dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 249 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 249 ogłoszeń

3 500 zł51,40 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| wygodne mieszkanie w nowym budownictwie, bezpośrednio przy Metrze Młociny. Dwa pokoje z loggią na całą szerokość mieszkania. Okna na wewnętrzny dziedziniec, na południe. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 3-pokojowe mieszkanie | Ursynów, ul. Polinezyjska | Metro Imielin Na wynajem zadbane, świeżo odświeżone mieszkanie 3-pokojowe położone na warszawskim Ursynowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł41,75 m² 15 688,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie 42 m położone na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku. Blok po remoncie, w trakcie remontu ulica z wydzieleniem miejsc parkingowych. Mieszkanie po remoncie. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł63,50 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie Warszawa Wola

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

970 000 zł51,10 m² 18 982,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w nowoczesnym, zadbanym bloku przy Jugosłowiańskiej 17C. Opis: mieszkanie jest 2-pokojowe i ma powierzchnię 51 m2. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł43 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Śródmieście_centrum Lokal użytkowy o pow. 42,94 m2, położony w Centrum, w budynku z lat 50-tych - zaledwie 100m od stacji Metra. Nowa elewacja, lokal po remoncie, podłoga gres,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł112,63 m² 18 645,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Eurovilla prezentuje nowoczesny apartament przystosowany na cele biurowe położony w Miasteczku Wilanów. Idealne pod prestiżową siedzibę firmy lub biuro dla kreatywnego zespołu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 61,80 m na warszawskim Mokotowie. Lokal znajduje się na 6 piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł37 m² 86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

po generalnym remoncie | Sadyba | parking | pierwszy najem Do wynajęcia nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na warszawskiej Sadybie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

5 420 zł38 m² 142,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament z klimatyzacją w Elektrowni Powiśle english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić Państwu stylowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł40,60 m² 25 862,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentacje mieszkania na Bemowie: - budynek z 2024r. - ogród - Taras Cechy mieszkania: - powierzchnia: 40,6 m - Parter - Świetny stan techniczny i wysoki standard - Garderoba -.

Szczegóły ogłoszenia

12 340 zł85 m² 145,18 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł36,36 m² 20 627,06 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Praga-Południe [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us [0% prowizji]z przyjemnością prezentujemy komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł73,32 m² 19 776,32 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowe do zamieszkania | 73 m | wysoki standard | 2 miejsca parkingowe Są mieszkania, które dobrze wyglądają tylko na zdjęciach. I są takie, w których od progu czuć komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł37 m² 19 972,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

*** Na sprzedaż w pełni wykończone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem podziemnym *** Jeśli szukasz nieruchomości pod inwestycję lub na własny wygodny użytek, to jest oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

849 999 zł50 m² 16 999,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Osiedle sakura | 2 pokoje Z dużym balkonem | klimatyzacja | gotowe do wejścia Szukasz nowoczesnego mieszkania, w którym po prostu rozpakujesz walizki i zaczniesz żyć, nie martwiąc się.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł56 m² 119,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Prezentujemy Państwu mieszkanie na ulicy Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. 56m2 | Duży salon | 2 sypialnie | Taras na dachu | Prywatna Siłownia i Sauna | Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

249 277 zł16,73 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

| stara cena: 17 200 zł/mkw. Nowa cena: 16 200 zł/mkw. Szczegóły dotyczące lokalu: apartament o powierzchni 16 mkw. pokój, łazienka, przedpokój wyposażenie widoczne na zdjęciach w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł52,50 m² 19 980,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52,5m2 (z możliwością wykonanie 3 pokoi). Zlokalizowane jest przy ul. Jana Olbrachta 126 (róg ul. Powstańców Śląskich) na 2 piętrze z windą w 5.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł54,70 m² 14 076,78 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i loggią, 54,7 m Bielany, chomiczówka Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 54,7 m z dodatkową piwnicą 1,22.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł36 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

To idealna okazja na inwestycję w sercu Warszawy, która łączy prestiżową lokalizację z wygodą i dostępnością wszystkich niezbędnych udogodnień. Zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł42,50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Do sprzedaży komfortowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 42,50 m , usytuowane na 1. piętrze budynku z windą. Lokal jest gotowy do zamieszkania lub wynajmu, co czyni go świetną.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł56,20 m² 11 548,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie 56m2 na Białołęce - ul. Skarbka z Gór 21. Budynek 3 piętrowy na osiedlu strzeżonym. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (18+13,5m), winnej kuchni (10m).

Szczegóły ogłoszenia

858 000 zł67 m² 12 805,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Są mieszkania, które się ogląda i takie, które się wybiera. To jest właśnie jedno z nich 3 pokoje | ogród | po generalnym remoncie | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł50 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , znajdujące się na 3. piętrze w budynku wielorodzinnym. Oferujemy komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł53,10 m² 19 962,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: metraż: 53,1 m2, dwupokojowe dodatkowo świetna, duża loggia o powierzchni 7,1m2! mieszkanie jest pięknie wykończone, zdjęcia dołączone do ogłoszenia są zdjęciami.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł60,50 m² 13 223,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 60,5 m2 zostało powiększona o kilka metrów kwadratowych. Za zgoda spółdzielni dla całego pionu w tym budynku do mieszkań dołączono fragment korytarza około 3.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł43 m² 104,65 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 43 m2 z komórką lokatorską (w cenie) w nowoczesnej inwestycji w przepięknej i bezpiecznej warszawskiej dzielnicy - Mokotów (przy wejściu do metra -.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł32,30 m² 116,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 32,3 m , położone w odrestaurowanej kamienicy na warszawskim Powiślu, przy ul. Wilanowskiej 6. Lokal został świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł116,44 m² 15 802,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Przestronne mieszkanie z dużym salonem, otwartą kuchnią i 3 sypialniami, balkonem i garażem, oraz pomieszczeniem użytkowym na poddaszu. Kameralny apartamentowiec - tylko 12 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł83 m² 11 433,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Do kupienia 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie 83m2, piętro 4 i 5/5 z windą, w budynku z 2009r. Targówek Zacisze. Wyremontowane w styczniu 2026 roku, gotowe do wprowadzenia się,.

Szczegóły ogłoszenia

1 568 822 zł48,30 m² 32 480,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Art deco marymont | 48 m | 2 pokoje | balkon | las bielański Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w eleganckiej inwestycji Art Deco Marymont przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

492 000 zł32,80 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie o powierzchni 32,8 m2, położone na 2 piętrze 6 piętrowego bloku oddanego do użytku w 1985 roku. W bloku wyremontowane klatki i balkony, nowoczesna widna, wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

643 000 zł58,50 m² 10 991,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie w kompleksie kameralnych budynków, ursus, bliska stacji skm Lokalizacja Ul. Wiosny Ludów, niska zabudowa. Odległość: 5 min pieszo skm Ursus 5 min autem Centrum Handlowe Faktory Ursus 15.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł21 m² 123,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

21m2, 3p/10p. Stan dobry. Mieszkanie po generalnym remoncie z domofonem to pokój z aneksem kuchennym, przedpokojem, łazienką z umywalką, wc + kabina prysznicowa na 3 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł34 m² 16 735,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Sprzedam przytulne, ciche, rozkładowe mieszkanie 1 pok. (34 m2) usytuowane na wysokim parterze - czteropiętrowego budynku z 1950r, położone na Starym Mokotowie przy ul. Madalińskiego 108 okna na.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 999 zł52 m² 21 153,83 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowy, jasny apartament 2-pokojowy o powierzchni 52 m z imponującym tarasem 34 m prawdziwy unikat w nowym budownictwie. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł60,23 m² 16 436,99 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,23 m z dużym zadaszonym tarasem, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w garażu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł66 m² 15 136,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni około 66 m , położonego w prestiżowej części Anina. To lokalizacja, która łączy ciszę i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł48,78 m² 17 404,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,78 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ul. Siedleckiej na warszawskiej Pradze-Północ. To doskonała propozycja dla pary, singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł34,40 m² 19 447,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Wybierając mieszkanie w centrum Warszawy, trudno o lepiej skomunikowany adres niż Platynowa 10. To miejsce, które łączy bliskość biznesowego serca miasta z wygodą codziennego życia.