, charakteryzującego się wysokim standardem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

952 000 zł62 m² 15 407 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do prezentacji funkcjonalnego mieszkania na zamkniętym osiedlu na Wawrze o powierzchni 61,79 m2. Mieszkanie jest idealne dla rodziny z dziećmi, jak również dla pary/singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisława Augusta

Kamionek,Warszawa

3 700 zł64 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania, położonego w Warszawie, w dzielnicy Praga Południe (kamionek), przy ulicy Stanisława Augusta. Jest to mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

1 140 000 zł49 m² 23 265,30 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowej, funkcjonalnej nieruchomości, znajdującej się na XV. piętrze w zadbanym, gruntownie odnowionym budynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

6 200 zł98 m² 62,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Eurovilla prezentuje apartament do wynajęcia w Miasteczku Wilanów przy ul. Klimczaka. Miejsce idealne zarówno na cele mieszkalne jak i prowadzenie małego biura. Lokalizacja Bliskie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

2 990 zł63 m² 47,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Rozkładowe mieszkanie po remoncie! 3 pokoje - 2 sypialnie - łazienka z wann, oddzielne wc duży balkon od strony południowej zabudowa i wyposażenie kuchni sprzęt agd 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

650 000 zł52 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w idealnej lokalizacji! 8min od Metra Politechnika, na Saskiej Kępie- w zielonej okolicy z pełną infrastrukturą oraz sąsiedztwem ul. Francuskiej. na nieruchomość składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grupy AK Krybar

Mokotów,Warszawa

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl/en/us/ru Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia - Wiślany Mokotów Oferujemy na wynajem przytulne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górskiego

Śródmieście Północne,Warszawa

1 690 000 zł66 m² 25 606,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Apartament o pow. 65,81m2 na IV piętrze w kamienicy z 1955r. (bez windy), w sąsiedztwie ul. Nowy Świat i Krakowskiego Przedmieścia, śródmieście Północne, ul. Górskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Piłsudskiego

Czerniaków,Warszawa

4 500 zł32 m² 140,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament Z tarasem na terenie inwestycji fort cze - mokotów dolny Kameralna inwestycja | 2 pokoje | Taras | Miejsce postojowe w garażu | Wysoki standard ***** rozkład I standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

1 770 000 zł98 m² 18 024,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

***fort bema**osiedle Leśne**dwa tarasy**ogródek**dwa miejsca parkingowe*** Rodzinne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma tarasami, ogródkiem, dwoma miejscami garażowymi położone w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

575 000 zł36 m² 15 840,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Narożne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią do generalnego remontu. Mieszkanie posiada dwa odrębne pokoje oraz osobną kuchnię, łazienkę i hol. Większy pokój o powierzchni ok 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

3 299 000 zł100 m² 32 990 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowy, 4 pokojowy apartament o powierzchni 100 m2 na Warszawskiej Woli z komórką lokatorską i 2 miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Apartament z tarasami i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Służewiec,Warszawa

1 110 000 zł43 m² 25 964,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni prawie 43m2 z 2 miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez renomowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

2 999 000 zł94 m² 31 904,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowy, 4 pokojowy apartament o powierzchni 94 m2 na Warszawskim Mokotowie z komórką lokatorską i 2 miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Zawady,Warszawa

2 099 000 zł105 m² 19 897,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność przedstawić Państwu przestronny apartament o powierzchni 105,49 m , który został wykończony w najwyższym standardzie. Ta wyjątkowa nieruchomość posiada dwa ogródki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

850 000 zł65 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na zamkniętym, całodobowo strzeżonym osiedlu w najlepszym punkcie na Białołęce W znakomitej cenie! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

2 999 000 zł104 m² 28 933,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowy, 4 pokojowy apartament o powierzchni 100 m2 na Warszawskiej Woli z komórką lokatorską i 2 miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Stegny,Warszawa

1 580 000 zł93 m² 16 989,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Nowocześnie wykończony, doświetlony apartament, o powierzchni 93 m2 z pięknym tarasem o powierzchni 27 m2 na Mokotowie. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

1 499 000 zł69 m² 21 725 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na pograniczu Mokotowa z Ursynowem. Budynek został wykończony w wysokim standardzie, osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

849 000 zł42 m² 20 325,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które zachwyca zarówno funkcjonalnością, jak i klimatem. Idealne dla osób ceniących urok kamienic oraz wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

5 600 zł52 m² 107,69 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępny od już 2 pokojowy apartament na Wroniej z 55m Tarasem na dachu Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze o powierzchni 52 m2 Idealne dla osób ceniących sobie komfort i dogodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klemensiewicza

Bemowo,Warszawa

795 000 zł51 m² 15 588,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Prezentujemy 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Klemensiewicza na warszawskim Bemowie. Jest to idealna nieruchomość dla pary lub małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Tyszkiewicza

Wola,Warszawa

489 000 zł24 m² 20 375 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam kawalerkę po remoncie generalnym na warszawskiej Woli, blisko metra (ul. Tyszkiewicza). Mieszkanie ma powierzchnię 24 mkw i mieści się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śreniawitów

Białołęka,Warszawa

749 000 zł60 m² 12 415 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Białołęka, ul. Śreniawitów - najlepsza lokalizacja na Tarchominie - tuż przy Galerii Północnej! przystanki autobusowe i tramwajowe 200 m od budynku | do stacji metra Młociny dojedziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

1 499 000 zł49 m² 30 660,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

We speak pl, ua, ru, eng Oferta bez prowizji! 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w samym centrum Warszawy, ul. Wspólna Podstawowe informacje o nieruchomości: powierzchnia użytkowa: ok. 48,89.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mirabelki

Białołęka,Warszawa

530 000 zł35 m² 15 099,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą stylowego 2 - pokojowego, funkcjonalnego oraz cichego apartamentu, położonego w budynku na zamkniętym osiedlu, o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Ursynów,Warszawa

599 000 zł31 m² 19 322,60 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko Pogranicze Ursynowa i Mokotowa / Blok z 1980r / 2 pokoje / Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

5 500 zł50 m² 110 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przepiękne, słoneczne mieszkanie na Śródmieściu przy pl. Zbawiciela do wynajęcia od 1 kwietnia 2025r. Cena: 5500 zł Najem + czynsz administracyjny (ok. 850 zł) + prąd (ok. 100 zł). 5500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Perzyńskiego

Bielany,Warszawa

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Miekszanie do wynajęcia: 2 pokoje z aneksem kuchennym, 36 m , na trzecim piętrze w bloku przy ul. Perzyńskiego 14D na warszawskich Bielanach. Dostępne od zaraz. Wyposażenie: kuchnia gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

3 200 zł53 m² 60,84 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Targówek ul. Malborska / kondratowicza. 2 pokoje 52,60 m2 + garaż + komórka lokatorska. Mieszkanie malowane, blisko parku I centrum handlowego targówek. 2 minuty do stacji Metro Kondratowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katalońska

Mokotów,Warszawa

599 000 zł31 m² 19 322,60 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko Mokotów / Stegny / Blok z 1980r / 2 pokoje / Winda / Balkon Francuski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

599 000 zł31 m² 19 322,60 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

560 000 zł28 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Przestronna kawalerka - do wprowadzenia / blok 2023r / blisko metra / duża loggia / garaż / doskonała lokalizacja Oferuję na sprzedaż nowoczesną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 28 m,.