dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

599 000 zł31 m² 19 322,60 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko Mokotów / Stegny / Blok z 1980r / 2 pokoje / Winda / Balkon Francuski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

560 000 zł28 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Przestronna kawalerka - do wprowadzenia / blok 2023r / blisko metra / duża loggia / garaż / doskonała lokalizacja Oferuję na sprzedaż nowoczesną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 28 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

1 088 000 zł55 m² 19 781,80 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, grochów, ul. Grochowska 207 | Rondo Wiatraczna | Uniwersam Grochów | Dantex Metraż: 54,89 m2 Piętro: 11/18 Rok budowy: 2018 Stan prawny: pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do wynajęcia od zaraz przestronnej 2 pokojowej, w pełni umeblowanej nieruchomości, umiejscowionej na pierwszej kondygnacji w klimatycznej cześci Ochoty, na zamkniętym, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

3 400 zł45 m² 97,78 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia przedstawiam 2 pokojowy 45 apartament polożony na Mokotowie na ulicy Postepu 12. Sklada sie ono z salonu z w pelni wyposazonym aneksem kuchennym, sypialni, lazienki( kanina pryszniowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

4 300 zł43 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jasne I komfortowe mieszkanie na mokotowie Świetna lokalizacja | Budynek po remoncie elewacji | Winda | Zwierzęta mile widziane ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 43 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Puławskiej na Górnym Mokotowie w kamienicy z 1955 roku, w bezpośrednim sąsiedztwie Skweru Stanisława Broniszewskiego "orszy". Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

999 000 zł48 m² 20 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48 m . Przestronny salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia, funkcjonalna garderoba, elegancki hall oraz łazienka z wanną tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 750 000 zł91 m² 19 230,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Eurovilla prezentuje Państwu nowoczesny, bardzo jasny 4 pokojowy apartament, zlokalizowany w Miasteczku Wilanów. Lokalizacja Miasteczko Wilanów to idealny wybór dla osób ceniących ciszę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Monteverdiego

Białołęka,Warszawa

639 000 zł47 m² 13 683,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie w Miasteczku Greenwood Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie w nowoczesnym osiedlu Miasteczko Greenwood,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł40 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie| wilanów/mokotów | Nowe agd | Miejsce parkingowe do wynajęcia Lokalizacja: prestiżowa okolica na pograniczu Mokotowa i Wilanowa, blisko nowej linii tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podczaszyńskiego

Bielany,Warszawa

649 000 zł35 m² 18 542,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie o powierzchni 35 m z balkonem, usytuowane na 2 piętrze w przedwojennej kamienicy z 1937 roku. Budynek został gruntownie wyremontowany - ocieplony, z nowym dachem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

1 400 000 zł96 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dzień dobry, mam do zaoferowania bardzo mądrze zaprojektowaną nieruchomość z wieloma opcjami do wyboru. Projekt powstał z myślą o użytkowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ochota,Warszawa

4 200 zł55 m² 75,78 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie/lokal o powierzchni 55,42 m2 na Ochocie-Rakowcu. W skład lokal wchodzą: - duży pokój z wnęką, - pokój, - oddzielna kuchnia - łazienka z prysznicem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chrościckiego

Włochy,Warszawa

3 600 zł69 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

O mieszkaniu: do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 69 m , położone w spokojnej części dzielnicy Włochy. Przestronna strefa dzienna obejmuje jasny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

1 596 000 zł84 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam 3 pok. apartament z miejscem postojowym w garażu podziemnym na strzeżonym osiedlu przy ul. Drawskiej / Złotego Smoka. W przepięknej okolicy, daleko od zgiełku samochodów, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

1 199 000 zł65 m² 18 446,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecamy do zakupu przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 65 m2, położone na Pradze-Południe przy ul. Siennickiej, w inwestycji Aleje Praskie z 2025 roku. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Instalatorów

Włochy,Warszawa

3 990 zł47 m² 84,89 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu zupełnie nowe mieszkanie na osiedlu In Place przy ul.Instalatorów. Dostępne do wynajęcia od teraz. Apartament ma powierzchnię 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

759 000 zł55 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się zaledwie 150 m od wejścia do Metra Kondradowicza.Kuchnia oraz łazienka po niedawnym generalnym remoncie.Została wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

1 297 000 zł73 m² 17 767,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

-rezerwacja Bywają takie miejsca , które potrafią zapisać się w pamięci poprzez swój niezwykły klimat i ciepłą aurę. Ogłoszenie prezentuje unikatowy apartament na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubelska

Praga-Południe,Warszawa

1 130 000 zł70 m² 16 142,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Lubelskiej. Mieszkanie Powierzchnia mieszkania wynosi 70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Ochota,Warszawa

5 200 zł87 m² 59,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Wynajmę ciche 4 pokojowe mieszkanie na Os. Oświata przy ul. Jasielskiej. Po kapitalnym remoncie kuchni, łazienki i podłóg. Dla pierwszego Najemcy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane na Woli, przy ul. Szulborskiej. Mieszkanie Wyróżnia je korzystny układ gwarantujący poczucie przestrzeni i ustawność pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

3 950 zł55 m² 71,82 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla rodziny 2+1 lub 2+2 Do wynajęcia rozkładowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 znajdujące się na 6 piętrze w wyremontowanym bloku z windą. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

699 000 zł31 m² 22 261,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie zarezerwowane do 31.03. Z przyjemnością przedstawiam przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,40 m , położone w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

4 800 zł42 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli przy ulicy Kasprzaka- osiedle Bliska Wola Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze o powierzchni 42m2 Idealne dla osób ceniących sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

1 030 000 zł46 m² 22 270,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Prezentujemy wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Koszykowej 53 doskonała lokalizacja w samym sercu Warszawy. Lokal po remoncie, dobry układ z sypialnią od cichej strony, wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wiktoryn

Włochy,Warszawa

2 190 zł19 m² 115,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w 8 piętrowym apartamentowcu z 2023 roku. Nieruchomość wyróżnia się świetnym rozkładem oraz wspaniałym widokiem na Warszawę. Opis nieruchomości: 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: mokotów / ul. Obrzeżna / blisko Galeria Mokotów / 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

1 139 000 zł64 m² 17 675,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 64,44 m na zamkniętym osiedlu przy ul. Komputerowa 7 Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, narożne mieszkanie, znajdujące się na 7. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne