dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Górny Mokotów,Warszawa

4 000 zł56 m² 71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Widne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na zamkniętym osiedlu Biały Kamień. Mieszkanie składa się z salonu z wyposażonym aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

1 399 000 zł57 m² 24 543,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Centrum / ul. Świętokrzyska / 56,66 m2 / 2 pokoje / balkon / komórka lokatorska Mieszkanie w unikalnej lokalizacji z fantastycznym widokiem na Pałac Kultury. Mieszkanie Po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Elektryczna

Powiśle,Warszawa

10 000 zł82 m² 122,17 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Avenue Estate prezentuje przestronny 3-pokojowy apartament w inwestycji Flisac na Powiślu. Atuty prestiżowa lokalizacja ekskluzywna inwestycja materiały wykończeniowe najwyższej jakości meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warecka

Śródmieście,Warszawa

1 380 000 zł54 m² 25 555,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Śródmieście - Nowy Świat / ul. Warecka / 54 m2 / 3 pokoje Słoneczne, klimatyczne, trzypokojowe mieszkanie. Mieszkanie Mieszkanie składa się: - salon połączony z kuchnią (ok. 34 m2) - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

3 400 zł48 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 48,30 m2 znajdujące się na 5 piętrze budynku przy ul. Rembielińskiej 20. Mieszkanie dwupokojowe, z kuchnią częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Wola,Warszawa

550 000 zł25 m² 22 177,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne Studio na Woli | 24,8 m Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę - komfortowe mieszkanie o powierzchni 24,8 m , położone na warszawskiej Woli, pomiędzy ulicami Wolską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawki

Muranów,Warszawa

3 700 zł52 m² 71,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum - Muranów / ul. Stawki / 52 m2 / 2 pokoje / balkon Współczesne, po generalnym remoncie, w pełni wyposażone mieszkanie położone na Muranowie. Mieszkanie W pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wilanowska

Służew,Warszawa

1 029 000 zł56 m² 18 375 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

H ** Sprzedaż bezpośrednio, bez prowizji*** Do sprzedania przytulne, klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 56m2, znajdujący się na czwartym piętrze w sześciopiętrowym bloku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia, żoliborz, krasińskiego 27 główne atuty - centralna lokalizacja - lokal klimatyzowany, - blisko metra Pl. Wilsona, - w bliskiej odległości pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paryska

Saska Kępa,Warszawa

749 000 zł42 m² 18 048,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Prezentujemy wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w sercu Saskiej Kępy przy ul. Paryskiej - jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

1 199 000 zł70 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Świeżo wyremontowane mieszkanie przy ulicy Narwik na warszawskim Bemowie dostępne od zaraz Na mieszkanie o powierzchni 69,6 m2 na ostatnim 5 piętrze z windą, składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

1 030 000 zł46 m² 22 270,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Prezentujemy wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Koszykowej 53 doskonała lokalizacja w samym sercu Warszawy. Lokal po remoncie, dobry układ z sypialnią od cichej strony, wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słupecka

Ochota,Warszawa

1 703 750 zł73 m² 23 361,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania wykończonego w niepowtarzalnym stylu, które łączy nowoczesność z urokiem kamienicy? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Położenie w sercu Starej Ochoty przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

615 000 zł43 m² 14 302,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bielany ul. Broniewskiego przy skrzyżowaniu z Al. Reymonta Mieszkanie 43 m2, 2-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią oraz z balkonem. Zlokalizowane jest na Bielanach, w rewelacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garwolińska

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji Mieszkanie 3-pokojowe, 46 m2 na Pradze Południe przy ul. Garwolińskiej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi w tym z dwóch sypialni i przechodniego salonu. Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

7 600 zł98 m² 77,55 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz wolnego od zaraz, przestronnego, odświeżonego mieszkania w prestiżowej lokalizacji na górnym mokotowie? Czy bliskość wszelkich sklepów oraz terenów zielonych i dobrych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Warszawskiej Woli tuż przy Stacji Metra Płocka i Metra Młynów, przy ulicy Okopowa 31, znajdujące się w świetnej lokalizacji. Zwierzęta mile widzane. Cena: 2300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

669 000 zł47 m² 14 234 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne i wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 4. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku bez windy. Lokal nie wymaga żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bródno,Warszawa

699 000 zł54 m² 12 944 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wygodne 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja na wynajem (także na pokoje). Budynek: budynek 10 piętrowy z połowy lat 70 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szlenkierów

Młynów,Warszawa

479 000 zł20 m² 24 191,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie łączące styl, funkcjonalność i komfort. Wysokiej jakości materiały, drewniane blaty i podłogi z jesionu tworzą ciepłą atmosferę, a nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żaryna

Zielona,Warszawa

890 000 zł52 m² 17 102,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Apartament 52 m2 | 2 Pokoje | Parter | Winda | Czynsz 900 zł | Zamknięte Osiedle | Własnościowe z kw | Patio | Cicha i Zielona Okolica | 15 min Spacerem do Metra Pole Mokotowskie | Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój Z kuchnią i balkonem w miasteczku wilanów. atrakcyjne, eleganckie, przytulne i ciche mieszkanie o podwyższonym standardzie. Nowocześnie urządzone i umeblowane. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Astronautów

Włochy,Warszawa

889 000 zł66 m² 13 572,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować atrakcyjne mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie o powierzchni 65,50 m znajdujące się na 1 piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bielany / Wrzeciono / Metro / Mieszkanie jest na 7 piętrze/ 2-pokojowe mieszkanie nowo wykończone w wysokim standardzie / W pełni umeblowane i wyposażone w nowy sprzęt agd / Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

720 000 zł53 m² 13 473 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Opiekun oferty tel. Trzy-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 53,44 m2 z pięknym widokiem na Bielanach. Mieszkanie po remoncie i zabudowaniu części balkonu ma finalnie 56,18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

631 000 zł35 m² 17 977,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Opiekun oferty Mateusz Miszczuk tel. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,1 m , w budynku z 1996 roku, usytuowanym na zamkniętym osiedlu, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Miodowa

Muranów,Warszawa

1 679 000 zł56 m² 29 875,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Opiekun oferty tel. Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m w odnowionej kamienicy blisko Starówki. Podstawowe informacje: dwustronne, jasne mieszkanie po generalnym remoncie. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Samarytanka

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

968 000 zł54 m² 17 982,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty tel. Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,83 m na kameralnym zamkniętym osiedlu na Targówku Mieszkaniowym. Stacja metro trocka jedynie 700 m od budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

665 000 zł38 m² 17 733,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Opiekun oferty tel. Przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 z balkonem. Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe, wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 052 000 zł48 m² 22 008,40 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty Mateusz Miszczuk tel. Przedstawiamy Państwu atrakcyjne studio o powierzchni 48 m z oddzielną kuchnią, usytuowane w nowoczesnym bloku z 2021 roku. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

570 000 zł30 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Opiekun oferty tel. Wyjątkowa kawalerka przy samym Parku Skaryszewskim Podstawowe informacje: przestronna kawalerka o powierzchni 30 m , położona na 1. piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle-Solec,Warszawa

795 000 zł38 m² 21 194,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,51 m2 z loggia oraz piwnicą. Podstawowe informacje: zdecydowanie największym atutem jest widok na panoramę Warszawy, trzeba się o tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

715 000 zł46 m² 15 442,80 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 46,3 m2 bezpośrednio przy Stacji Metro Bródno oraz Parku Bródnowskim! Posiada dużą loggie (5 m2) z widokiem na panoramę miasta. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

799 000 zł45 m² 17 716,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45.01m2 z ogródkiem na cichym i spokojnym osiedlu z monitoringiem. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

590 000 zł26 m² 23 046,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Opiekun oferty tel. Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25,6 m2 na Starej Ochocie. Gotowa pod wynajem. Blisko uczelni wyższych. Podstawowe informacje: przytulne mieszkanie, ciche i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Filtry,Warszawa

2 349 000 zł116 m² 20 175,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1911

Opiekun oferty: tel. Przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 116,43 m w przedwojennej kamienicy przy Al. Jerozolimskich w kamienicy Rostkowskiego z 1911 roku. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

649 000 zł50 m² 13 032,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie gotowe do zamieszkania. Powierzania mieszkania to 47 m2 plus piwnica 2,8 m2. Do mieszkania przynależy również balkon Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

470 000 zł29 m² 16 347,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż kawalerka z wydzieloną oddzielną sypialnią po generalnym remoncie. Gotowe do wprowadzenia. Podstawowe informacje: nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

650 000 zł39 m² 16 839,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,60 m2 na Skoroszach. Wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Podstawowe informacje: ustawne, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

699 000 zł59 m² 11 843,40 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Opiekun oferty Marta Miller tel. Najważniejsze informacje: lokalizacja: ul. J. Conrada, bielany, chomiczówka, warszawa Powierzchnia mieszkania: 56,8 m Piwnica: 1,85 m2 Komórka lokatorska: 0,37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

655 000 zł50 m² 13 047,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: na sprzedaż jasne, 3-pokojowe, dwustronne rozkładowe mieszkanie gotowe do zamieszkania. Powierzania mieszkania to 47 m2 plus piwnica 3,2m2. Do mieszkania.