dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

660 000 zł34 m² 19 411,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Komfortowa kawalerka na Żoliborzu z balkonem. Ustawny pokój, widna kuchnia częściowo otwarta, łazienka z prysznicem oraz przedpokój z szafą w zabudowie. Stan lokalu bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasielska

Ochota,Warszawa

549 000 zł37 m² 14 837,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa pokoje gotowe do wprowadzenia, wysoki standard! Mieszkanie: wyremontowane dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy. Idealna propozycja dla singla, pary jak i trzyosobowej rodziny, ale sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

920 000 zł84 m² 10 952,40 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż jasne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 84 m2, znajdujące się w świetnej lokalizacji zaledwie 10 minut od metra Młociny. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

549 000 zł23 m² 24 057,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Gotowa inwestycja W centrum warszawy! Na sprzedaż gustownie i funkcjonalnie urządzona kawalerka w świetnej lokalizacji. Budynek znajduje się przy ul. Chłodnej 22a, jest to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

899 000 zł66 m² 13 592,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,14 m2 położone na Mokotowie - przy ulicy Bluszczańskiej! mieszkanie Mieszkanie mieści się na 1 piętrze, posiada 66,14m2 powierzchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syreny

Młynów,Warszawa

533 900 zł38 m² 13 958 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli w budynku z windą. Nieruchomość mieści się zaledwie kilka minut pieszo od stacji metra Młynów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

581 000 zł47 m² 12 361,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2016 roku. Przestronne wnętrze, korzystny układ, dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem oraz klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Darwina

Nowa Praga,Warszawa

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w czteropiętrowym bloku mieszkalnym przy ulicy Karola Darwina na Pradze Północ. Nieruchomość o powierzchni 52 mkw składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tatarkiewicza

Gocław,Warszawa

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwustronne mieszkanie o powierzchni 59,5 m2. Do dyspozycji jest oddzielna kuchnia z oknem, dwie sypialnie oraz przestronny salon z wyjściem na taras, który ma piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

730 000 zł44 m² 16 591 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 znajdujące się na parterze. Niewątpliwy atutem nieruchomości jest duży ogród przynależny do mieszkania. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

588 000 zł66 m² 8 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,10 m2 i wysokości 2,6 m w budynku z 2002 r. zlokalizowane na Wawrze ul.Wał Miedzeszyński 233 znajdujące się na 2 piętrze z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

620 000 zł48 m² 12 881,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ulicy Jana Kasprowicza. Mieszkanie znajduje się na parterze 4-piętrowego budynku z 1968.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

1 461 240 zł119 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie na Warszawskiej Woli. Lokal mierzy 118,4 m2 i mieści się na 2 piętrze 7 piętrowego budynku. Nieruchomość składa się z: -Salonu -aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

581 000 zł46 m² 12 494,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

1 999 zł19 m² 105,21 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia przytulnie mieszkanie na warszawskim Żoliborzu przy ul. Broniewskiego. Bardzo zadbane, czyściutkie, odnowione w sierpniu 2022, w pełni wyposażone. Wyjątkowo przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Chomiczówka,Warszawa

545 000 zł44 m² 12 443 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po generalnym remoncie. Gotowe do wprowadzenia. Ciche i słoneczne. Szkoła podstawowa i przedszkole po drugiej stronie ulicy. Wokół tereny zielone i kilka placów zabaw. Mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Muranów,Warszawa

5 000 zł59 m² 84,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2, piętro 2/3 bez windy w kamienicy z 1958 r. przy ul. Długiej, śródmieście Idealne dla singla/singielki lub pary. piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Prystora

Skorosze,Warszawa

899 000 zł68 m² 13 220,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na sprzedaż położonego na nowoczesnym i atrakcyjnym osiedlu na Skoroszach. Mieszkanie o powierzchni 68 m2, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

550 000 zł49 m² 11 224,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 49 m2 składające się z: salonu połączonego z kuchnią; sypialni z wyjściem na balkon; oddzielnego pokoju; łazienki. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górny Mokotów,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 611,20 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48m2 położone nieopodal stacji metra Pole Mokotowskie, sgh. Budynek 15-piętrowy, ocieplony, wyremontowane klatki schodowe, wyposażony w 3 windy, zarządzany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Włochy

Włochy,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuje mieszkanie urządzone w wysokim standardzie zlokalizowane na Warszawskich Włochach. Nie wątpliwym atutem jest to, że mieszkanie znajduje się w świeżo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stalowa

Nowa Praga,Warszawa

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w budynku z 2021 roku z miejscem w garażu podziemnym w cenie 60m2 / duży balkon / ostatnie - 6 piętro z windą. Lokalizacja Tuż obok Park Praski. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 550 zł20 m² 127,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam! Do wynajęcia bardzo ładne, jasne studio na 4 piętrze z windą. Ul. Jana Pawła II 36 Mieszkanie składa się z pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki z wc. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 20m2 przy ulicy Siennej 76. Nieruchomość usytuowana jest na 5 piętrze w 9-piętrowym zadbanym i odnowionym budynku z lat 70. Składa się z: pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

569 000 zł39 m² 14 590 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2 znajdujące się przy ul. Stefana Baleya na Ochocie. Nieruchomość idealna jako inwestycja. Mieszkanie mieści się na 2.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

1 099 000 zł65 m² 16 959,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Przestronny 4-pokojowy apartament z w bezpośrednim sąsiedztwie nowoczesnej części Mokotowa. Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla rodziny lub mieszkanie inwestycyjne na wynajem gwarantując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Motycka

Targówek,Warszawa

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie o pow. 50 m2, na 4 piętrze w bloku (blok nowy z windą) przy ul. Motyckiej w Warszawie, na zasadzie najmu okazjonalnego. Mieszkanie jest odnowione, czyste,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łucka

Mirów,Warszawa

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:11/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji i prestiżowym budynku z basenem przy ul. Łuckiej, obok Ronda Daszyńskiego. Lokal o powierzchni 50 mkw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dubois

Śródmieście,Warszawa

700 000 zł45 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie na Muranowie o pow. 45 m2 w budynku z cegły z lat 50 (jest domofon). Budynek po remoncie windy z elewacją odnowioną w IV kwartale 2022 r, klatka z podjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żywnego

Wierzbno,Warszawa

545 000 zł36 m² 15 013,80 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność , zaoferować do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie , położone na 2 piętrze w 12 piętrowym budynku, zlokalizowanym przy ul. Wojciecha Żywnego 21a w obrębie dzielnicy Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sielecka

Sielce,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu pięknie urządzone mieszkanie z trzema sypialniami i osobną kuchnią. Wysokiej jakości materiały wykończeniowe, ciekawe inspirujące wnętrze oraz dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starego Doktora

Wawer,Warszawa

410 000 zł38 m² 10 933,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2-pokojowe, 37,5 m2, z otwartą na salon kuchnią, balkonem oraz dużą piwnicą, dostępne od zaraz. Stan mieszkania - do remontu lub odświeżenia w zależności od potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

3 175 000 zł127 m² 24 980,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Lokalizacja - Powiśle, solec, zielona okolica dwa Parki "sapera" i "rydza Śmigłego", w pobliżu pełna infrastruktura, przedszkole,szkoły,apteka, kawiarnie,sklepy spożywcze. Szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

7 500 zł120 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Budynek, chroniony przez 24h, salon, kuchnia wyposażona, dwie sypialnie, łazienka, wc, wbudowana szafa, balkon, trzypokojowy przytulny apartament na Woli. = rozkład = Apartament na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

760 000 zł49 m² 15 403,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

> kupujący zwolniony z kosztów obsługi biura < na sprzedaż 2-pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 49,34 m2 , zlokalizowane przy ul. Białobrzeskiej na Ochocie. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

625 000 zł50 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem z widokiem na zieleń przy Fortach Bema. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w bloku na strzeżonym osiedlu z monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

629 000 zł46 m² 13 644 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 46,1 M2,3 pokoje,miejsce postojowe,komórka, morcinka,Bemowo Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

3 600 zł66 m² 54,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Przestronny salon z wyjściem na balkon z widokiem na zieleń. Duża sypialnia z przestronną szafą wnękową. W sypialni jest biurko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielany

Bielany,Warszawa

484 000 zł37 m² 12 965,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Atrakcyjne mieszkanie na Starych Bielanach. Ustawny pokój dzienny z balkonem, sypialnia, kuchnia widna, łazienka z wanną. Lokal w stanie dobrym, wysoki (2,9), widny, cichy z oknami od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Czerniaków,Warszawa

14 000 zł164 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować przestronny 4-pokojowy apartament 164 m2 z dwoma balkonami w bliskiej odległości The Britisch School Warsaw. Lokalizacja: w bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Uboczu

Ursynów,Warszawa

4 000 zł66 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje, 66m2, ursynów ul. Na Uboczu, 2 balkony 4000zł. Ładne mieszkanie 3 pokojowe 66m2 na Ursynowie ul. Na Uboczu. Lokal położone na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą wybudowanym.