dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 247 ogłoszeń

1 100 000 zł35 m² 31 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament z 2023 roku położony w samym sercu Warszawy. Powierzchnia 35 m z wyraźnie wydzieloną częścią sypialnianą została wykończona w bardzo wysokim standardzie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł50 m² 21 980 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych kosztów położone na.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł26,40 m² 23 674,24 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie u nas! Wyjątkowa kawalerka idealna do zamieszkania lub jako pewna inwestycja z natychmiastowym zyskiem Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 26,4 m na Woli -.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 zł70 m² 71,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowo przestronny Apartament z Ogrodem o powierzchni 100mkw. Okazja! Posiada 70m2 powierzchni, 3 pokoje, garderobę , aneks kuchenny, dużą Łazienkę z prysznicem, 2 sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 290 000 zł93,14 m² 24 586,64 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4 pokoje | Mokotów | Blisko metra | Garaż | Komórka Przepiękny czteropokojowy apartament w nowoczesnym, eleganckim stylu z widokiem na zieloną część Mokotowa. Genialny rozkład na.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł58,70 m² 19 591 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Mieszkanie znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł101 m² 11 871,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Prezentujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,8 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku przy ul. Gościniec w Starej Miłosnej. (English version below).

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł50,34 m² 20 262,22 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzy pokoje | 50.34 m2 | balkon | Moko Botanika I Najtańsze trzypokojowe mieszkanie w inwestycji [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0%.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł70,40 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cichy, luksusowy 3 pokojowy apartament z widokiem na park na osiedlu Melody Park na warszawskim Służewie. Wyjątkowe osiedle położone w bezpośrednim sąsiedztwie parku - Dolinka Służewska. Na.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł45,09 m² 20 625,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,50 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku. Lokal jest w pełni wykończony i umeblowany gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł90 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Miasteczko wilanów Wyjątkowo ciche, komfortowe 2-poziomowe mieszkanie typu apartament / penthouse położone na ostatnim piętrze w apartamentowcu z 2019 r. przy al. Rzeczypospolitej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł56,74 m² 13 218,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Twoje nowe mieszkanie czeka na Ciebie! Pragnę zaoferować Państwu klimatyczne mieszkanie położone na Warszawskiej Zielonej Białołęce, na osiedlu Lewandów II przy ul. Siecznej. Lokal o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 zł80 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Eko Park english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May z przyjemnością oferuje do wynajęcia słoneczny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 zł26 m² 79,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia! Nowoczesna kawalerka z dużym balkonem! studio | oddzielna kuchnia | po remoncie Oferujemy 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m2, położone na 2-gim piętrze z 5. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł144,50 m² 18 678,20 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Apartament 144,5 m | 4 pokoje | ul. Słomińskiego 19 Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny czteropokojowy apartament o powierzchni 144,5 m , położony na 7. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł122 m² 9 991,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne mieszkanie zlokalizowane w cichej, zielonej okolicy ze świetnym dostępem do infrastruktury miejskiej w samym sercu Wawra, które doskonale sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł75 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia mieszkanie czteropokojowe usytuowane na 3. piętrze w apartamentowcu przy ul. Flisa na Włochach. Centralnym punktem mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł49,09 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje/49 mkw na starówce, umeblowane i wyposażone. 2 osobne pokoje: 14,8 i 13,2 mkw, osobno widna kuchnia 7,5 mkw z jadalnią. Łazienka 3,4 mkw wyposażona w wannę, umywalkę,.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł39 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjne, świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie przy ul. Koszykowej 82b (wejście również od Oczki) na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie położone jest w bardzo dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

5 350 zł36,74 m² 145,62 zł/m²

 

Piętro:27/29

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ta wyjątkowa kawalerka z wydzieloną sypialnią łączy w sobie funkcjonalność, elegancję i prestiżową lokalizację. Apartament znajduje się w nowoczesnej inwestycji Towarowa.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł56 m² 15 339,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na Gocławiu, przy ul. Franciszka Żymirskiego 1. To miejsce, które daje poczucie spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł52,24 m² 17 132,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Warszawa, wola ul. Ogrodowa - 52.24 m2 / 2 pok + duża kuchnia / kamienica / winda Hala Mirowska - 5 minuty spacerem METRO Rondo ONZ - 10 min spacerem We speak English Cena: DO NEGOCJACJI Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł37,69 m² 28 389,49 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Studio | 37.69 m2 | Blisko Centrum | Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł60,60 m² 52,81 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia przestronnego, 3-pokojowego mieszkania położonego w świetnie skomunikowanej części Warszawy na Ursynowie, w pobliżu stacji metra Stokłosy - ul. Zwm 12 B ważne:.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wynajem jasnego i przytulnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 50 mkw. położonego na ulicy Wyspowej. Duży, wyposażony w meble balkon - daje przestrzeń do relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł61,20 m² 57,19 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   oferta wynajmu mieszkania - warszawa, ursus, ul. Józefa chełmońskiego Oferujemy do wynajęcia jasne i zadbane mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł38,91 m² 84,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu z 2016 r. na Żoliborzu Artystycznym. Salon z aneksem kuchennym, wyposażenie agd (telewizor, płyta , piekarnik zmywarka ), sypialnia (łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł36 m² 22 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie typu studio z możliwością przerobienia na dwa pokoje o powierzchni 36 m , zlokalizowane na 2. piętrze zabytkowej, pięciopiętrowej kamienicy z 1900 roku, położonej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 901 zł27,70 m² 23 028,92 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Okazja inwestycyjna: 27,7 m z potencjałem na 2 pokoje | Duża Loggia | Cena Promocyjna! Szukasz bezpiecznej przystani dla swojego kapitału? Zainwestuj w mieszkanie, które zarabia na siebie od.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł65,60 m² 17 530,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie w Warszawie na Bielanach Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow.65,60 m2 składające się z: - dużego pokoju z balkonem - widnej kuchni z oknem - 2 sypialni - łazienki - wc.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł30,02 m² 22 918,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Nowocześnie urządzone mieszkanie w sercu Miasteczka Wilanów! Wysoki standard! Bez prowizji! Mieszkanie położone jest na 3. piętrze apartamentowca zlokalizowanego na rogu ul. Kieślowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł46,60 m² 16 072,96 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja-rezerwacja eleganckie dwa pokoje garaż komórka do wprowadzenia lokalizacja - ursus szamoty taylora Dobra komunikacja, blisko stacji Ursus, 15 minut zajmuje dojazd do Centrum. Nowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł37 m² 81,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie | Śródmieście - Stare Miasto | ul. Franciszkańska 3 Mieszkanie dostępne od 1 lipca Do wynajęcia od sierpnia komfortowe mieszkanie o powierzchni 37 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł118 m² 29 652,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty nowy apartament - wykończony w najwyższym standardzie wysokość pomieszczeń 293 cm - jeszcze większa przestronność pełna aranżacja wnętrz zaprojektowana przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

1 361 850 zł71,68 m² 18 999,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 71,68 m z tarasem o powierzchni 17,16 m , położone na 2 piętrze w kameralnym ogrodzonym budynku (bez windy). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł74,50 m² 80,54 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalne, komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,5 mkw, zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Kasprzaka. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze piętnastopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjna oferta wynajmu dwupokojowego, komfortowego mieszkania o powierzchni 44 m2, z dużym balkonem i miejscem w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane w samym sercu Warszawy przy Placu Konstytucji. Idealne dla osób ceniących miejski styl życia i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł47 m² 13 617,02 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m przy ul. Obrzeżnej na Mokotowie. Lokal położony na drugim piętrze w zadbanym, 9-piętrowym budynku z 1965 roku. W bloku są.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł22,34 m² 20 948,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Uwaga: mieszkanie I budynek: kompaktowe mieszkanie o powierzchni 22,34 m , zlokalizowane przy ul. Bonifraterskiej w sercu warszawskiego Śródmieścia, to propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42,60 m² 65,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie , o powierzchni 42,6 m2 , zlokalizowane w dzielnicy Bemowo przy ul. Powstańców Śląskich. Osiedle strzeżone, zamknięte, świetny dojazd do centrum.