dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 248 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 248 ogłoszeń

2 398 000 zł121,68 m² 19 707 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Bardzo kameralna zabudowa, apartament o powierzchni 121 m2 , 3 pokoje, balkon, duży garaż, dostęp do sauny i siłowni Lokalizacja: al. Wilanowska 206, na Mokotowie obszar Ksawerów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł65 m² 17 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem oraz dużym ogródkiem na prestiżowym osiedlu Ostoja Wilanów! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 64,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł104 m² 21 153,85 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Stary Żoliborz | Apartamenty Stary Żoliborz | Hanki Czaki 2. Apartament o powierzchni 104 m2, 2 sypialnie, 2 łazienki, duży salon z aneksem kuchennym i 1 miejsce w parkingu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 598 000 zł77 m² 33 740,26 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Prestiżowa lokalizacja przy ul. Marszałkowskiej MDM 4 pokoje 5. piętro z windą Na sprzedaż narożne, jasne mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy ul. Marszałkowskiej, tuż obok Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 800 zł53,91 m² 70,49 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, 3-pokojowe wyremontowane i umeblowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. 1 sierpnia w Warszawie. Lokal jest dwustronny, jasny i funkcjonalnie zaprojektowany, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł46 m² 82,61 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowo przytulne i słoneczne mieszkanie położone na pograniczu Mokotowa, wilanowa i Ursynowa - w jednej z najbardziej komfortowych lokalizacji do życia.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł100 m² 95 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy apartament na osiedlu Eko-Park obok Pola Mokotowskiego english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę najmu komfortowego apartamentu. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

851 934 zł41,20 m² 20 678,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Stylowe mieszkanie z jedną sypialnią w nowej inwestycji na Pradze Północ przy stacji metra Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Super.

Szczegóły ogłoszenia

934 000 zł54 m² 17 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność. 0% prowizji od Kupującego. Piękny cichy apartament w trakcie wykańczania , sprzedawany będzie jedynie bez zabudowy kuchennej .Standard wykończenia pokazany na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł47,33 m² 18 571,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Trzypokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy, gotowe do wprowadzenia. Umów się na prezentacje i przekonaj o wyjątkowości oferty i samego mieszkania! Trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł81 m² 24 567,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie 81 m - Stary Żoliborz, ul. Sarbiewskiego 2. Oferujemy Państwu unikatowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 81 m , zlokalizowane na tuż przy Teatrze Komedia!.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament na Powiślu - ul. Dobra, warszawa Śródmieście Na wynajem cichy i słoneczny apartament o powierzchni 42 m , położony na 2. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł86 m² 22 663 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

W skrócie: mieszkanie położone jest na 3 piętrze w 5-piętrowym budynku z 1936 r., bez windy, w kamienicy znajdującej się przy zielonym obszarze Filtrów. Mieszkanie ma olbrzymim.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł41,42 m² 76,05 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,42 m , położone na 6. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z windą. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub małej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł38,30 m² 16 971,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie świeżo po remoncie. Blok otoczony jest zielenią i dorosłymi drzewami. Wiosną okolica rozkwita i nabiera wyjątkowego, niemal ogrodowego klimatu.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł38 m² 105,24 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Woli o powierzchni 38 m2, znajdujące się na 3 piętrze w apartamentowcu z windą na zamkniętym osiedlu. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł39 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | 39 m ul. Krochmalna | Wola | Browary Warszawskie Na.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł48,20 m² 12 842,32 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Westate Włochy prezentuje funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Krasnobrodzkiej na warszawskim Bródnie. Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 334 000 zł78,76 m² 16 937,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność przedstawić Państwu nietuzinkową nieruchomość w spokojnej okolicy Wilanowa. Jeśli szukacie Państwo komfortu, możliwości zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł39 m² 115 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu w pełni umeblowany i wyposażony apartament do wynajęcia przy ulicy Burakowskiej 16a. Mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z 2022 roku, położone na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe i jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m , położone na 1. piętrze kameralnego osiedla. Wnętrze urządzone w nowoczesnym, stonowanym stylu z wykorzystaniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł57,40 m² 25 958 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, w bliskim sąsiedztwie dwóch Parków Łazienki Królewskie oraz Morskie Oko. Mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł51 m² 72,55 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowy Apartament (2 oddzielne zamykane pokoje) 50m2 położony na Bemowie przy Lazurowej 21 Piętro: 7/8 Osiedle: zamknięte i strzeżone Rok oddania osiedla: 2024 Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł41,20 m² 18 665,05 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Tylko w The Estate Warsaw Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,20 m2, położone przy ul. Solec 109, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł71 m² 30 971,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Agencja Nieruchomości goeste prezentuje: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2, położone na 1 piętrze w 5 piętrowym apartamentowcu z 2017 roku położonego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł51,25 m² 14 146,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 51,25 m Warszawa, ul. gen. S. Kaliskiego - funkcjonalne i komfortowe, położone na I piętrze w zadbanym, ocieplonym budynku. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 680 zł34,82 m² 13 775,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja na pograniczu Ursusa i Opacz Kolonia ul. Bodycha Inwestycja oferuje 50 apartamentów na wynajem krótko i długo terminowy o dużym potencjale zysku. Wszechstronne.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł80,55 m² 18 001,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem - idealne dla rodziny - Targówek 80,55 m + prywatny ogród 158 m Przestronne i funkcjonalne mieszkanie rodzinne, położone na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 000 zł72 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomość Prezentujemy elegancki apartament na sprzedaż, zlokalizowany w prestiżowej części Powiśla. Przemyślany układ pomieszczeń obejmuje przestronny salon z aneksem kuchennym, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł26,44 m² 22 692,89 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna inwestycja na warszawskiej pradze Niebanalny design | Minimalistyczna architektura | Prestiżowa inwestycja ***** rozkład pomieszczeń I standard: * Pokój z aneksem kuchennym, *.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł35,73 m² 15 393,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przytulne mieszkanie 36 m w kamienicy na Rembertowie blisko skm Mam do zaoferowania wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 35,73 m , położone w odnowionej kamienicy na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł22,80 m² 20 307,02 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Apartament inwestycyjny zlokalizowany w prestiżowym apartamentowcu Wolska Residence z recepcją i ochroną. Lokal 22,8 m2 mieści się na drugim piętrze i składa się z: * widnego.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł30 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa nieruchomość przy ul. Wołoskiej 3 w Warszawie świeżo wykończone mieszkanie w nowoczesnej inwestycji, nigdy wcześniej niezamieszkałe, z zachodnią ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł30 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowe studio w Browarach Warszawskich | Prestiżowa lokalizacja | Wysoki standard Do wynajęcia wyjątkowe studio o powierzchni 30 m zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 258 000 zł68 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Apartament Z widokiem na park, 68 m2, dwa pokoje, ul. Powsińska, mokotów. Budynek: elegancki budynek z elewacją z piaskowca, całodobową ochroną i udogodnieniami dla osób starszych.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł55 m² 20 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 55 m , 2 pokoje , położone na 2. piętrze kameralnego, 4-piętrowego budynku przy ul. Międzynarodowej na Saskiej Kępie Najważniejsze atuty Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł80 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przestronne, mieszkanie w zielonej części Wawra. English description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł70 m² 97,14 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament na wynajem Garaż podziemny | 3 pokoje | Cicha spokojna okolica | Wysoki standard To propozycja dla osób ceniących wysoki standard, komfort codziennego życia oraz spokojną, zieloną.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł86,27 m² 52,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

4 500 zł | Wynajem | 3 pokoje | 86 m2 I Warszawa | Wilanów Niski | Obornicka rezerwacja! Przedmiotem najmu jest 3 - pokojowe mieszkanie, znajdujące się w doskonałej lokalizacji - Wilanów Niski.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł175 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 175 m , położony na 1. i 2. piętrze kameralnej, odrestaurowanej willi z 1936 roku, usytuowanej w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł74,70 m² 13 373,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż wyjątkowo jasne, czteropokojowe mieszkanie położone przy ul. Erazma z Zakroczymia kameralnej, bocznej uliczce od ul. Światowida, w samym sercu Warszawa dzielnica Białołęka. To.