dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedzikówny Inki

Wola,Warszawa

4 000 zł48 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli, przy ul. Danuty Siedzikówny "inki", o powierzchni 48 mkw. Lokal położony na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

433 000 zł42 m² 10 433,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji w otoczeniu dużej ilości zieleni na kameralnym osiedlu a to wszystko tylko na Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotych Piasków

Stegny,Warszawa

520 000 zł53 m² 9 811 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie | Mokotów | Z Balkonem | Stegny | 3 Pokoje | Warszawa | Sprzedaż Przedmiotem sprzedaży jest ciche i słoneczne, trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie - Stegny, położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tajemna

Grodzisk,Warszawa

730 000 zł66 m² 10 977 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66.40m2 znajdujące na granicy Białołęki i Targówka przy ulicy Tajemnej. 8 minut od metra i blisko trasy S8. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersena

Wawrzyszew,Warszawa

629 000 zł49 m² 12 836,70 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rozkładowe i zadbane 2 pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią oraz loggią na bielańskim Wawrzyszewie - ciekawa propozycja na start lub na cele inwestycyjne. Mieszkanie: nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

435 000 zł43 m² 10 116,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Proponuję Państwu komfortowe i przestronne Mieszkanie znajduje się na II piętrze w budynku z 2012 roku. To idealne miejsce dla miłośników kameralnego stylu życia w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaborowska

Mokotów,Warszawa

515 000 zł38 m² 13 552,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie na Bemowie. 38 m2 + miejsce w garażu i piwnica. Wysoki parter, chronione osiedle otoczone zielenią. Spokojna okolica, dobrzy sąsiedzi. Blisko nowej stacji metra Ulrychów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

655 000 zł46 m² 14 086 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w bloku na Śródmieściu przy ul. Górnośląskiej 17/19. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 46,50m2, w której skład wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kotsisa

Praga-Północ,Warszawa

689 954 zł46 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 i wysokości 2,75 m w budynku z 2021 r. zamieszkane w 2022 r. zlokalizowane na Pradze Północ przy ul. Aleksandra Kotsisa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Włochy,Warszawa

899 000 zł57 m² 15 741,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości findsquare ma zaszczyt zaprezentować Państwu niezwykle przytulne, ciche trzypokojowe mieszkanie, położone na Warszawskich Włochach przy ul. Klinkierowej. Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

5 300 zł70 m² 75,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 70 mkw, znajdujące się na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku położonym przy Alei Wilanowskiej na Mokotowie. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Chrzanów,Warszawa

4 900 zł63 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, nowe, 3 pokojowe mieszkanie z garażem, na Bemowie. Częściowo umeblowane. Wolne od zaraz. 63 m/kw, pokój z aneksem i 2 sypialnie, łazienka, osobno wc i duża garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizjonu 303

Górce,Warszawa

816 390 zł58 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie, którego głównymi atutami są klimatyczny wystrój oraz lokalizacja. Mieszkanie wyposażone jest w stylizowane zabudowy, które w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jednopokojowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie z widną kuchnią oraz dużym 2,5m balkonem. Zlokalizowane w bardzo cichym i pełnym zieleni rejonie Muranowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biruty

Targówek,Warszawa

650 000 zł48 m² 13 485 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania ładne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48.2m2 zlokalizowane przy ulicy Biruty, tuż obok Rondo Żaba na pograniczu Targówka i Pragi Północ. Nieruchomość mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Muranów,Warszawa

599 000 zł30 m² 19 834,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w bardzo prestiżowej dzielnicy Muranów w świetnie skomunikowanym punkcie miasta. Budynek z lat 60-tych, lokal znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

459 000 zł30 m² 15 506,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę po remoncie zlokalizowaną na Mokotowie / Ksawerów. Nieruchomość znajduję się na 6 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku wybudowanym w 1969.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łomżyńska

Stara Praga,Warszawa

640 000 zł44 m² 14 545 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mamy nową ofertę! warto! Gotowiec Inwestycyjny. Mieszkanie podzielone na 2 mieszkania. Wyjątkowe mieszkanie w wyjątkowym miejscu. Idealne na inwestycję mieszkanie Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałowa

Muranów,Warszawa

3 250 zł50 m² 65 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bądź pierwszym najemcą Gdzie: warszawa - Muranów, ul. Wałowa 7 Odpowiednie dla: singla, pary Zalety: - doskonała lokalizacja - miejsce bardzo dobrze skomunikowane - blisko do ścisłego Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludna

Powiśle,Warszawa

4 000 zł64 m² 63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja Tandem Home iq wynajmie mieszkanie w kamienicy o powierzchni 64 m2, zlokalizowane na Powiślu przy Bulwarach Wiślanych. Mieści się na 3 piętrze w 5 piętrowej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

375 000 zł22 m² 17 045,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować Państwu Kawalerkę z własnym tarasem zlokalizowaną w zielonej części Praga Północ / Nowa Praga tuż obok Zoo. Nieruchomość znajduję się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

624 000 zł45 m² 13 981,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 44,63m2 przy ulicy Obrońców Tobruku na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

670 000 zł53 m² 12 641,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie po remoncie w bloku na dolnym Mokotowie. Opis mieszkania: dwa mniejsze pokoje, jeden duży, mala kuchnia, lazienka i oddzielna ubikacja. Kuchnia i 1 pokoj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

515 000 zł46 m² 11 196 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 znajdujące się na Bemowie przy ul. Widawskiej 5 Lokal mieści się na 7.piętrze w 10.piętrowym bloku z winda i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wróbla

Mokotów,Warszawa

820 000 zł60 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie z pięknym widokiem, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - przy Ul. Wróbla na Warszawskim Mokotowie. Lokalizacja: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Muranów

Muranów,Warszawa

545 000 zł32 m² 17 301,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Ładna kawalerka na Muranowie. Ustawny pokój z dwoma oknami, kuchnia w aneksie, łazienka z prysznicem oraz przedpokój z szafami. Lokal w dobrym stanie do odświeżenia, instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł43 m² 127,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta agencji nieruchomości na wyłączność. Nowoczesne mieszkanie z pięknym widokiem na Zamek Królewski. Опис українською нижче! Świeżo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

7 300 zł103 m² 71,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 Lipca! Z przyjemnością prezentuję do wynajęcia apartament o powierzchni 102,60m2. Mieszkanie stanowi namiastkę domu, składa się z trzech oddzielnych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

3 100 zł55 m² 56,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne i bardzo ciche mieszkanie, znajdujące się przy Ul. Filipiny Płaskowickiej 44 (ursynów). Lokal o powierzchni 54,8 mkw znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Znanieckiego

Gocław,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Znanieckiego 2a, warszawa, gocław. Wolne! Idealne dla singla, pary. Budynek położony w doskonałym punkcie komunikacyjnym, tuż obok pętla autobusowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szarych Szeregów

Grochów,Warszawa

931 000 zł58 m² 15 969 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1974

Mamy nową ofertę! warto! Gotowiec Inwestycyjny. Mieszkanie podzielone na 3 mieszkania. Wyjątkowe mieszkanie w wyjątkowym miejscu. Idealne na inwestycję mieszkanie Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kulczyńskiego

Ursynów,Warszawa

4 200 zł62 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe, bardzo przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 62 mkw, zlokalizowane przy ul. Stanisława Kulczyńskiego na warszawskim Ursynowie. Lokal znajduje się.